Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0451 | Mrkvičková EmaMrkvičková Ema | SKOB Zlín | C | 8581 | 50 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | C | 53811 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443076 | 50 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446428 | 50 Kč |
KSU0474 | Bartošová AnnaBartošová Anna | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446415 | 50 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446447 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | C | 301698 | 50 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035723 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2019215 | 50 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035719 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 515427 | 50 Kč |
KON0373 | Grulichová LenkaGrulichová Lenka | KOB Konice | C | 2020738 | 50 Kč |
KON0355 | Spurná ŠtěpánkaSpurná Štěpánka | KOB Konice | C | 361927 | 50 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | C | 1398997 | 50 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 50 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | C | 8582 | 50 Kč |
TZL0253 | Tichá MarieTichá Marie | SKOB Zlín | B | 8583 | 50 Kč |
TZL0255 | Kočová HalinaKočová Halina | SKOB Zlín | B | 8584 | 50 Kč |
TZL0257 | Šuráňová PavlínaŠuráňová Pavlína | SKOB Zlín | C | 8585 | 50 Kč |
SKM0251 | Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela | KOB Směr Kroměříž | B | 253379 | 50 Kč |
LCE0253 | Dufková RenataDufková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 51298 | 50 Kč |
LCE0351 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889310 | 50 Kč |
LCE0352 | Mudráková EliškaMudráková Eliška | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 53866 | 50 Kč |
LCE0254 | Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416074 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061817 | 50 Kč |
KSU0393 | Tesařová TerezaTesařová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058487 | 50 Kč |
KSU0363 | Hlupá PetraHlupá Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53659 | 50 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | C | 7201771 | 50 Kč |
OTK0351 | Panovcová AnitaPanovcová Anita | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426381 | 50 Kč |
OTK0350 | Riesslerová EliškaRiesslerová Eliška | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 331701 | 50 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035722 | 50 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027230 | 50 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | C | 52484 | 50 Kč |
STE0254 | Vysloužilová TerezaVysloužilová Tereza | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
PLU0353 | Staňková MonikaStaňková Monika | TJ SOKOL Plumlov | C | zapůjčit | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 50 Kč |
TZL0051 | Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta | SKOB Zlín | B | 7200901 | 50 Kč |
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 50 Kč |
TZL0053 | Macíková BarboraMacíková Barbora | SKOB Zlín | C | 8591 | 50 Kč |
TZL0058 | Kundratová LucieKundratová Lucie | SKOB Zlín | B | 218974 | 50 Kč |
TZL0093 | Paterová KláraPaterová Klára | SKOB Zlín | C | 8593 | 50 Kč |
LCE0055 | Malotová KamilaMalotová Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416057 | 50 Kč |
LCE0152 | Plášková AnnaPlášková Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2056310 | 50 Kč |
LCE0052 | Ressová TerezaRessová Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52695 | 50 Kč |
LCE0054 | Šabršulová NatálieŠabršulová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416068 | 50 Kč |
LCE0051 | Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52687 | 50 Kč |
LCE0153 | Svobodová KláraSvobodová Klára | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52692 | 50 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446425 | 50 Kč |
ASU0198 | Šinclová KateřinaŠinclová Kateřina | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
OTK0050 | Müllerová ErikaMüllerová Erika | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433088 | 50 Kč |
JPV0066 | Lugrová NatalieLugrová Natalie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 231316 | 50 Kč |
UOL0050 | Konečná AdélaKonečná Adéla | SOB Olomouc | C | 2035727 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 80 Kč |
UOL9851 | Skoumalová BarboraSkoumalová Barbora | SOB Olomouc | C | 2051477 | 80 Kč |
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | B | 2073659 | 80 Kč |
TZL9951 | Tichá VeronikaTichá Veronika | SKOB Zlín | C | 8594 | 80 Kč |
LCE9852 | Hanousková RenataHanousková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2020727 | 80 Kč |
LCE9855 | Šomanová AnnaŠomanová Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416067 | 80 Kč |
KSU9999 | Pukyšová AnežkaPukyšová Anežka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053576 | 80 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053582 | 80 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | B | 2025342 | 80 Kč |
LCE9851 | Hauerlandová NatálieHauerlandová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 253367 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU9666 | Machusová KarolínaMachusová Karolína | SK Severka Šumperk | B | 2032188 | 80 Kč |
UOL9750 | Paličková AgátaPaličková Agáta | SOB Olomouc | C | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU8450 | Pullmanová DanielaPullmanová Daniela | TJ SOKOL Plumlov | zapůjčit | 80 Kč | |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 80 Kč |
