Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Choceň
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H65D     HDR     P    
1.40 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
VRL0599 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí 2032144 100 Kč
1.40 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
1.60 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
DOB0351 Pluta Aleksandra KOB Dobruška C 2016202 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 1398986 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
1.40 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SRK0350 Medlíková Adéla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
LTU0250 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
1.80 km, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
STH0052 Zahradníková Denisa SK Studenec C 425576 50 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
DOB0150 Niezgodka Dominika KOB Dobruška C 2016199 50 Kč
DOB0050 Pluta Magdalena KOB Dobruška C 2016200 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 2053567 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009471 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 50 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 1398976 50 Kč
1.60 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0150 Kubíková Erika OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
LPU0159 Brancúská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9287 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 9029 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka C 9712 50 Kč
2.00 km, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 80 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 80 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 80 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 80 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 80 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 80 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 80 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 80 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk B 9285 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 80 Kč
1.80 km, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA9950 Paděrová Anna TJ START Náchod C 80 Kč
2.10 km, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 80 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice B 436959 80 Kč
LPU9652 Schvachová Denisa OK Lokomotiva Pardubice C 224862 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 80 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 426332 80 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 160 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 301107 160 Kč
2.50 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 80 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk C 515442 80 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
DOB9550 Brajer Dominika KOB Dobruška C 553480 80 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 80 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 80 Kč
SJC8665 Uvizlová Martina Sportcentrum Jičín C 500268 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 80 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000981839 80 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 80 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 80 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 80 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 80 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 80 Kč
LPU8557 Krčálová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 515167 80 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 80 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 80 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 80 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 80 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové R 553443 80 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 80 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 80 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka R 515421 80 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 80 Kč
2.40 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 80 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 80 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
SRK9357 Jarošová Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301141 80 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 80 Kč
2.10 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 80 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
LPU8257 Lebedinská Romana OK Lokomotiva Pardubice C 410783 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
2.20 km, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
2.00 km, 16 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 80 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 80 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 160 Kč
2.20 km, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
2.10 km, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
1.90 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6351 Vlčková Pavla OOB SK Týniště nad Orlicí C 995829 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 9592 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 219272 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 80 Kč
2.10 km, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
1.90 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
1.90 km, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
1.80 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
1.40 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
LPU0406 Keřka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 50 Kč
LPU19 Jelínek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
1.40 km, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
CHC0401 Komárek David K.O.B. Choceň C 232919 100 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 232905 100 Kč
1.70 km, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 219210 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec B 303928 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
DOB0201 Michalak Hubert KOB Dobruška C 2016207 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011812 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2049513 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 434594 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
NPA0301 Hák Petr SK LOB Nová Paka C 2017685 50 Kč
1.20 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0208 Koblížek Václav OK Lokomotiva Pardubice C 2049519 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0201 Suk Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 980350 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí 887163 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
1.90 km, 16 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
DOB0100 Zurkiewicz Krzysztof KOB Dobruška C 2016205 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004744 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032380 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002011790 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 436943 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
1.70 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 50 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 50 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 50 Kč
2.10 km, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
DOB9900 Niezgodka Piotr KOB Dobruška C 2016198 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 80 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059747 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425579 80 Kč
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice B 2035713 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 80 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 80 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 9040 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 80 Kč
1.90 km, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
LTU9904 Winter Luboš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 80 Kč
KOR9800 Juránek Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003049 80 Kč
2.40 km, 20 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB9601 Preininger Kryštof KOB Dobruška C 7238 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
DOB9600 Kaczocha Przemyslaw KOB Dobruška C 895232 80 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 80 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 80 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 80 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice C 436968 80 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 80 Kč
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí B 920664 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 416295 80 Kč
2.80 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
STH9202 Uvizl Marek SK Studenec C 9990 80 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 80 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 1011992 80 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 80 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 0000009905 80 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 80 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 307266 80 Kč
SRK7503 Sedlák Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000995872 80 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU8503 Fukátko Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9317 80 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 410798 80 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 80 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 80 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 80 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 80 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 80 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 80 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 9137 80 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 80 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 410796 80 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 160 Kč
2.60 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7201208 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 80 Kč
BBM8700 Olexa Zdeněk BETA URSUS Orienteering C 682624 80 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 80 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 80 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 9720 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
SHK9103 Funda Jan OK Slavia Hradec Králové C 9843 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8501 Chmelař Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9154 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 80 Kč
KUO9201 Koblížek Miroslav KOB Ústí nad Orlicí C 052324 80 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 80 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 160 Kč
2.30 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN Novotný Petr Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 80 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 80 Kč
NPA8501 Dytrych Martin SK LOB Nová Paka C 9701 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 160 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 160 Kč
1JC8100 Hulec Jan Klub přátel kofoly 682605 160 Kč
1JC7800 Hulec Vít Klub přátel kofoly 780815 160 Kč
2.40 km, 21 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
2.30 km, 17 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7202 Zenkner Karel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425511 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425510 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 80 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 80 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
2.40 km, 21 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
CST7301 Cepek Pavel OB Strakonice C 2032133 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
2.30 km, 19 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9124 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
VAM6403 Hostaš Zdeněk OB Vamberk C 9685 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
2.30 km, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 9593 80 Kč
2.30 km, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
2.30 km, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
STH5801 Uvizl Ivan SK Studenec C 331528 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
44C5900 Holeček Petr Neregistrovaní borci 2049556 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
2.00 km, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 9721 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
2.30 km, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
2.00 km, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
1.90 km, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 80 Kč
1.50 km, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 50 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory 416097 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
BRU1000 Zenkner Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032378 50 Kč
LPU1 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice 9302 50 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 50 Kč
LPU3 Knotková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice 9210 50 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 000131 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald 405981 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
CHC0651 Tomášová Magdaléna K.O.B. Choceň C 52328 50 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 232909 50 Kč
CHC0653 Prudičová Tereza K.O.B. Choceň C 232902 50 Kč
VRL0049 Kubát Vojta OOS TJ Spartak Vrchlabí 50 Kč
1.40 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 50 Kč
44C7050 Blechová Milada Neregistrovaní borci zapůjčit 90 Kč
SNA7150 Paděrová Helena TJ START Náchod C 50 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398979 50 Kč
NNN0002 Armstrong Miranda Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 50 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416282 50 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 50 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 9594 50 Kč
VAM0202 Zeman Ladislav OB Vamberk 51359 50 Kč
VAM9703 Valeš Martin OB Vamberk 9586 50 Kč
NNN0003 Vágner Vladislav Neregistrovaní 50 Kč
CHC7399 Ryšavá Marta K.O.B. Choceň 331708 50 Kč
celkem přihlášených: 663, vklad: 48300 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.