Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
31.05.2014
Místo konání:
Semice u Písku, část Flekačky
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 300
Náhradníků: 0
2.20 km, 90 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
LEN0450 Zemanová Andrea SKI Klub Lenora C 416233 50 Kč
2.20 km, 90 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 50 Kč
LEN0251 Pěstová Eliška SKI Klub Lenora C 416237 50 Kč
2.50 km, 90 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 50 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 50 Kč
3.30 km, 100 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 80 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 80 Kč
5.40 km, 245 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LEN9551 Zemanová Aneta SKI Klub Lenora C 416240 80 Kč
KRE9451 Machová Miroslava OOB TJ Sokol Křemže C 416246 80 Kč
5.40 km, 245 m, 9 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 80 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 80 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 80 Kč
LEN8851 Martanová Michaela SKI Klub Lenora C 416236 80 Kč
4.90 km, 230 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 80 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 80 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
PVD7151 Nováková Pavlína OOB TJ Sokol Pražák C 207833 80 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025203 80 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 80 Kč
KSH7251 Jirsová Pavla OB Kašperské Hory 416182 80 Kč
KRE6451 Machová Ivana OOB TJ Sokol Křemže C 416250 80 Kč
4.30 km, 195 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 80 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 80 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 80 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 80 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 80 Kč
LEN6751 Pešlová Martina SKI Klub Lenora C 232381 80 Kč
2.90 km, 125 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
2.50 km, 80 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 80 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 80 Kč
2.80 km, 5 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
7TC0450 Holická Anna TJ Sokol Pisek zapůjčit 80 Kč
2.20 km, 90 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 50 Kč
KRE0400 Kolařík Mikuláš OOB TJ Sokol Křemže C 416307 50 Kč
2.40 km, 100 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 50 Kč
3.30 km, 100 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 50 Kč
4.80 km, 225 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov C 2032119 80 Kč
OPI9900 Hartvich Jiří Orientační sporty Písek C 889291 80 Kč
7.10 km, 295 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 80 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 80 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 80 Kč
8.30 km, 320 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 80 Kč
8.30 km, 320 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 80 Kč
CST8901 Komrska Milan OB Strakonice C 436444 80 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 80 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 80 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 80 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 80 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 80 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 80 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 80 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 80 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 80 Kč
7.10 km, 295 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
KRE9301 Zimmermann Martin OOB TJ Sokol Křemže C 428720 80 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 80 Kč
7.10 km, 295 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 80 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 80 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 80 Kč
7TC7600 Holicky Marek TJ Sokol Pisek zapůjčit 110 Kč
7UC7600 Harsa Michal Bloudil zapůjčit 110 Kč
PCB7400 Míchal Petr SKP České Budějovice C 51408 80 Kč
LEN6802 Pěsta Roman SKI Klub Lenora C 416239 80 Kč
5.60 km, 225 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 80 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 80 Kč
KRE5901 Mražík Karel OOB TJ Sokol Křemže C 51419 80 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 80 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava C 446445 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 80 Kč
4.80 km, 225 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 80 Kč
API5601 Fajrajzl Jaromír OK Andante Písek C 224913 80 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 80 Kč
3.30 km, 95 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 80 Kč
2.80 km, 5 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 50 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 50 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 515080 50 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 416184 50 Kč
2.80 km, 5 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
7TC0700 Holický Jáchym TJ Sokol Pisek zapůjčit 80 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
2.90 km, 110 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice 426396 50 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 50 Kč
LEN9151 Pěstová Kateřina SKI Klub Lenora C 416232 50 Kč
celkem přihlášených: 96, vklad: 7080 Kč