Přihlášky závodu: Veřejný závod (Jarní pohár)

Datum:
22.03.2014
Místo konání:
Vysoká nad Labem
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
2.60 km, 40 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 60 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 60 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 60 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 60 Kč
3.50 km, 30 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 60 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 60 Kč
DOB0351 Pluta Aleksandra KOB Dobruška C 2016202 60 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 60 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 60 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 60 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 60 Kč
LTU0250 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 60 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 60 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 60 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 60 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 60 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 60 Kč
5.20 km, 40 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 60 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 60 Kč
DOB0050 Pluta Magdalena KOB Dobruška C 2016200 60 Kč
DOB0150 Niezgodka Dominika KOB Dobruška C 2016199 60 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 60 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410338 60 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 60 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 60 Kč
LTU0150 Kubíková Erika OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 60 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 60 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 60 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 60 Kč
LPU0153 Schvachová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 219205 60 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 60 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 60 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 60 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering B 2045171 60 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C nahlásím na prezentaci 60 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 60 Kč
69P0050 Ciesiółka Katarzyna (POL) MKS MOS Wrocław 222888 60 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 60 Kč
13.80 km, 130 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 416043 120 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 120 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 120 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk C 515442 120 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno E 0000995881 120 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 0000416329 120 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 0007200316 120 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 120 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 0000008939 120 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 0002020737 120 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 120 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 120 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 120 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava C 232405 120 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 120 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 120 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 120 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 120 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 120 Kč
10.10 km, 85 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 120 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 120 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 120 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 120 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 120 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 120 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 120 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 120 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 120 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 120 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 120 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 120 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 120 Kč
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška C 553467 120 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 0000051765 120 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 0000052019 120 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 0000515488 120 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 120 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 0000219242 120 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 120 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 120 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 120 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 120 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 120 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 120 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec A 995864 120 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 120 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 120 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 120 Kč
LPU8857 Šediváková Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 120 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice A 49371 120 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 120 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 120 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 120 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 120 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 120 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 120 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 120 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 120 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 120 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 120 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 120 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 120 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 120 Kč
ZBM0051 Pacher Lisa SK Žabovřesky Brno 120 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 120 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka R 515421 120 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 120 Kč
17P9150 Szubka Barbara (POL) WKS Śląsk 2016467 120 Kč
17P9151 Lubak Kamila (POL) WKS Śląsk 2017992 120 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 120 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 120 Kč
7.10 km, 80 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 120 Kč
DOB8850 Végsöová Markéta KOB Dobruška C 51491 120 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 120 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 120 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 120 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 120 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 120 Kč
DOB9250 Dudzinska Paulina KOB Dobruška C 504412 120 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 120 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 0000515450 120 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 0000995814 120 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 0002042513 120 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 120 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 120 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 120 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 120 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 120 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 120 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 120 Kč
VPM8787 Doležalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 120 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 120 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 120 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 120 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9591 120 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 120 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 120 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 120 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 120 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 120 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 120 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 120 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 120 Kč
TZL8861 Melichárková Kristýna SKOB Zlín 53340 120 Kč
TUR9351 Steigrová Lucia OOB TJ Turnov C 2012276 120 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 120 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 120 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 120 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 120 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 120 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 120 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 120 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 120 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 405999 120 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 120 Kč
ZBM9650 POLZER Carina SK Žabovřesky Brno C 120 Kč
ZBM9683 GASSNER Anika SK Žabovřesky Brno C 120 Kč
ZBM9580 Walch Martina SK Žabovřesky Brno C 120 Kč
RBK8951 Skládanková Tereza SK Radioklub Blansko C 2034070 120 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 120 Kč
17P9550 Karbowiak Iga (POL) WKS Śląsk 889174 120 Kč
17P8750 Majasow Agata (POL) WKS Śląsk 2018695 120 Kč
VLI8553 Lásková Šárka Slavia Liberec orienteering C 1396841 120 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 120 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové A 504041 120 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 120 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 120 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 120 Kč
