Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro klub: Klub vytrvalostních sportů Šumperk

Datum:
05.04.2014
Místo konání:
Jednov, areál Orel
Pořadatel:
PTI - Sportovní klub Ptení
(59)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
H14C KSU0005 Matoušek Matěj B 2056281 50 Kč
H14C KSU0013 Šafář Vojtěch B 229473 50 Kč
H14C KSU0049 Grulich Ondřej C 2067336 50 Kč
D14C KSU0050 Pšenčíková Adéla C 446425 50 Kč
H14C KSU0105 Šafář Martin B 2056308 50 Kč
H14C KSU0107 Valenta Mikuláš B 2053569 50 Kč
D14C KSU0197 Hajduková Jana B 2067338 50 Kč
H12C KSU0201 Hecl František C 2058486 50 Kč
H12C KSU0202 Reichl Martin C 51309 50 Kč
H12C KSU0306 Stryk Štěpán B 2053547 50 Kč
H12C KSU0333 Patterman Prokop C 442865 50 Kč
D12C KSU0353 Hegedüšová Viktorie C 446409 50 Kč
D12C KSU0363 Hlupá Petra C 53659 50 Kč
D12C KSU0393 Tesařová Tereza C 2058487 50 Kč
H12C KSU0401 Štábl Adam C 2058480 50 Kč
H10C KSU0402 Polášek Vít C 446419 50 Kč
H10C KSU0404 Pavelka Ondřej C 446448 50 Kč
D10C KSU0454 Heclová Marie C 446447 50 Kč
D10C KSU0464 Knyplová Tereza C 446430 50 Kč
D10C KSU0474 Bartošová Anna C 446415 50 Kč
D10C KSU0484 Skoumalová Petra C 446428 50 Kč
D10C KSU0494 Šánová Julie C 443076 50 Kč
H10C KSU0500 Šimek Adam C 52566 50 Kč
H10C KSU0502 Tomanek Lukáš C 49316 50 Kč
DH10N KSU0515 Opravil Vojtěch C 50 Kč
H10C KSU0606 Štábl Patrik C 446437 50 Kč
D10C KSU0656 Stryková Karolína C 53652 50 Kč
HDR KSU0850 Reichlová Lucie C 50 Kč
HDR KSU0888 Reichlová Pavla C 50 Kč
HDR KSU0959 Tomanková Alice C 2058462 50 Kč
H45C KSU65XX Rozsíval Alois 443067 120 Kč
H35C KSU6701 Matoušek Milan C 2058461 80 Kč
P KSU6950 Pšenčíková Eva C 443106 50 Kč
P KSU7171 Polášková Jana C 420442 50 Kč
H35C KSU7227 Šimek Martin C 52541 80 Kč
D35C KSU7252 Švancárová Helena C 2027233 80 Kč
P KSU7272 Krčová Martina C 442855 50 Kč
H35C KSU7337 Patterman Pavel C 446410 80 Kč
D35C KSU7499 Reichlová Jiřina C 2067330 80 Kč
H35C KSU7501 Štábl Roman C 446432 80 Kč
P KSU7502 Opravil Pavel C 50 Kč
P KSU7550 Heclová Jana C 443087 50 Kč
H21K KSU7601 Hecl Miloš C 886296 80 Kč
P KSU7667 Stryková Vlasta C 446436 50 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela C 49418 80 Kč
D35C KSU7793 Smolíková Kateřina C 2067339 80 Kč
D21C KSU9090 Buiová Andrea C 446450 80 Kč
H21K KSU9142 Rozsíval Alois C 2067335 80 Kč
H21K KSU9202 Jílek Jakub C 2058482 80 Kč
D21C KSU9559 Habigerová Radka B 2058483 80 Kč
H18C KSU9707 Knypl Jaroslav B 2067332 80 Kč
D18C KSU9799 Smrčková Dominika A 897348 80 Kč
H16C KSU9800 Havlíček Ondřej B 2067334 80 Kč
D16C KSU9888 Habigerová Jana B 2053582 80 Kč
H16C KSU9900 Gedeon Dominik B 2067337 80 Kč
H16C KSU9906 Müller Jonáš A 2053541 80 Kč
H16C KSU9908 Jílek Ondřej A 2056285 80 Kč
H16C KSU9910 Dostál Pavel B 2056276 80 Kč
D16C KSU9999 Pukyšová Anežka B 2053576 80 Kč
klubový vklad: 3680 Kč