Přihlášky závodu: West cup

Datum:
29.08.2014
Místo konání:
Rájec - Černava
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P3     T5    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1000
Náhradníků: 200
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 Ano Ano Ano 150 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 Ano Ano Ano 150 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano 150 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano 150 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano 150 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 1470170 Ano Ano Ano 220 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0455 Mikešová Julie KOS Slavia Plzeň C 434836 Ano Ano Ano 150 Kč
31D0550 Johanna Neumann (GER) SV Lengefeld 7777077 Ne Ne Ano 120 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347914 Ano Ano Ano 150 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 Ne Ano Ne 90 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 Ano Ano Ano 150 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 Ano Ano Ano 220 Kč
9KC0150 Bicencová Květoslava Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ne 160 Kč
17U0250 Chernykh Zoya (UKR) Orienta-Opal 727408 Ano Ano Ano 220 Kč
NEJ0351 Dellingerová Anna TJ Jiskra Nejdek C 2049568 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 2017667 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0352 Urbančíková Nela TJ Jiskra Nejdek C 232226 Ano Ano Ano 150 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 Ano Ano Ano 300 Kč
31D0350 Lena Neumann (GER) SV Lengefeld 7122003 Ne Ne Ano 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 Ano Ano Ano 150 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ano Ano Ano 150 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 Ano Ano Ano 150 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 Ano Ano Ano 150 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 Ne Ano Ano 120 Kč
17R0050 Moiseeva Tanya (RUS) Club by name Gorelov 2040814 Ano Ano Ano 220 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0052 Lokajíčková Klára KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 150 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 Ano Ano Ano 210 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS9850 Istvánová Klára KČT Aš C 237548 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 Ne Ano Ano 160 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 Ano Ano Ano 210 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 Ano Ano Ano 310 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 Ano Ano Ano 210 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 Ano Ano Ano 210 Kč
34D9950 Marei Lehner (GER) OLG Regensburg 2034073 Ano Ano Ano 310 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 Ano Ano Ano 210 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV9753 Lubinová Markéta TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 100 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 Ano Ano Ano 210 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano 210 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 Ano Ano Ano 210 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV9551 Smolíková Lucie TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 Ano Ano Ne 240 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 Ano Ano Ano 310 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 Ano Ano Ano 310 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 Ne Ano Ne 120 Kč
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem zapůjčit Ano Ano Ano 370 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 310 Kč
SKV9453 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C Ne Ano Ne 120 Kč
JES8651 Ottová Terezka OK Rakovník C 301662 Ne Ne Ano 80 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ano Ano Ano 420 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano 420 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 210 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 Ano Ne Ano 160 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 Ano Ano Ano 210 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 Ne Ano Ano 160 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C Ano Ano Ano 210 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 Ano Ano Ano 210 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 Ne Ano Ano 160 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C Ne Ano Ano 160 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 232613 Ano Ne Ano 160 Kč
KAM7251 Nováková Eva OK Kamenice C 2051503 Ne Ano Ano 240 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 Ne Ano Ne 80 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ano Ano Ano 420 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 Ne Ne Ano 160 Kč
VPM7251 Lokajíčková Miluška KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7453 Mikešová Simona KOS Slavia Plzeň C 434819 Ne Ano Ano 160 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ano Ano Ne 160 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 210 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ne Ano Ano 160 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 210 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 210 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416171 Ano Ano Ne 160 Kč
LPM6150 Janečková Eva OK Lokomotiva Plzeň C 52371 Ne Ano Ne 120 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ne Ano Ne 140 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ne Ano Ano 160 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 Ano Ne Ano 160 Kč
34D6550 Birgit Spangenberg (GER) OLG Regensburg 1710606 Ano Ano Ano 310 Kč
