Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.05.2014
Místo konání:
Leština u Skály
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.80 km, 40 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
LPU0451 Pilná Klára OK Lokomotiva Pardubice C 436958 80 Kč
1.60 km, 95 m, 5 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 40 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53196 40 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 40 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 40 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 40 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53156 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
3.30 km, 105 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 2053567 40 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 40 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 40 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 40 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 40 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 40 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 40 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 40 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 40 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 40 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 40 Kč
4.40 km, 85 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9858 Bořilová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 515084 70 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 70 Kč
4.10 km, 135 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 336713 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 70 Kč
6.10 km, 155 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 70 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 70 Kč
CTB9254 Ondráčková Lucie SK OB Chotěboř C 53127 70 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 70 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 70 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 70 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 70 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 70 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 105 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec A 995864 105 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 140 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 140 Kč
4.40 km, 85 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 70 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 70 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 70 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 70 Kč
TJH7651 Komárková Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 995845 70 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 141 70 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 70 Kč
5.30 km, 150 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 70 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 70 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH7951 Maděryčová Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 443107 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51511 70 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 140 Kč
4.10 km, 135 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 70 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 436450 70 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 105 Kč
SJI6201 Kazdová Jana OK Jihlava 301256 140 Kč
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 70 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 70 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 70 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 70 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 70 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 70 Kč
2.00 km, 45 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 40 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 40 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 40 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice C 0 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 51835 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 51771 40 Kč
1.60 km, 95 m, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 40 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 40 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 112 40 Kč
2.70 km, 75 m, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 219210 40 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 40 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 40 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 40 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 9651 40 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 40 Kč
LPU0202 Manda Jakub OK Lokomotiva Pardubice B 2025349 40 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2049513 40 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 40 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 40 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 4538 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 40 Kč
4.00 km, 145 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 40 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 40 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 40 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 40 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 40 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 40 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 40 Kč
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 0 40 Kč
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 0 40 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 60 Kč
5.20 km, 150 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 339559 70 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 70 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 70 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast B 53175 70 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 105 Kč
5.20 km, 150 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
10.90 km, 340 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 70 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 70 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 70 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 70 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 7200600 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 70 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 70 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 500580 70 Kč
5.30 km, 150 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
37C7700 Vaněček Roman Bez registrace zapůjčit 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 70 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 70 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 70 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 70 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 70 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 70 Kč
TTR9303 Vacek Jan OOB Třebíč C 0000000117 70 Kč
TEP6100 Šubrt Jiří Tempo Praha C 07986 70 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 70 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 100 Kč
LPU1 Kubík Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 425550 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
SJI7202 Záboj Petr OK Jihlava C 2061824 70 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 70 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 0 70 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 70 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 105 Kč
8.00 km, 270 m, 21 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 105 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 140 Kč
6.90 km, 245 m, 19 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 70 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
TTR6301 Koutný Vladimír OOB Třebíč C 0000224907 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 70 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 70 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 70 Kč
LPU6905 Pilný Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 436927 140 Kč
5.20 km, 150 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 70 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 70 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 140 Kč
SJI5801 Beneš Vladimír OK Jihlava C 7936 140 Kč
4.10 km, 135 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 70 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 70 Kč
1.60 km, 95 m, 5 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 2070830 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 40 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 40 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 40 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 40 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 40 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 40 Kč
LPU Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice 410784 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 40 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 113 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 118 40 Kč
LPU9 Pilný Anna OK Lokomotiva Pardubice zapůjčit 110 Kč
JHB08 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49825 80 Kč
2.90 km, 75 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 40 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 40 Kč
TTR6451 Vacková Iva OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
6UC6700 Sehnal Tomáš K.O.Poděbrady zapůjčit 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
LPU2 Hledíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice 301172 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
CHT9603 Dvořák Martin OOB SK Chrast 336708 40 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 60 Kč
SJI Vítková Lenka OK Jihlava 142 80 Kč
SJI9999 Benešová Věra OK Jihlava 140 40 Kč
celkem přihlášených: 327, vklad: 20320 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.