UOL9151 | Štrajtová ŠtěpánkaŠtrajtová Štěpánka | SOB Olomouc | C | 52465 | 80 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 80 Kč |
LCE7252 | Mudráková TerezaMudráková Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52689 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
KVS8350 | Spitzerová PetraSpitzerová Petra | SKOB Kobra Vsetín | C | 887153 | 80 Kč |
KVS9551 | Macečková VeronikaMacečková Veronika | SKOB Kobra Vsetín | B | 51529 | 80 Kč |
PTI9474 | Vítková LucieVítková Lucie | Sportovní klub Ptení | B | 8849 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
ZLH7451 | Siatková SilvieSiatková Silvie | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 80 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 80 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 80 Kč |
37C7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Bez registrace | zapůjčit | 80 Kč | |
UOL7751 | Binarová JitkaBinarová Jitka | SOB Olomouc | C | 2049585 | 80 Kč |
CEL7451 | Tomášková RadkaTomášková Radka | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52405 | 80 Kč |
ZVS7450 | Vyškovská RadkaVyškovská Radka | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 53697 | 80 Kč |
ZLH7851 | Mrkvicová RadkaMrkvicová Radka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 247250 | 80 Kč |
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 80 Kč |
LCE6569 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889302 | 80 Kč |
JPV6971 | Soldánová KarinSoldánová Karin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49888 | 80 Kč |
TZL7652 | Nešporová BarboraNešporová Barbora | SKOB Zlín | C | 218979 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 80 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 80 Kč |
STE7454 | Urbanová EditaUrbanová Edita | SK SKI-OB Šternberk | C | 52480 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 80 Kč |
BBM7155 | Kunzová IvanaKunzová Ivana | BETA URSUS Rosice | C | 52346 | 80 Kč |
JZL7351 | Kundratová JanaKundratová Jana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53360 | 80 Kč |
LCE6359 | Vavrysová IvaVavrysová Iva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889289 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6665 | Janečková MartaJanečková Marta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 80 Kč | |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 80 Kč |
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52658 | 80 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 53837 | 80 Kč |
UOL6452 | Štrajtová ZuzanaŠtrajtová Zuzana | SOB Olomouc | C | 52466 | 80 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 80 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 80 Kč | |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 80 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 52219 | 80 Kč |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 80 Kč |
LCE6461 | Ferdusová EvaFerdusová Eva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52694 | 80 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 80 Kč |
OOL6955 | Slavíčková KatkaSlavíčková Katka | SK Haná orienteering | C | 421852 | 80 Kč |
JPV6677 | Uchytilová JanaUchytilová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52863 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
TZL6566 | Schäferová JanaSchäferová Jana | SKOB Zlín | C | 52342 | 80 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SKM5557 | Strnadlová ZdeňkaStrnadlová Zdeňka | KOB Směr Kroměříž | C | 52206 | 80 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 80 Kč |
HSU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Horizont klub Šumperk | C | 52557 | 80 Kč |
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 207823 | 80 Kč |
ZPV5077 | Ohnoutková LudmilaOhnoutková Ludmila | KOB ZPV Prostějov | C | 52594 | 80 Kč |
KVS5651 | Trávníčková JitkaTrávníčková Jitka | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021856 | 80 Kč |
TZL5954 | Žaludková MiroslavaŽaludková Miroslava | SKOB Zlín | C | 53838 | 80 Kč |
HSU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Horizont klub Šumperk | C | 52599 | 80 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 2059758 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | C | 52718 | 50 Kč |
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301567 | 50 Kč |
ZLH0401 | Jedlička RadekJedlička Radek | OOB TJ Zlaté Hory | 50 Kč | ||
TZL0400 | Šemnický JakubŠemnický Jakub | SKOB Zlín | C | 8595 | 50 Kč |
TZL0401 | Eichler VítEichler Vít | SKOB Zlín | C | 8596 | 50 Kč |
LCE0402 | Humeník DavidHumeník David | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52700 | 50 Kč |
LCE0502 | Sláma ŠimonSláma Šimon | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 425578 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446437 | 50 Kč |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49316 | 50 Kč |
KSU0404 | Pavelka OndřejPavelka Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446448 | 50 Kč |
KSU0400 | Hudos TomášHudos Tomáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 50 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035728 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | B | 206496 | 50 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2020722 | 50 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
KON0504 | Doseděl JakubDoseděl Jakub | KOB Konice | C | 307329 | 50 Kč |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 50 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 50 Kč |
HAV0200 | Vébr TomášVébr Tomáš | OB Havířov | B | 515058 | 50 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | zapůjčit | 50 Kč |
