Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
31.05.2014
Místo konání:
Janov u Rakovníka
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
SLA - SKOB Slaný
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P2     T3    
1.60 km, 60 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 50 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060246 50 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 51618 50 Kč
1.60 km, 85 m, 5 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 50 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 50 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 08868 50 Kč
1.90 km, 80 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 50 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 08870 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB TRETRA Praha B zapůjčit 90 Kč
2.00 km, 75 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 50 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB TRETRA Praha B 361961 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
2.00 km, 100 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 90 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB TRETRA Praha B 442864 90 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB TRETRA Praha B 442863 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 130 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 130 Kč
2.00 km, 100 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 90 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 90 Kč
3.00 km, 120 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 90 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 90 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 90 Kč
PGP9251 Landovská Anna SK Praga C 361959 90 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 90 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 90 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 90 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 90 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 90 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 90 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 90 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 130 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 130 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 130 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 130 Kč
2.40 km, 105 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB TRETRA Praha C 981829 90 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 90 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 90 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 90 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 90 Kč
2.40 km, 105 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 90 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 90 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 130 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 130 Kč
1.90 km, 75 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
1.60 km, 60 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 301375 50 Kč
NNN0500 Bartaloš Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB TRETRA Praha C zapůjčit 90 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 90 Kč
1.60 km, 85 m, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB TRETRA Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
1.90 km, 80 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
NNN1001 Hrubý František Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
OLP0201 Průša Jan PSK Olymp Praha 253102 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
RIC0305 Choutka Štěpán OB Říčany C 2069052 50 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 428211 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 50 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 70 Kč
2.00 km, 75 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB TRETRA Praha C 7201191 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB TRETRA Praha B 2067986 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB TRETRA Praha B 981814 50 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB TRETRA Praha B 7201203 50 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný B 438634 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
2.00 km, 100 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 90 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB TRETRA Praha C zapůjčit 110 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OLP9601 Průša Ondřej PSK Olymp Praha 49437 90 Kč
3.40 km, 135 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 51846 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha B 442886 90 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
UOL8700 Havelka Tomáš SOB Olomouc C zapůjčit 110 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 90 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 90 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 90 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB TRETRA Praha C 886822 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 90 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 90 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 90 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELL´S ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 90 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 90 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 90 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 90 Kč
PGP6404 Mikuláš Radek SK Praga C 515443 90 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 90 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 90 Kč
NNN1006 Jan Ris Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 90 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 90 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 130 Kč
DKP9101 Pinkner Adam Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 130 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 130 Kč
3.00 km, 120 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 90 Kč
2.40 km, 105 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 90 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 90 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB TRETRA Praha C 232200 90 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 90 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 90 Kč
2.40 km, 105 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 90 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
1.90 km, 75 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 50 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
1.90 km, 75 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
1.60 km, 85 m, 5 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 50 Kč
NNN0851 Bartalošová Anežka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN1050 Bartalošová Ada Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
FSP8052 Vondrová Jitka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 50 Kč
44C0850 Bulířová Žofie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
JES0551 Bílá Tereza OK Rakovník C 237000 50 Kč
NNN1012 Navratilova Alzbeta Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 50 Kč
2.00 km, 75 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 70 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 70 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 50 Kč
NNN1003 Škarková Kateřina Neregistrovaní 443101 50 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 50 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN1004 Jírová Monika Neregistrovaní 207856 50 Kč
OLP6801 Průšová Dana PSK Olymp Praha 515033 50 Kč
OLP0202 Průša Jakub PSK Olymp Praha 253102 50 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELL´S ABND RACING TEAM C 50 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 50 Kč
NNN1013 Chrz Martin Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
JES6750 Jiráňová Irena OK Rakovník 8808 50 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice 9970 50 Kč
2.70 km, 115 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN1002 Hrubá Veronika Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
6YC7350 Bulířová Blanka Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN1011 Navratil Ctirad Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN1014 Fikes Metod Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN1015 Kašparová Katka+Kučera T. Neregistrovaní 515135 90 Kč
NNN1016 Vomastek Milan+Kučera Z. Neregistrovaní 515178 90 Kč
celkem přihlášených: 225, vklad: 17890 Kč