Přihlášky závodu: Cena východních Čech

Datum:
29.08.2014
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55     D60     D65     DE     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     HDR     HE     P     T    
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 Ano Ano Ano 270 Kč
BOR0650 Kyslíková Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 4392 Ano Ano Ano 270 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 Ano Ano Ano 270 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 Ne Ano Ne 90 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4357 Ano Ano Ano 270 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 Ano Ano Ano 135 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 Ano Ano Ano 135 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 Ano Ano Ano 360 Kč
6YC0850 Žofie Bulířová Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 480 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC0451 Šemberová Anděla Sportcentrum Jičín C 0000004294 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 Ano Ano Ano 270 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 Ano Ano Ano 135 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 Ne Ano Ne 120 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 Ano Ano Ano 360 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 219207 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 Ano Ano Ano 270 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 Ano Ano Ano 270 Kč
DOB0351 Pluta Aleksandra KOB Dobruška C 2016202 Ano Ano Ano 270 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 425535 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha C 2035748 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8581 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 Ano Ano Ano 360 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 Ano Ano Ano 270 Kč
28P0350 Rudenko Zuzanna (POL) Saturn Piaseczno 886678 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit Ano Ano Ano 480 Kč
19P0200 Pulda Aleksandra (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025004 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 Ne Ano Ne 120 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 0 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 Ne Ano Ne 90 Kč
LTU0250 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 Ano Ano Ano 270 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 Ano Ano Ano 270 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 Ano Ano Ano 270 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 Ano Ano Ano 270 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 2053567 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 1398976 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 Ano Ano Ano 270 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 218974 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 Ano Ano Ano 270 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 52523 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 Ano Ano Ano 270 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 Ano Ano Ano 270 Kč
DOB0050 Pluta Magdalena KOB Dobruška C 2016200 Ano Ano Ano 270 Kč
DOB0150 Niezgodka Dominika KOB Dobruška C 2016199 Ano Ano Ano 270 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 Ano Ano Ano 270 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL0053 Macíková Barbora SKOB Zlín B 8582 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín B 8584 Ano Ano Ano 270 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 Ano Ano Ano 270 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 4293 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 Ne Ano Ne 120 Kč
41P9850 Biederman Adrianna (POL) WKS Wawel Kraków 887006 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 Ano Ano Ano 450 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0159 Brancúská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 Ano Ano Ano 270 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka C 9712 Ano Ano Ano 270 Kč
23P0150 Julia Susek (POL) OK!Sport Warszawa 412321 Ano Ano Ano 270 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 Ano Ano Ano 270 Kč
JIL0151 Richtrová Kateřina OK Jilemnice C 2035714 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0157 Kopecká Kateřina OK 99 Hradec Králové C Ano Ano Ano 270 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 Ano Ano Ano 360 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 Ano Ano Ano 390 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 Ano Ano Ano 390 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 Ano Ano Ano 390 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 411616 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 Ne Ano Ne 130 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 Ano Ano Ano 390 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 Ano Ano Ano 390 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 Ano Ano Ano 390 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 Ano Ano Ano 390 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 1400403 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín B 8585 Ano Ano Ano 390 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 Ano Ano Ano 390 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 Ano Ano Ano 390 Kč
28P9850 Antonowicz Anna Maria (POL) Saturn Piaseczno 886680 Ano Ano Ano 480 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 Ano Ano Ano 480 Kč
41P0050 Bugaj Katarzyna (POL) WKS Wawel Kraków 886337 Ano Ano Ano 480 Kč
41P9851 Wziętek Barbara (POL) WKS Wawel Kraków 886355 Ano Ano Ano 480 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 Ano Ano Ano 390 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk B 2032188 Ano Ano Ano 390 Kč
34P9650 Hornik Aleksandra (POL) WKS Grunwald Poznań 887087 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška B 553467 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 1007533 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 Ano Ano Ano 390 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 Ano Ano Ano 480 Kč
25P3013 Szmulkowska Magda (POL) PUKS Młode Orły 412394 Ano Ano Ano 480 Kč
25P3014 Dominiak Dagmara (POL) PUKS Młode Orły 412117 Ano Ano Ano 480 Kč
25P3023 Selwon Justyna (POL) PUKS Młode Orły 412515 Ano Ano Ano 480 Kč
