Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.09.2014
Místo konání:
Máchovo jezero - Borný
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 50 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 50 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 50 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 50 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 50 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 50 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 50 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 50 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 50 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 8868 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 50 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 50 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4357 50 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 50 Kč
DLT0451 Nedvídková Katka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336704 50 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 50 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 50 Kč
1.70 km, 30 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C zapůjčit 85 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 2070830 45 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 45 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 1403056 45 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 4402233 45 Kč
BOR0650 Kyslíková Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 4392 45 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 45 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 45 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 45 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 4403302 45 Kč
TJN0652 Zoubková Barunka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059760 45 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 90 Kč
2.40 km, 60 m, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 50 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 50 Kč
DOK0252 Halamová Amálie OK Doksy C 2053240 50 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 50 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 50 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 50 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 50 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 50 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 50 Kč
CHA0351 Říhová Eliška OK Chrastava C 436417 50 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 50 Kč
CHA0257 Dvořáková Johana OK Chrastava C 2059763 50 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 08870 50 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 50 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 50 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 50 Kč
VLI0353 Vodrážková Markéta Slavia Liberec orienteering C 300645 50 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 50 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 50 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 50 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 50 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 50 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 50 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 50 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 50 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 50 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 50 Kč
3.30 km, 110 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 50 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 50 Kč
DOK0050 Králová Kateřina OK Doksy C 2053512 50 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 50 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 50 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 50 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 50 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 50 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 50 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4365 50 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 50 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 50 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 100 Kč
4.30 km, 180 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 80 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 80 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 80 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 80 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 80 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 411616 80 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 80 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 80 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 80 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 80 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 80 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 80 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 160 Kč
5.20 km, 220 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 80 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 80 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 160 Kč
5.70 km, 280 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9450 Smetanová Alžběta OK Chrastava C 8198 80 Kč
4.40 km, 200 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI8450 Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 80 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 80 Kč
LDC9250 Vlčková Klára KOB Děčín C 53554 80 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 80 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 80 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 80 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 80 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 80 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 80 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 80 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 80 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 80 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 80 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8236 80 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 80 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 80 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 80 Kč
KON7975 Krtičková Michaela KOB Konice C 8897 80 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 80 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 160 Kč
7.10 km, 340 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 80 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 80 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 80 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 9935817 80 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 80 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
TUR8852 Sehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 80 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 80 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 80 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 80 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 80 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 2073750 160 Kč
5.70 km, 280 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 80 Kč
VLI7755 Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 80 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 80 Kč
5.20 km, 220 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 80 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 80 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 416139 80 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 80 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 80 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 80 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 8867 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
BOR7456 Janatová Markéta OK Jiskra Nový Bor C 8432 80 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
6YC7050 Hlavatá Pavla Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 80 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 80 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 80 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 80 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
4.30 km, 180 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 80 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 80 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 80 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 80 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
TUR6552 Švábková Šárka OOB TJ Turnov C 7724 80 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 80 Kč
TJN6750 Šmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 80 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 80 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov 411412 160 Kč
3.80 km, 120 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
18D6350 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 888903 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 80 Kč
