Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Praha 4 - Chodov
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
1.40 km, 9 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 50 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 50 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
88C0450 Gladišová Karolína SvětBěhu.cz zapůjčit 70 Kč
1.70 km, 7 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
ZVO0575 Šplíchalová Veronika OB SK Zvole 2019220 50 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 50 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 50 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 49642 50 Kč
KAM0453 Nováková Karolína OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
1.50 km, 10 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 50 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 438606 50 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 50 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 50 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 50 Kč
1.80 km, 13 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 50 Kč
DKP0154 Halíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 888632 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
DOR0050 Bálková Denisa OK Dobříš C 2067306 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
TEP0050 Klimešová Petra Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 50 Kč
1.90 km, 13 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 90 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany C 2023817 90 Kč
RIC9852 Šachová Barbora OB Říčany C 448938 90 Kč
2.10 km, 14 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9750 Bednářová Štěpánka SK Praga C 889318 90 Kč
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 515046 90 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 90 Kč
2.30 km, 15 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEP9550 Klimešová Iva Tempo Praha B zapůjčit 110 Kč
2.30 km, 15 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 90 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 90 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
2.70 km, 19 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 90 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 90 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 90 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 90 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 90 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 90 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 90 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 90 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 90 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 90 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 90 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 90 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 90 Kč
PGP8150 Lacigová Michaela SK Praga C 887608 90 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha B 336785 90 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 90 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 90 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 90 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 90 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 90 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 90 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 1436949 90 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 90 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 90 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 90 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 90 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 90 Kč
VBM8254 Štefková Lucie VSK Mendelu Brno C 2060230 90 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 90 Kč
ZBP8350 Krovová Ludmila OOB SK Zbraslav C 51120 90 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 90 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 90 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 90 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 90 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 90 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 90 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 90 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 90 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 90 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 90 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232186 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2031372 90 Kč
2.60 km, 16 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 90 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 110 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
KNC7151 Dobešová Monika Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 90 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 90 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 90 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 90 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 90 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 90 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 90 Kč
2.40 km, 15 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 90 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 90 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 90 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 90 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 90 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 90 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 90 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 90 Kč
TEP6150 Klimešová Hana Tempo Praha C zapůjčit 110 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
2.10 km, 14 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
1.70 km, 12 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 50 Kč
1.40 km, 9 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 50 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 50 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
1.70 km, 7 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 50 Kč
TAP0701 Novobilský Dominik KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 50 Kč
1.70 km, 12 m, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
TAP0301 Novobilský Daniel KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 50 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 50 Kč
RIC0305 Choutka Štěpán OB Říčany C 2069052 50 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 428211 50 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 50 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 50 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 50 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice C 443069 50 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 50 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 420420 50 Kč
2.00 km, 14 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 50 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 50 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 50 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060248 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
ZVO0103 Šplíchal Radim OB SK Zvole C 2019221 50 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 50 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný B 438634 50 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 50 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0005 Vondra Vladimír KOB Tretra Praha C 232140 50 Kč
TAP9999 Pajtáš Andrej KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 1407428 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 50 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 2067973 50 Kč
ZVO0006 Červenka Jakub OB SK Zvole C 2023802 50 Kč
2.30 km, 15 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 90 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 90 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 90 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 90 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 90 Kč
RIC9901 Jiroušek Matyáš OB Říčany B 2031354 90 Kč
RIC9900 Thein Filip OB Říčany B 2060270 90 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice C 1407422 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
KRP9801 Bartoš Pavel SK KOURA C 49609 90 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 90 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 90 Kč
TAP9903 Gregor Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 90 Kč
2.50 km, 16 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
KNC9701 Kováčik Juraj Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 90 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 90 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 90 Kč
OLP9701 Průša Ondřej PSK Olymp Praha 49437 90 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 90 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 90 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 90 Kč
2.50 km, 16 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 90 Kč
3.10 km, 23 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 90 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 90 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 90 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 90 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 90 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 90 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 90 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 90 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 90 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 90 Kč
LCE8200 Pop Lukáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 897378 90 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 90 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 90 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 90 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 90 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 90 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 90 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 90 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 90 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 90 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 90 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 9200728 90 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 90 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 90 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 90 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 90 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 90 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 90 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 90 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 90 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 90 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 90 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 90 Kč
DKP8402 Korthauer Marius Oddíl OB Kotlářka C 49815 90 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 90 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 515007 90 Kč
3.00 km, 19 m, 19 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
MKP7300 Millek Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682371 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 90 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 90 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 90 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 90 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 90 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 90 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 90 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 90 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 90 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 90 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 90 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 90 Kč
2.60 km, 16 m, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 90 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 90 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 90 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 90 Kč
ROU6203 Malec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 90 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 90 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 90 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 90 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 90 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 90 Kč
2.40 km, 15 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 90 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
2.10 km, 14 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 50 Kč
MKP4900 Čenovský Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 51667 50 Kč
SCP4100 Rejpal Petr OK Sparta Praha C 410733 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
1.70 km, 12 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
1.70 km, 7 m, 7 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 51603 50 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515409 50 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515458 50 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 50 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda C 889274 50 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 50 Kč
81C0900 Kubec Adam Cirkus Čakovice 7258 50 Kč
OLP0301 Kubů Matyáš PSK Olymp Praha C 232721 50 Kč
OLP0601 Kubů Julie PSK Olymp Praha 253109 50 Kč
OLP0302 Ambrožová Zuzana PSK Olymp Praha 253102 50 Kč
NNN0850 Michaela Šimůnková Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 50 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 50 Kč
SRK1150 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301102 50 Kč
SRK0700 Pohl Lukas SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2060250 50 Kč
SLA0751 Svobodová Andrea SKOB Slaný C 50 Kč
KNCxxxx Dobešová Marie Sokol Kostelec n. Č. l. 420420 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 887619 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 50 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 50 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 50 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 51577 50 Kč
81C0751 Menšíková Krystina Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 416199 50 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 50 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0808 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga 301617 50 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 50 Kč
MFP0599 Daenhardtová Kiki Matfyz Praha 51345 50 Kč
MFP0799 Daenhardtová Katy Matfyz Praha 51713 50 Kč
2.30 km, 13 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 70 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
ZVO9275 Ondrášková Jana OB SK Zvole 2031373 50 Kč
ZVO9276 Burjánková Petra OB SK Zvole 2031364 50 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 50 Kč
FSP6650 Šimková Gabriela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 50 Kč
OLP7001 Průšová Dana PSK Olymp Praha 515033 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
DOR7850 Hronzová Andrea OK Dobříš 2067308 50 Kč
DOR9750 Krocová Eliška OK Dobříš 2058504 50 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 50 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 50 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš 2058502 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2058515 50 Kč
66C7501 Hak Robert Amatéři zapůjčit 70 Kč
44C8050 Kopáčková Iva Neregistrovaní borci 53008 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno 49641 50 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno 410721 50 Kč
3.70 km, 19 m, 19 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 90 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 90 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 90 Kč
57C9251 Hamáčková Barbora VŠSK Paedf UK zapůjčit 110 Kč
57C9450 Dvořáková Marcela VŠSK Paedf UK zapůjčit 110 Kč
38C9700 Ridgill Philip PORG Orienteering zapůjčit 110 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 90 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 90 Kč
NNN6801 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 90 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C zapůjčit 110 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit 110 Kč
57C9300 Breda Petr VŠSK Paedf UK zapůjčit 110 Kč
celkem přihlášených: 544, vklad: 41240 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.