Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.04.2014
Místo konání:
Jevany
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P3     T4    
2.20 km, 55 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0300 Matějková Yvona Neregistrovaní 682093 50 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 50 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 50 Kč
ROU0551 Fialková Sandra SKOB Roudnice nad Labem C 428267 50 Kč
DOR0550 Štajmarová Andělka OK Dobříš C 2045320 50 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 50 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 50 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 50 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 50 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
RIC0551 Šmídová Ada OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 50 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 51618 50 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 50 Kč
2.20 km, 55 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 50 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 50 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420420 50 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 50 Kč
ZVO0575 Šplíchalová Veronika OB SK Zvole 2031373 50 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 51434 50 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2058510 50 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 50 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 50 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 50 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 50 Kč
KAM0456 Teršl Anna OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
2.30 km, 60 m, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 50 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 50 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
NNN0250 Voldřichová Anita Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 50 Kč
KNC0351 Kahounová Karolína Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 50 Kč
81C0250 Arnotová Anna Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 436408 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 50 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 50 Kč
81C0251 Černá Karolína Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 50 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 50 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 50 Kč
RIC0350 Zichová Veronika OB Říčany C 2060268 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 50 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 50 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 70 Kč
2.60 km, 55 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
KNC0150 Novotná Šárka Sokol Kostelec n. Č. l. C 4776 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
DOR0050 Bálková Denisa OK Dobříš C 2067306 50 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 50 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 50 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
3.10 km, 90 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 90 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 90 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 90 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 90 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany C 2023817 90 Kč
NNN0051 Srbová Barbora Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
3.30 km, 90 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 515046 90 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 90 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 90 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 90 Kč
3.50 km, 105 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 90 Kč
NNN9300 Krejbichová Julie Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 90 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 90 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 90 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 90 Kč
FSP8950 Pavlíková Romana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 90 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 90 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 90 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
4.70 km, 130 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 90 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
ZBP7654 Sedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 90 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 90 Kč
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 90 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 90 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 90 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 90 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
SLP7952 Siblíková Jana OOB Slavia Praha C 51365 90 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 90 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 90 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 1436949 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 90 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 90 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 90 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 90 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 90 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 90 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2050499 90 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 90 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 90 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 90 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 90 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 90 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 90 Kč
EKP8461 Svatošová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 90 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 90 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 90 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 434803 90 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 90 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 130 Kč
3.60 km, 105 m, 17 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 110 Kč
TAP6751 Sladkovská Helena KOB Tretra Praha C 438630 90 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 51268 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 90 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
KSU7299 Hudosová Gabriela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056283 90 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C zapůjčit 110 Kč
NNN7250 Drábková Alena Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
LBE5550 Dudíková Hana TJ Lokomotiva Beroun C 411766 90 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 90 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 90 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 90 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 90 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 90 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 90 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 90 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 90 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 90 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 90 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 90 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 90 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 90 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 90 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 110 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 90 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 90 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 90 Kč
RIC7550 Zichová Hana OB Říčany C zapůjčit 110 Kč
