Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.03.2014
Místo konání:
Libotenice, okres Litoměřice
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45L     D45K     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P3     T5    
2.30 km, 20 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 50 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 50 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 50 Kč
LME0450 Beníšková Klára Barbora SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
3.60 km, 20 m, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 50 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 8868 50 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 50 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 50 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 50 Kč
NNN0501 Fialková Sandra Neregistrovaní 301001 50 Kč
NNN0401 Sedláčková Eliška Neregistrovaní 301008 50 Kč
NNN0601 Melicharová Marie Neregistrovaní 301010 50 Kč
NNN0551 Šupová Adéla Neregistrovaní 301012 50 Kč
NNN0552 Pfefferlová Adéla Neregistrovaní 301014 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 50 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 50 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 0 50 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 50 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 50 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2045311 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
NNN0500 Lebrová Elia Marie Neregistrovaní 301050 50 Kč
3.30 km, 30 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 50 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 08870 50 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 50 Kč
NNN0351 Kasalová Aneta Neregistrovaní 301017 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
DOR0050 Bálková Denisa OK Dobříš C 2067306 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 50 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 436408 50 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 50 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 50 Kč
3.80 km, 60 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 50 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 50 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 50 Kč
KNC0150 Novotná Šárka Sokol Kostelec n. Č. l. C 4776 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 50 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 50 Kč
NNN0152 Nováková Elen Neregistrovaní 301032 50 Kč
TAP9999 Halamová Barbora KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 50 Kč
NNN0100 Lebrová Thea Berenika Neregistrovaní 301027 50 Kč
NNN0101 Macková Štěpánka Neregistrovaní 301044 50 Kč
5.00 km, 90 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany C 2023817 90 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
RIC9952 Rohlíčková Františka OB Říčany C 438645 90 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 90 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 90 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 130 Kč
6.60 km, 100 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9750 Bednářová Štěpánka SK Praga C 889318 90 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 90 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 90 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 90 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 90 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 90 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 90 Kč
6.00 km, 115 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 90 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 90 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 90 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 90 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 90 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 90 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 90 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 90 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 90 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 90 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 110 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 90 Kč
EKP8461 Svatošová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 90 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2031372 90 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 90 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 90 Kč
EKP9250 Hnátková Anna VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 110 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 90 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 90 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
MKP9250 Nestereva Natallia SK GORDIC Praha Kačerov C 2042544 90 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 90 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 130 Kč
8.00 km, 150 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 90 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 90 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 90 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 90 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 90 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 90 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 90 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 90 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 90 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 90 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 90 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 90 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 434803 90 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 130 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 130 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 130 Kč
5.00 km, 90 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 90 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 110 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 90 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 90 Kč
NNN7451 Pokorná Lucie Neregistrovaní 301025 90 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 90 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 90 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 90 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 90 Kč
6.90 km, 115 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 90 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
KSU7299 Hudosová Gabriela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056283 90 Kč
TAP6751 Sladkovská Helena KOB Tretra Praha C 438630 90 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 90 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 90 Kč
TJP7350 Huková Petra TJ Sokol Troja C 411756 90 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 90 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 90 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 90 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 90 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 90 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 90 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 90 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 90 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 90 Kč
6.60 km, 100 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 90 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
KNC6551 Vlková Radka Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023954 90 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
LME6952 Machová Petra SK Los Mělník zapůjčit 110 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 796 90 Kč
MFP6959 Matoušková Martina Matfyz Praha 53740 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 90 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 90 Kč
3.90 km, 60 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 90 Kč
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
NNN6851 Krejbichová Šárka Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 90 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 90 Kč
KAM6950 Semíková Eva OK Kamenice C 52285 90 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice 301543 90 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice 301043 90 Kč
5.00 km, 90 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 90 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
3.90 km, 60 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 50 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 50 Kč
3.20 km, 50 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP3650 Dolečková Míla TJ Sokol Troja C 51325 50 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 50 Kč
2.50 km, 20 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 50 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 2056265 50 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 50 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 50 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 50 Kč
LME0401 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 50 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 301375 50 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 51835 50 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 50 Kč
NNN0505 Heller Jiří Neregistrovaní 301037 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 70 Kč
3.60 km, 20 m, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 410721 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
NNN0402 Pilný Tomáš Neregistrovaní 301013 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 50 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 50 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 50 Kč
NNN0504 Chadima Vítek Neregistrovaní 301024 50 Kč
EKP0400 Izák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 336137 50 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 50 Kč
NNN0403 Polívka Ondřej Neregistrovaní 301033 50 Kč
NNN0404 Dvořák Vojtěch Neregistrovaní 301035 50 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 50 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
3.40 km, 35 m, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 50 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 336741 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 50 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 50 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 50 Kč
81C0300 Šroubek Kryštof Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 428211 50 Kč
RIC0300 Šmíd Samuel OB Říčany C 2069058 50 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 50 Kč
KNC0302 Novotný Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 49814 50 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 50 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 50 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 50 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 50 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 50 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 436445 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 50 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice C 443069 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 50 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C 50 Kč
OLP0201 Průša Jan PSK Olymp Praha 515033 50 Kč
5.30 km, 90 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 49641 50 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 50 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 50 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 50 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný B 438634 50 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 50 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 50 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 50 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 50 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany 2069066 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 70 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 70 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
7.00 km, 130 m, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 4193 90 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 90 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 90 Kč
