Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
31.05.2014
Místo konání:
Lužany, autokemp
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H65D     HDR     P     T    
3.10 km, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027214 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
2.20 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Agáta OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
LTU0250 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
KOR0251 Mlejnková Lucie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09598 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 50 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 2053567 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 50 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka C 9712 50 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
LTU0150 Kubíková Erika OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 887163 50 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 50 Kč
PHK0157 Kopecká Kateřina OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
LPU0159 Brancúská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
4.70 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 80 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 80 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 80 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk B 0000009285 80 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 80 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 80 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRU9950 Krejcarová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 80 Kč
PHK9954 Homoláčová Anna OK 99 Hradec Králové C 9697 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
5.50 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 80 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 80 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
7.70 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 80 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 80 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 80 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka R 515421 80 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
6.40 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
EKP8152 Matušincová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 52185 80 Kč
VAM8951 Bednářová Michaela OB Vamberk C 9673 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 80 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 80 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 80 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 80 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 405999 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
4.50 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 80 Kč
SHK8253 Jedličková Adéla OK Slavia Hradec Králové C 1398687 80 Kč
ZAM8751 Cabalková Jana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 80 Kč
ZAM9154 Válková Marcela OB TJ Sokol Žamberk C 0000008887 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
PHK9650 Faltejsková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9679 80 Kč
PHK8052 Kunhartová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
5.80 km, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
CET7551 Śkopova Jana TJ Loko Česká Třebová C 9726 80 Kč
JIL7255 Votočková Jaroslava OK Jilemnice C 9076 80 Kč
4.00 km, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009031 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 80 Kč
LPU1 Málková Šárka OK Lokomotiva Pardubice 0 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 80 Kč
5.80 km, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
4.60 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
3.80 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
TYN6351 Vlčková Pavla OOB SK Týniště nad Orlicí C 995829 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 80 Kč
4.60 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
4.00 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
4.00 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
3.00 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
3.10 km, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0601 Hora David SK Praga C 8301 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027209 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU0406 Keřka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0000004295 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 232905 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
3.60 km, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011812 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 434594 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 9651 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
NPA0301 Hák Petr SK LOB Nová Paka C 2017685 50 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
SJC0303 Hubař Marek Sportcentrum Jičín C 0000004296 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0201 Suk Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
SRK0305 Ešpandr Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027216 50 Kč
LPU0307 Bureš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
5.10 km, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 50 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004744 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032380 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002011790 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 50 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2032170 50 Kč
3.60 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
SHK0002 Drašner Václav OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 50 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 50 Kč
BRU0201 Závodný Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032386 50 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 50 Kč
6.80 km, 19 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 80 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 80 Kč
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice B 2035713 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 80 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 80 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
LPU9908 Pučan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2032194 80 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 80 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
4.70 km, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 80 Kč
SHK9900 Drašner Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
LTU9904 Winter Luboš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 80 Kč
LPU3 Tobiáš Matěj OK Lokomotiva Pardubice 0 80 Kč
8.80 km, 21 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB9601 Preininger Kryštof KOB Dobruška C 7238 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 436955 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 80 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice C 436968 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 80 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí B 920664 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
12.90 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8000 Hora Zbyněk SK Praga C 9780 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 80 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 80 Kč
9.40 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 49478 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 9841 80 Kč
SHK8501 Chmelař Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9154 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301112 80 Kč
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 410355 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 80 Kč
4ZC7400 Severýn Otto HO Komorní výtah 2067951 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 80 Kč
6.20 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
STH9301 Klouček Martin SK Studenec C 51112 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
BRM7601 Hromádko Přemysl Sokol Burdych C 331496 80 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 80 Kč
BRU9500 Gašpar Patrik Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 80 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 80 Kč
8.90 km, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 80 Kč
6.20 km, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398979 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 80 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070824 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
CET7602 Škop Milan TJ Loko Česká Třebová C 9728 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
8.90 km, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
7.40 km, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
5.30 km, 17 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416282 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
SRK6702 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009530 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
VAM6600 Kružík Petr OB Vamberk 9787 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
7.40 km, 21 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 80 Kč
6.00 km, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
4.30 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 51359 80 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
PHK5402 Sajbrt Václav OK 99 Hradec Králové C 49877 80 Kč
6.00 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
MKP5100 Liberský Mirko SK GORDIC Praha Kačerov C 51693 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
4.30 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 80 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 80 Kč
3.00 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
3.10 km, 7 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0750 Samlerová Adéla Neregistrovaní 2049552 50 Kč
NNN0900 Samler Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
PGP0901 Hora Jan SK Praga C 2061816 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 50 Kč
22C0600 Katera David www.SPORTeM.info 2035703 50 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 50 Kč
VRL0602 Knob Viktor OOS TJ Spartak Vrchlabí 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 50 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 50 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
BRU0700 Jirásek Petr Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425503 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 50 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C zapůjčit 50 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU0402 Málek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU2 Šolc Jindřich OK Lokomotiva Pardubice 9329 50 Kč
LTU0701 Kubík Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
7XC0800 Pácal Frantisek Samlerovi zapůjčit 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
PHK0560 Kundrtová Lucie OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 50 Kč
PHK0653 Machová Tereza OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 073718 50 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 980350 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald 405981 50 Kč
NPA0403 Hobza Vítek SK LOB Nová Paka C 9687 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
CET0602 Škop Jonáš TJ Loko Česká Třebová C 361914 50 Kč
CET0151 Škopová Eva TJ Loko Česká Třebová C zapůjčit 50 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 50 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 50 Kč
2.70 km, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 50 Kč
SNA7150 Paděrová Helena TJ START Náchod C 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
SHK9999 Kodytek Aleš OK Slavia Hradec Králové 2070828 50 Kč
SHK9998 Kodytková Karolina OK Slavia Hradec Králové 2070825 50 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 50 Kč
ZAM0203 Barnet Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk 416295 50 Kč
ZAM7651 Barnetová Věra OB TJ Sokol Žamberk 2053564 50 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 50 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 50 Kč
BRU9452 Kolářová Zuzana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032385 50 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 50 Kč
6UC6700 Sehnal Tomáš K.O.Poděbrady zapůjčit 50 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 50 Kč
7XC8050 Samlerová Darina Samlerovi zapůjčit 50 Kč
44C7050 Blechová Milada Neregistrovaní borci zapůjčit 50 Kč
4.90 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 80 Kč
celkem přihlášených: 675, vklad: 47160 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.