TZL0201 | Chovanec VáclavChovanec Václav | SKOB Zlín | B | 8597 | 50 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 8598 | 50 Kč |
LCE0202 | Václavík RadekVáclavík Radek | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51301 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058480 | 50 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053547 | 50 Kč |
KSU0202 | Reichl MartinReichl Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058486 | 50 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 50 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027218 | 50 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2032142 | 50 Kč |
KVS0302 | Matuška VáclavMatuška Václav | SKOB Kobra Vsetín | C | 53694 | 50 Kč |
UOL0300 | Chmelář PavelChmelář Pavel | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
JZL0201 | Kundrata JanKundrata Jan | TJ Jižní svahy Zlín | B | 53353 | 50 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | C | 80 Kč | |
UOL0501 | Šotek AdamŠotek Adam | SOB Olomouc | C | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | KOB ZPV Prostějov | A | 301599 | 50 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
ZLH0000 | Siatka VáclavSiatka Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 50 Kč | |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 50 Kč |
JPV0111 | Skopal VojtěchSkopal Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
JPV0101 | Dadák PetrDadák Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045211 | 50 Kč |
97C0000 | Tureček VojtěchTureček Vojtěch | No register | zapůjčit | 50 Kč | |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 50 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301562 | 50 Kč |
ZLH0001 | Hudáček DavidHudáček David | OOB TJ Zlaté Hory | 50 Kč | ||
ZLH0101 | Hastík JakubHastík Jakub | OOB TJ Zlaté Hory | 50 Kč | ||
PLU0101 | Hartmann MatoušHartmann Matouš | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051507 | 50 Kč |
TZL0102 | Zeman JakubZeman Jakub | SKOB Zlín | B | 8601 | 50 Kč |
LCE0103 | Bitto MaxBitto Max | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2053585 | 50 Kč |
LCE0101 | Janík PatrikJaník Patrik | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2049539 | 50 Kč |
PLU0100 | Halabrín PetrHalabrín Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061762 | 50 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 50 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056281 | 50 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067336 | 50 Kč |
KSU0013 | Šafář VojtěchŠafář Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 50 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53649 | 50 Kč |
KSU0107 | Valenta MikulášValenta Mikuláš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053569 | 50 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056308 | 50 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 50 Kč |
OTK0001 | Panovec KryštofPanovec Kryštof | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 331216 | 50 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 50 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060295 | 50 Kč |
KVS0001 | Pospíšil ŠtěpánPospíšil Štěpán | SKOB Kobra Vsetín | B | 7866 | 50 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV9917 | Janečka ViktorJanečka Viktor | Oddíl OS SK Prostějov | B | 234537 | 80 Kč |
UOL9800 | Mazanec JakubMazanec Jakub | SOB Olomouc | C | 2051499 | 80 Kč |
CEL9800 | Hubáček FilipHubáček Filip | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301569 | 80 Kč |
JPV9912 | Honkyš JanHonkyš Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439233 | 80 Kč |
LCE9907 | Plášek PavelPlášek Pavel | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52703 | 80 Kč |
KSU9910 | Dostál PavelDostál Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 80 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056285 | 80 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053541 | 80 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067337 | 80 Kč |
OTK9901 | Müller TomášMüller Tomáš | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433087 | 80 Kč |
JPV9919 | Němeček KryštofNěmeček Kryštof | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52484 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9600 | Chvátal ŠtěpánChvátal Štěpán | SOB Olomouc | C | 9200733 | 80 Kč |
JPV9707 | Honkyš PavelHonkyš Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | B | 234582 | 80 Kč |
ASU9747 | Kašpar JakubKašpar Jakub | Magnus Orienteering | B | 920686 | 80 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060296 | 80 Kč |
JPV9717 | Otruba VojtěchOtruba Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | B | 1007529 | 80 Kč |
KVS9700 | Švestka VítŠvestka Vít | SKOB Kobra Vsetín | B | 51527 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV8917 | Dudík PetrDudík Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52870 | 80 Kč |
ZLH9301 | Kvapil LadislavKvapil Ladislav | OOB TJ Zlaté Hory | 428256 | 80 Kč | |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 52490 | 80 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 80 Kč |
CEL5628 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52744 | 80 Kč |
KVS9101 | Žemlík BoleslavŽemlík Boleslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 887152 | 80 Kč |
JPV7927 | Hodač KarelHodač Karel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52595 | 80 Kč |
ZPV9111 | Křeček JanKřeček Jan | KOB ZPV Prostějov | C | 52583 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 80 Kč |
