Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.03.2014
Místo konání:
motorest Koliba, Býšť – Hoděšovice
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21U     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21U     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
4.08 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
SRK0350 Medlíková Adéla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 50 Kč
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SJC0451 Šemberová Anděla Sportcentrum Jičín C 0000004294 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0463 Ehrenbergerová Lada OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027250 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
SJC Peterková Eliška Sportcentrum Jičín 50 Kč
69P0002 Banasiak Joanna (POL) MKS MOS Wrocław 2016297 50 Kč
5SC0007 Šodorová Katarína Kolčavy SHK 50 Kč
2.37 km, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 0 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
3.23 km, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 1398986 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 50 Kč
69P0003 Becmer Aleksandra (POL) MKS MOS Wrocław 2016295 50 Kč
69P0005 Więcław Weronika (POL) MKS MOS Wrocław 2016291 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
2.71 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
KUO0251 Bartošová Petra KOB Ústí nad Orlicí 000131 50 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 50 Kč
LTU0250 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
LPU0358 Mistriková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Agáta OK Slavia Hradec Králové C 9845 50 Kč
3.89 km, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 50 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 50 Kč
STH0052 Zahradníková Denisa SK Studenec C 425576 50 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 0002058527 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
LPU0153 Schvachová Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 219205 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009471 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
2.81 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 052324 50 Kč
LTU0150 Kubíková Erika OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
69P0006 Nodzykowska Alexandra (POL) MKS MOS Wrocław 2016288 50 Kč
5.11 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 80 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 80 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 9955 80 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 80 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
ZAM9951 Bárnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk B 0000009285 80 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 80 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 80 Kč
3.81 km, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
17P9851 Grobelna Kamila (POL) WKS Śląsk 895002 80 Kč
5.45 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0000426332 80 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice B 436959 80 Kč
LPU9652 Schvachová Denisa OK Lokomotiva Pardubice C 224862 80 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 301107 80 Kč
17P9650 Jędrzejkowska Monika (POL) WKS Śląsk 889178 80 Kč
6.91 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 80 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka R 515421 80 Kč
8.00 km, 120 m
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 80 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 80 Kč
6.91 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
VLI8553 Lásková Šárka Slavia Liberec orienteering C 1396841 80 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 80 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 80 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 80 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
FSP7950 Jirásková Pavla VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416330 80 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 80 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 80 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 80 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 80 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 80 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 80 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
LPU8751 Sůvová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9205 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 80 Kč
17P9050 Koconka Anna (POL) WKS Śląsk 889184 80 Kč
17P8750 Majasow Agata (POL) WKS Śląsk 2018695 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 405999 80 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 80 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 80 Kč
SJC7751 Fejková Marcela Sportcentrum Jičín C 9910 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 80 Kč
VAM8951 Bednářová Michaela OB Vamberk C 9673 80 Kč
4.81 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
SNA6050 Dostálová Jana TJ START Náchod 405987 80 Kč
HOS8152 Kondělková Romana TJ Tatran Hostinné C 9752 80 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
PHK9657 Jágrová Barbora OK 99 Hradec Králové C 224881 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK8052 Kunhartová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 80 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 51607 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 9035 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
SRK7952 Potštejnská Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000051175 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 80 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 80 Kč
6.12 km, 17 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 336734 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
74C7250 Metelková Táňa NER 331751 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 9696 80 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
4.48 km, 16 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 80 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
CHC6751 Jelínková Marta K.O.B. Choceň C 9541 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
JIL7551 Valušiaková Mirka OK Jilemnice C 2035711 80 Kč
CET7551 Śkopova Jana TJ Loko Česká Třebová C 9726 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK7157 Hápová Šárka OK 99 Hradec Králové C 9396 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009031 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7154 Schvachová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 51646 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OB Vamberk C 9483 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
69P0007 Toborek Katarzyna (POL) MKS MOS Wrocław 2016294 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
5SC0001 Šodorová Magdaléna Kolčavy SHK 80 Kč
5SC0002 Slavíková Jana Kolčavy SHK 80 Kč
