Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2014
Místo konání:
vila Marysieńka, Las Głubczycki, Polsko
Pořadatel:
KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P3     P5    
3.30 km, 10 m, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 30 Kč
KRN0455 Pečonková Kristýna KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0454 Říhová Barbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0550 Martínková Lenka KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0456 Frydrychová Eva KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0350 Wieclawová Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0651 Obručová Lucie KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
1.80 km, 10 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 30 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 30 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 30 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 30 Kč
2.20 km, 10 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 30 Kč
TRI0252 Bilková Kateřina TJ TŽ Třinec B 49319 30 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec B 49322 30 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec B 8654 30 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec B 8670 30 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0252 Studničková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
3.20 km, 20 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 90 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 90 Kč
AOP0051 Pavelková Ema Orientační Běh Opava C 418625 90 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 90 Kč
KRN0055 Jendřejková Anna KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 130 Kč
4.20 km, 35 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 90 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 90 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 90 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 90 Kč
NNN6666 Stískalová Eva Neregistrovaní 52637 90 Kč
5.10 km, 60 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 90 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 90 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 90 Kč
6.70 km, 75 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 90 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 90 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 90 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 90 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 90 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 436421 90 Kč
5.30 km, 65 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 90 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 90 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 90 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 90 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 90 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 90 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 90 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 90 Kč
4.10 km, 45 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 90 Kč
AOP6851 Pavelková Michaela Orientační Běh Opava C 49405 90 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 90 Kč
3.60 km, 25 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 90 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 90 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 90 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 90 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 90 Kč
3.30 km, 10 m, 5 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 30 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 30 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 30 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek 49461 30 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 49360 30 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 30 Kč
KRN0405 Šafařík Ondřej KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0406 Tkáč Karel KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0400 Tomančák Šimon KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0200 Suchý Kristián KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0501 Suchý Norbert KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0600 Kalinowski Josef KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0700 Šír Matěj KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0201 Šlosar Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0502 Strnadel Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
2.00 km, 10 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 30 Kč
AOP0401 Šafarčík Vítek Orientační Běh Opava 307338 30 Kč
2.30 km, 15 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 30 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 30 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 30 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 30 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 30 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 8651 30 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 30 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 30 Kč
KRN0202 Kulaša Filip KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0203 Sztefek Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0305 Jalowiczor Jonáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0204 Balcar Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
KRN0304 Rohner Přemek KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 70 Kč
4.20 km, 25 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 90 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 90 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 90 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 90 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 90 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 90 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 90 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 889280 90 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 130 Kč
KRN0005 Tkáč Milan KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 130 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 90 Kč
KRN0105 Martínek Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 130 Kč
KRN0101 Juna Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 301596 90 Kč
KRN0102 Juna Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 130 Kč
5.30 km, 55 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 90 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 90 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 90 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 90 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 90 Kč
KRN9808 Staníček Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 130 Kč
7.00 km, 70 m, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 90 Kč
9.70 km, 95 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 90 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 90 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51932 90 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 90 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 90 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 90 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 90 Kč
4ZC7400 Severýn Otto HO Komorní výtah zapůjčit 130 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 90 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 90 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 247250 90 Kč
AOV7700 Vlach Oldřich OOB TJ Baník Ostrava C 53888 90 Kč
LOV8601 Žaloudík Jiří lepus.cz C 53534 90 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 135 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 135 Kč
7.40 km, 80 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 90 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 90 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 90 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 90 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 90 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 90 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 90 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 90 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 90 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 90 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 90 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 90 Kč
5.60 km, 65 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 90 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 90 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8657 90 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 8656 90 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301322 90 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 90 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 90 Kč
5IC6801 Břečka Tomáš Běhat nás baví zapůjčit 90 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
5.20 km, 60 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 90 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52453 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 90 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 90 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 90 Kč
AOP5801 Pavelek Luděk Orientační Běh Opava C 8811 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 90 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 90 Kč
AOP4801 Sonnek Miloš Orientační Běh Opava C 51192 90 Kč
4.10 km, 45 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 90 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 90 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 90 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 90 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 90 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 90 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 90 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 90 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 90 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 90 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 90 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 90 Kč
3.30 km, 10 m, 5 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C zapůjčit 90 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067396 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
VRB0424 Langer Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 50 Kč
VRB0757 Číhalíková Nikola Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 50 Kč
VRB0400 Dudek Andreas Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067391 50 Kč
TRI0504 Bujok Adam TJ TŽ Třinec C 8664 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec 7862 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2061793 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
OOP1050 Pietraszková Hana TJ Opava 232323 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
LOV0450 Bochňák Vitoslavská Beatrice lepus.cz C 52286 50 Kč
VRB0778 Langerová Lucie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 50 Kč
VRB0402 Fiálek David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
VRB0250 Fiálková Marie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067393 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 1400441 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
NNN3333 Martínková Eva Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
3.00 km, 20 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 50 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SK OB Horní Benešov C 4684 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SK OB Horní Benešov C 301303 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 50 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
LOV8251 Šrubařová Aneta lepus.cz C 52942 50 Kč
74C9999 Pannová Vendula NER zapůjčit 90 Kč
44C9999 Lužný Martin Neregistrovaní borci 336792 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428283 50 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 50 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 428276 50 Kč
NNN1111 Pečonka Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN2222 Říhová Pavlína Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 50 Kč
5.00 km, 45 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 50 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 50 Kč
4ZC7450 Popková Klára HO Komorní výtah zapůjčit 90 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 301290 50 Kč
3QC9999 Gřešková Jana Opava zapůjčit 90 Kč
NNN4444 Holinková Milada Neregistrovaní 52661 50 Kč
NNN5555 Melec Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 272, vklad: 20410 Kč