KAM7450 Gajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 90 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 90 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 90 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 90 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 130 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 130 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 130 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 130 Kč
3.50 km, 105 m, 17 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 90 Kč
NNN6800 Šárka Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 90 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 90 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 90 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 90 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
KNC6551 Vlková Radka Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023954 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
TAP5951 Hermannová Marta KOB Tretra Praha C 232133 90 Kč
PGP6151 Jeřábková Jana SK Praga C 303948 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 90 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 90 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 90 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 90 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 90 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301101 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 90 Kč
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
KAM6550 Aschermannová Eva OK Kamenice C 301628 90 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 90 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 90 Kč
NNN4550 Srbová Libuše Neregistrovaní 361982 130 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 130 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 130 Kč
3.00 km, 80 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 90 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 90 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
2.30 km, 60 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 50 Kč
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 50 Kč
2.00 km, 60 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 50 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 50 Kč
2.20 km, 55 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0400 Arnot František Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 50 Kč
LME0401 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 50 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
81C0503 Marada Vojtěch Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0506 Klimt Robík OK Dobříš C 2050498 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 50 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 7200930 50 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 50 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 50 Kč
RIC0600 Hlubuček Jakub OB Říčany C 2069054 50 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 50 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 50 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 50 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
2.20 km, 55 m, 7 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
NNN0501 Matějka Martin Neregistrovaní 682106 50 Kč
KNC0401 Bažant Jakub Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 50 Kč
KNC0553 Vosecký Vojtěch Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 50 Kč
TAP0701 Novobilský Dominik KOB Tretra Praha C 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 50 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
81C0401 Palát Vojtěch Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
81C0502 Marada Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 50 Kč
DKL0600 Oubrecht Petr KOB Kladno C 49641 50 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2050487 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 50 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 50 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
NNN0005 Plch Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
RIC0502 Jiroušek Šimon OB Říčany C 2060266 50 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 50 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 50 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 50 Kč
2.30 km, 60 m, 11 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 50 Kč
TAP0202 Sladkovský Jan KOB Tretra Praha C 4194 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 50 Kč
KNC0204 Tomic Marcus Sokol Kostelec n. Č. l. C 438610 50 Kč
KNC0203 Bažant Václav Sokol Kostelec n. Č. l. C 981825 50 Kč
LME0200 Ždimera Vít SK Los Mělník C 336702 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
KNC0302 Novotný Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 49814 50 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
TAP0301 Novobilský Daniel KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
81C0300 Šroubek Kryštof Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 50 Kč
DOR0402 Hájek Tobiáš OK Dobříš C 2044894 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 50 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 50 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 50 Kč
RIC0305 Choutka Štěpán OB Říčany C 2069052 50 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 428211 50 Kč
RIC0300 Šmíd Samuel OB Říčany C 2069058 50 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 50 Kč
DKL0300 Swart Benjamín KOB Kladno C 336741 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 50 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 50 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 50 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice C 443069 50 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C 50 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 70 Kč
KNC0205 Kratochvíl Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C zapůjčit 90 Kč
NNN0202 Cvrček Adam Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
3.10 km, 90 m, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 50 Kč
TAP0008 Krejčí Michal KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 50 Kč
ZVO0103 Šplíchal Radim OB SK Zvole C 2019221 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 50 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0011 Sůra Heřman KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 50 Kč
DKL0001 Oubrecht Tomáš KOB Kladno B 49642 50 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 2067973 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 50 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha C 446363 50 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 50 Kč
RIC0001 Libiger Lukáš OB Říčany C 2069055 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
RIC0000 Pockley Jakub OB Říčany C 2060264 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 50 Kč
KAM0000 Stormer Emil OK Kamenice B 218798 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 1407428 50 Kč
3.30 km, 105 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 4193 90 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 90 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 90 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 90 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
LME9900 Ždimera Jan SK Los Mělník C 336710 90 Kč
ZVO9801 Šplíchal Jakub OB SK Zvole 2019220 90 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 90 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 90 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 90 Kč
PGP9805 Hudec Antonín SK Praga C 2051493 90 Kč
TAP9903 Gregor Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 90 Kč
RIC9901 Jiroušek Matyáš OB Říčany B 2031354 90 Kč
RIC9900 Thein Filip OB Říčany B 2060270 90 Kč
