Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.09.2014
Místo konání:
Chata Junior Kunčice, Staré Město pod Sněžníkem
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21L     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
1.70 km, 35 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
SSU0450 Zindulková Štěpánka SK Severka Šumperk C 50 Kč
2.30 km, 65 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 2061762 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
KON0355 Spurná Štěpánka KOB Konice C 361976 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU Pazourová Tereza Magnus Orienteering 50 Kč
3.20 km, 90 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov C 231316 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 52523 50 Kč
ASU0096 Benešová Barbora Magnus Orienteering C 416715 50 Kč
4.10 km, 175 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 80 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 80 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 80 Kč
5.50 km, 250 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 2059746 80 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 80 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 80 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
7.30 km, 325 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 80 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 80 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 80 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 80 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 80 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 80 Kč
KSU9090 Buiová Andrea Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446450 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
5.50 km, 250 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
37C7650 Chmelářová Radka Bez registrace zapůjčit 90 Kč
4.80 km, 195 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
JPV6677 Uchytilová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 52863 80 Kč
JPV6665 Janečková Marta Oddíl OS SK Prostějov C 234537 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
KON5481 Sedláčková Hana KOB Konice C 52419 80 Kč
NNN Slezáková Lenka Neregistrovaní 425521 80 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 80 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 80 Kč
3.90 km, 135 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 80 Kč
1.70 km, 50 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 52513 50 Kč
KON0444 Stehlík Karel KOB Konice C 307329 50 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C 50 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 224868 50 Kč
1.80 km, 60 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0400 Hudos Tomáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
2.60 km, 90 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 50 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 53690 50 Kč
SSU0301 Zindulka Jakub SK Severka Šumperk C 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 50 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace zapůjčit 60 Kč
3.70 km, 135 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 60 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 50 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 50 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 60 Kč
5.70 km, 250 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 2075638 80 Kč
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301569 80 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 80 Kč
7.40 km, 310 m, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067332 80 Kč
UOL9600 Chvátal Štěpán SOB Olomouc C 9200733 80 Kč
7.30 km, 325 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 80 Kč
ZLH9301 Kvapil Ladislav OOB TJ Zlaté Hory 2073675 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
10.00 km, 485 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
ZBM8506 Rajnošek Zdeněk SK Žabovřesky Brno C 515128 80 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 80 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 80 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 80 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 886826 80 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 80 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9498 80 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 80 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 80 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 887908 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067335 80 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 80 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 80 Kč
7.40 km, 310 m, 18 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE7000 Zatloukal Radek SK SKI-OB Šternberk C 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
ASUXXXX Macek Karel Magnus Orienteering 0 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C zapůjčit 90 Kč
SSU7402 Machus Marek SK Severka Šumperk 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 80 Kč
6.50 km, 250 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 80 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
5.00 km, 185 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 80 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
UOL5900 Frydrychovský Josef SOB Olomouc C 2020735 80 Kč
3.10 km, 95 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
1.70 km, 50 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6117 Uchytil Vlastimil Oddíl OS SK Prostějov C 52854 50 Kč
ZBM1301 Rajnošek Sam SK Žabovřesky Brno C 52611 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
PTI0700 Šnajdr Jakub Sportovní klub Ptení C 8835 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
SSU0700 Zindulka Jan SK Severka Šumperk C 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 50 Kč
3.10 km, 75 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 50 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 50 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 50 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 50 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 2075674 50 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASUXXZZ Bartášek Jiří Magnus Orienteering 0 50 Kč
7QC 0000 Navrátil Petr Slavonín 352337 50 Kč
celkem přihlášených: 246, vklad: 16670 Kč