Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2014
Místo konání:
Bernartice, lokalita Rybníček
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
3.10 km, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 887160 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027214 50 Kč
2.50 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 1398986 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
2.60 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
LTU0250 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
SRK0350 Medlíková Adéla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
3.30 km, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 2053567 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 1398976 50 Kč
PHK0157 Kopecká Kateřina OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009471 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 50 Kč
65P0050 Piwko Gabryiela (POL) Paulinum Jelenia Góra 886699 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 50 Kč
LTU0150 Kubíková Erika OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka C 9712 50 Kč
4.50 km, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 80 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 80 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 80 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 80 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk B 9285 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 80 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové B 54082 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 80 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 80 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
65P9950 Wierzba Wiktoria (POL) Paulinum Jelenia Góra 2007559 80 Kč
3.30 km, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU9950 Krejcarová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 80 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 80 Kč
5.40 km, 21 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 80 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 80 Kč
65P9650 Izydorczyk Urszula (POL) Paulinum Jelenia Góra 886647 80 Kč
65P9651 Jankowska Joanna (POL) Paulinum Jelenia Góra 2028217 80 Kč
6.60 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 80 Kč
5.80 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 80 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 80 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 80 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 80 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 7753 80 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 80 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 331751 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 80 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka R 515421 80 Kč
4.60 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
SHK8659 Chmelařová Jana OK Slavia Hradec Králové C 888610 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
ZAM8751 Cabalková Jana OB TJ Sokol Žamberk C 426310 80 Kč
PHK9650 Faltejsková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9679 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK8052 Kunhartová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
LPU8257 Lebedinská Romana OK Lokomotiva Pardubice C 410783 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 80 Kč
4.70 km, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 80 Kč
4.30 km, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 426352 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
4.30 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
33P6850 Cych Ewa (POL) Echo Twardogóra 54005 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 80 Kč
3.70 km, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
HOR6450 Pfeiferová Blanka TJ Jiskra Hořice C 53361 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 9592 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
3.20 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NNN5551 Kühnel Radka Neregistrovaní 240909 80 Kč
2.90 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
3.10 km, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
LPU0407 Jelínek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0000004295 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
3.60 km, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 219210 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec B 303928 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 50 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 434594 50 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 2053581 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 9651 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0202 Manda Jakub OK Lokomotiva Pardubice B 2025349 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2049513 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011812 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 887163 50 Kč
STH0203 Pichl Oliver SK Studenec C 2303943 50 Kč
SJC0303 Hubař Marek Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0201 Suk Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
HOR0305 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice 50 Kč
5.00 km, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 436943 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004744 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 50 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 50 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2032170 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032380 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002011790 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
65P0000 Pawłowicz Bruno (POL) Paulinum Jelenia Góra 2053617 50 Kč
65P0002 Lach Kacper (POL) Paulinum Jelenia Góra 253493 50 Kč
65P0003 Samulski Trystian (POL) Paulinum Jelenia Góra 53859 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 50 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 50 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
5.50 km, 21 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059747 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 80 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 80 Kč
LPU9908 Pučan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2032194 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 80 Kč
65P9800 Domagała Marcel (POL) Paulinum Jelenia Góra 2007557 80 Kč
65P9801 Retych Krzysztof (POL) Paulinum Jelenia Góra 2053633 80 Kč
3.10 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
LTU9904 Winter Luboš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 80 Kč
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 80 Kč
6.50 km, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 416295 80 Kč
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 80 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí B 920664 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
65P9600 Nowak Maciej (POL) Paulinum Jelenia Góra 7200189 80 Kč
65P9601 Bartłomiej Szeliga (POL) Paulinum Jelenia Góra 889679 80 Kč
65P9700 Stankiewicz Amadeusz (POL) Paulinum Jelenia Góra 886697 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
8.70 km, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 80 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 80 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 80 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 80 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
7.20 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8501 Chmelař Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9154 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 49478 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 80 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 780722 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 80 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 80 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 80 Kč
6.60 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN9301 Jakeš Vojtěch OOB SK Týniště nad Orlicí C 405979 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 80 Kč
LPU8612 Fatura Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2067400 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
BRU9500 Gašpar Patrik Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
6.80 km, 24 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 80 Kč
65P7700 Dutkiewicz Damian (POL) Paulinum Jelenia Góra 7200190 80 Kč
5.80 km, 21 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice 425538 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice C 9734 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 80 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7202 Zenkner Karel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425511 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 80 Kč
5.70 km, 19 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2019219 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 80 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
NNN6505 Kööhler Hans Neregistrovaní 217423 80 Kč
5.00 km, 17 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
SHK6501 Jirásek Stanislav OK Slavia Hradec Králové C 9850 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 9593 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
JIL6401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9074 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
5.10 km, 21 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
44C5900 Holeček Petr Neregistrovaní borci 2049556 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
ZAM5501 Kalous Jaroslav OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 80 Kč
65P5400 Niemiec Janusz (POL) Paulinum Jelenia Góra 54108 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
4.30 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
3.70 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
65P4800 Bogulak Adam (POL) Paulinum Jelenia Góra 2053630 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 80 Kč
3.10 km, 6 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
STH0802 Šedivý Josef SK Studenec C 253376 50 Kč
SHK9999 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 50 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LTU0701 Taclík Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405955 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU3 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice 2049521 50 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
BRU1000 Zenkner Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032378 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061791 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
65P0850 Dutkiewicz Wiktoria (POL) Paulinum Jelenia Góra 54094 50 Kč
VRL0500 Grohman Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
3.30 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398979 50 Kč
ZAM7651 Barnetová Věra OB TJ Sokol Žamberk 2053566 50 Kč
ZAM0203 Barnet Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk 426332 50 Kč
NNN6501 Pannyova Pavla Neregistrovaní 50 Kč
NNN6051 Kokrdova Vera Neregistrovaní 50 Kč
LTU9601 Taclík Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 50 Kč
LPU1 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU2 Vlčovská Zdeňka OK Lokomotiva Pardubice 8089 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
65P5950 Świątkowska Bogumiła (POL) Paulinum Jelenia Góra 338893 50 Kč
NNN7351 Prokšíková Jitka Neregistrovaní 50 Kč
NNN0351 Prokšíková Agáta Neregistrovaní 50 Kč
5.20 km, 17 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 80 Kč
celkem přihlášených: 685, vklad: 47900 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.