34D6551 Petra Janischowsky (GER) OLG Regensburg 650611 Ano Ano Ano 310 Kč
34D6850 Milena Grifoni (GER) OLG Regensburg 1412968 Ano Ano Ne 240 Kč
MLA6256 Šmejkalová Karla MLOK Mariánské Lázně C 416187 Ne Ano Ne 160 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 Ano Ano Ano 210 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ne Ano Ne 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka KČT Aš C 232364 Ne Ano Ano 160 Kč
LKV5151 Nyklová Helena Klub vodáků Karlovy Vary C 301337 Ne Ano Ne 80 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 310 Kč
SKV5353 Reischigová Růžena TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 Ano Ano Ano 210 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 150 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 Ano Ano Ano 150 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 Ano Ano Ano 150 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 Ne Ano Ne 120 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO0402 Vočeluk Daniel SKOB Ostrov C 301492 Ano Ano Ano 150 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 150 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 Ne Ano Ano 120 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň C 1400429 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM0402 Kašpar Adam OK Lokomotiva Plzeň C 2049584 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 Ano Ano Ano 150 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 Ano Ano Ano 300 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 301500 Ano Ano Ano 150 Kč
MFP0302 Nykl Petr Matfyz Praha C 301366 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 301507 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 Ano Ano Ano 150 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov C 7875 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042515 Ano Ano Ano 150 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 Ne Ano Ano 120 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2058525 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 Ano Ano Ano 150 Kč
17U0200 Chernykh Misha (UKR) Orienta-Opal 895753 Ano Ano Ano 220 Kč
MLA0302 Šesták Štěpán MLOK Mariánské Lázně C 232234 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C Ne Ano Ne 120 Kč
LPM0301 Poupa Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň Ne Ano Ne 60 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 Ano Ano Ano 150 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 Ano Ano Ne 120 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 Ano Ano Ano 150 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 Ano Ano Ano 150 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 Ano Ano Ano 150 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 Ano Ano Ano 150 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 Ano Ano Ano 150 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 Ano Ano Ano 150 Kč
17R0000 Kopylov Kolya (RUS) Club by name Gorelov zapůjčit Ano Ano Ano 280 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 Ano Ano Ano 150 Kč
34D0000 Riccardo Casanova (GER) OLG Regensburg 1515000 Ano Ano Ano 220 Kč
34D0100 Benedikt Lehner (GER) OLG Regensburg 2034074 Ano Ano Ano 300 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B Ano Ano Ano 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 Ano Ano Ano 210 Kč
9MC9800 Michal Walder Walderovi - neregistrovaní 2044886 Ano Ano Ano 310 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 416179 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 Ne Ano Ne 160 Kč
34D9800 Tobias Spangenberg (GER) OLG Regensburg 1700606 Ano Ano Ano 310 Kč
34D9801 Quirin Lehner (GER) OLG Regensburg 2034072 Ano Ano Ano 310 Kč
31D9900 Dennis Bräuer (GER) SV Lengefeld 9150799 Ano Ano Ano 420 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 Ano Ano Ano 210 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 Ano Ano Ano 210 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1396849 Ano Ano Ano 210 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 Ano Ano Ano 210 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO9600 Ševčík Roman SKOB Ostrov C 301494 Ano Ne Ne 80 Kč
34D9700 Sebastian Vetter (GER) OLG Regensburg 7070797 Ano Ano Ano 310 Kč
34D9701 Lukas Janischowsky (GER) OLG Regensburg 550297 Ano Ano Ano 310 Kč
34D9600 Korbinian Lehner (GER) OLG Regensburg 2034071 Ano Ano Ano 310 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 Ano Ano Ano 210 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 Ano Ano Ano 210 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS9300 Šulc Marek KČT Aš 301506 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 Ano Ano Ano 210 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano 210 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 Ano Ano Ano 210 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 Ano Ano Ano 210 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 Ano Ano Ne 240 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 Ano Ano Ano 210 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 Ne Ano Ne 120 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 310 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7201766 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL9305 Vištejn Jiří Kometa Kralovice C 207839 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 Ano Ano Ano 210 Kč
34D9500 Daniel Janischowsky (GER) OLG Regensburg 9999922 Ano Ano Ano 310 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 Ne Ano Ano 160 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň C 434814 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 Ano Ano Ano 420 Kč