25P3027 Wańczyk Zuzanna (POL) PUKS Młode Orły 1396729 Ano Ano Ano 480 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 Ano Ano Ano 480 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano 390 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 Ano Ano Ano 390 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice R 515153 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 Ano Ano Ano 390 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232186 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 Ano Ano Ano 390 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 Ano Ano Ano 390 Kč
23P8550 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka R 515421 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 390 Kč
23P8250 Czajka Iza (POL) OK!Sport Warszawa 412324 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 995814 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno A 331025 Ano Ano Ano 390 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 Ano Ano Ano 390 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 Ano Ano Ano 390 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 Ne Ano Ano 320 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 7753 Ano Ano Ano 480 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 Ano Ano Ano 480 Kč
LCE9051 Cahlová Blanka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52708 Ano Ano Ano 480 Kč
LCE9255 Papugová Katarína OOB TJ Slovan Luhačovice C 232225 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano 480 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 Ano Ano Ano 480 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 Ano Ano Ano 480 Kč
ASU8597 Jindřišková Martina Magnus Orienteering C 53111 Ano Ano Ano 480 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 Ano Ano Ano 390 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 Ne Ne Ano 130 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 Ano Ano Ano 390 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 Ano Ano Ano 390 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 Ano Ano Ano 390 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM8254 Štefková Lucie VSK Mendelu Brno C 2060230 Ano Ano Ano 390 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 Ano Ano Ano 390 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 Ano Ano Ano 390 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL8851 Erbanová Karolína OK Jilemnice C 425540 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL8751 Králová Tereza OK Jilemnice C 9064 Ano Ano Ano 390 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ano Ano Ano 390 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 Ano Ano Ano 390 Kč
KON7975 Krtičková Michaela KOB Konice C 8897 Ano Ano Ne 260 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 Ano Ano Ano 390 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 Ano Ano Ano 390 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 Ano Ano Ano 390 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano 480 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 Ne Ano Ano 320 Kč
BOR9150 Doškářová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8494 Ano Ano Ano 480 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 Ne Ano Ne 160 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 Ano Ano Ano 480 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 Ne Ano Ne 160 Kč
CHT8854 Bulvová Tereza OOB SK Chrast 49831 Ano Ano Ano 480 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 Ano Ano Ano 540 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 Ano Ano Ano 540 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ano Ano Ano 390 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 Ano Ano Ano 390 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 Ano Ano Ano 390 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2058512 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 Ano Ano Ano 480 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 232261 Ano Ano Ano 480 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 Ano Ano Ano 480 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 390 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano 390 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 Ne Ano Ne 130 Kč
KSU7299 Hudosová Gabriela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056283 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 Ano Ano Ano 390 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2050487 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 510 Kč
VRL7651 Fikar Stránská Linda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2011837 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL7255 Votočková Jaroslava OK Jilemnice C 9076 Ano Ano Ano 480 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 390 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ano Ano Ano 390 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 Ano Ano Ano 390 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 390 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 Ano Ano Ano 390 Kč
2PC1350 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9551 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 Ano Ano Ano 390 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8506 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBP7351 Opová Ivana OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
41P6450 Etterle-Biederman Lilianna (POL) WKS Wawel Kraków 887008 Ano Ano Ano 480 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 390 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 Ano Ano Ano 390 Kč
23P7400 Sędłak Ewa (POL) OK!Sport Warszawa 9200093 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7470 Titzová Pavlína USK Praha 2049522 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 Ano Ano Ano 390 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232891 Ano Ano Ano 390 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk C 6713 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano 540 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 390 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano 390 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 390 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ano Ano Ano 390 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 390 Kč
LCE6651 Kukolová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 416075 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 Ano Ano Ano 390 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 390 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ano 390 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 390 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 Ano Ano Ano 390 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 390 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 Ano Ano Ano 480 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano 480 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 Ano Ano Ano 390 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 Ano Ano Ano 390 Kč
