Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
01.06.2014
Místo konání:
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Kategorie:
D10N     D10C     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P3     P5    
3.30 km, 50 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0454 Říhová Barbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0550 Martínková Lenka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 49454 30 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 30 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 30 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 30 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 30 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 30 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 410792 30 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 30 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 60 Kč
2.20 km, 50 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 30 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec B 8654 30 Kč
TRI0252 Bilková Kateřina TJ TŽ Třinec B 49319 30 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec B 8670 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 30 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec B 49322 30 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0350 Wieclawová Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 30 Kč
2.60 km, 55 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 90 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec 49360 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 90 Kč
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 90 Kč
2.90 km, 75 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 90 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 90 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 90 Kč
3.20 km, 80 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 2073724 90 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 90 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 90 Kč
4.60 km, 155 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 90 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 90 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 90 Kč
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava C 8726 90 Kč
SOP9052 Moravcová Lucie OOB TJ Slezan Opava C 49389 90 Kč
KRN7676 Junová Gabriela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 301596 90 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
KRN7753 Kozlíková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52646 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 436421 90 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
24P8500 Wysocka Malwina (POL) Slask O-Team 886617 90 Kč
SBR9550 Galatíková Lucie SKOB Bruntál B 51909 90 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 90 Kč
3.90 km, 90 m, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 90 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 90 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 90 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 90 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 90 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 428276 90 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 424267 90 Kč
3.40 km, 65 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 90 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 7862 90 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 90 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 90 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 90 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 90 Kč
2.90 km, 60 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 0 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 0 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 0 Kč
3.30 km, 50 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0504 Bujok Adam TJ TŽ Třinec C 8664 30 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 30 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 49381 30 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 30 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 30 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 52290 30 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 30 Kč
VRB0424 Langer Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 30 Kč
KRN0406 Tkáč Karel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0700 Šír Matěj KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek 426344 30 Kč
MOV0400 Buryan Jan SKOB Ostrava C 416204 30 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 30 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
BFM0401 Vojáček Jan SKOB Frýdek - Místek C 49453 30 Kč
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 30 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 30 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 30 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 30 Kč
KRN0304 Rohner Přemek KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0202 Kulaša Filip KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
VRB9901 Koryčan Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30 Kč
BFM0201 Vojáček Tomáš SKOB Frýdek - Místek C 426342 30 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek 428272 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 8651 30 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 30 Kč
3.00 km, 90 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 90 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 90 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 90 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec 8653 90 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 90 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 90 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 90 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov B 301297 90 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 90 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
KRN0005 Tkáč Milan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 90 Kč
KRN0105 Martínek Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
KRN0101 Juna Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
KRN0102 Juna Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
MOV0005 Buryan Patrik SKOB Ostrava C 2025369 90 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 90 Kč
3.20 km, 105 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 90 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 90 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 90 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 90 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 90 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 90 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 90 Kč
3.80 km, 140 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 90 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava B 428227 90 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 90 Kč
11P9600 Pasek Marcin (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032325 90 Kč
5.30 km, 205 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 90 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 90 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 90 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 90 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8043 90 Kč
SOP8612 Smolka Ondřej OOB TJ Slezan Opava 8716 90 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 90 Kč
11P8500 Masztalski Paweł (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032320 90 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 90 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 90 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 90 Kč
KAR8501 Hala Lukáš SK Karlovice C 301244 90 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 90 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 90 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 2043891 90 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 90 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 90 Kč
LOV8601 Žaloudík Jiří lepus.cz C 53534 90 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 607807 90 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 424261 90 Kč
4.50 km, 170 m, 19 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 8663 90 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 90 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 90 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 90 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 90 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 90 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 90 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 90 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 90 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 90 Kč
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 90 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 90 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 90 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 90 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 410176 180 Kč
4.10 km, 135 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 8656 90 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 90 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 90 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 90 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 90 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 90 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 90 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 90 Kč
AOP6800 Břečka Tomáš Orientační Běh Opava C 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8657 90 Kč
3.40 km, 95 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 90 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 90 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 90 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 90 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 90 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 90 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 90 Kč
3.00 km, 70 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 90 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 90 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 90 Kč
MOV4501 Kroča Josef SKOB Ostrava C 51376 90 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 90 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 90 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 90 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 90 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec 53293 50 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
KRN9999 Martínková Eva KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
VRB0250 Fiálková Marie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0402 Fiálek David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0757 Číhalíková Nikola Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0778 Langerová Lucie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek 49496 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
MOV0952 Vellechová Eliška SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
VRB0797 Jägermannová Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0838 Kopecký Viktor Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
AOP1252 Sedlářová Amálie Orientační Běh Opava C 52664 50 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 425525 50 Kč
3.10 km, 55 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 50 Kč
KRN7777 Říhová Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
KAR7950 Kujová Vladimíra SK Karlovice 301265 50 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 50 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
MOV7351 Buryanová Kateřina SKOB Ostrava C 416213 50 Kč
MOV8000 Vellech Aleš SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
NNN9551 Pannová Vendula Neregistrovaní 50 Kč
SBR0001 Margini Nikola SKOB Bruntál 410731 50 Kč
7JC8750 Smrečková Emilka Karlovická (J)elita zapůjčit 50 Kč
7JC8950 Hulová Petra Karlovická (J)elita zapůjčit 50 Kč
4.90 km, 155 m, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428209 50 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 50 Kč
7JC8400 Czasch Jan Karlovická (J)elita 51885 50 Kč
7JC8600 Czasch Adam Karlovická (J)elita zapůjčit 50 Kč
7JC8900 Nováček Martin Karlovická (J)elita zapůjčit 50 Kč
celkem přihlášených: 267, vklad: 18760 Kč