Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.04.2014
Místo konání:
Sezimovo Ústí 2 - Kozí Hrádek
Pořadatel:
KTA - SK Kotnov Tábor
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.80 km, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 40 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 40 Kč
3.30 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0050 Pelcová Kateřina OB Strakonice C 436444 40 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice B 434588 40 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 40 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 428714 40 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 80 Kč
4.40 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 110 Kč
OPI8250 Janíčková Barbora Orientační sporty Písek zapůjčit 110 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 80 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 80 Kč
LEN8851 Martanová Michaela SKI Klub Lenora C 416236 80 Kč
4.10 km, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH7651 Komárková Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 995845 80 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 80 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 80 Kč
PVD7151 Nováková Pavlína OOB TJ Sokol Pražák C 207833 80 Kč
KRE6451 Machová Ivana OOB TJ Sokol Křemže C 416250 80 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 80 Kč
3.30 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 120 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 80 Kč
TJH5351 Kovářová Milena TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232411 80 Kč
OPI5550 Paulerová Eva Orientační sporty Písek C zapůjčit 110 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 80 Kč
2.20 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 80 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 40 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 40 Kč
NNN0251 Kosobudová Katka Neregistrovaní 410750 40 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 40 Kč
KRE0400 Kolařík Mikuláš OOB TJ Sokol Křemže C 416307 40 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 40 Kč
TCB0201 Pšenička Adam SK Technik České Budějovice 361933 40 Kč
KRE0200 Mikeš Antonín OOB TJ Sokol Křemže C 428717 40 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI9900 Hartvich Jiří Orientační sporty Písek C zapůjčit 110 Kč
4.40 km, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 80 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 80 Kč
5.50 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 80 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 80 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 80 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 110 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 80 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 80 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 80 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 80 Kč
KRE9301 Zimmermann Martin OOB TJ Sokol Křemže C 428720 80 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 120 Kč
5.00 km, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 80 Kč
OPI7000 Chroňák Jaroslav Orientační sporty Písek C 981835 80 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 80 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 80 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 80 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 80 Kč
4.30 km, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 80 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 80 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 361936 80 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 80 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 80 Kč
3.30 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 80 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 80 Kč
OPI5501 Žák Jan Orientační sporty Písek C zapůjčit 110 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
OPI5500 Blažek Václav Orientační sporty Písek C 434802 80 Kč
API5601 Fajrajzl Jaromír OK Andante Písek C 224913 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 80 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 80 Kč
SCP4100 Rejpal Petr OK Sparta Praha C 410733 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 80 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 80 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 80 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 80 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 426399 40 Kč
OPI0701 Janíček Lukáš Orientační sporty Písek zapůjčit 70 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 40 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 416184 40 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 40 Kč
NNN1101 Kotek Matěj Neregistrovaní 301647 40 Kč
NNN0551 Kosobudová Anna Neregistrovaní 416339 40 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN7201 Kosobud Dušan Neregistrovaní 232359 40 Kč
celkem přihlášených: 97, vklad: 6970 Kč