23P6550 Bargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 412310 Ano Ano Ano 390 Kč
23P6750 Kierebińska Paulina (POL) OK!Sport Warszawa 412339 Ano Ano Ano 390 Kč
VIC6758 Kršáková Olga OB Vizovice C 53892 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM6870 Nykodýmová Monika KOS TJ Tesla Brno C 232038 Ano Ano Ano 480 Kč
33A6850 Nesitka Doris (AUT) WAT-Wien Ano Ano Ano 480 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 Ano Ano Ano 480 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 480 Kč
28P6450 Parfianowicz Joanna (POL) Saturn Piaseczno 895011 Ano Ano Ano 540 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM6451 Starčuková Jana KOS TJ Tesla Brno C 232516 Ano Ano Ano 390 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 Ano Ano Ano 390 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 Ano Ano Ano 390 Kč
TYN6351 Vlčková Pavla OOB SK Týniště nad Orlicí C 995829 Ano Ano Ano 390 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 Ano Ano Ano 390 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 390 Kč
23P6250 Dragowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 Ano Ano Ano 390 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 390 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 390 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 Ano Ano Ano 480 Kč
TTR6051 Zháňalová Jana OOB Třebíč C 420428 Ano Ano Ano 480 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 Ano Ano Ano 480 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 Ano Ano Ano 390 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano 390 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 Ano Ano Ano 390 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 Ano Ano Ano 390 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 Ano Ano Ano 390 Kč
LCE5853 Hauerlandová Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416070 Ano Ano Ano 390 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 480 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 Ano Ano Ano 480 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 Ano Ano Ano 480 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ano Ano Ano 390 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 Ano Ano Ano 480 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 270 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 Ano Ano Ano 270 Kč
LBM4858 Bogdálková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 426499 Ano Ano Ano 270 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 Ano Ano Ano 390 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 Ano Ano Ano 390 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 Ano Ano Ano 390 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 Ano Ano Ano 0 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 Ano Ano Ano 0 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 Ano Ano Ano 390 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 Ano Ano Ano 0 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR9555 Dragowska Maria OOB TJ Turnov C 887233 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 Ano Ano Ano 0 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 Ano Ano Ano 0 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno E 7201204 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 Ano Ne Ne 130 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 Ano Ano Ano 480 Kč
28P6850 Gornicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 895015 Ano Ano Ano 480 Kč
28P9550 Zebrowska Barbara (POL) Saturn Piaseczno 887219 Ano Ano Ano 480 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 Ano Ano Ano 480 Kč
19P9350 Szeliga Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1394898 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 Ne Ano Ano 320 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ne Ne 180 Kč
25P9351 Kubicka Zuzanna (POL) PUKS Młode Orły 2023848 Ano Ano Ano 540 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 Ano Ano Ano 390 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 Ano Ano Ano 270 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 Ano Ano Ano 270 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 Ano Ano Ano 270 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 Ano Ano Ano 270 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0801 Formánek Martin OK Dobříš C 2050486 Ano Ano Ano 135 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 Ano Ano Ano 270 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 Ano Ano Ano 270 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073723 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0000004295 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 Ano Ano Ano 270 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 Ano Ano Ano 270 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2070815 Ano Ano Ano 270 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 232905 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2050485 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 Ano Ne Ne 120 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 Ano Ano Ano 360 Kč
28P0600 Antonowicz Jan (POL) Saturn Piaseczno 886672 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 480 Kč
19P0500 Pulda Eryk (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2016464 Ano Ano Ano 360 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 Ano Ano Ano 360 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 Ano Ano Ano 270 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 Ano Ano Ano 270 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2011812 Ano Ano Ano 270 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 Ano Ano Ano 270 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 Ano Ano Ano 270 Kč
23P0300 Sędłak Michał (POL) OK!Sport Warszawa 981641 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 Ano Ano Ano 270 Kč
DOB0201 Michalak Hubert KOB Dobruška C 2016207 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 Ano Ano Ano 270 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 425531 Ano Ano Ano 360 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 Ano Ano Ano 360 Kč
19P0300 Pachnik Stanisław (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504407 Ano Ano Ano 360 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0201 Suk Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 Ano Ano Ano 270 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 681859 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 Ano Ano Ano 270 Kč
