Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2014
Místo konání:
Tymákov
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     LINIE     PŘÍCHOZÍ    
1.62 km, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 50 Kč
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 2049581 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
BSO0450 Jechová Anita KOB Baník Sokolov C 232238 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 50 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 232206 50 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 50 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 50 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 51618 50 Kč
LBE0550 Vaníčková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 100 Kč
2.25 km, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 50 Kč
MLA0250 Chladová Martina MLOK Mariánské Lázně C 416185 50 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 50 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 50 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 50 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 50 Kč
BSO0350 Jirková Jitka KOB Baník Sokolov C 232239 50 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 50 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 2017667 50 Kč
NEJ0351 Dellingerová Anna TJ Jiskra Nejdek C 2049568 50 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 50 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 50 Kč
LPM0350 Říhová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 50 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 50 Kč
ONO0250 Kosařová Aneta SKOB Ostrov C 301498 50 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 50 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347914 50 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 50 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 50 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 50 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 50 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 50 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 50 Kč
2.61 km, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 50 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 50 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 50 Kč
BSO0150 Horová Eliška KOB Baník Sokolov C 8687 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ0160 Voltrová Anna OK Roztoky 7942 50 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 50 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 50 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 50 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 50 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 50 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 50 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 50 Kč
3.02 km, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9852 Mikulášová Martina SK Praga C 361905 70 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 70 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 70 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 70 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 70 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 70 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 70 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 70 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 70 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 70 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 70 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 70 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 70 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 70 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C 70 Kč
LBE9950 Procházková Jana TJ Lokomotiva Beroun 515474 70 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C zapůjčit 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 70 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 70 Kč
MAS9850 Istvánová Klára KČT Aš C 237548 70 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 70 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 70 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 70 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 70 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 70 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 70 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany C 2023817 70 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 70 Kč
SLA9855 Sušánková Hana SKOB Slaný C 442876 140 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 140 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 140 Kč
4.75 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha B 336785 70 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 70 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 70 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 70 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 70 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 70 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 70 Kč
KAM9651 Hejnalová Eva OK Kamenice C 9356 70 Kč
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 515046 70 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 52374 70 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 70 Kč
KRL9755 Peterková Veronika Kometa Kralovice C 434576 140 Kč
4.19 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 70 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 70 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 70 Kč
EKP9353 Jaroměřská Tereza VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 90 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 70 Kč
SKV8651 Žandová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 237530 70 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 70 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 70 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 70 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 70 Kč
LPM8351 Pilařová Petra OK Lokomotiva Plzeň C 8855 70 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 70 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 90 Kč
66C8450 Zbornikova Veronika Amatéři zapůjčit 90 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2031372 70 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 70 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 70 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 70 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 70 Kč
7.76 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 70 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 70 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 70 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 70 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 70 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 70 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 70 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 70 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 70 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 70 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 70 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 70 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 70 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 70 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 70 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 70 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 70 Kč
JES8651 Ottová Terezka OK Rakovník C 301662 70 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 70 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 70 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 51142 70 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 70 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 70 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 70 Kč
VPM8494 Havlíčková Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 70 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 70 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 70 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 70 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 70 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 70 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 70 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 434803 70 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 70 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 70 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 70 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 70 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 70 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 70 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 140 Kč
4.40 km, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 336734 70 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 51268 70 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 90 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 70 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 70 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 70 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 70 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 70 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 70 Kč
BSO7950 Naporowská Marie KOB Baník Sokolov C 301417 70 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C zapůjčit 90 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 70 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 70 Kč
NEJ7750 Lepší Michaela TJ Jiskra Nejdek 0 70 Kč
NEJ7251 Ziebová Lenka TJ Jiskra Nejdek doplním 70 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 70 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 70 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 70 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 70 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 70 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 70 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 70 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 236999 70 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 70 Kč
4.75 km, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 70 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 70 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 70 Kč
TAP6751 Sladkovská Helena KOB Tretra Praha C 438630 70 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 70 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 70 Kč
KSH7251 Jirsová Pavla OB Kašperské Hory 416182 70 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 70 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 70 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 70 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 70 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 70 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 70 Kč
LPM7856 Suchá Michaela OK Lokomotiva Plzeň C 70 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 70 Kč
LBE6450 Procházková Pavlína TJ Lokomotiva Beroun C 515431 70 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 70 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 70 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 70 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 70 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 70 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 70 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 70 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 70 Kč
VPM7352 Hašková Eva KOS Slavia Plzeň C 515112 70 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 70 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2050487 70 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 70 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 70 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 70 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 70 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 140 Kč
5WC7250 Vaníčková Lucie SK Líšná 232893 140 Kč
2.28 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 70 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 70 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 70 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 70 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067348 70 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416171 70 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 70 Kč
ONO6850 Huková Šárka SKOB Ostrov C 140 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 140 Kč