5.00 km, 50 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH7651 Komárková Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 995845 120 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 120 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 120 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 120 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 120 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 120 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 120 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 120 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 120 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 120 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 120 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 120 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 120 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 120 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 120 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 120 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 120 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 120 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 120 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 120 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 120 Kč
SHK8753 Doležalová Veronika OK Slavia Hradec Králové C 9182 120 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 7753 120 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 120 Kč
VBM8254 Štefková Lucie VSK Mendelu Brno C zapůjčit 160 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 120 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 120 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 920653 120 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 120 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 120 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 301107 120 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 120 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 120 Kč
LPU8257 Lebedínská Romana OK Lokomotiva Pardubice C 410783 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 120 Kč
LPU7154 Schvachová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 51646 120 Kč
LPU9652 Schvachová Denisa OK Lokomotiva Pardubice C 224862 120 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 120 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 120 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 120 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 120 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0000438047 120 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 120 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 120 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 120 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 120 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 53319 120 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 120 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 120 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 120 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 120 Kč
65P9950 Wierzba Wiktoria (POL) Paulinum Jelenia Góra 2007559 120 Kč
65P9651 Jankowska Joanna (POL) Paulinum Jelenia Góra 2028217 120 Kč
PGP9253 Myslivečková Zuzana SK Praga C 53705 120 Kč
17P9850 Zięba Emilia (POL) WKS Śląsk 505098 120 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 120 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 120 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 120 Kč
NNN8850 Lebedinská Marcela Neregistrovaní zapůjčit 160 Kč
PHK9658 Košková Michaela OK 99 Hradec Králové 9382 120 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 120 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 120 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 120 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 120 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 120 Kč
8.30 km, 100 m, 18 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 120 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 120 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 120 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 120 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 120 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 120 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 120 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 120 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 120 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 120 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 120 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 120 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 120 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 120 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 120 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 120 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 120 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 120 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 120 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 120 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 120 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 120 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 120 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 120 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 120 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 120 Kč
5.00 km, 50 m, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 120 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 120 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 120 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 120 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 120 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 120 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 120 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 120 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 120 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 120 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 120 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 120 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 120 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 120 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 120 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 120 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 120 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 120 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 120 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 120 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 120 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 120 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 120 Kč
PHK6159 Košková Lenka OK 99 Hradec Králové 9384 120 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 120 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 120 Kč
4.20 km, 30 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 120 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 120 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 120 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 120 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 120 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 120 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 120 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 120 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 120 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 180 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 120 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 120 Kč
2.50 km, 35 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 60 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 60 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 90 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 60 Kč
4.80 km, 35 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 60 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 219210 60 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 60 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 60 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 60 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 60 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 60 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 60 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 60 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 9558 60 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 426318 60 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 60 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 60 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 60 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 60 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 434594 60 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 2053581 60 Kč
5.90 km, 60 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 60 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 60 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 60 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0002 Drašner Václav OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 60 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 60 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 60 Kč
DOB0100 Zurkiewicz Krzysztof KOB Dobruška C 2016205 60 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 60 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 60 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 60 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 60 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 60 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 60 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 60 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 60 Kč
20.00 km, 150 m, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 120 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 120 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 120 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 120 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 120 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 120 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 120 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 120 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 120 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 0007770000 120 Kč
67P9000 Hewelt Maciej (POL) UKS Azymut 45 Gdynia 500662 120 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 120 Kč
SHK8212 Stulík Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9153 120 Kč
AOP8801 Holuša Jakub Orientační Běh Opava C 232185 120 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 120 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 120 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 120 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 120 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 120 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 120 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 120 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 120 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 120 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 120 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 416097 120 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 120 Kč