BOR0801 Kyslík Jiří OK Jiskra Nový Bor C 4393 Ano Ano Ano 270 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 Ano Ano Ano 270 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 Ano Ano Ano 270 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0302 Forsterevicz Matouš OK Dobříš 2050492 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 Ano Ano Ano 270 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 480 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 Ano Ano Ano 450 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 Ano Ano Ano 270 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 Ano Ano Ano 270 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 Ano Ano Ano 270 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 Ano Ano Ano 270 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 Ano Ano Ano 270 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 Ano Ano Ano 270 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 Ano Ano Ano 270 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 Ano Ano Ano 270 Kč
DOB0001 Garstka Kamil KOB Dobruška C 2016195 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 339555 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 Ano Ano Ano 270 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 Ano Ano Ano 360 Kč
28P0101 Pierzchala Michal (POL) Saturn Piaseczno 886683 Ano Ano Ano 360 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 Ano Ano Ano 450 Kč
41P0000 Krzysztyński Michał (POL) WKS Wawel Kraków 1401474 Ano Ano Ano 360 Kč
41P0001 Kijak Jakub (POL) WKS Wawel Kraków 886329 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 Ano Ano Ano 450 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano 270 Kč
23P0100 Dragowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 412334 Ano Ano Ano 270 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 Ano Ano Ano 270 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 Ano Ano Ano 270 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 Ano Ano Ano 360 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM9905 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 331599 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP9805 Hudec Antonín SK Praga C 2051493 Ano Ano Ano 390 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 Ano Ano Ano 390 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 Ano Ano Ano 390 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 Ano Ano Ano 390 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 Ano Ano Ano 390 Kč
23P9900 Wisniewski Janek (POL) OK!Sport Warszawa Ano Ano Ano 390 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB9900 Niezgodka Piotr KOB Dobruška C 2016198 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice B 2035713 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 Ano Ano Ano 390 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 Ano Ano Ano 390 Kč
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301569 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 Ano Ano Ano 390 Kč
28P0000 Mossakowski Wojciech (POL) Saturn Piaseczno 899027 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 Ano Ano Ano 480 Kč
41P9800 Topór Michał (POL) WKS Wawel Kraków 886331 Ano Ano Ano 480 Kč
41P9801 Biederman Marcin (POL) WKS Wawel Kraków 887007 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 Ano Ano Ano 390 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 Ano Ano Ano 540 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 Ano Ano Ano 390 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 Ano Ano Ano 390 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 436955 Ano Ano Ano 390 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice zapůjčit Ano Ano Ano 510 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 Ano Ano Ano 390 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB9600 Kaczocha Przemyslaw KOB Dobruška B 895232 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno B 9201063 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 Ano Ano Ano 390 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 Ne Ano Ano 320 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL9701 Šubrt Jan OK Jilemnice C Ano Ano Ano 480 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 390 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ano Ano Ano 390 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8503 Fukátko Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9317 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 Ano Ano Ano 390 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 390 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9100 Semík Vojtěch OK Kamenice C 995799 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 Ano Ano Ano 390 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 Ano Ano Ano 390 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 Ano Ano Ano 390 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 390 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 0000886288 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 Ano Ano Ano 390 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 Ano Ano Ano 390 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 886814 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 303951 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 1976000 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno E 500267 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 9000002 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 Ano Ano Ano 390 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 887949 Ne Ano Ne 160 Kč
23P8700 Grzegorz Wróblewski (POL) OK!Sport Warszawa 997830 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 Ne Ano Ano 320 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ano Ano Ano 480 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 Ano Ano Ano 480 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 Ano Ano Ano 480 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 Ano Ano Ne 320 Kč
19P9100 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 9109211 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 Ano Ano Ano 480 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž A 53824 Ano Ano Ano 480 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž B 2045216 Ano Ano Ano 480 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 Ano Ano Ano 480 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 Ano Ano Ano 480 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 Ano Ano Ano 480 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 Ano Ano Ano 540 Kč
