Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
14.06.2014
Místo konání:
Bílá, místní část Konečná
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Kategorie:
D10N     D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P3     P5    
2.40 km, 90 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 30 Kč
6YC0550 Austerová Andrea Neregistrovaní 981823 30 Kč
2.50 km, 90 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 30 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 30 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 30 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 30 Kč
66S0450 Porubská Lenka (SVK) ŠK Triturus Nitra 338397 30 Kč
BFM0451 Kaňáková Valentýna SKOB Frýdek - Místek C 49496 30 Kč
2.40 km, 90 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 30 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec B 49322 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 30 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec B 8654 30 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec B 8656 30 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 30 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 2016481 30 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 30 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 30 Kč
47S0251 Šmelíková Dorota (SVK) TJ Rapid Bratislava 338218 30 Kč
2.90 km, 100 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 80 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec 49360 80 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 80 Kč
11P0050 Mastela Krystyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032311 80 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 80 Kč
VZA0150 Klabouchova Veronika (SVK) Slávia ŽU Žilina 2008504 80 Kč
14P0050 Łabuda Wiktoria (POL) UKS Kometa Gliwice 2016492 80 Kč
BFM0052 Kubiczková Hana SKOB Frýdek - Místek C 428283 80 Kč
3.40 km, 110 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 80 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 80 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 80 Kč
VZA9950 Belicova Lenka (SVK) Slávia ŽU Žilina 2027221 80 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 80 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 80 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 80 Kč
4.10 km, 100 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 100 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 100 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 100 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 100 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 100 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 100 Kč
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 100 Kč
4.90 km, 160 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 100 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 100 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 2073724 100 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 100 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 100 Kč
17S1452 Hlavacikova Erika (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 41 6753 100 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 100 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 436421 100 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 100 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 100 Kč
4.20 km, 110 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 100 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 100 Kč
VBA6950 Šmelikova Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 100 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 100 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 100 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 100 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 100 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 100 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 100 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 100 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 100 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 41 68 14 100 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 100 Kč
3.50 km, 100 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 100 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 7862 100 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
KRN6551 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 100 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 100 Kč
17S1450 Hlavacikova Katarina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 4168 0 4 100 Kč
17S1451 Mihalova Dasa (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 4 1 6 803 100 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 100 Kč
MOV6851 Bednaříková Adriana SKOB Ostrava C 2025336 100 Kč
2.70 km, 100 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 100 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 100 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 100 Kč
2.40 km, 90 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 30 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 30 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 30 Kč
MOV0400 Buryan Jan SKOB Ostrava C 416204 30 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 30 Kč
BFM0411 Frydrych Vojtěch SKOB Frýdek - Místek 49467 30 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek 49468 30 Kč
6YC0401 Austera Filip Neregistrovaní 515035 30 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 30 Kč
2.40 km, 90 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 30 Kč
BFM0402 Kubiczek Jan SKOB Frýdek - Místek C 426344 30 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 30 Kč
2.40 km, 90 m, 5 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 8651 30 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 30 Kč
11P0200 Kołeczko Błażej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032316 30 Kč
VZA0200 Ondrejka Michal (SVK) Slávia ŽU Žilina 2025368 30 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek 49456 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 30 Kč
SFM0202 Spratek Adam O-RUNNAŘI Beskydy C 49444 30 Kč
3.40 km, 120 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 80 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 80 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec 8653 80 Kč
MOV0005 Buryan Patrik SKOB Ostrava C 2025369 80 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 80 Kč
11P0000 Kołeczko Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032315 80 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 80 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 80 Kč
66S0000 Porubský Peter (SVK) ŠK Triturus Nitra 2032166 80 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 341893 80 Kč
14P-000 Baron Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2017999 80 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 80 Kč
14P0100 Rakowski Oskar (POL) UKS Kometa Gliwice 2017995 80 Kč
VZA0000 Ondrejka Tomas (SVK) Slávia ŽU Žilina 2025367 80 Kč