34D9501 Fabian Janischowsky (GER) OLG Regensburg 9922222 Ne Ne Ano 160 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 Ano Ano Ano 210 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 Ne Ano Ano 160 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš 301726 Ne Ne Ano 80 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 Ne Ano Ano 160 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 210 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 Ano Ano Ano 210 Kč
37C7901 Hendrich Ladislav Bez registrace zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano 210 Kč
NNN7102 Škácha Michal Neregistrovaní 7201769 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 336705 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 Ano Ano Ano 210 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano 310 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 Ne Ano Ne 120 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 51474 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM7300 Novák Ondřej OK Kamenice C 2051545 Ne Ano Ano 240 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301502 Ano Ano Ano 210 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ano Ano Ano 420 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 Ne Ano Ano 160 Kč
5RC7500 Střelba Ondřej Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 480 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 Ne Ano Ano 240 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ne Ne Ano 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 210 Kč
SCH6001 Čech Petr TJ Skalka Cheb C 681885 Ne Ano Ano 160 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano 210 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 Ano Ano Ano 210 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 Ne Ano Ano 160 Kč
SKV6002 Hnyk Michal TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ne Ne Ano 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 Ano Ano Ano 310 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano 310 Kč
17U6400 Chernykh Sergey (UKR) Orienta-Opal 1404992 Ano Ano Ano 310 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 Ano Ne Ano 160 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 Ano Ano Ano 210 Kč
34D6600 Klemens Janischowsky (GER) OLG Regensburg 999444 Ano Ano Ano 310 Kč
34D6601 Valerio Casanova (GER) OLG Regensburg 828828 Ano Ano Ano 310 Kč
76D6500 Jürgen Schmidt (GER) OL-Team Filder (Germany) 2023909 Ano Ano Ano 420 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ne 160 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 Ne Ano Ano 160 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano 210 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 Ne Ne Ano 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 210 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 310 Kč
LPM5100 Janeček Eduard OK Lokomotiva Plzeň C 232617 Ne Ano Ne 120 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 Ano Ano Ano 420 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 Ano Ano Ano 150 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 Ano Ano Ano 150 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ano Ano Ano 150 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ne Ano Ne 60 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ano 150 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 150 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 220 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 150 Kč
41A5000 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg-Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 Ano Ano Ano 150 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 Ne Ano Ne 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano 300 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MAS0550 Rudolfová Magdalena KČT Aš C 2026164 Ano Ano Ano 30 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano 30 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 Ano Ano Ano 30 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit Ne Ano Ano 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 Ano Ano Ano 30 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 Ano Ano Ano 30 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 52183 Ano Ano Ano 30 Kč
ONO0401 Šimek Vojtěch SKOB Ostrov C 301499 Ano Ano Ano 30 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 Ne Ano Ne 10 Kč
5MC0550 Anna Peřinová LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
5MC0551 Zuzana Peřinová LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
MFP0600 Martin Matoušek Matfyz Praha Ano Ano Ano 30 Kč
9LC0055 Simona Holíková Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 30 Kč
9LC0056 Petra Holíková Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 30 Kč
9LC0006 Josef Děbnár Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 30 Kč
9LC0053 Jana Děbnárová Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 30 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 232960 Ano Ano Ano 30 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232611 Ano Ano Ano 30 Kč
NEJ0801 Šilhan Vojta TJ Jiskra Nejdek 232215 Ano Ano Ano 30 Kč
NEJ0802 Brunn Daniel TJ Jiskra Nejdek 232229 Ano Ano Ano 30 Kč
NEJ0700 Pávek Štěpán TJ Jiskra Nejdek 301424 Ano Ano Ano 30 Kč
KAM0502 Novák Jáchym OK Kamenice C 2051528 Ne Ano Ano 20 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 Ano Ano Ano 30 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano 30 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 Ano Ano Ano 30 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 Ano Ano Ano 30 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 Ano Ano Ano 30 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 Ano Ano Ano 30 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 30 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 Ano Ano Ano 30 Kč