33L8700 Balčiūnaitis Vytautas (LTU) OK Takas 215687 Ne Ano Ne 180 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 Ano Ano Ano 540 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK7503 Sedlák Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 995872 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 Ano Ano Ano 390 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 Ano Ano Ne 260 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 Ano Ano Ano 390 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 2067929 Ano Ano Ne 260 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM8908 Vašíček Michal KOB ALFA Brno C 52469 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 886825 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 390 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 Ano Ano Ano 480 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7801 Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové C 553433 Ano Ne Ano 260 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 Ano Ano Ano 480 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 Ano Ano Ano 480 Kč
BFM8301 Madej Michal SKOB Frýdek - Místek 49496 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 Ano Ano Ano 480 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 Ano Ano Ano 480 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 Ano Ano Ano 480 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 Ano Ano Ano 480 Kč
SSU8945 Přikryl Jan SK Severka Šumperk C 52550 Ano Ano Ano 540 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 Ano Ano Ano 390 Kč
TEH7800 Procházka Zdenek Sokol Tehov C 51801 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ano Ano Ano 390 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7867 Ano Ano Ano 390 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 Ano Ano Ano 390 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano 390 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 52714 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 53303 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 Ano Ano Ano 390 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 Ano Ano Ano 390 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK8100 Jedlička Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 1398686 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 Ano Ano Ano 390 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04630 Ano Ano Ano 480 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ano Ano 480 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 Ano Ano Ano 480 Kč
OOP2000 Kumstát Jan TJ Opava 232358 Ne Ano Ano 320 Kč
STE9307 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007546 Ano Ano Ano 480 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ano Ne Ne 160 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 336713 Ano Ano Ano 480 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 Ano Ano Ano 480 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 Ano Ano Ano 480 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C zapůjčit Ano Ano Ne 440 Kč
SBR8700 Magrini Nicolà SKOB Bruntál 307332 Ano Ano Ano 480 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 390 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 Ano Ano Ano 390 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 Ano Ano Ano 390 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 Ano Ano Ano 390 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 390 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 390 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 Ano Ano Ano 390 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 Ano Ano Ano 390 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 Ano Ano Ano 390 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ne Ne 160 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 Ano Ano Ano 480 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2011799 Ano Ano Ne 320 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 Ano Ano Ano 480 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C Ano Ano Ano 480 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 Ano Ano Ano 480 Kč
9TC7800 Milán Radek nereg. - Milánovi 2045217 Ano Ano Ano 480 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 Ano Ano Ano 390 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 Ano Ano Ano 390 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL7501 Hlaváč David OK Jilemnice C 1621975 Ano Ano Ano 390 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 515003 Ne Ano Ne 130 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 Ano Ano Ano 390 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ano Ano Ano 390 Kč
23P1400 Sędłak Krystian (POL) OK!Sport Warszawa 887220 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 Ano Ano Ano 390 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano 390 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 Ano Ano Ano 390 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 Ano Ano Ano 390 Kč
33A0000 Marksteiner Martin (AUT) WAT-Wien 230606 Ano Ano Ano 480 Kč
EZL7010 Urbanec Vít PEV Zlín C 53454 Ano Ano Ano 480 Kč
41P6400 Biederman Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 887009 Ano Ano Ano 480 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ano Ano Ano 390 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 Ano Ano Ano 390 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 Ano Ano Ano 390 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš 2067310 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 Ano Ano Ano 390 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 Ano Ano Ano 480 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 Ano Ano Ano 540 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 Ano Ano Ano 390 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 Ano Ano Ano 390 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 Ano Ano Ano 390 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 390 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 Ano Ano Ano 390 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 390 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 Ano Ano Ano 480 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 Ano Ano Ano 480 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM6202 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 410187 Ano Ano Ano 390 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416282 Ano Ano Ano 390 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 Ano Ano Ano 390 Kč
