Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček

Datum:
31.05.2014
Místo konání:
Volárna
Pořadatel:
SBR - SKOB Bruntál
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     DH10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
1.70 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín C 8581 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0474 Bartošová Anna Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446415 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
SSU0450 Zindulková Štěpánka SK Severka Šumperk C 52553 50 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 80 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8583 50 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0350 Wieclawová Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
KON0355 Spurná Štěpánka KOB Konice C 361976 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8582 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 7201771 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 52484 50 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice B 425422 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 50 Kč
LCE0353 Chromá Karolína OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 51298 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 50 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 53866 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 416074 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 331231 80 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín C 80 Kč
3.10 km, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 50 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 7200901 50 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 50 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 50 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 218974 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
KRN0055 Jendřejková Anna KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
TZL0053 Macíková Barbora SKOB Zlín C 8584 50 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín C 8585 50 Kč
ASU0096 Benešová Barbora Magnus Orienteering C 416715 50 Kč
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 49475 50 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 50 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 50 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 50 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 50 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 50 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 50 Kč
LCE0153 Svobodová Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52692 50 Kč
15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 80 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 80 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 80 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C 8591 80 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 80 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 232192 80 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 80 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 425426 80 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 80 Kč
LCE9851 Hauerlandová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 253367 80 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 80 Kč
4.20 km, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 80 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 2059746 80 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 80 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 80 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk B 2032188 80 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 120 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 120 Kč
5.80 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 80 Kč
KVS9551 Macečková Veronika SKOB Kobra Vsetín B 51529 80 Kč
5.80 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 80 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 80 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 80 Kč
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava C 8726 80 Kč
PTI8485 Zavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 80 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 53278 80 Kč
KRN7676 Junová Gabriela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 301596 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 80 Kč
KRN7753 Kozlíková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52646 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 80 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 80 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 80 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 436421 120 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 120 Kč
SSU8799 Králová Lada SK Severka Šumperk C 52552 120 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 80 Kč
4.30 km, 11 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 80 Kč
ZLH7851 Mrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 247250 80 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 80 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 80 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 80 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 80 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 80 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 120 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 120 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 130 Kč
4.20 km, 16 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6665 Janečková Marta Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 90 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 80 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 80 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 80 Kč
MOV6851 Bednaříková Adriana SKOB Ostrava C 2025336 80 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 80 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 80 Kč
LCE6651 Kukolová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 416075 80 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 80 Kč
JPV6677 Uchytilová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 52863 80 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 120 Kč
KON5481 Sedláčková Hana KOB Konice C 52419 120 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 120 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 80 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 80 Kč
SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž C 51307 80 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 80 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 80 Kč
1.90 km, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
TZL0450 Daňková Adéla SKOB Zlín C 8593 50 Kč
KRN0406 Tkáč Karel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0455 Pečonková Kristýna KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0454 Říhová Barbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0550 Martínková Lenka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KON0414 Novotný Filip KOB Konice C 307329 50 Kč
KON0444 Stehlík Karel KOB Konice C 2020738 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
SSU0700 Zindulka Jan SK Severka Šumperk C 224899 50 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 410792 50 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 49454 50 Kč
BFM0401 Vojáček Jan SKOB Frýdek - Místek C 49453 50 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek 426344 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
LCE0451 Zichová Amálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416054 50 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 50 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 50 Kč
KRN0566 Vojtěšková Aneta KOS TJ Lokomotiva Krnov 0 50 Kč
1.80 km, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
ZLH0401 Jedlička Radek OOB TJ Zlaté Hory zapůjčit 60 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín C 8594 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0500 Šimek Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0400 Hudos Tomáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 50 Kč
7WC0501 Kubálek Miroslav OB HNJ Nový Jičín 2051471 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín C 80 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 50 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 50 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 8595 50 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
KRN0304 Rohner Přemek KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0202 Kulaša Filip KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 50 Kč
KRN0303 Škurek Kryštof KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 60 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8596 50 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 53690 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 50 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 436930 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 50 Kč
BFM0201 Vojáček Tomáš SKOB Frýdek - Místek C 426342 50 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek 428272 50 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