MAS0501 Křížek Ivo KČT Aš 301728 Ano Ano Ano 30 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 Ano Ano Ano 30 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C Ne Ano Ano 20 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 7883 Ano Ano Ne 20 Kč
5MC0750 Eliška Peřinová LK Slovan K.Vary zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0800 Kříž Matěj Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0400 Kříž Filip Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0750 Káňová Barbora Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0751 Káňová Helena Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0600 Louda Jakub Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0500 Pichlík Tomáš Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0850 Potužníková Magdaléna Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0450 Potužníková Kateřina Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0851 Pejšová Barbora Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0300 Karlieczek Tomáš Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0752 Šimonková Barbora Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0451 Šimonková Terezie Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0852 Matysková Andrea Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
9KC0900 Konig Petr Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ne 60 Kč
9LC0601 Jan Vyskočil Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 30 Kč
9LC0059 Majda Vyskočilová Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 30 Kč
9LC0602 Jiří Hrdý Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ne 20 Kč
9LC0058 Veronika Hrdá Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ne 20 Kč
NEJ0951 Hnízdilová Barbora TJ Jiskra Nejdek 232228 Ano Ano Ano 30 Kč
9LC0650 Karla a Justýna Zuskovy Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 30 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 301503 Ano Ano Ano 30 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 52181 Ano Ano Ano 30 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 Ano Ano Ano 30 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha 49639 Ano Ano Ano 30 Kč
31D0800 Rasmus Neumann (GER) SV Lengefeld 7707777 Ne Ne Ano 10 Kč
FSP8052 Vondrová Jitka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 Ano Ano Ano 30 Kč
SKV0041 Adam Horák TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 30 Kč
SKV0042 David Bauer TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 30 Kč
SKV0043 Jan Dvořák TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 30 Kč
SKV0044 Robert Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 30 Kč
SKV0045 Petr Kameník TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 30 Kč
SKV0091 Veronika Fejtová TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 30 Kč
SKV0046 Samuel Whitney TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 30 Kč
SKV0092 Silvie Soukupová TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 30 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 210 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš 301508 Ano Ano Ano 150 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 Ano Ano Ano 150 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 Ne Ano Ne 50 Kč
9KC0000 Holub Jakub Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 150 Kč
9KC0001 Matyska David Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 150 Kč
9KC0002 Potužník Roman Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 150 Kč
9KC0003 Pospíšil Libor Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 150 Kč
9KC0004 Šašek Pavel Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 150 Kč
9KC0050 Jitka Valvodová Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 150 Kč
9KC0051 Martina Pichlíková Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 150 Kč
9LC0000 Jaroslav Holík Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 150 Kč
9LC0050 Ilona Holíková Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek Ano Ano Ano 150 Kč
9MC0150 Kateřina Walderová Walderovi - neregistrovaní 446424 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM7207 Poupa Martin OK Lokomotiva Plzeň Ne Ano Ne 50 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ne Ano Ne 50 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 301421 Ne Ano Ano 100 Kč
9LC6352 Lotty Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek 301402 Ano Ano Ano 150 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 Ano Ne Ano 100 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 Ano Ne Ne 50 Kč
VPM8750 Václavíková Monika KOS Slavia Plzeň C 1473 Ano Ano Ano 150 Kč
FSP9600 Šimek Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303953 Ano Ano Ano 150 Kč
9MC6300 Jiří Walder Walderovi - neregistrovaní 446421 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň Ne Ano Ne 50 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 Ne Ano Ne 50 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301504 Ano Ano Ano 150 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ne Ano Ne 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 Ne Ano Ne 50 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ne Ano Ne 50 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ne Ano Ne 50 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 Ano Ano Ano 150 Kč
9LC8800 Vojta Veselý Lyžaři běžci - TJ Jiskra Nejdek 301401 Ano Ano Ano 150 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 Ne Ano Ne 50 Kč
celkem přihlášených: 428, vklad: 71500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.