4.19 km, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 70 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 70 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 70 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 70 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 70 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 70 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 70 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 70 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 70 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 70 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 70 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 70 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 70 Kč
VPM5757 Bouchalová Zdena KOS Slavia Plzeň C 52378 70 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 70 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 70 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 70 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 70 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 70 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 70 Kč
DKP5951 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 70 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 70 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 70 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 70 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 70 Kč
MLA6256 Šmejkalová Karla MLOK Mariánské Lázně C 416187 70 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 70 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 70 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 796 70 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 70 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 70 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 70 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 70 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 70 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 70 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 70 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 140 Kč
3.68 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 70 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 70 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 70 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 70 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 70 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 70 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 70 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 70 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 70 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 70 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 70 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 70 Kč
LPM4850 Bohuslavová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 51480 70 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 70 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 70 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 70 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 70 Kč
LPM4550 Říhová Hana OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 70 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 70 Kč
VPM4550 Jedličková Jindra KOS Slavia Plzeň C 1490 70 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 70 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 70 Kč
1.62 km, 6 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 301375 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 50 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 50 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 232270 50 Kč
BSO0400 Honzík Šimon KOB Baník Sokolov C 7894 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 50 Kč
ONO0402 Vočeluk Daniel SKOB Ostrov C 301499 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 50 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 50 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 50 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 50 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň C 1400429 50 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 50 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 50 Kč
LPM0401 Bohuslav Pepík OK Lokomotiva Plzeň C 2011878 50 Kč
LME0401 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 50 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 51835 50 Kč
66C0500 Samuel Marek Amatéři zapůjčit 70 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 100 Kč
LBE0500 Vaníček Josef TJ Lokomotiva Beroun C 100 Kč
2.33 km, 8 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 50 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 301500 50 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 420420 50 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga C 2061767 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 50 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov C 7875 50 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 50 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301494 50 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 50 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 428211 50 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 50 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 50 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 50 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2058525 50 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 301507 50 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 50 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 50 Kč
DOR0202 Hamet Petr OK Dobříš C 2050488 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 50 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 50 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice C 443069 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 50 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 50 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2040515 100 Kč
81C0300 Šroubek Kryštof Cirkus Čakovice zapůjčit 120 Kč
MLA0302 Šesták Štěpán MLOK Mariánské Lázně C 100 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 100 Kč
3.02 km, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 50 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 50 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný B 438634 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 50 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 232226 50 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany 2069066 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
RIC0000 Pockley Jakub OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 50 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 50 Kč
DOR0001 Štěpo Matěj OK Dobříš C 2045312 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 50 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 100 Kč
5.08 km, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 4193 70 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 70 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 70 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 70 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 70 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 70 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 70 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 70 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 70 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 70 Kč
VPM9902 Burian Jan KOS Slavia Plzeň C 2031365 70 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 70 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 416179 70 Kč
8.02 km, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 70 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 70 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň B 70 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 70 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 70 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 70 Kč
6.47 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 70 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 70 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 70 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 70 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 70 Kč
VPM8201 Rauch Stanislav KOS Slavia Plzeň C 887624 70 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 70 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 70 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 70 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 70 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 70 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 70 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 70 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 70 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 70 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 70 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 70 Kč
DCE8100 Jaroš Marek KOB Dobřichovice C 53591 70 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 70 Kč
VPM8501 Rauch Tomáš KOS Slavia Plzeň C 887625 70 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 70 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 70 Kč
VPM8549 Bouchal Radek KOS Slavia Plzeň C 9357 70 Kč
10.83 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 70 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 70 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 70 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 70 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 70 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 70 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 70 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 70 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 70 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 70 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 70 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 70 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 70 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 70 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 70 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 70 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 70 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 70 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 70 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 70 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 70 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 70 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 70 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov B 301422 70 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 70 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 70 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 70 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 70 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 70 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 70 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 70 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 70 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 70 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 70 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 70 Kč
LPM8003 Suchý Libor OK Lokomotiva Plzeň C 301703 70 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 70 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 70 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 70 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 70 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 70 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 307266 70 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 70 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 70 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 70 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 70 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 70 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 70 Kč
LPM8903 Brož Jan OK Lokomotiva Plzeň zapůjčit 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 70 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 70 Kč
MAS9301 Lhoták Luboš KČT Aš C 301506 70 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 70 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 70 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň C 434814 70 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 70 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 70 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 70 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 70 Kč
5UC8000 Šedivec Petr Radyně bike team zapůjčit 90 Kč