ZBM9430 Polster Thomas SK Žabovřesky Brno 120 Kč
ZBM9402 Pauser Jakob SK Žabovřesky Brno C 120 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 52555 120 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 120 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 120 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 120 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 120 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 120 Kč
16.00 km, 130 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 120 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 120 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 120 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 120 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 120 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 120 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 120 Kč
STH9206 Vik Martin SK Studenec C 500838 120 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 120 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 0000052008 120 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 120 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 120 Kč
ZBM8923 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno R 0000303927 120 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 0000995802 120 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno C 0000515462 120 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51993 120 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 120 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 120 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 120 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice R 52705 120 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 120 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 120 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice R 896968 120 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 120 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 120 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 120 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 120 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 120 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 120 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 120 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 120 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 120 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 120 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 120 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 120 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering R 995859 120 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 120 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 120 Kč
ASU9043 Vozda Vojtěch Magnus Orienteering C 515150 120 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 120 Kč
ZBM0002 Falk Stefan SK Žabovřesky Brno 120 Kč
ZBM0003 Peter Mathias SK Žabovřesky Brno 120 Kč
ZBM9533 Gröll Matthias SK Žabovřesky Brno C 120 Kč
ZBM9534 Hartlieb Felix SK Žabovřesky Brno C 120 Kč
AOP9201 Sýkora Jan Orientační Běh Opava C 995870 120 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 120 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 120 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 120 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 120 Kč
17P9400 Ostój Piotr (POL) WKS Śląsk 2016462 120 Kč
17P9401 Iwaszczyszyn Joachim (POL) WKS Śląsk 2018699 120 Kč
17P8300 Majasow Kostiantyn (POL) WKS Śląsk 502257 120 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 120 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 120 Kč
11.00 km, 90 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(110)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 120 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 120 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 120 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 120 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 120 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 120 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 120 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 120 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 120 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 120 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 120 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 120 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 120 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 120 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava C 889295 120 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 1011992 120 Kč
DOB9600 Kaczocha Przemyslaw KOB Dobruška C 895232 120 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 120 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 0007200360 120 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1396849 120 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 120 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 120 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 120 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 120 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 120 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 9841 120 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 120 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 120 Kč
SHK8100 Jedlička Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 1398686 120 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 120 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 9137 120 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 120 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 120 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 120 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 120 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 120 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 120 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 120 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 120 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 120 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 120 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 120 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201830 120 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 120 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 120 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 120 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 120 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 120 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 120 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 120 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 120 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 120 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 120 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 120 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 120 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 120 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 120 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 120 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 120 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 120 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 120 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 410798 120 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 120 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 120 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 120 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 120 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 120 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 120 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 120 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 120 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 120 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 515024 120 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 120 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 120 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 120 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 120 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 120 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 120 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 120 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 120 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 120 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 120 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering B 7698697 120 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 120 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 307266 120 Kč
ZBM0001 Florian Kurz SK Žabovřesky Brno 120 Kč
65P9600 Nowak Maciej (POL) Paulinum Jelenia Góra 7200189 120 Kč
65P9601 Bartłomiej Szeliga (POL) Paulinum Jelenia Góra 889679 120 Kč
65P9800 Domagała Marcel (POL) Paulinum Jelenia Góra 2007557 120 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 120 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 120 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 120 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 120 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 120 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 120 Kč
17P7900 Pyra Bartłomiej (POL) WKS Śląsk 886319 120 Kč
17P8600 Pancerowicz Tomasz (POL) WKS Śląsk 889175 120 Kč
17P8000 Hajdas Przemysław (POL) WKS Śląsk 1431999 120 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 8661 120 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 120 Kč
TZL8501 Háj Jakub SKOB Zlín C 8920 120 Kč
68P8700 Lisowski Przemyslaw (POL) individuální 1399033 180 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové A 7200176 120 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 120 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 120 Kč
PHK9700 Lucerski Maciek OK 99 Hradec Králové C 2053614 120 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 120 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 120 Kč
5.90 km, 60 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 120 Kč