RIC9901 Jiroušek Matyáš OB Říčany B 2031354 90 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 90 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 90 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 90 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 90 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
NNN9951 Krejbich Daniel Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 90 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice C 0 90 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 90 Kč
LBE9900 Reiterman Adam TJ Lokomotiva Beroun C 515480 130 Kč
NNN9800 Bernard Jan Neregistrovaní 301045 90 Kč
8.30 km, 170 m, 18 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 90 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 90 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 130 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 130 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 130 Kč
11.60 km, 205 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 90 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 90 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 90 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 90 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 446364 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 90 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 90 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 90 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 90 Kč
NNN8801 Forejt Michal Neregistrovaní 51437 90 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 90 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 90 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 90 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 90 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 90 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 90 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 90 Kč
DKP9101 Pinkner Adam Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 110 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
EKP8800 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 110 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 90 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 90 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 90 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 90 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 90 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 90 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 90 Kč
MKP5400 Gregoriades Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51653 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 90 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 90 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 90 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 90 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 90 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051909 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 130 Kč
4ZC7400 Severýn Otto HO Komorní výtah zapůjčit 150 Kč
8.20 km, 160 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 51603 90 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 90 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 90 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 90 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 90 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 90 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 90 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 90 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1400081 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 90 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 90 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 130 Kč
7.00 km, 135 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 90 Kč
XBM7201 Zapletal Petr PELLS ABND RACING TEAM C 416094 90 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 90 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 90 Kč
8.80 km, 175 m, 20 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 90 Kč
TAP6901 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 438609 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 90 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 90 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 90 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 90 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 90 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha C 8073 90 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 90 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 90 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 90 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 90 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany 2069067 90 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 90 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 90 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 90 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 90 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 90 Kč
5.50 km, 85 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP6201 Longin Miloš KOB Tretra Praha C 981847 90 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 90 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 90 Kč
DVP60 Malačka Milan DVP ORIENTATION 981822 90 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 90 Kč
8.30 km, 170 m, 18 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 90 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1400084 90 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 90 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
LME6301 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2060243 90 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 90 Kč
7.00 km, 135 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 90 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
NNN5501 Nechyba Jiří Neregistrovaní 4276 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 90 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 90 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 130 Kč
5.50 km, 80 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
SCP4100 Rejpal Petr OK Sparta Praha C 410733 50 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 50 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 50 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
NNN4101 Javůrek Jaromír Neregistrovaní 2067261 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 50 Kč
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 50 Kč
4.60 km, 60 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 50 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 50 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 70 Kč
3.60 km, 20 m, 6 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 50 Kč
SLA0850 Vágnerová Adéla SKOB Slaný C zapůjčit 70 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 08866 50 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 08869 50 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 50 Kč
81C0850 Šroubková Miriam Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0502 Marada Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0503 Marada Vojtěch Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 50 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 50 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 50 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 50 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 50 Kč
NNN0801 Fialek Petr Neregistrovaní 301002 50 Kč
NNN1001 Manethová Anička Neregistrovaní 301007 50 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515409 50 Kč
LME0900 Hampl Jan SK Los Mělník C 2056272 50 Kč
DOR0950 Dudlová Noemi OK Dobříš C 2050485 50 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2044893 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 50 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0900 Kubec Adam Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 50 Kč
NNN0851 Klementová Emma Neregistrovaní 301018 50 Kč
OLP0301 Kubů Matyáš PSK Olymp Praha C 232721 50 Kč
OLP0655 Kubů Julie PSK Olymp Praha 253109 50 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 50 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 50 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 52272 50 Kč
NNN0503 Hoblík Zdeněk Neregistrovaní 361969 50 Kč
ZVO0401 Brachtl Šimon OB SK Zvole 446330 50 Kč
NNN0852 Pokorná Martina Neregistrovaní 301041 50 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha zapůjčit 70 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515458 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 50 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 50 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 50 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 50 Kč
NNN0803 Pocner Vít Neregistrovaní 301021 50 Kč
NNN0703 Chabada Jan Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 50 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 224880 50 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 50 Kč
NNN0406 Pavlíčková Hana Neregistrovaní pujcit 50 Kč
NNN0909 Lebr Johan Benedikt Neregistrovaní 301051 50 Kč
2.50 km, 25 m, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 50 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 50 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 70 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 50 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 50 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 50 Kč
NNN7901 Melicharová Radka Neregistrovaní 301009 50 Kč
NNN7301 Kasal Vlastimil Neregistrovaní 301015 50 Kč
NNN7351 Kasalová Edita Neregistrovaní 301016 50 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 50 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš 2058509 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2061813 50 Kč
NNN0052 Pokorná Jana Neregistrovaní 2032101 50 Kč
NNN0303 Chadima Lukáš Neregistrovaní 301023 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice C 2058469 50 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2051541 50 Kč
OLP0401 Průša Ondřej PSK Olymp Praha 49437 50 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 50 Kč
DLT7251 Reisingerová Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 50 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 50 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 50 Kč
NNN0702 Heller Jakub Neregistrovaní 301040 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2058515 50 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 50 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELLS ABND RACING TEAM C doplni pri prezentaci 50 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš 2044887 50 Kč
4.60 km, 65 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN8201 Manethová Jana Neregistrovaní 301003 50 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 50 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 50 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 50 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 50 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 50 Kč
NNN9351 Krejbichová Julie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
AOV9251 Nováková Anežka OOB TJ Baník Ostrava C 336722 50 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 50 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 50 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 50 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 50 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 50 Kč
NNN9051 Trojanová Petra Neregistrovaní 232957 50 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 50 Kč
4ZC7450 Popková Klára HO Komorní výtah zapůjčit 70 Kč
NNN7802 Pavlíček Lubomír Neregistrovaní pujcit 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
NNN0001 Došla Jan Neregistrovaní 50 Kč
PGP8888 Cote Michaela SK Praga 301413 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
celkem přihlášených: 684, vklad: 50440 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.