23P5901 Konstanciak Andrzej (POL) OK!Sport Warszawa 412316 Ano Ano Ano 390 Kč
23P6500 Dragowski Marek (POL) OK!Sport Warszawa 345986 Ano Ano Ano 390 Kč
23P6600 Piłkowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 412338 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 390 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 Ano Ano Ano 480 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 Ano Ano Ano 390 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 390 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 Ano Ano Ano 390 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano 390 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 Ano Ano Ano 390 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 Ano Ano Ano 390 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano 480 Kč
28P0001 Mossakowski Przemek (POL) Saturn Piaseczno 346000 Ano Ano Ano 390 Kč
28P6300 Wolowczyk Marek (POL) Saturn Piaseczno 1393090 Ne Ano Ano 320 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 480 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 Ano Ano Ano 540 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 Ano Ano Ano 390 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 Ano Ano Ano 390 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano 390 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 Ano Ano Ano 390 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 Ano Ano Ano 390 Kč
LBM6212 Greguš Miloš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52012 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 Ano Ano Ano 390 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 Ano Ano Ano 390 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM6307 Nykodým Petr KOS TJ Tesla Brno C 53263 Ano Ano Ano 480 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 Ano Ano Ano 480 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 Ano Ano Ano 480 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano 480 Kč
CHT6002 Ďoubalík Petr OOB SK Chrast C 336716 Ne Ano Ne 160 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 Ano Ano Ano 390 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 Ano Ano Ano 390 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 Ano Ano Ano 390 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8167 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 390 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 Ano Ano Ano 390 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano 390 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano 390 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 Ano Ano Ano 390 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 Ano Ano Ano 480 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 480 Kč
19L5500 Mamis Girts (LAT) LTTC 9200252 Ano Ano Ano 480 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 Ano Ano Ano 540 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 Ano Ano Ano 390 Kč
KVS5801 Šebela Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 2021851 Ano Ano Ano 390 Kč
KVS5501 Chalupa Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 51530 Ano Ano Ano 390 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 Ano Ano Ano 390 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 Ano Ano Ano 480 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 Ano Ano Ano 390 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 Ne Ano Ne 130 Kč
MKP5100 Liberský Mirko SK GORDIC Praha Kačerov C 51693 Ano Ano Ano 390 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 Ano Ano Ano 390 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano 390 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 Ano Ano Ano 390 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 480 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 Ano Ano Ano 480 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 Ano Ano Ano 480 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 Ano Ano Ano 270 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 270 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 Ano Ano Ano 270 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 Ano Ano Ano 270 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 Ano Ano Ano 270 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 270 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 Ano Ano Ano 270 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 Ano Ano Ano 360 Kč
25P30016 Kmieciński Józef (POL) PUKS Młode Orły 305977 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 Ano Ano Ano 360 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 Ano Ano Ano 270 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 Ano Ano Ano 270 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 Ne Ano Ano 160 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 1400441 Ano Ano Ano 240 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 240 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 Ano Ano Ano 240 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU Křížová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice 8089 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU09 Žáková Anna OK Lokomotiva Pardubice 425554 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU04 Žák Daniel OK Lokomotiva Pardubice 232604 Ano Ano Ano 240 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 Ano Ano Ano 240 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0600 Balcar Jiří OK Slavia Hradec Králové C Ano Ano Ano 240 Kč
BOR0502 Nýdrle Petr OK Jiskra Nový Bor C 4378 Ano Ano Ano 240 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C Ano Ano Ano 240 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 Ano Ano Ano 240 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 Ano Ano Ano 240 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 Ano Ano Ano 240 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 Ano Ano Ano 240 Kč
KON0750 Krtičková Ester KOB Konice C 8908 Ano Ano Ne 160 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš 2058510 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš 2050499 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 253155 Ano Ano Ano 240 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C Ano Ano Ano 300 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2044893 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0900 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové Ano Ano Ano 300 Kč