PLU8001 | Melcher OtaMelcher Ota | TJ SOKOL Plumlov | C | 2067968 | 80 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 80 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 80 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 80 Kč |
ZLH7800 | Mrkvica PetrMrkvica Petr | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7758623 | 80 Kč |
UOL8700 | Havelka TomášHavelka Tomáš | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 80 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 571221 | 80 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 52207 | 80 Kč |
STE7401 | Tomanek DanielTomanek Daniel | SK SKI-OB Šternberk | R | 7200324 | 80 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 80 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 80 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 80 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 80 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073657 | 80 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 80 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 80 Kč |
EKP7402 | Seidl MiroslavSeidl Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 888643 | 80 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 80 Kč |
TBM8903 | Štrajt MichalŠtrajt Michal | KOS TJ Tesla Brno | C | 52464 | 80 Kč |
PTI8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | Sportovní klub Ptení | C | 8822 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 80 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 80 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 80 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 80 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 80 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 80 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
HAV7103 | Vébr RadekVébr Radek | OB Havířov | C | 515066 | 80 Kč |
ZVS7401 | Stříteský TomášStříteský Tomáš | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 2035742 | 80 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 80 Kč |
SSU7341 | Sita VratislavSita Vratislav | SK Severka Šumperk | C | 52573 | 80 Kč |
STE5701 | Václavek JiříVáclavek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 52525 | 80 Kč |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52581 | 80 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 80 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
KSU7227 | Šimek MartinŠimek Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52541 | 80 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 920658 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
OTK7201 | Müller LiborMüller Libor | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433082 | 80 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 80 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 80 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
KVS7301 | Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 53372 | 80 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 80 Kč |
UOL7542 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | půjčit | 120 Kč | |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 80 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 80 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 80 Kč |
ZVS6901 | Šamánek PetrŠamánek Petr | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 53890 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 80 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 219271 | 80 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 80 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 80 Kč | |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 80 Kč |
LCE6311 | Hubáček JaroslavHubáček Jaroslav | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889303 | 80 Kč |
LCE6118 | Plášek MartinPlášek Martin | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52702 | 80 Kč |
OOL6708 | Slavíček StanislavSlavíček Stanislav | SK Haná orienteering | C | 2023805 | 80 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 80 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 80 Kč |
TZL6301 | Galík SvatoplukGalík Svatopluk | SKOB Zlín | C | 53369 | 80 Kč |
TZL6309 | Láznička RobertLáznička Robert | SKOB Zlín | C | 53368 | 80 Kč |
OTK6910 | Kunz PetrKunz Petr | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052344 | 80 Kč |
OTK6201 | Panovec VladanPanovec Vladan | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052348 | 80 Kč |
OTK6800 | Riessler OttoRiessler Otto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433092 | 80 Kč |
KVS6401 | Žemlík RadimŽemlík Radim | SKOB Kobra Vsetín | C | 53682 | 80 Kč |
PTI6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | Sportovní klub Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
SBR6300 | Kolář RudolfKolář Rudolf | SKOB Bruntál | C | 920687 | 80 Kč |
CEL6827 | Janeček JiříJaneček Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52407 | 80 Kč |
SSU6700 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 420422 | 80 Kč |
OOL6303 | Konečný JiříKonečný Jiří | SK Haná orienteering | C | 342524 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 80 Kč |
SBR5301 | Vojtášek JanVojtášek Jan | SKOB Bruntál | C | 352328 | 80 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020740 | 80 Kč |
TZL5705 | Krajča PavelKrajča Pavel | SKOB Zlín | C | 53370 | 80 Kč |
TZL5800 | Kusbach AntonínKusbach Antonín | SKOB Zlín | 53356 | 80 Kč | |
SKM4903 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 53810 | 80 Kč |
SKM4905 | Wiedermann JaroslavWiedermann Jaroslav | KOB Směr Kroměříž | C | 53813 | 80 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 80 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52616 | 80 Kč |
