Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.04.2014
Místo konání:
Karviná Darkov
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P2    
1.10 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0452 Mílová Klára SKOB Frýdek - Místek C 410791 30 Kč
BFM0451 Kaňáková Valentýna SKOB Frýdek - Místek C 49496 30 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 410792 45 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 49456 45 Kč
1.40 km, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 30 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 30 Kč
1.80 km, 22 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 30 Kč
TRI0252 Bilková Kateřina TJ TŽ Třinec B 49319 30 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec B 49322 30 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec B 8654 30 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec B 8670 30 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 30 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 30 Kč
NNN01 Krutinová Adéla Neregistrovaní 30 Kč
2.20 km, 24 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 49475 50 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 50 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 50 Kč
2.40 km, 25 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 50 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 50 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 50 Kč
BFM9951 Adámková Simona SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
2.40 km, 26 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 80 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 80 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 80 Kč
MOV9752 Pavlíčková Kristýna SKOB Ostrava C 436423 80 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 80 Kč
2.80 km, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 80 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 80 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 80 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 80 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 80 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 80 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 80 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 120 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 120 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 80 Kč
2.40 km, 26 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 80 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 80 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 80 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 80 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 80 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 428276 80 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 80 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 80 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 80 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 80 Kč
SFM7351 Strakošová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 80 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 80 Kč
2.40 km, 25 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 80 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 80 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 80 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 80 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 80 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 80 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 80 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 80 Kč
1.80 km, 22 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 80 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 80 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 80 Kč
1.20 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 30 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 30 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 49360 30 Kč
BFM0407 Adámek Tomáš SKOB Frýdek - Místek 426342 30 Kč
BFM0410 Foldyna Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 30 Kč
BFM0402 Kubiczek Jan SKOB Frýdek - Místek C 426344 30 Kč
BFM0409 Kratochvíl Tobiáš SKOB Frýdek - Místek 49468 30 Kč
1.40 km, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 30 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
NNN04 Calábek Štěpán Neregistrovaní 30 Kč
1.80 km, 22 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 30 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 30 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 30 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
2.20 km, 24 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 50 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 50 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 50 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 50 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 50 Kč
MOV0002 Pavlíček Patrik SKOB Ostrava C 436425 50 Kč
MOV0000 Holuša Václav SKOB Ostrava C 52785 50 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov B 301297 50 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 50 Kč
2.40 km, 26 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 50 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 50 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 50 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 49481 50 Kč
2.80 km, 28 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava B 428227 80 Kč
NNN9600 Neregistrovaní 53534 80 Kč
3.00 km, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 80 Kč
LOV8400 Langer Martin lepus.cz C 887937 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 80 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 80 Kč
SOP8608 Hruška Pavel OOB TJ Slezan Opava C 49324 80 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 80 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 80 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 80 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8043 80 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 80 Kč
66C8000 Gulas Jan Amatéři 352331 80 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 80 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 80 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 80 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 80 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 80 Kč
2.80 km, 28 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 80 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 80 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 80 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 80 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 80 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 80 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 80 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 80 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 80 Kč
BFM7101 Míl Petr SKOB Frýdek - Místek C 206365 80 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 80 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 80 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 120 Kč
11P7400 Tomanek Artur (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361817 120 Kč
NNN7701 Martinek Pavel Neregistrovaní 80 Kč
2.40 km, 26 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 80 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 80 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 8651 80 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8657 80 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 80 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 8656 80 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301322 80 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 80 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 80 Kč
TRC6400 Trojek Jakub SKOB BETA Třinec C 8788 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 80 Kč
2.40 km, 25 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 80 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 80 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 80 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52453 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 80 Kč
TRC5800 Stebel Pavel SKOB BETA Třinec C 8783 80 Kč
1.80 km, 22 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 80 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 80 Kč
MOV3401 Koloczek Albín SKOB Ostrava C 52784 80 Kč
MOV4501 Kroča Josef SKOB Ostrava C 51376 80 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 80 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 80 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 80 Kč
LOV4501 Zajíc Josef lepus.cz C 52950 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 120 Kč
1.30 km, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
MOV0950 Švidrnochová Nela SKOB Ostrava C 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2061793 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 50 Kč
BFM0751 Mílová Tereza SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 50 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
MOV0952 Vellechová Eliška SKOB Ostrava C 50 Kč
NNN7705 Kostka Artur Neregistrovaní 2027244 50 Kč
NNN7711 Duroňová Johanka Neregistrovaní 50 Kč
NNN7712 Čalová Anetka Neregistrovaní 50 Kč
2.10 km, 22 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV8251 Šrubařová Aneta lepus.cz C 52942 80 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 80 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 80 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 80 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 80 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C doplním později 80 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 80 Kč
BFM9901 Kaňák Michal SKOB Frýdek - Místek 428272 80 Kč
BFM7351 Kratochvílová Lenka SKOB Frýdek - Místek 206362 80 Kč
NNN0002 Válek Jakub Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN Gřešková Jana Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
MOV8552 Hostašová Jana SKOB Ostrava C 53002 80 Kč
BFM5401 Kaňák Stanislav SKOB Frýdek - Místek 49454 80 Kč
BFM0152 Kokešová Zuzana SKOB Frýdek - Místek 428283 80 Kč
11P7551 Tomanek Beata (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361801 80 Kč
NNN7702 Tomanek Beata Neregistrovaní 80 Kč
NNN7703 Rakowski Richard Neregistrovaní 887629 80 Kč
NNN7704 Pannová Vendula Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN7706 Capil Vladislav Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN7707 Kyselý Jaroslav Neregistrovaní 80 Kč
NNN7708 Krutinová Ema Neregistrovaní 80 Kč
NNN7710 Polanková Eliška Neregistrovaní 80 Kč
celkem přihlášených: 219, vklad: 15040 Kč