5SC0003 Liebichová Iveta Kolčavy SHK 80 Kč
5SC0004 Novotná Markéta Kolčavy SHK 80 Kč
5SC0005 Hronešová Nikola Kolčavy SHK 80 Kč
5SC0006 Prokšíková Jitka Kolčavy SHK 80 Kč
4.47 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 80 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SRK6651 Zemanová Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9540 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
3.30 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
HOR6450 Pfeiferová Blanka TJ Jiskra Hořice C 53361 80 Kč
TYN6451 Doležalová Ivana OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK6552 Kubátová Iva OK 99 Hradec Králové C 9387 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009032 80 Kč
HOS6451 Faltová Iva TJ Tatran Hostinné C 9752 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
TYN6351 Vlčková Pavla OOB SK Týniště nad Orlicí C 995829 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
3.51 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
CET5851 Bačová Jarmila TJ Loko Česká Třebová C 9715 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
3.02 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL4950 Kellnerová Stanislava KOB Kladno C 436429 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
4.08 km, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027229 50 Kč
SRK0607 Štěpánek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09810 50 Kč
SRK0305 Ešpandr Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 50 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LPU0414 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0406 Keřka Adam OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
SRK0606 Toncr Štěpán SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 50 Kč
2.51 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
3.85 km, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 434594 50 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 2053581 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 9651 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0202 Manda Jakub OK Lokomotiva Pardubice B 2025349 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011812 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
69P0008 Toborek Jakub (POL) MKS MOS Wrocław 2016284 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec B 303928 50 Kč
2.81 km, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 980350 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 887160 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0307 Bureš Jan OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
BRU0201 Závodný Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032382 50 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 920688 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
5.03 km, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004744 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 50 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032380 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002011790 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 436943 50 Kč
69P0009 Jach Arkadiusz (POL) MKS MOS Wrocław 2057139 50 Kč
69P0010 Rosłaniec Mateusz (POL) MKS MOS Wrocław 2057133 50 Kč
69P0011 Krawczyński Mikołaj (POL) MKS MOS Wrocław 2057132 50 Kč
SHK0103 Koreček Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0002 Drašner Václav OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 50 Kč
3.97 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 50 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 50 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
VAM0000 Adamovský Michal OB Vamberk C 9789 50 Kč
7.24 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059747 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 80 Kč
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice B 2035713 80 Kč
JIL9803 Valušiak Marek OK Jilemnice C 2035712 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 80 Kč
LPU9908 Pučan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2032194 80 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 9802 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425579 80 Kč
17P9800 Okarma Jacek (POL) WKS Śląsk 889176 80 Kč
VRL9801 Tomeš Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8986 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
17P0058 Sosenko Szymon (POL) WKS Śląsk 1401479 80 Kč
4.64 km, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9904 Winter Luboš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 80 Kč
LPU9910 Mistrik Karel OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 80 Kč
BRU9900 Keller Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
SHK9900 Drašner Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
8.07 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí B 920664 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 0000436957 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000436955 80 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice C 436968 80 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
9.68 km, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
13.10 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 80 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 416097 80 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 80 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 80 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 80 Kč
17P8100 Dwojak Wojciech (POL) WKS Śląsk 504052 80 Kč
17P9500 Podsiadly Mateusz (POL) WKS Śląsk 889183 80 Kč
17P9400 Ostój Piotr (POL) WKS Śląsk 2016462 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 80 Kč
9.68 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
SNA8702 Škoda Jáchym TJ START Náchod C 410778 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 80 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 49478 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 80 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 80 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
17P9401 Iwaszczyszyn Joachim (POL) WKS Śląsk 2018699 80 Kč
17P8300 Majasow Kostiantyn (POL) WKS Śląsk 502257 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 80 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 80 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 80 Kč
7.76 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR8802 Kratochvíl Jan Bratrstvo Ždárských vrchů C 301275 80 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
BRM7601 Hromádko Přemysl Sokol Burdych C 331496 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 9590 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 80 Kč
CET7602 Śkop Milan TJ Loko Česká Třebová C 9728 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 80 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
LPU8612 Fatura Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2067400 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 80 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