3.70 km, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 50 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 50 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 50 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov B 301297 50 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 50 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 50 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0005 Tkáč Milan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 50 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 50 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 50 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 50 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 50 Kč
ASU0047 Prudík Lukáš Magnus Orienteering C 886719 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
KVS0001 Pospíšil Štěpán SKOB Kobra Vsetín B 7866 50 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice C 425421 50 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk C 52549 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 60 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 50 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 50 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 889280 80 Kč
4.80 km, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 80 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 80 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
KSU9800 Havlíček Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067334 80 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 80 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 52484 80 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 80 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 80 Kč
6.90 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 80 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 80 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067332 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 80 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín B 51527 80 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava B 428227 80 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 80 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk A 433099 80 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 80 Kč
TZL9603 Turna Matyáš SKOB Zlín B 438620 120 Kč
10.20 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8043 80 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 80 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 80 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
KAR8501 Hala Lukáš SK Karlovice C 301244 80 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž A 53824 80 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 80 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 80 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 80 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 80 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 80 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 80 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 80 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 120 Kč
SSU8408 Sýkora Petr SK Severka Šumperk 0 120 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 120 Kč
TZL9501 Svačina Jan SKOB Zlín B 1400446 120 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 120 Kč
7.60 km, 16 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 80 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 80 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 80 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 80 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 80 Kč
NNN6001 Holusek Milan Neregistrovaní 0 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
KSU7001 Habiger Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886275 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
ASU7001 Prudík Jiří Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 80 Kč
37S7200 Vladimir Fujak (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 80 Kč
7WC6501 Mička Jiří OB HNJ Nový Jičín 53787 80 Kč
7WC7701 Šperlich Pavel OB HNJ Nový Jičín 53753 80 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 120 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 120 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 120 Kč
6.40 km, 20 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 80 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 80 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 90 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 80 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 80 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 120 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 120 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 120 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 120 Kč
4.80 km, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 80 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 80 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 80 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 80 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 80 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
TZL5705 Krajča Pavel SKOB Zlín C 53370 80 Kč
TZL5800 Kusbach Antonín SKOB Zlín 53356 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 80 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 80 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 120 Kč
ZLH5800 Nestarec Karel OOB TJ Zlaté Hory 301588 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
3.50 km, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 80 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 80 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 80 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 80 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 80 Kč
OTK4729 Kunz Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052347 80 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 80 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 80 Kč
1.90 km, 7 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
7QC0350 Navrátilová Eliška Slavonín 352337 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
SSU0800 Možný Šimon SK Severka Šumperk C zapůjčit 60 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
KAR1001 Kuja Adam SK Karlovice 515156 50 Kč
KVS0751 Pospíšilová Eliška SKOB Kobra Vsetín C 53683 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice C 2067322 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek 49496 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 50 Kč
LCE0436 Pírková Johana OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE0467 Krestová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 425525 50 Kč
OOP0751 Salichová Ivana TJ Opava C 232527 50 Kč
OOP0500 Salich Jonáš TJ Opava C 232526 50 Kč
UOL0064 Vrtalová Denisa SOB Olomouc půjčit 50 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 50 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 50 Kč
NNN6051 Holusková Margita Neregistrovaní 0 50 Kč
7QC0000 Navrátil Petr Slavonín 352337 50 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
7SC6750 Šarmanová Jarmila Neregistrovaní - MOV 303027 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 50 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 50 Kč
KRN8888 Pěčonka Richard KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
KRN7777 Říhová Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 50 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 50 Kč
KRN5555 Škurek KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
OOL9562 Slavíčková Klárka SK Haná orienteering C 421853 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU7749 Ondruch Michal Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0043 Opravil Daniel Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 50 Kč
SKM9901 Vlček Martin KOB Směr Kroměříž C 253378 50 Kč
PLU7850 Staňková Markéta TJ SOKOL Plumlov 2061762 50 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 50 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 50 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk C 50 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 50 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428209 50 Kč
SSU9700 Jeřábek Václav SK Severka Šumperk C 224897 50 Kč
LCE0466 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE0468 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE0469 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
7WC9901 Sýkora Tomáš OB HNJ Nový Jičín 2051496 50 Kč
7WC0101 Fildán Daniel OB HNJ Nový Jičín 2051505 50 Kč
7WC0102 Ježek Jakub OB HNJ Nový Jičín 2051526 50 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 50 Kč
MOV8000 Vellech Aleš SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 232358 50 Kč
7JC8650 Vejtasová Kristýna Karlovická (J)elita zapůjčit 60 Kč
7JC8750 Smrečková Emilka Karlovická (J)elita zapůjčit 60 Kč
7JC8950 Hulová Petra Karlovická (J)elita zapůjčit 60 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 50 Kč
5.20 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C zapůjčit 60 Kč
ASU..XX Macek Karel Magnus Orienteering 0 50 Kč
KVS7200 Pospíšil Radim SKOB Kobra Vsetín C 53687 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 50 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 50 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 50 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 50 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
7WC9701 Pantálek Jáchym OB HNJ Nový Jičín 2051484 50 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 50 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 50 Kč
7JC8400 Czasch Jan Karlovická (J)elita 51885 50 Kč
7JC8600 Czasch Adam Karlovická (J)elita zapůjčit 60 Kč
celkem přihlášených: 564, vklad: 38700 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.