Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: P3

Datum:
30.03.2014
Místo konání:
Praha-Nebušice, sál restaurace Da Ezio
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
2.00 km, 8 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 50 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
ODV7354 Ondřejčková Iveta TJ Aero Odolena Voda 50 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C zapůjčit 70 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
DKP7850 Jančová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 886251 50 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 50 Kč
66C7501 Hak Robert Amatéři 2051549 50 Kč
KPY7351 Zelenková Martina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
PGP0303 Stauch Tomáš SK Praga C 7201201 50 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 896977 50 Kč
NNNXX03 Samek Jakub Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice C 2058469 50 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 0 50 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 20597532 50 Kč
5RC7500 Střelba Ondřej Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
VSP7102 Beran Jiří USK Praha C 2021833 50 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 50 Kč
ROU98xx Jarošová Aneta SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
ROU79xx Melicharová Radka SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
DCE6550 Sluková Jana KOB Dobřichovice 416316 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
KAM7659 Lehká Petra OK Kamenice 50 Kč
OLP7001 Průšová Dana PSK Olymp Praha 515033 50 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 50 Kč
DOR7250 Dudlová Iva OK Dobříš 2050489 50 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 50 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2058512 50 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš 2050492 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš 2058509 50 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 50 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš 2067310 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2058515 50 Kč
44C8001 Bašta Martin Neregistrovaní borci zapůjčit 70 Kč
44C8000 Dvořák Josef Neregistrovaní borci 682615 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 50 Kč
NNN80XX Dvořák Josef Neregistrovaní 682615 50 Kč
NNN8002 Bašta Martin Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNNXX07 Frydrych Pavel Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNNXX08 Píšová Jitka Neregistrovaní 2035170 50 Kč
SJP7300 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha zapůjčit 70 Kč
PGP9755 Hoffmanová Petra SK Praga C 50 Kč
TAP7150 Čermánková Dana KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MKPXX12 Millek Jiří SK GORDIC Praha Kačerov 51706 50 Kč
NNN0811 Šimbera Jakub Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
MASXXXX Hájek Jaroslav OOB Aš 301726 50 Kč