Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.06.2014
Místo konání:
Mikulovice -Muna
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
2.50 km, 10 m, 5 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
SSU0450 Zindulková Štěpánka SK Severka Šumperk C 50 Kč
2.90 km, 20 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446405 50 Kč
KRN0350 Wieclawová Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446403 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2073436 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 2061762 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 52484 50 Kč
PLU0352 Švecová Šárka TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
3.90 km, 55 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0055 Jendřejková Anna KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk B 224900 50 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 50 Kč
4.60 km, 60 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 80 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 120 Kč
5.60 km, 55 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk B 2032188 80 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 120 Kč
6.50 km, 90 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 80 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
KRN7676 Junová Gabriela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 301596 80 Kč
JPV8575 Daňková Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52861 80 Kč
SOP9152 Ševčíková Petra OOB TJ Slezan Opava C 253160 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 120 Kč
PTI8485 Zavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 120 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 120 Kč
4.80 km, 50 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7474 Kroulová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk C 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
4.40 km, 35 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
3.90 km, 35 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 80 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 80 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 80 Kč
2.50 km, 15 m, 5 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
ZLH0401 Jedlička Radek OOB TJ Zlaté Hory 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 50 Kč
3.30 km, 40 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0304 Rohner Přemek KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446426 50 Kč
KRN0202 Kulaša Filip KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446423 50 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446325 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073421 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 50 Kč
4.40 km, 60 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446357 50 Kč
KRN0005 Tkáč Milan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446438 50 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 50 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 50 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 50 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 50 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 50 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 50 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
ZLH0001 Hudáček David OOB TJ Zlaté Hory 50 Kč
ZLH0101 Hastík Jakub OOB TJ Zlaté Hory 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 50 Kč
KRN0101 Juna Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446442 50 Kč
KRN0102 Juna Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446443 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 50 Kč
6.00 km, 85 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 80 Kč
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301569 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
KSU9800 Havlíček Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067334 80 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 52484 80 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 80 Kč
7.20 km, 140 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9600 Chvátal Štěpán SOB Olomouc C 9200733 80 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067332 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
SBR9700 Soviš David SKOB Bruntál C 80 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 80 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 80 Kč
6.50 km, 90 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5906 Ibrahim Khamis SK Haná orienteering C 440241 80 Kč
OOL7406 Al Abduli Jamal SK Haná orienteering C 440242 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7502 Opravil Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8043 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
KRN7801 Kozelský Miroslav KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648 120 Kč
10.00 km, 175 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL6408 Al Sheraifi Suhail SK Haná orienteering C 440234 80 Kč
OOL7306 Al Zeyoudi Seed SK Haná orienteering C 440243 80 Kč
OOL7706 Al Qaydi Ali SK Haná orienteering C 440258 80 Kč
OOL8106 Al Shehhi Mohammed SK Haná orienteering C 440254 80 Kč
OOL8107 Al Rubaei Mohammed SK Haná orienteering C 440235 80 Kč
OOL8407 Al Suwaidi Yousuf SK Haná orienteering C 440237 80 Kč
OOL8006 Al Kaabi Salem SK Haná orienteering C 440245 80 Kč
OOL8206 Al Kaabi Mubark SK Haná orienteering C 440255 80 Kč
OOL8707 Al Matroosh Omar SK Haná orienteering C 440238 80 Kč
OOL8906 Al Mansoori Abdulaziz SK Haná orienteering C 440246 80 Kč
OOL8807 Al Mazrouei Rashed SK Haná orienteering C 440248 80 Kč
OOL8506 Al Murshdi Ahmed SK Haná orienteering C 440247 80 Kč
OOL8207 Al Mteiri Ahmed SK Haná orienteering C 440257 80 Kč
OOL8306 Al Yamahi Salem SK Haná orienteering C 440256 80 Kč
OOL8806 Abdalla Khamis SK Haná orienteering C 440244 80 Kč
OOL8307 Al Hashmi Abdula Aziz SK Haná orienteering C 440236 80 Kč
OOL8406 Al Ktebi Khalid SK Haná orienteering C 440249 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
SOP9302 Jarnot Michal OOB TJ Slezan Opava C 49309 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 52555 80 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 80 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 120 Kč
7.60 km, 115 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 80 Kč
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C zapůjčit 90 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
SBR7101 Soviš Ivo SKOB Bruntál C 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 80 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 80 Kč
6.10 km, 60 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 52520 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 80 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 80 Kč
SBR6102 Vrábel Jaromír SKOB Bruntál C 51914 120 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 120 Kč
5.10 km, 65 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 80 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
4.00 km, 60 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 80 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 80 Kč
2.20 km, 10 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
KRN0406 Tkáč Karel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 50 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428222 50 Kč
KRN0454 Říhová Barbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 50 Kč
KRN0550 Martínková Lenka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
KRN0700 Šír Matěj KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2073423 50 Kč
STE0651 Tionová Jana SK SKI-OB Šternberk C 2073438 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
2.20 km, 10 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8888 Martínková Eva KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
SSU0800 Možný Šimon SK Severka Šumperk C zapůjčit 60 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál 416040 50 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál C 2045229 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
3.90 km, 50 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
KRN9999 Říhová Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 50 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 50 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 50 Kč
SBR8051 Holubová Eva SKOB Bruntál C 50 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál C 416038 50 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 50 Kč
JPV6060 Daňková Jana Oddíl OS SK Prostějov C 8883 50 Kč
PTI7619 Dušek Václav Sportovní klub Ptení C 8844 50 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 50 Kč
NNH7802 Fráňa Martin KVS Olomouc C 301127 50 Kč
SOP9149 Fichna Jakub OOB TJ Slezan Opava 75 Kč
NNH7651 Fráňová Petra KVS Olomouc C 446435 75 Kč
KRN8585 Kozelská Cholastová Eva KOS TJ Lokomotiva Krnov C 75 Kč
celkem přihlášených: 264, vklad: 18275 Kč