4.10 km, 155 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 80 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 80 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 80 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 80 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 80 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 80 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 80 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 80 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 80 Kč
17S1400 Dekret Jakub (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2 0 32617 80 Kč
6.40 km, 175 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 100 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 100 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 100 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 100 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava B 428227 100 Kč
VZA9600 Klabouch Martin (SVK) Slávia ŽU Žilina 2008506 100 Kč
BFM9601 Holoubek Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 100 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 100 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 100 Kč
8.70 km, 300 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 100 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 100 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 100 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7867 100 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 100 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 100 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 100 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 100 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 100 Kč
BFM8301 Madej Michal SKOB Frýdek - Místek 428272 100 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 100 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 100 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 100 Kč
17S8900 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 4 0 6 9 61 100 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 100 Kč
6.60 km, 275 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 100 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 100 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 100 Kč
SOP7004 Polák Petr OOB TJ Slezan Opava C 301252 100 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 100 Kč
11P7500 Kołeczko Łukasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032313 100 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 100 Kč
66S7300 Porubský Július (SVK) ŠK Triturus Nitra 2045596 100 Kč
VZA7301 Vandlicek Peter (SVK) Slávia ŽU Žilina 682120 100 Kč
VZA7100 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 416576 100 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 100 Kč
SPE7600 Spišiak Marián (SVK) KOB Sokol Pezinok 1400969 100 Kč
38S7400 Valyavka Volodymyr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 100 Kč
5.50 km, 160 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 100 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 49382 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 100 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 100 Kč
VZA6300 Kosut Jan (SVK) Slávia ŽU Žilina 406990 100 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 100 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 100 Kč
17S1401 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406942 100 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 100 Kč
4.20 km, 125 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 100 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 100 Kč
14P1400 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 889674 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
KRN5901 Bohunský Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52634 100 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 100 Kč
42P5100 Wysocki Andrzej (POL) Team360 222893 100 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 100 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 100 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 100 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 100 Kč
2.90 km, 100 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 80 Kč
MOV4501 Kroča Josef SKOB Ostrava C 51376 80 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 80 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 80 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 80 Kč
2.50 km, 90 m, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 80 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 80 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 80 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 80 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec 8663 80 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 80 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
11P0550 Mastela Hanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 4402244 80 Kč
11P0501 Kołeczko Maksymilian (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 4402266 80 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2061793 80 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit 130 Kč
VZA0750 Kacerova Viktoria (SVK) Slávia ŽU Žilina 1152125 80 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 80 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 425525 80 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 80 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 80 Kč
BFM1151 Kosubová Linda SKOB Frýdek - Místek 410792 80 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 80 Kč
2.70 km, 90 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 80 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 80 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 80 Kč
MOV7351 Buryanová Kateřina SKOB Ostrava C 416213 80 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 80 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 80 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 80 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 2059750 80 Kč
66S7650 Porubská Andrea (SVK) ŠK Triturus Nitra 406967 80 Kč
VZA7050 Klabouchova Andrea (SVK) Slávia ŽU Žilina 2027220 80 Kč
MOV8552 Hostašová Jana SKOB Ostrava C 53002 80 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 80 Kč
BFM5401 Kaňák Stanislav SKOB Frýdek - Místek 428271 80 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek 206362 80 Kč
BFM8351 Kosubová Iva SKOB Frýdek - Místek 2059752 80 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 80 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 49451 80 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek 49454 80 Kč
BFM0251 Božoňová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49461 80 Kč
BFM8811 Hladký Radek SKOB Frýdek - Místek 410791 80 Kč
BFM8511 Richter Lukáš SKOB Frýdek - Místek 206365 80 Kč
BFM8611 Kubala Jan SKOB Frýdek - Místek 428209 80 Kč
BFM8512 Náhlovský Martin SKOB Frýdek - Místek 428300 80 Kč
MOV8000 Vellech Aleš SKOB Ostrava C 436424 80 Kč
4.80 km, 180 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 80 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 80 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 426342 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 80 Kč
7NC7100 Vlachová Marcela NNNN 434589 80 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELLS ABND RACING TEAM C 446439 80 Kč
celkem přihlášených: 255, vklad: 20800 Kč