LBE8900 Štemberk Adam TJ Lokomotiva Beroun C 2045246 70 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 70 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 70 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 140 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 140 Kč
4.42 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 70 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 70 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301420 70 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 70 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 70 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 70 Kč
VPM7105 Burian Jan KOS Slavia Plzeň C 980333 70 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 70 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 70 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 70 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 70 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 140 Kč
8.02 km, 19 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 70 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 70 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 515003 70 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 70 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 70 Kč
TAP6901 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 438609 70 Kč
PGP7509 Foršt Jakub SK Praga C 236022 70 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 70 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 70 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 70 Kč
BSO7101 Honzík Tomáš KOB Baník Sokolov C 301432 70 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 70 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 49637 70 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 70 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 52183 70 Kč
LBE6500 Procházka Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 410363 70 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 70 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 70 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 70 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany 2069067 70 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 70 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 70 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 70 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 70 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 70 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 70 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 70 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 336705 70 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 51474 70 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 70 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8856 70 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 70 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 70 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 140 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 140 Kč
4.40 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 70 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 70 Kč
NEJ6300 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 301411 70 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 70 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 70 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 2056284 70 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 70 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51745 70 Kč
LME6301 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2060243 70 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 70 Kč
6.47 km, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 70 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 70 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 70 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 70 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 70 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 70 Kč
SKV6002 Hnyk Michal TJ Slovan Karlovy Vary C 70 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 70 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 70 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 70 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 70 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 70 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 70 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 70 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 70 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 70 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 70 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 70 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 70 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 70 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 70 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 70 Kč
58C6702 Kopp Petr Loko Liberec 1403411 70 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 70 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 70 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 70 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 70 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 70 Kč
4.42 km, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 70 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 70 Kč
TAP5800 Mikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 70 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 70 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 70 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 70 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 70 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 70 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 70 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 70 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 70 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 70 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 70 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 70 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 70 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 70 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 70 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 70 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 70 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 70 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 70 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 70 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 70 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 70 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 70 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 70 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 70 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 70 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 70 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 70 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 70 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 70 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 70 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 70 Kč
3.68 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 70 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 70 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 70 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 70 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 70 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 70 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 70 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 70 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 70 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 70 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 70 Kč
LPM4201 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 51479 70 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 70 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 140 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 70 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 70 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 70 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 70 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 70 Kč
1.61 km, 6 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 50 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 50 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 009129 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 887619 50 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 50 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 70 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515458 50 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515409 50 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 301497 50 Kč
NEJ0700 Pávek Štěpán TJ Jiskra Nejdek 2067346 50 Kč
NEJ0801 Šilhan Vojta TJ Jiskra Nejdek 2067347 50 Kč
NEJ0251 Slámová Barbora TJ Jiskra Nejdek 301416 50 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha 2060242 50 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 70 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 50 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 301491 50 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 50 Kč
MAS0501 Křížek Ivo KČT Aš 301728 50 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 50 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 50 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš 2050498 50 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2045319 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 50 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 50 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 50 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 50 Kč
NEJ0802 Brun Daniel TJ Jiskra Nejdek 50 Kč
81C0850 Šroubková Miriam Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 886251 50 Kč
VPM1001 Chramosta Petr KOS Slavia Plzeň 50 Kč
LBE1151 Vaníčková Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
2.86 km, 5 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 50 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 70 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
LPM0650 Říhová Klára OK Lokomotiva Plzeň C 301701 50 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 50 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 50 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 50 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 301492 50 Kč
ONO0651 Klocháňová Viktorie SKOB Ostrov C 301496 50 Kč
ONO0500 Huk Michael SKOB Ostrov C 301493 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 50 Kč
MAS0550 Rudolfová Magdalena KČT Aš C 2026164 50 Kč
VPM0455 Mikešová Julie KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 70 Kč
KRL0604 Pova Jakub Kometa Kralovice C 232961 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 50 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 50 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2050499 50 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2044882 50 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 232611 50 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 50 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 50 Kč
KRL0603 Beran Matyáš Kometa Kralovice C 51477 50 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 100 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 70 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 90 Kč
DKP8747 Zahradníček Petr Oddíl OB Kotlářka C 7766677 70 Kč
NEJ8950 Freyová Andrea TJ Jiskra Nejdek C 995803 70 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C zapůjčit 90 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 70 Kč
NEJ7700 Pávek Jiří TJ Jiskra Nejdek 301424 70 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 70 Kč
MLA5804 Červenka Jiří MLOK Mariánské Lázně C 70 Kč
VPM7453 Mikešová Simona KOS Slavia Plzeň C 434819 70 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 70 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 70 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 70 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 70 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš 2058509 70 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C 70 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 70 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice C 2058469 70 Kč
LPM6650 Hájková Bohumila OK Lokomotiva Plzeň C 51269 70 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš 2058502 70 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 70 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš 2067310 70 Kč
celkem přihlášených: 724, vklad: 48210 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.