ASU5600 | Strachota JaroslavStrachota Jaroslav | Magnus Orienteering | C | 52556 | 80 Kč |
OTK5707 | Štěpáník OtakarŠtěpáník Otakar | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 053804 | 80 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 80 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 80 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 80 Kč |
KVS5501 | Chalupa TomášChalupa Tomáš | SKOB Kobra Vsetín | C | 51530 | 80 Kč |
KVS5801 | Šebela BedřichŠebela Bedřich | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021851 | 80 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 80 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 80 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 80 Kč |
TZL4801 | Šmakal PavelŠmakal Pavel | SKOB Zlín | C | 2049597 | 80 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 80 Kč |
TZL4325 | Žemlík JanŽemlík Jan | SKOB Zlín | C | 1394310 | 80 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 80 Kč |
ZPV3511 | Hynek VladimírHynek Vladimír | KOB ZPV Prostějov | C | 232042 | 80 Kč |
TZL3125 | Valla StanislavValla Stanislav | SKOB Zlín | C | 53321 | 80 Kč |
OTK4729 | Kunz AntonínKunz Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052347 | 80 Kč |
OTK4001 | Šidla JiříŠidla Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426383 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 50 Kč |
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 50 Kč |
JPV0579 | Hrubá KláraHrubá Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
KON0444 | Stehlík KarelStehlík Karel | KOB Konice | C | 2020742 | 50 Kč |
KON0414 | Novotný FilipNovotný Filip | KOB Konice | C | 2020743 | 50 Kč |
KON0555 | Grulichová GabrielaGrulichová Gabriela | KOB Konice | C | 307329 | 50 Kč |
TZL0450 | Daňková AdélaDaňková Adéla | SKOB Zlín | C | 8602 | 50 Kč |
TZL0601 | Strakoš OndřejStrakoš Ondřej | SKOB Zlín | C | 8605 | 50 Kč |
LCE0552 | Mališková KristýnaMališková Kristýna | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52706 | 50 Kč |
LCE0451 | Zichová AmálieZichová Amálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416054 | 50 Kč |
LCE0501 | Hrbáček FilipHrbáček Filip | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416072 | 50 Kč |
SSU0450 | Zindulková ŠtěpánkaZindulková Štěpánka | SK Severka Šumperk | C | 52553 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | zapůjčit | 50 Kč |
KON0537 | Dvořák ŠtěpánDvořák Štěpán | KOB Konice | C | 2067321 | 50 Kč |
JZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | TJ Jižní svahy Zlín | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
97C0550 | Tureckova TamaraTureckova Tamara | No register | zapůjčit | 50 Kč | |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 251023 | 50 Kč |
LCE0751 | Hrbáčková MichaelaHrbáčková Michaela | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 331031 | 50 Kč |
KVS0301 | Rohlík ZbyněkRohlík Zbyněk | SKOB Kobra Vsetín | C | 7864 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | zapůjčit | 50 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 50 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU0699 | Ondruchová AnnaOndruchová Anna | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
ASU07.. | Bartášková KarolínkaBartášková Karolínka | Magnus Orienteering | 0 | 50 Kč | |
OTK0500 | Riessler ŠtěpánRiessler Štěpán | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426385 | 50 Kč |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 50 Kč |
KVS0901 | Graclik DanielGraclik Daniel | SKOB Kobra Vsetín | 53,681 | 50 Kč | |
EKP0953 | Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51610 | 50 Kč |
PTI0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | Sportovní klub Ptení | C | 75 Kč | |
PTI0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | Sportovní klub Ptení | C | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2049535 | 50 Kč |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 50 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 50 Kč |
HAV7050 | Vébrová ŠárkaVébrová Šárka | OB Havířov | C | 896971 | 50 Kč |
JPV6350 | Honkyšová EvaHonkyšová Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
25C6100 | Honkyš PetrHonkyš Petr | péčkaři | 50 Kč | ||
KVS9801 | Rohlík JanRohlík Jan | SKOB Kobra Vsetín | C | 53672 | 50 Kč |
KVS6402 | Rohlík PetrRohlík Petr | SKOB Kobra Vsetín | C | 426339 | 50 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 50 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 50 Kč |
ASU7499 | Doubravová BlankaDoubravová Blanka | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 50 Kč |
ASU.... | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | 0 | 50 Kč | |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
SKM6301 | Kavan LubošKavan Luboš | KOB Směr Kroměříž | C | 619094 | 50 Kč |
SKM9402 | Kavan JiříKavan Jiří | KOB Směr Kroměříž | C | 416077 | 50 Kč |
KVS6751 | Sedláková JarmilaSedláková Jarmila | SKOB Kobra Vsetín | C | 53673 | 50 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 50 Kč |
PTI6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | Sportovní klub Ptení | C | 8826 | 50 Kč |
7JC8950 | Czaschová PetraCzaschová Petra | Karlovická (J)elita | zapůjčit | 50 Kč | |
UOL7544 | Šotek IvoŠotek Ivo | SOB Olomouc | půjčit | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU7700 | Možný StanislavMožný Stanislav | SK Severka Šumperk | C | zapůjčit | 50 Kč |
LCE8103 | Sláma LumírSláma Lumír | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 50 Kč | |
7JC8400 | Czasch JanCzasch Jan | Karlovická (J)elita | 50 Kč | ||
PTI8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | Sportovní klub Ptení | C | 8831 | 75 Kč |