Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
29.03.2014
Místo konání:
Praha-Nebušice, sál restaurace Da Ezio
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
D14     D16     D18     D21     D35     H14     H16     H18     H21     H35     H45     MIX    

D14 2.33 km, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 50 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč

D16 2.90 km, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč

D18 3.64 km, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha B 336785 90 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 90 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 90 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 90 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 130 Kč

D21 4.48 km, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 90 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 90 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec A 995864 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 90 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7071964 90 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 90 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 90 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 90 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 90 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 130 Kč

D35 3.64 km, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 90 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 90 Kč
TJP7350 Huková Petra TJ Sokol Troja C 411756 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 90 Kč

H14 2.90 km, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč

H16 3.64 km, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 90 Kč

H18 4.62 km, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 130 Kč

H21 5.72 km, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 90 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 90 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 90 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 90 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 90 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 90 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 90 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 90 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 90 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 90 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 90 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 90 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 307266 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
PGP8501 Skyva Jan SK Praga C 53104 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 9200728 90 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 90 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 90 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 90 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 90 Kč
EKP9002 Paděra Martin VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 90 Kč

H35 4.83 km, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 51603 90 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 90 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 90 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 90 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 90 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 90 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 130 Kč

H45 4.62 km, 12 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 90 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C zapůjčit 110 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 90 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit 110 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 90 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 90 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 130 Kč

MIX 2.90 km, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2060271 150 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 150 Kč
celkem přihlášených: 100, vklad: 9160 Kč