Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.04.2014
Místo konání:
Skuteč, koupaliště
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.60 km, 10 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
2.40 km, 20 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 140 40 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 40 Kč
1.80 km, 20 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C zapůjčit 70 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53196 40 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 40 Kč
1.90 km, 25 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 40 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 40 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 40 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
2.40 km, 45 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
JHB9952 Švecová Veronika TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4679 70 Kč
2.70 km, 35 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
4.00 km, 70 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 70 Kč
JHB9159 Hercigová Anna TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4772 70 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 70 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 70 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
2.70 km, 45 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
CTB9254 Ondráčková Lucie SK OB Chotěboř C 53127 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 70 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
3.20 km, 50 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51511 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 70 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 70 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 70 Kč
JHB7351 Švecová Marcela TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4676 70 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 70 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 70 Kč
2.80 km, 35 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 70 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 70 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 70 Kč
2.00 km, 35 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
1.60 km, 10 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
2.40 km, 20 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 125 40 Kč
1.90 km, 25 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 53500 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
2.30 km, 40 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 40 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 40 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 40 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
2.70 km, 40 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava C 2045309 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 70 Kč
3.30 km, 55 m, 17 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
4.90 km, 100 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 9200726 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 70 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 70 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 70 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 70 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C zapůjčit 100 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51993 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 70 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 70 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 70 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 70 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 70 Kč
CTB8101 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 9274 70 Kč
CHT8805 Jambor Lukáš OOB SK Chrast 336706 70 Kč
ZBM8923 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno R 303927 70 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 899179 70 Kč
3.40 km, 75 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
NNN8601 Hudera Jiří Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 70 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 70 Kč
SJI7202 Záboj Petr OK Jihlava C 2061824 70 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 70 Kč
4.00 km, 75 m, 20 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
SJH7901 Kinšt David SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
3.30 km, 50 m, 17 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 70 Kč
TBM6005 Šuler Josef KOS TJ Tesla Brno C 301235 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 70 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 70 Kč
2.90 km, 30 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
2.40 km, 35 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
2.40 km, 20 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C zapůjčit 70 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0752 Jindřichová Jana OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 111 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 40 Kč
NNN0002 Eliška Dvořáčková Neregistrovaní 224888 40 Kč
2.40 km, 35 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 40 Kč
CTB7802 Fikar Jan SK OB Chotěboř C 232861 40 Kč
celkem přihlášených: 179, vklad: 11000 Kč