Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
27.04.2014
Místo konání:
areál ZŠ Arbesova Jablonec nad Nisou, Mšeno
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
2.50 km, 75 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 0000436428 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 60 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 60 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 60 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 60 Kč
3.40 km, 105 m, 5 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 45 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 45 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 45 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 45 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 0002049590 45 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 45 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056298 45 Kč
STB0498 Jakoubková Anna TJ Stadion Nový Bor C 682369 45 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 45 Kč
2.80 km, 95 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 60 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 60 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 0000008181 60 Kč
CHA0351 Říhová Eliška OK Chrastava C 0000436417 60 Kč
CHA0255 Hejcmanová Monika OK Chrastava C 0002049596 60 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 0002049599 60 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 60 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 60 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 60 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 60 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 60 Kč
DOK0252 Halamová Amálie OK Doksy C 2053240 60 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 60 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 60 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 60 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232506 60 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069091 60 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 60 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 60 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 60 Kč
STB0299 Pulda Aleksandra TJ Stadion Nový Bor C 2025002 60 Kč
3.50 km, 100 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 60 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 60 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 0000436447 60 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 60 Kč
TUV0051 Mullerová Anička SOK TJ Turnov C doplníme 60 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 60 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420419 60 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 60 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 60 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 60 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 60 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 60 Kč
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 60 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 60 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 60 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 60 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 60 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 60 Kč
65P0050 Piwko Gabryiela (POL) Paulinum Jelenia Góra 886699 60 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2025003 60 Kč
4.10 km, 150 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 232494 90 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 90 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 90 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 90 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 90 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 90 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 90 Kč
65P9950 Wierzba Wiktoria (POL) Paulinum Jelenia Góra 2028217 90 Kč
KUL9950 Glöcknerová Anna KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 120 Kč
5.50 km, 220 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 90 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 90 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 90 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 90 Kč
5.50 km, 220 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 90 Kč
4.10 km, 150 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT8551 Nedvídková Iva KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5642 90 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 90 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 90 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 0000004212 90 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 90 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 0000004662 90 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 90 Kč
TUR8852 Sehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 90 Kč
TUR9352 Švábková Anna OOB TJ Turnov C 7712 90 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 90 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 90 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 90 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 90 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 90 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 90 Kč
TUR9453 Brožová Aneta OOB TJ Turnov A 8213 90 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 90 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 90 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 90 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 90 Kč
6.80 km, 280 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 90 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 90 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 90 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 90 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 90 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 90 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 90 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 90 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 90 Kč
TUR7650 Kvapilová Věra OOB TJ Turnov C 8204 90 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 90 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 90 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 90 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 90 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 51142 90 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 07710 90 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor R 1394898 90 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 90 Kč
5.50 km, 220 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7975 Krtičková Michaela KOB Konice C 8897 90 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 90 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 90 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 90 Kč
VLI7755 Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 90 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 90 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 90 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 51268 90 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 90 Kč
5.10 km, 235 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 90 Kč
DLT7251 Reisingerová Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 90 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 90 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 90 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 90 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 90 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 0000051533 90 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 0000008179 90 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 0000008175 90 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 90 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 90 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 90 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 90 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 90 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 90 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 90 Kč
4.80 km, 180 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 90 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 90 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 90 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 90 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 90 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 90 Kč
TUR6552 Švábková Šárka OOB TJ Turnov C 7724 90 Kč
BOR6651 Marešová Pavlína OK Jiskra Nový Bor C 8465 90 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 90 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 90 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 90 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 90 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 90 Kč
3.90 km, 150 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 90 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 90 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 90 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 90 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 90 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
3.50 km, 105 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 0000008162 90 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 90 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 0000008168 90 Kč
TUR5750 Holasová Jaroslava OOB TJ Turnov C 8207 90 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 90 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 90 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 90 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 90 Kč