KAM9801 Aschermann Daniel OK Kamenice C 232395 90 Kč
3.60 km, 105 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9601 Votava Kryštof Sokol Kostelec n. Č. l. C zapůjčit 110 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
KNC9701 Kováčik Juraj Sokol Kostelec n. Č. l. C zapůjčit 110 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 90 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 90 Kč
3.60 km, 105 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
NNN9500 Voldřich Dan Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
PGP8101 Šolc Radim SK Praga C 515137 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
FSP9600 Šimek Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303953 90 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 90 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 90 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 90 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
KAM9104 Aschermann Michal OK Kamenice C 232402 90 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 130 Kč
6.00 km, 150 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(85)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 90 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 90 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 51603 90 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 90 Kč
PGP7509 Foršt Jakub SK Praga C 236022 90 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 90 Kč
DKP9101 Pinkner Adam Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 110 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 90 Kč
LCE8200 Pop Lukáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 897378 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 90 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 90 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 90 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 90 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 90 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 90 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 90 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 90 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 90 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 90 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 90 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 90 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 90 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 90 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 90 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 90 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 90 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 90 Kč
NNN0006 Junek Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
RIC8000 Michalička David OB Říčany C 7229483 90 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 90 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 90 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 90 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 90 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 90 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 90 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 90 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 90 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 90 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 130 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 130 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 130 Kč
RIC7900 Mátl Radek OB Říčany 2035153 130 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 130 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 130 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 130 Kč
4.50 km, 145 m, 21 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 90 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 515003 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
TAP6901 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 438609 90 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
TJN7003 Wdówka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52280 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 90 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 90 Kč
81C7600 Arnot Michal Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 90 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 90 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 90 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 90 Kč
XBM7201 Zapletal Petr PELLS ABND RACING TEAM C 416094 90 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 90 Kč
KNC7002 Pohnán Radek Sokol Kostelec n. Č. l. C 253134 90 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 90 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 90 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 90 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 90 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 90 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 90 Kč
NNN7628 Šunka Jan Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN0003 Popjuk Viktor Neregistrovaní 515077 90 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 90 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 90 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 90 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany zapůjčit 110 Kč
RIC7300 Zicha Josef OB Říčany C zapůjčit 110 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 90 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 90 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 90 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 130 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 130 Kč
4.10 km, 120 m, 19 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
TAP6201 Longin Miloš KOB Tretra Praha C 981847 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 90 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 90 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 90 Kč
LME6301 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2060243 90 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 51262 90 Kč
DVP6000 Malačka Milan DVP ORIENTATION 981822 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 90 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 90 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 90 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 90 Kč
RIC6300 Hlubuček Petr OB Říčany C 232418 90 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 90 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 90 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 90 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 90 Kč
KAM6500 Aschermann David OK Kamenice C 428289 90 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 90 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 90 Kč
TEP6100 Šubrt Jiří Tempo Praha C 07986 130 Kč
NNN4500 Srb Martin Neregistrovaní 361908 130 Kč
3.30 km, 105 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5800 Mikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 90 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 90 Kč
LBE5500 Dudík Petr TJ Lokomotiva Beroun C 303905 90 Kč
ODV5300 Koutný Ivan TJ Aero Odolena Voda C 49610 90 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 90 Kč
MAS5200 Chotětický Václav OOB Aš C 7886 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 90 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 90 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 90 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 90 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
3.00 km, 80 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
TJP4200 Veselý Radko TJ Sokol Troja C 53517 50 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 50 Kč