ADA2000 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov 49867 Ano Ano Ano 240 Kč
ASU1017 Aleš Mikuláš Magnus Orienteering C 8875 Ne Ano Ano 200 Kč
ASU1077 Alešová Anna Magnus Orienteering C 765108 Ne Ano Ano 200 Kč
9TC1050 Milánová Viktorie nereg. - Milánovi zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
KSU2000 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk Ano Ano Ano 240 Kč
SHK2020 Breuer Adam OK Slavia Hradec Králové 9133 Ano Ne Ne 100 Kč
STH2050 Chrástová Barbora SK Studenec 9082 Ano Ne Ne 100 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 888604 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 780722 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice R 515170 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 Ano Ne Ne 130 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 Ano Ano Ano 390 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 Ano Ano Ano 390 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov C 504413 Ano Ano Ano 390 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 Ano Ano Ano 390 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 Ano Ano Ano 390 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 Ano Ano Ano 390 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 9920101 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 Ano Ano Ano 390 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 Ano Ano Ano 390 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 886812 Ano Ano Ano 390 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 Ano Ano Ano 0 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ano 480 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 Ano Ano Ano 480 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 Ano Ano Ano 480 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 Ne Ano Ano 320 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice R 52705 Ano Ano Ano 480 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ne 320 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 Ne Ano Ano 320 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 Ano Ano Ano 480 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 480 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ne Ne 180 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 Ano Ano Ano 540 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 Ano Ano Ne 320 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 Ano Ano Ano 540 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TEH8451 Procházková Ivana Sokol Tehov C 51397 Ano Ano Ano 240 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 Ano Ano Ano 240 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 Ano Ano Ano 240 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 Ano Ano Ano 240 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 Ano Ano Ano 240 Kč
RBK8556 Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 Ano Ano Ano 240 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 Ano Ano Ano 240 Kč
BOR7312 Socha Tomáš OK Jiskra Nový Bor 8450 Ano Ano Ano 240 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor 8451 Ano Ano Ano 240 Kč
BOR7950 Pitrová Zuzana OK Jiskra Nový Bor 8501 Ne Ano Ne 80 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 Ano Ano Ano 240 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2073424 Ano Ano Ano 240 Kč
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 Ano Ne Ne 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 Ano Ano Ano 240 Kč
LBM8252 Hejduková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52082 Ano Ano Ano 240 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno 361974 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR7651 Kučerová Chanová Andrea OK Dobříš 2058513 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš 2058508 Ano Ano Ano 120 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš 2058509 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2058515 Ano Ano Ano 120 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 Ne Ano Ne 80 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 Ne Ano Ne 80 Kč
VSP7102 Beran Jiří USK Praha C 2021833 Ano Ano Ano 240 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2050490 Ano Ano Ano 300 Kč
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 Ano Ne Ne 100 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano 300 Kč
EZL9750 Urbancová Alexandra PEV Zlín Ano Ano Ano 300 Kč
EZL9915 Urbanec Hugo PEV Zlín Ano Ano Ano 300 Kč
OOP2001 Zembol Daniel TJ Opava 232323 Ne Ano Ano 200 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 Ano Ne Ne 160 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 Ne Ne Ano 100 Kč
PHK1000 Blechová Milada OK 99 Hradec Králové zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
VRL7101 Fikar Aleš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2011832 Ano Ano Ano 300 Kč
9TC7850 Milánová Iva nereg. - Milánovi zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
KSU2050 Tichá Yvona Klub vytrvalostních sportů Šumperk Ano Ano Ano 240 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 53319 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0030 Sýkora Jiří SKOB Roudnice nad Labem 2031351 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU9880 Sýkorová Eliška SKOB Roudnice nad Labem 51441 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 Ne Ano Ano 200 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 Ano Ano Ano 300 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 Ano Ano Ano 360 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 Ano Ano Ano 360 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 Ano Ano Ano 360 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 Ano Ano Ano 360 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 Ne Ano Ne 120 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 Ano Ano Ano 360 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš 2067308 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ano Ano Ano 360 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 Ano Ne Ano 300 Kč
6YC7350 Bulířová Blanka Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 Ne Ano Ne 150 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 Ano Ano Ano 450 Kč
9SC8750 Linderová Eliška nereg. - Linderová 9413 Ano Ano Ano 360 Kč
9SC8700 Hrbek Michal nereg. - Linderová 9463 Ano Ano Ano 360 Kč
5YC8850 Benrothová Irena Benroth 416065 Ano Ano Ano 450 Kč
5YC8800 Benroth Miroslav Benroth 416064 Ano Ano Ano 450 Kč
celkem přihlášených: 1175, vklad: 420990 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.