TYN9301 Jakeš Vojtěch OOB SK Týniště nad Orlicí C 405979 80 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
8.95 km, 20 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
17P7100 Sobczyński Kalikst (POL) WKS Śląsk 9595959 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 80 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 80 Kč
SHK6501 Jirásek Stanislav OK Slavia Hradec Králové C 9850 80 Kč
5.90 km, 18 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
NNN7801 Lebedinský Aleš Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
NNN Schloger Jan Neregistrovaní 553452 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 887163 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7202 Zenkner Karel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425511 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032381 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425510 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
69P0012 Banasiak Marcin (POL) MKS MOS Wrocław 2016293 80 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
7.02 km, 19 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 80 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
SRK6501 Zeman Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301105 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
VAM6403 Hostaš Zdeněk OB Vamberk C 9685 80 Kč
69P0013 Szczygieł Marcin (POL) MKS MOS Wrocław 2016300 80 Kč
69P0014 Wysocki Romuald (POL) MKS MOS Wrocław 2016299 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
5.22 km, 17 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9035 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
JIL6401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9074 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5502 Šlapák Zbyněk OK 99 Hradec Králové C 9163 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
SRK6702 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009530 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
6.32 km, 19 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
ZAM5501 Kalous Jaroslav OB TJ Sokol Žamberk C 0001398978 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
17P5500 Guga Romuald (POL) WKS Śląsk 889177 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
4.62 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS5401 Kondělka Petr TJ Tatran Hostinné C 9756 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
PHK5402 Sajbrt Václav OK 99 Hradec Králové C 49877 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5409 Sůva Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9204 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 80 Kč
4.79 km, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
17P3900 Dura Kazimierz (POL) WKS Śląsk 54119 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
3.85 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR4801 Fejk Zbyněk TJ Jiskra Hořice C 51178 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
4.08 km, 7 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 50 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
NNN0002 Vejnar Adam Neregistrovaní 50 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 50 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory 50 Kč
VAM0751 Sršňová Natálie OB Vamberk C 9600 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 50 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LTU0701 Kubík Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
LTU0800 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057594 50 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057595 50 Kč
PHK0558 Hloušková Tereza OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0559 Kay Nathalie OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 50 Kč
CET0451 Śkopová Adéla TJ Loko Česká Třebová C 49613 50 Kč
CET0602 Škop Jonáš TJ Loko Česká Třebová C 50 Kč
LPU0800 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0660 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU2253 Žáková Anna OK Lokomotiva Pardubice 425554 50 Kč
LPU2224 Žák Daniel OK Lokomotiva Pardubice 232604 50 Kč
LPU0851 Bergová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2049523 50 Kč
LPU0901 Kroupa Filip OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9294 50 Kč
LPU3356 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice 410784 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU3331 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice 0 50 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 50 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
BRU0203 Nývlt Václav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032383 50 Kč
BRU0350 Kindlová Lucie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
BRU0700 Jirásek Petr Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011826 50 Kč
BRU1000 Zenkner Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032378 50 Kč
HOR0750 Vávrová Anna TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 50 Kč
KOR0801 Svátek Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061846 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
69P0001 Banasiak Anna (POL) MKS MOS Wrocław 2016290 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 9128 50 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 301649 50 Kč
SHK0451 Brátová Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 331576 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 331276 50 Kč
SHK0302 Kučera Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 420437 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
3.67 km, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRM5551 Burdychová Naďa Sokol Burdych C 331745 50 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 50 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 50 Kč
SHK0084 Tichá Anna OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398979 50 Kč
ZAM0203 Barnet Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk 50 Kč
ZAM7651 Barnetová Věra OB TJ Sokol Žamberk 50 Kč
LPU2222 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
SRK7499 Ešpandrová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRU7253 Zenknerová Jana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032377 50 Kč
LLI6051 Štičková Eva LOK-o Liberec C 253133 50 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 50 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 50 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 50 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 50 Kč
NNN0089 Krunčíková Iva Neregistrovaní 9802 50 Kč
5.94 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0083 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové 9465 80 Kč
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 80 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 80 Kč
celkem přihlášených: 835, vklad: 58190 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.