3.80 km, 120 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 80 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 80 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
BOR5950 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8539 80 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 80 Kč
2.90 km, 80 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 80 Kč
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 80 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 80 Kč
LIT5351 Ondrůjová Anna KOB Litvínov C 336715 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
2.60 km, 70 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 80 Kč
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 50 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 50 Kč
DOK0400 Dedek Ondřej OK Doksy C 2053514 50 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 50 Kč
LTP0401 Clark Arthur OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420408 50 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 50 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 50 Kč
CHA0502 Just Samuel OK Chrastava C 2059768 50 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 50 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 1403055 50 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 50 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 50 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 50 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 50 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 50 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 50 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 50 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 50 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 50 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 50 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 7780 50 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 50 Kč
1.70 km, 30 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 45 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 45 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C 4403305 45 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 45 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor C 4368 45 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 45 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 45 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 45 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 45 Kč
2.60 km, 90 m, 9 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 50 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 50 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 50 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 50 Kč
DOK0301 Klíma Jiří OK Doksy C 2053238 50 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 2070859 50 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 50 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 50 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 50 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 50 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 50 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 50 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 50 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C 22779 50 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 50 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 50 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 50 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 50 Kč
BOR0801 Kyslík Jiří OK Jiskra Nový Bor C 4393 50 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 50 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 50 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 50 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 50 Kč
TJN0304 Zoubek Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049580 50 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 50 Kč
3.70 km, 150 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 50 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 50 Kč
DOK0002 Šmol Martin OK Doksy C 7771 50 Kč
LTP0103 Clark Oskar William OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 50 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava C 436431 50 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava C 2059764 50 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 50 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 2569 50 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 50 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 50 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 50 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 50 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 50 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 50 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 50 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 50 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 50 Kč
6.30 km, 250 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 80 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec C 2049589 80 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 80 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava C 2049592 80 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 80 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 80 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 80 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 80 Kč
TJN9803 Císař Radim OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032173 80 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 80 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 80 Kč
7.40 km, 290 m, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 80 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 80 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 80 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 80 Kč
5.80 km, 250 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 80 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 80 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 80 Kč
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8119 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 80 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 80 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 80 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
VLI7604 Vodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2043604 80 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 80 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 80 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 80 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 80 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 80 Kč
19P9101 Madej Mateusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396723 80 Kč
19P9201 Wojnowicz Marek (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 505127 80 Kč
19P9600 Wieczorek Marcin (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396722 80 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 80 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 80 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 80 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 80 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 80 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 80 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 80 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 2067929 80 Kč
9XC0000 Fliegl Ondřej Neregistr 51290 80 Kč
19P9200 Pawłowicz Adam (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025009 80 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 160 Kč
10.10 km, 400 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 80 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 80 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 80 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 80 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 80 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 80 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 80 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 80 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 80 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 80 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 80 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 80 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 80 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 80 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 1403058 80 Kč
19P9100 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 9109211 80 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 80 Kč
KAM9100 Semík Vojtěch OK Kamenice C 995799 160 Kč
8.80 km, 360 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 80 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 80 Kč
CHA7901 Lusk Zdeněk OK Chrastava C 8189 80 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 80 Kč
DLT7501 Nedvídek Martin KrOB Rozmarýn Litoměřice 301541 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 80 Kč