2.80 km, 110 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 90 Kč
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 90 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 0000008158 90 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 90 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 90 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 90 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 90 Kč
2.20 km, 85 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 90 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 90 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 90 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 90 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 90 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 90 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 0000008152 90 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 90 Kč
2.50 km, 75 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 60 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 60 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA C 53026 60 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 0002049588 60 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 60 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 60 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 60 Kč
STB0401 Mašek Matěj TJ Stadion Nový Bor C 446338 60 Kč
STB0403 Pulda Eryk TJ Stadion Nový Bor C 2025001 60 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 60 Kč
3.40 km, 105 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 45 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 0000004213 45 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 45 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 45 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 45 Kč
TJN0404 Havíř Kryštof OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056269 45 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 45 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 45 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 45 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 45 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 45 Kč
2.80 km, 95 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 60 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 60 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 60 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 51202 60 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 60 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 0000436449 60 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 0002049595 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 60 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy C 2053519 60 Kč
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C doplníme 60 Kč
TUV0214 Muller Ondra SOK TJ Turnov C doplníme 60 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 4402232 60 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 60 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 60 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 361279 60 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 60 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 60 Kč
TJN0202 Pěnička Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069079 60 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 60 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 60 Kč
TJN0304 Zoubek Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 90 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 60 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 504407 60 Kč
TJN9999 Zemánek Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 000003 60 Kč
4.20 km, 175 m, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 60 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 60 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 60 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava C 0000436431 60 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava C 0002059764 60 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 60 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 60 Kč
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor C 4381 60 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 60 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 60 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 60 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy C 2053509 60 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 60 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069092 60 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 60 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 60 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 60 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 60 Kč
TJN0110 Sedláček Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067344 60 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 60 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 60 Kč
65P0000 Pawłowicz Bruno (POL) Paulinum Jelenia Góra 2053617 60 Kč
65P0003 Samulski Trystian (POL) Paulinum Jelenia Góra 53859 60 Kč
65P0004 Kruk Wojciech (POL) Paulinum Jelenia Góra 54025 60 Kč
65P0002 Lach Kacper (POL) Paulinum Jelenia Góra 253493 60 Kč
65P0100 Żukiewicz Grzegorz (POL) Paulinum Jelenia Góra 54094 60 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 60 Kč
TJN0108 Adamec Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056300 60 Kč
5.10 km, 210 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 90 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava C 0002049592 90 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 90 Kč
65P9900 Lebiedziejewski Marcel (POL) Paulinum Jelenia Góra 2053614 90 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 90 Kč
6.20 km, 290 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 90 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 90 Kč
65P9600 Nowak Maciej (POL) Paulinum Jelenia Góra 7200189 90 Kč
65P9601 Bartłomiej Szeliga (POL) Paulinum Jelenia Góra 889679 90 Kč
STB9701 Wieczorek Marcin TJ Stadion Nový Bor B 1396722 90 Kč
7.20 km, 330 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9540001 90 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 90 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 0000008174 90 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 90 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 90 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 90 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 90 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 90 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 90 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 90 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 90 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 90 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 90 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy B 7768 90 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 90 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 90 Kč
96C7500 Mokrý Pavel Přátelé OB C 2058479 90 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 90 Kč
10.40 km, 400 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 90 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 90 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 90 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 90 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 90 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 90 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 90 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 0000008200 90 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 0000301545 90 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 90 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 90 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 90 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 90 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 90 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 90 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 90 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 90 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 90 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 90 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 90 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 90 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 90 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
65P9100 Mostek Łukasz (POL) Paulinum Jelenia Góra 2007559 90 Kč
65P9101 Matyja Rafał (POL) Paulinum Jelenia Góra 2007560 90 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 90 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 9109211 90 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 500263 90 Kč
8.10 km, 300 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 90 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 8908 90 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 90 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 90 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 90 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 90 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
PGP7509 Foršt Jakub SK Praga C 236022 90 Kč
65P7700 Dutkiewicz Damian (POL) Paulinum Jelenia Góra 7200190 90 Kč
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 90 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 90 Kč
6LC7600 Popjuk Viktor Radotín 515077 90 Kč