KUO9401 Jirges Radek KOB Ústí nad Orlicí C 920684 120 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 120 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 120 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 120 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 120 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 120 Kč
NNN7801 Lebedinský Aleš Neregistrovaní zapůjčit 160 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 120 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 120 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 120 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí B 920664 120 Kč
KUO9201 Koblížek Miroslav KOB Ústí nad Orlicí C 052324 120 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 120 Kč
DOB9900 Niezgodka Piotr KOB Dobruška C 2016198 120 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 120 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 120 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 120 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 0000410320 120 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno B 0000361957 120 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 0000410331 120 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno C 0002054641 120 Kč
SHK9900 Drašner Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 120 Kč
SHK8400 Dubrovský Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2032109 120 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 9146 120 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 120 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 120 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 120 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 120 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 1393031 120 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 120 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 120 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 120 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 120 Kč
LTU9904 Winter Luboš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 120 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 120 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 120 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 120 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 887163 120 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 120 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 120 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 120 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 120 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 120 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 120 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 120 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 120 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 120 Kč
LPU9601 Tužil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 425582 120 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 120 Kč
TUR9604 Takáč Teodor OOB TJ Turnov C 2300845 120 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 120 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 120 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 120 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 120 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 120 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 420686 120 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 120 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 120 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 120 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 180 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
17P7100 Sobczyński Kalikst (POL) WKS Śląsk 9595959 120 Kč
17P9800 Okarma Jacek (POL) WKS Śląsk 889176 120 Kč
17P9801 Sosenko Szymon (POL) WKS Śląsk 1401479 120 Kč
KOR9100 Mlejnek Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 120 Kč
5JC8500 Pospíchal Tomáš Hlinsko zapůjčit 160 Kč
5JC8501 Štěpánek Petr Hlinsko zapůjčit 160 Kč
5JC9400 Švec Ondřej Hlinsko zapůjčit 160 Kč
1QC8700 Bláha Petr Neregistrovaní-HK 9179 120 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 120 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 120 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 120 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 120 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 120 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 120 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 120 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 120 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 120 Kč
12.00 km, 125 m, 23 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 120 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 120 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 120 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 120 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 120 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 120 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 515003 120 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 120 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 120 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 120 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 0000053206 120 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 120 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 120 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 120 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 120 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 120 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 120 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 120 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 120 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09811 120 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425515 120 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 120 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 120 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 120 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 120 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 120 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 120 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 120 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 120 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 120 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 180 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 120 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 120 Kč
68P7500 Ciesiółka Sebastian (POL) individuální 9751124 120 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 120 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 120 Kč
8.30 km, 100 m, 18 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 120 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 120 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 120 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 120 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9035 120 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 120 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 120 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 120 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 120 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 120 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 120 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 120 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 120 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 120 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 120 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 120 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 120 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 120 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 120 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 120 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 120 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 120 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 120 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 120 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 120 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 120 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 120 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 120 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 120 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 120 Kč
VAM6403 Hostaš Zdeněk OB Vamberk C 9685 120 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 120 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 120 Kč
6.30 km, 50 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 120 Kč
44C5900 Holeček Petr Neregistrovaní borci 2049556 120 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 120 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 120 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 120 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 120 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 120 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 120 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 120 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 120 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 120 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 120 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 120 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 120 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
65P5400 Niemiec Janusz (POL) Paulinum Jelenia Góra 54108 120 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 120 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 120 Kč
17P5500 Guga Romuald (POL) WKS Śląsk 889177 120 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 120 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 120 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 120 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 120 Kč
4.20 km, 30 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 120 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 120 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 120 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 120 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 120 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 120 Kč
65P4800 Bogulak Adam (POL) Paulinum Jelenia Góra 54094 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 120 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 120 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 120 Kč
celkem přihlášených: 753, vklad: 85050 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.