SCP4100 Rejpal Petr OK Sparta Praha C 410733 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
NNN4100 Javůrek Jaromír Neregistrovaní 2067261 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 70 Kč
2.30 km, 60 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 50 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 50 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 70 Kč
2.20 km, 55 m, 7 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 50 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 50 Kč
81C0900 Kubec Adam Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0700 Arnot Josef Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0302 Zindulka Adam Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 50 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 50 Kč
NNN0850 Michaela Šimůnková Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 887619 50 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 50 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 50 Kč
81C0501 Černý Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP9999 Bozděch Vojtěch SK Praga zapůjčit 70 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 50 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 303955 50 Kč
81C0901 Marada Martin Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0850 Šroubková Miriam Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
DCE0650 Zimová Veronika KOB Dobřichovice 224880 50 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
81C0252 Pecníková Nikola Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2045319 50 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2044893 50 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 52272 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 50 Kč
ROU1050 Manethová Anna SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 70 Kč
NNN0000 Forštová Ema Neregistrovaní 440405 50 Kč
NNN0002 Foršt Bruno Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 50 Kč
RIC7451 Hlubučková Andrea OB Říčany C 2060267 50 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 50 Kč
RIC0702 Jelen Jáchym OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
RIC0650 Jiroušková Barbora OB Říčany C 2060265 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 50 Kč
RIC0701 Tolar Ondrej OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
81C0701 Kolář David Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0550 Šimková Amálie Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
RIC9999 Zichová Tereza OB Říčany zapůjčit 70 Kč
44C0850 Bulířová Žofie Neregistrovaní borci zapůjčit 70 Kč
KNC1050 Kubelková Marie Sokol Kostelec n. Č. l. 51394 50 Kč
DOR0950 Dudlová Noemi OK Dobříš C 2050485 50 Kč
KAM0800 Teršl Adam OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
3LC0600 Stauch Daniel Lipaňáci zapůjčit 70 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 50 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 50 Kč
NNN0808 Bureš Matěj Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha 336785 50 Kč
NNN0021 Částek Adam Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0022 Peřina Jonáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0071 Vyhnisová Klára Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0023 Vyhnis Šimon Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
66C0700 Novak jonas Amatéři zapůjčit 70 Kč
2.70 km, 75 m, 15 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 50 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
2MC5350 Jagerová Marcela Dedecek a Babicka 515115 50 Kč
TJN0200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 515188 50 Kč
TJN0353 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52270 50 Kč
NNN7300 Jírová Monika Neregistrovaní 207856 50 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 50 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 50 Kč
KNC0052 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 50 Kč
KNC0350 Chládková Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 70 Kč
KNCxxxx Votava Štěpán Sokol Kostelec n. Č. l. zapůjčit 70 Kč
KNC0000 Kováčiková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. zapůjčit 70 Kč
FSP6650 Šimková Gabriela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 50 Kč
44C8050 Kopáčková Iva Neregistrovaní borci 53008 50 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 50 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 20597532 50 Kč
DCE8250 Štrossová Veronika KOB Dobřichovice 7869 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 50 Kč
DOR7400 Bernard Zdeněk OK Dobříš 2050492 50 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 50 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2050488 50 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2058512 50 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš 2058509 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2058515 50 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 50 Kč
VSP7102 Beran Jiří USK Praha C 2021833 50 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 50 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 50 Kč
38A7550 Tomandlová Radka (AUS) Sk radiosport zapůjčit 70 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
NNN0010 Kočí Jiří Neregistrovaní 301399 50 Kč
DOR7250 Dudlová Iva OK Dobříš 2050489 50 Kč
FSP8080 Peterová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 70 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
PGP0303 Stauch Tomáš SK Praga C 7201201 50 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 896977 50 Kč
NNN0404 Šimerka Jakub Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0024 Částek Michal Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
4.40 km, 120 m, 19 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
44C8550 Špinková Markéta Neregistrovaní borci 90 Kč
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN7610 Matějka Hynek Neregistrovaní 51145 90 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 90 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 90 Kč
PFP6950 Přibylová Eva VŠSK PedF UK Praha C 411773 90 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20700850 90 Kč
66C6850 Karlachová Jana Amatéři 361949 90 Kč
66C5501 Karlach Vladislav Amatéři zapůjčit 110 Kč
66C9050 Tučková Sabina Amatéři zapůjčit 110 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 90 Kč
NNN6801 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 90 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C zapůjčit 110 Kč
NNN9998 Rozmarová Alena Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN7102 Škácha Michal Neregistrovaní 7201769 90 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit 110 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
66C7300 Bulířová Blanka Amatéři zapůjčit 110 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 90 Kč
DOR7500 Hájek Filip OK Dobříš 2050495 90 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2050490 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2058501 90 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 90 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš 2067310 90 Kč
66C6000 Karas Vladimír Amatéři 301157 90 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 90 Kč
38A7000 Tomandl Jan (AUS) Sk radiosport zapůjčit 110 Kč
ROU8250 Manethová Jana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 110 Kč
ROU8251 Zavřelová Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 110 Kč
NNN0004 Plch Martin Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
SOB6800 Plánička Jiří SOBSA C 53024 130 Kč
SOB7200 Pláničková Libuše SOBSA 53023 130 Kč
SOB9700 Pláničková Eva SOBSA 53022 130 Kč
SOB0000 Plánička Viktor SOBSA C 53025 130 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 130 Kč
SLA9750 Ježková Kateřina SKOB Slaný C 8671 130 Kč
celkem přihlášených: 845, vklad: 64650 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.