Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.03.2014
Místo konání:
Krty u Jesenice
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie     T3    
1.70 km, 40 m, 4 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 40 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 232206 40 Kč
LBE0550 Vaníčková Anna TJ Lokomotiva Beroun C doplním 40 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 40 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 40 Kč
2.00 km, 45 m, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 40 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 40 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 40 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347914 40 Kč
MLA0250 Chladová Martina MLOK Mariánské Lázně C 416185 40 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 40 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 40 Kč
NEJ0351 Dellingerová Anna TJ Jiskra Nejdek C 2049568 40 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 40 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 40 Kč
MAS0250 Křížová Daniela OOB Aš C 301510 40 Kč
MAS0352 Petříková Adéla OOB Aš C 4455 40 Kč
ONO0250 Kosařová Aneta SKOB Ostrov C 301493 40 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 40 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 40 Kč
2.60 km, 60 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0050 Pelcová Kateřina OB Strakonice C 436444 40 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 40 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 40 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 40 Kč
BSO0150 Horová Eliška KOB Baník Sokolov C 8687 40 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 40 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 40 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 40 Kč
3.20 km, 55 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 60 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 60 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 60 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 60 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 60 Kč
MAS9850 Istvánová Klára OOB Aš C 237548 60 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza OOB Aš C 416189 60 Kč
MAS9950 Šťastná Jana OOB Aš C 301728 60 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 60 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 60 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 301713 60 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 60 Kč
4.00 km, 75 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 60 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 60 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 60 Kč
5.90 km, 150 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 60 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 60 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 60 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 60 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 60 Kč
BSO8252 Kovalová Alena KOB Baník Sokolov C 301418 60 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 60 Kč
LPM8351 Pilařová Petra OK Lokomotiva Plzeň C 8855 60 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 60 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 60 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 60 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 60 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 60 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 60 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 60 Kč
VPM8787 Doležalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 60 Kč
VPM8494 Havlíčková Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 120 Kč
4.50 km, 105 m, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 60 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 60 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 60 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 60 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 60 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 60 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 60 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 60 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 60 Kč
BSO7950 Naporowská Marie KOB Baník Sokolov C 301417 60 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 60 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 60 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 60 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 60 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 60 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 60 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 60 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 60 Kč
VPM7354 Polívková Markéta KOS Slavia Plzeň C 515073 60 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 60 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 60 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 60 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 60 Kč
VPM7352 Hašková Eva KOS Slavia Plzeň C 515112 60 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 60 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
4.00 km, 75 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 60 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 60 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 60 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 60 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 60 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 60 Kč
ONO6450 Kriegelsteinová Jelena SKOB Ostrov C 301503 60 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 60 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 60 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 60 Kč
MLA6256 Šmejkalová Karla MLOK Mariánské Lázně C 416187 60 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 60 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 60 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 60 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 796 60 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 60 Kč
3.10 km, 45 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 60 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 60 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 60 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
2.50 km, 50 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 40 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 40 Kč
LPM4550 Říhová Hana OK Lokomotiva Plzeň C 40 Kč
VPM4550 Jedličková Jindra KOS Slavia Plzeň C 01490 40 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 40 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 40 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 40 Kč
1.70 km, 40 m, 4 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 40 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 40 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 40 Kč
ONO0500 Huk Michael SKOB Ostrov C 301498 40 Kč
ONO0402 Vočeluk Daniel SKOB Ostrov C 301497 40 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň C 1400429 40 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 232270 40 Kč
LBE0500 Vaníček Josef TJ Lokomotiva Beroun C doplním 40 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 40 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 40 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 40 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 301715 40 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 40 Kč
2.00 km, 45 m, 5 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 301500 40 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 40 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov C 7875 40 Kč
BSO0200 Knepr Tomáš KOB Baník Sokolov C 8691 40 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 40 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 40 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 40 Kč
MAS0201 Křížek Josef OOB Aš C 301507 40 Kč
MAS0301 Křížek Filip OOB Aš C 301509 40 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš OOB Aš C 2026165 40 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301491 40 Kč
ONO0201 Buša Matěj SKOB Ostrov C 301499 40 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2058525 40 Kč
VPM0203 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 303936 40 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 40 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 40 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 40 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2040515 40 Kč
3.20 km, 55 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 40 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 40 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 40 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 40 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 40 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 232226 40 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 40 Kč
VPM0102 Hlinovský Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2035167 40 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 40 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 40 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 40 Kč
6.30 km, 140 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 416179 60 Kč
