Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
17.05.2014
Místo konání:
Dzbel, louka letního tábora KČT Modré Slunce
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
2.40 km, 65 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín C 8581 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0474 Bartošová Anna Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446415 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 0 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
2.80 km, 85 m, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
KON0373 Grulichová Lenka KOB Konice C 2020738 50 Kč
KON0355 Spurná Štěpánka KOB Konice C 361927 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín C 8582 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8583 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8584 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8585 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 51298 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 50 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 53866 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 416074 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 7201771 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 52484 50 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 80 Kč
3.50 km, 75 m, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 50 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 7200901 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
TZL0053 Macíková Barbora SKOB Zlín C 8591 50 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 218974 50 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín C 8593 50 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 50 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 50 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 50 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 50 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 50 Kč
LCE0153 Svobodová Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52692 50 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 50 Kč
ASU0198 Šinclová Kateřina Magnus Orienteering C 0 50 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 50 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov C 231316 50 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 80 Kč
4.00 km, 75 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C 8594 80 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 80 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 80 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 80 Kč
LCE9851 Hauerlandová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 253367 120 Kč
4.40 km, 85 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk B 2032188 80 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 80 Kč
7.10 km, 155 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU8450 Pullmanová Daniela TJ SOKOL Plumlov zapůjčit 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 80 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 80 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 80 Kč
KVS9551 Macečková Veronika SKOB Kobra Vsetín B 51529 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 80 Kč
4.90 km, 145 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
37C7650 Chmelářová Radka Bez registrace zapůjčit 80 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 80 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 80 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 80 Kč
ZLH7851 Mrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 247250 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 80 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 80 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 80 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 120 Kč
4.40 km, 85 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6665 Janečková Marta Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 80 Kč
JPV6677 Uchytilová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 52863 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
3.70 km, 65 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 80 Kč
ZPV5077 Ohnoutková Ludmila KOB ZPV Prostějov C 52594 80 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 80 Kč
2.40 km, 65 m, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
ZLH0401 Jedlička Radek OOB TJ Zlaté Hory 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín C 8595 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín C 8596 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0400 Hudos Tomáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
3.00 km, 85 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
KON0504 Doseděl Jakub KOB Konice C 307329 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 8597 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8598 50 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058480 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 50 Kč
KVS0302 Matuška Václav SKOB Kobra Vsetín C 53694 50 Kč
UOL0300 Chmelář Pavel SOB Olomouc C 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 80 Kč
UOL0501 Šotek Adam SOB Olomouc C 80 Kč
4.50 km, 100 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
JPV0111 Skopal Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 50 Kč
97C0000 Tureček Vojtěch No register zapůjčit 50 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 50 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 50 Kč
ZLH0001 Hudáček David OOB TJ Zlaté Hory 50 Kč
ZLH0101 Hastík Jakub OOB TJ Zlaté Hory 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 50 Kč
TZL0102 Zeman Jakub SKOB Zlín B 8601 50 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 50 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 2061762 50 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk C 52549 50 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 50 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 50 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 50 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 50 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
KVS0001 Pospíšil Štěpán SKOB Kobra Vsetín B 7866 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
6.20 km, 135 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 Kč
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301569 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 80 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433087 80 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 52484 80 Kč
7.00 km, 185 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9600 Chvátal Štěpán SOB Olomouc C 9200733 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov B 234582 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 80 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 80 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín B 51527 80 Kč
6.80 km, 170 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
ZLH9301 Kvapil Ladislav OOB TJ Zlaté Hory 428256 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
KVS9101 Žemlík Boleslav SKOB Kobra Vsetín C 887152 80 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 80 Kč
ZPV9111 Křeček Jan KOB ZPV Prostějov C 52583 120 Kč
10.30 km, 245 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
PLU8001 Melcher Ota TJ SOKOL Plumlov C 2067968 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 80 Kč
UOL8700 Havelka Tomáš SOB Olomouc C zapůjčit 80 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 80 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
TBM8903 Štrajt Michal KOS TJ Tesla Brno C 52464 80 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 120 Kč
8.10 km, 225 m, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 80 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
UOL7542 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc půjčit 120 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 120 Kč
7.00 km, 185 m, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 80 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 80 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 80 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 80 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 80 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 80 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 80 Kč
KVS6401 Žemlík Radim SKOB Kobra Vsetín C 53682 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 920687 80 Kč
CEL6827 Janeček Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52407 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 120 Kč
5.40 km, 80 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
TZL5705 Krajča Pavel SKOB Zlín C 53370 80 Kč
TZL5800 Kusbach Antonín SKOB Zlín 53356 80 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 80 Kč
SKM4905 Wiedermann Jaroslav KOB Směr Kroměříž C 53813 80 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053804 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
KVS5501 Chalupa Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 51530 80 Kč
KVS5801 Šebela Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 2021851 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
3.80 km, 75 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 80 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 80 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 80 Kč
OTK4729 Kunz Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052347 80 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 80 Kč
2.40 km, 65 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
KON0444 Stehlík Karel KOB Konice C 2020742 50 Kč
KON0414 Novotný Filip KOB Konice C 2020743 50 Kč
KON0555 Grulichová Gabriela KOB Konice C 307329 50 Kč
TZL0450 Daňková Adéla SKOB Zlín C 8602 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8605 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
LCE0451 Zichová Amálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416054 50 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
SSU0450 Zindulková Štěpánka SK Severka Šumperk C 52553 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 50 Kč
2.40 km, 65 m, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
97C0550 Tureckova Tamara No register zapůjčit 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C zapůjčit 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
ASU07.. Bartášková Karolínka Magnus Orienteering 0 50 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52502 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
KVS0901 Graclik Daniel SKOB Kobra Vsetín 53,681 50 Kč
EKP0953 Seidlová Magdalena VŠTJ Ekonom Praha C 51610 50 Kč
PTI0700 Šnajdr Jakub Sportovní klub Ptení C 75 Kč
PTI0808 Mikuš Matěj Sportovní klub Ptení C 75 Kč
2.90 km, 70 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 50 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín C 53672 50 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 50 Kč
ASU.... Macek Karel Magnus Orienteering 0 50 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 50 Kč
KVS6751 Sedláková Jarmila SKOB Kobra Vsetín C 53673 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 50 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 50 Kč
7JC8950 Czaschová Petra Karlovická (J)elita zapůjčit 50 Kč
UOL7544 Šotek Ivo SOB Olomouc půjčit 75 Kč
6.00 km, 125 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C zapůjčit 50 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
7JC8400 Czasch Jan Karlovická (J)elita 50 Kč
PTI8365 Mikušová Ivana Sportovní klub Ptení C 8831 75 Kč
celkem přihlášených: 389, vklad: 26100 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.