7.00 km, 260 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 90 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 90 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 90 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 90 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 90 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 90 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 90 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 0000008178 90 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 90 Kč
TUR6501 Švábek Karel OOB TJ Turnov C 7735 90 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 90 Kč
VLI7302 Rubáček Jan Slavia Liberec orienteering C 49963 90 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 90 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 90 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 90 Kč
KUL7000 Glöckner Michal KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 90 Kč
6.20 km, 290 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 90 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 90 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 90 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 90 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 90 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 90 Kč
KUL6800 Moravec Zdeněk KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 120 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 1396721 90 Kč
5.60 km, 250 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 90 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 90 Kč
BOR6101 Müller Ota OK Jiskra Nový Bor C 8449 90 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 90 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 90 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 90 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 90 Kč
5.10 km, 235 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 90 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 90 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 0000051231 90 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 90 Kč
TUR5601 Holas Vladimír OOB TJ Turnov C 8219 90 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 90 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 90 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
4.80 km, 180 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 90 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 90 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 90 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 0000008155 90 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 0000008159 90 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 90 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 90 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 90 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 90 Kč
65P5400 Niemiec Janusz (POL) Paulinum Jelenia Góra 54108 90 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 446348 90 Kč
3.90 km, 150 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 90 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 90 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 90 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 90 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 90 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 0000008153 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 90 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 90 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 90 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 90 Kč
65P4800 Bogulak Adam (POL) Paulinum Jelenia Góra 2053630 90 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 90 Kč
3.00 km, 110 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 90 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 90 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 90 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 90 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 90 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 90 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 90 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 90 Kč
3.40 km, 105 m, 5 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 45 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 45 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 45 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 45 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C zapůjčit 75 Kč
LLI0653 Rindová Adriana LOK-o Liberec C 2060289 45 Kč
LLI0650 Burgrová Zuzana LOK-o Liberec C zapůjčit 75 Kč
KON0750 Krtičková Ester KOB Konice C zapůjčit 75 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava zapůjčit 75 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0652 Smolová Pavla OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0752 Jeřábková Tereza OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 52266 45 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 45 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 45 Kč
TUV0752 Mullerová Markéta SOK TJ Turnov C doplníme 45 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 45 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 45 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 45 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 45 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402217 45 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 51232 45 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 45 Kč
VLI0653 Řezáčová Daniela Slavia Liberec orienteering C 4402228 45 Kč
VLI0450 Řezáčová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402231 45 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 45 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 45 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 45 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 45 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 4402218 45 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 45 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 45 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN0652 Zoubková Barunka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059760 45 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 45 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 45 Kč
LLI0850 Nebusová Norika LOK-o Liberec C zapůjčit 75 Kč
LLI1050 Nebusová Alžběta LOK-o Liberec C zapůjčit 75 Kč
44C0001 Blín Jonáš Neregistrovaní borci 2051478 45 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 45 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 886251 45 Kč
74C0860 Bulířová Žofie NER 45 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 45 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 45 Kč
NNN9876 Heczko Erik Neregistrovaní 8862 45 Kč
NNN9875 Mareček Ondřej Neregistrovaní 7981 45 Kč
NNN9874 Týfa Daniel Neregistrovaní 4402233 45 Kč
NNN9873 Čečerle Beáta Neregistrovaní 4402234 45 Kč
NNN9872 Čečerle Matouš Neregistrovaní 4402235 45 Kč
NNN9871 Trávníček Lukáš Neregistrovaní 336783 45 Kč
3.10 km, 100 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 60 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 60 Kč
LLI9950 Truhlářová Michala LOK-o Liberec C 60 Kč
44C7550 Tomandlová Radka Neregistrovaní borci zapůjčit 90 Kč
TUV4801 Gregor Miroslav SOK TJ Turnov C 8325 60 Kč
TUV7253 Hladíková Jana SOK TJ Turnov C 60 Kč
TUV0002 Hladík Jan SOK TJ Turnov C 411538 60 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava 0002059768 60 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava 0002049586 60 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 0002059763 60 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 0000760913 60 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 60 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 60 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 60 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C zapůjčit 90 Kč
TUV5555 Hallmanová Katka SOK TJ Turnov 411380 60 Kč
44C0160 Válová Michaela Neregistrovaní borci zapůjčit 90 Kč
44C6710 Vála Petr Neregistrovaní borci zapůjčit 90 Kč
4.40 km, 190 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT8750 Kalinová Lucie KrOB Rozmarýn Litoměřice 60 Kč
44C7000 Tomandl Jan Neregistrovaní borci zapůjčit 90 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 60 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 60 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 0000436410 60 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava 0002059762 60 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava 0002049594 60 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava 0002049591 60 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava 0002059761 60 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 60 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 51747 60 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 60 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 60 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 60 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 60 Kč
VLI7851 Šebelková Šárka Slavia Liberec orienteering C 4402219 60 Kč
KBP7350 Valterová Ivana KBP Praha 53521 60 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 60 Kč
LLI8150 Nebusová Babeta LOK-o Liberec C zapůjčit 90 Kč
65P8800 Nowak Michał (POL) Paulinum Jelenia Góra 886647 60 Kč
44C0002 Blín Oldřich Neregistrovaní borci 2051500 60 Kč
44C0003 PETERÁČ Zdeněk Neregistrovaní borci zapůjčit 90 Kč
6KC8000 Novák Jiří Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
74C6800 Bulíř Jiří NER 60 Kč
74C7350 Bulířová Blanka NER 60 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 60 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 60 Kč
44C8888 Cetnar Tomáš Neregistrovaní borci 682104 60 Kč
NNN9870 Čečerle Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 537, vklad: 40860 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.