8.00 km, 165 m, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9702 Kraus Jakub LOK-o Liberec C 51208 60 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 60 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 60 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 60 Kč
SKV9602 Vacek Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 80 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 60 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň B 60 Kč
9.40 km, 175 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 60 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 60 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 60 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 60 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 60 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 60 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 60 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 60 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 60 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 60 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov B 301422 60 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 60 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 60 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 60 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 60 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 60 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň C 301412 60 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 60 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš OOB Aš C 9097 60 Kč
MAS9301 Lhoták Luboš OOB Aš C 301506 60 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 60 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 60 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 60 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 60 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 60 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 60 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 60 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 60 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 60 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 60 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň C 434814 60 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 60 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 60 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 120 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 120 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 120 Kč
8.00 km, 165 m, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 60 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 60 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 60 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 60 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 49637 60 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 60 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 60 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 60 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 60 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 60 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 52183 60 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 60 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 60 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 60 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 60 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 60 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 60 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 60 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 60 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 60 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 60 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 60 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 60 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 60 Kč
6.30 km, 140 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 60 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 60 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 60 Kč
58C6702 Kopp Petr Loko Liberec 1403411 60 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 60 Kč
NEJ6300 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 301411 60 Kč
SCH6001 Čech Petr TJ Skalka Cheb C 681885 60 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 60 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 60 Kč
ONO6000 Dědek Miroslav SKOB Ostrov C 301504 60 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 60 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 60 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 60 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 60 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 60 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 60 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 60 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 60 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 60 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 60 Kč
4.50 km, 105 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 60 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 60 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 60 Kč
MAS5200 Chotětický Václav OOB Aš C 7886 60 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 2026161 60 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 60 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 60 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 60 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 60 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 60 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 60 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 60 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 60 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 60 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 120 Kč
3.40 km, 95 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 40 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 40 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 40 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 40 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 40 Kč
1.50 km, 35 m, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 40 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 40 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 8685 40 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 40 Kč
NEJ0251 Slámová Barbora TJ Jiskra Nejdek 301416 40 Kč
NEJ0700 Pávek Štěpán TJ Jiskra Nejdek 2067346 40 Kč
NEJ0801 Šilhan Vojta TJ Jiskra Nejdek 2067347 40 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 52181 40 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 40 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 1403425 40 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 40 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 40 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 40 Kč
LBE1151 Vaníčková Eliška TJ Lokomotiva Beroun C doplním 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
EKP0953 Seidlová Magdalena VŠTJ Ekonom Praha C 51610 40 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 009129 80 Kč
SKV0751 Soukupová Silva TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 80 Kč
SKV0701 Bauer David TJ Slovan Karlovy Vary 2059771 80 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C doplníme 80 Kč
1.50 km, 35 m, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 40 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 40 Kč
LPM0350 Říhová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 301702 40 Kč
LPM0650 Říhová Klára OK Lokomotiva Plzeň C 301701 40 Kč
KRL0603 Beran Matyáš Kometa Kralovice C 40 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 40 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232237 40 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 40 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 40 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 40 Kč
MAS0450 Křížková Marie OOB Aš C 301516 40 Kč
MAS0550 Rudolfová Magdalena OOB Aš C 2026164 40 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 301492 40 Kč
ONO0400 Buša Jakub SKOB Ostrov C 301494 40 Kč
ONO0651 Klocháňová Viktorie SKOB Ostrov C 301502 40 Kč
ONO0401 Šimek Vojtěch SKOB Ostrov C 301496 40 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 301420 40 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 40 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 40 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 40 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
2.60 km, 60 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 301433 40 Kč
NEJ8950 Freyová Andrea TJ Jiskra Nejdek C 995803 40 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 416171 40 Kč
NEJ9902 Kolařík Michal TJ Jiskra Nejdek 301424 40 Kč
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 60 Kč
73C4700 Loskot Miloš xxx zapůjčit 60 Kč
66C7501 Hak Robert Amatéři 2051549 40 Kč
KRL0101 Beran Jonáš Kometa Kralovice C 40 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice C 40 Kč
VPM8750 Václavíková Monika KOS Slavia Plzeň C 40 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2061813 40 Kč
SKV9999 Bauerová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary 2059772 80 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C doplníme 80 Kč
celkem přihlášených: 319, vklad: 17120 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.