7.40 km, 290 m, 19 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 80 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 80 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 80 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 80 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 80 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 80 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232904 80 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2058472 80 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 80 Kč
TUR6501 Švábek Karel OOB TJ Turnov C 7735 80 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 80 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 80 Kč
9XC7100 Paiger Karel Neregistr zapůjčit 120 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 80 Kč
6.30 km, 250 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 80 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 80 Kč
BBM6700 Voleský Karel BETA URSUS Orienteering C 361998 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 80 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 80 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 80 Kč
5.10 km, 190 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 80 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 80 Kč
ROU63xx Horák Ivan SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 120 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
BOR6300 Ullrich Petr OK Jiskra Nový Bor C 8446 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
5.10 km, 190 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
12X5600 Francke Karel OB Aloha zapůjčit 120 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8167 80 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 02046 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
TJN5603 Janata Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232507 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 80 Kč
4.10 km, 145 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 80 Kč
VLI4100 Maceček Karel Slavia Liberec orienteering C 513800 80 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
3.70 km, 125 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
3.50 km, 120 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
1.70 km, 30 m, 6 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 45 Kč
6JC1100 Erben Vojtěch Swahil Beer Team zapůjčit 85 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 45 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 45 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 45 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C 1403053 45 Kč
LLI0650 Burgrová Zuzana LOK-o Liberec C 2070846 45 Kč
9XC0900 Novotný Matěj Neregistr 45 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 4403314 45 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 4403315 45 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 45 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 4403307 45 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 4403303 45 Kč
CHA0600 Lusk Zdeněk OK Chrastava C 2059766 45 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 08866 45 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 08869 45 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403057 45 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 45 Kč
CHA1050 Justová Anika OK Chrastava 4403309 45 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 4403310 45 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 45 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 45 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 4403301 45 Kč
TJN1460 Tereza Adamcová OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2056300 45 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 45 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 45 Kč
VSP9750 Semíková Tereza USK Praha C zapůjčit 85 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 45 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 51543 45 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice 7790 45 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 45 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 45 Kč
TUV9999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov 411591 45 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301102 45 Kč
SRK0702 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2060250 45 Kč
SRK2221 Papíková Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. zapůjčit 85 Kč
SRK2222 Papíková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. zapůjčit 85 Kč
51C0950 Hřebíková Markéta RAPAMAVI Satalice zapůjčit 130 Kč
KON0450 Krtičková Ester KOB Konice 8908 45 Kč
2.40 km, 50 m, 9 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 60 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 60 Kč
DOK0101 Ay Michael OK Doksy C 2053236 60 Kč
DOK9951 Králová Magdalena OK Doksy C 2053513 60 Kč
LTP7462 Clarková Karolina OOB TJ Lokomotiva Teplice 436962 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
EKP0000 Šnajdar Filip VŠTJ Ekonom Praha C 515091 60 Kč
9XC7401 Novotný Milan Neregistr 7202577 60 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 60 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava 436430 60 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2049596 60 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2070834 60 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070837 60 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava 2070836 60 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava 2070841 60 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava 2049586 60 Kč
CHA7853 Justová Marie OK Chrastava 2070857 60 Kč
ROU68xx Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem 51441 60 Kč
TUV7455 Hallmanová Katka SOK TJ Turnov 22869 60 Kč
VLI0101 Vodrážka Matěj Slavia Liberec orienteering C 49953 60 Kč
BOR7950 Pitrová Zuzana OK Jiskra Nový Bor 8501 60 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 60 Kč
CHA9951 Šrlová Karolína OK Chrastava 2059767 60 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 8169 60 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 60 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 60 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 60 Kč
TJN7952 Zoubková Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069099 60 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 60 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 60 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 60 Kč
9XC7250 Paigerová Michaela Neregistr zapůjčit 100 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 60 Kč
4.40 km, 140 m, 16 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6JC7700 Erben Jiří Swahil Beer Team 51819 60 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 60 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 60 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C zapůjčit 100 Kč
TUR6260 Hejtmánková Věra OOB TJ Turnov C 682610 60 Kč
LLI7500 Burgr Jan LOK-o Liberec C 51202 60 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 60 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 60 Kč
TUV8350 Švagerová Pavla SOK TJ Turnov 22305 60 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 60 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 60 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 60 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 60 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 60 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 60 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava 2059765 60 Kč
CHA7602 Just David OK Chrastava 2049588 60 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice zapůjčit 100 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice zapůjčit 100 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 60 Kč
8CC7850 Slancová Petra OK Mariánská Hora 416140 60 Kč
LLI9650 Valešová Martina LOK-o Liberec C 8194 60 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 60 Kč
BOR7100 Křtěnský Roman OK Jiskra Nový Bor C 8510 60 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 60 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 60 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava 2059762 60 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava 2059761 60 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 60 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 60 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 60 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 60 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 60 Kč
VSP7102 Beran Jiří USK Praha C 2021833 60 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 60 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 60 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 60 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 411527 60 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 60 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 60 Kč
51C7750 Hřebíková Radka RAPAMAVI Satalice zapůjčit 100 Kč
51C7400 Hřebík Pavel RAPAMAVI Satalice zapůjčit 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 60 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 60 Kč
celkem přihlášených: 615, vklad: 43210 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.