Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.09.2014
Místo konání:
Březina
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.10 km, 25 m, 5 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 40 Kč
TZL0450 Daňková Adéla SKOB Zlín C 8595 40 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín C 8596 40 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 40 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 0002049602 40 Kč
ABM0556 Nádeníčková Anna KOB ALFA Brno C 2067325 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
ZBM0550 Mácalová Soňa SK Žabovřesky Brno C 2067226 80 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 80 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 80 Kč
2.50 km, 35 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno 2067211 40 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 80 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 80 Kč
2.30 km, 30 m, 5 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 40 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8583 40 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8585 40 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8591 40 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8592 40 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 40 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 40 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 40 Kč
LCE0353 Chromá Karolína OOB TJ Slovan Luhačovice B 253366 40 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 51298 40 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 40 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 416074 40 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 331231 40 Kč
UBM0352 Taslerová Tereza MENISKOS Brno C 0002049603 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
3.90 km, 75 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 40 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 40 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 40 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 40 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín B 8581 40 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 40 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 40 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 40 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 40 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 40 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 40 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 40 Kč
ABM0061 Bastlová Pavla KOB ALFA Brno C 2067326 40 Kč
ABM0155 Poloučková Petra KOB ALFA Brno B 438040 40 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno B 332970 40 Kč
ABM0160 Ingrštová Štěpánka KOB ALFA Brno 2073660 40 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 40 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 80 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 410345 80 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 218974 80 Kč
4.50 km, 70 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín B 8605 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 80 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 80 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 80 Kč
5.50 km, 110 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 52062 80 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 80 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 80 Kč
TBM9777 Navrátilová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 229382 80 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 80 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 1400403 80 Kč
6.70 km, 170 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 80 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 80 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 80 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 80 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 80 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 80 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 80 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 80 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 1007533 80 Kč
21X0050 Jaroušková Iva Neregistrovaní Jaroušková, Sýkora 2067217 80 Kč
27X0050 Natalia Giklova Neregistrovaní Giklova 1633330 160 Kč
LBM9252 Vlková Karolína TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52030 160 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 160 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 160 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 160 Kč
5.50 km, 110 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 80 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov 2073658 80 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 80 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 0000515449 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 80 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 253127 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 160 Kč
UBM7251 Kršková Dita MENISKOS Brno C 515445 160 Kč
4.60 km, 80 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
TBM6451 Starčuková Jana KOS TJ Tesla Brno C 232516 80 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 886279 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 80 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 80 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 80 Kč
TZL6052 Polášková Kamila SKOB Zlín C 53338 80 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 80 Kč
4.00 km, 90 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 80 Kč
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž C 51307 80 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 80 Kč
2.30 km, 30 m, 5 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín 2070831 40 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín C 8593 40 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín C 8594 40 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8597 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 980337 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko C 53161 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 80 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 80 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2061799 80 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 80 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 80 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno C 9201067 40 Kč
2.50 km, 35 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 40 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno 410702 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 80 Kč
2.70 km, 40 m, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
VBM0301 Lička Adam VSK Mendelu Brno 7202856 40 Kč
VBM0302 Štěpán Musil VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 425531 40 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8582 40 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 40 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 40 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 40 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 0002049604 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 0002049608 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 80 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 80 Kč
ZBM0211 Soška Petr SK Žabovřesky Brno B 434833 80 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 80 Kč
4.10 km, 75 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 40 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 40 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 40 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 40 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 40 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 40 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 40 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 40 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 0002049609 40 Kč
ABM0009 Šeďa Šimon KOB ALFA Brno C 332964 40 Kč
ABM0103 Fučík Kryštof KOB ALFA Brno C 682347 40 Kč
6.00 km, 145 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9905 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 331599 80 Kč
TBM9902 Jirgl Karel KOS TJ Tesla Brno B 331083 80 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 80 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 80 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 80 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 80 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno C 2054641 80 Kč
8.00 km, 210 m, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž B 2045216 80 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 80 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 80 Kč
BBM9703 Sobotka Jan BETA URSUS Orienteering C 331466 80 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 80 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 80 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 80 Kč
UBM9601 Staněk Martin MENISKOS Brno C 2049606 160 Kč
10.80 km, 320 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 80 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7867 80 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž A 53824 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 80 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 4781 80 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 80 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 80 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 80 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering R 995859 80 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 80 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 80 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 80 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 80 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 80 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 80 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 80 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 886812 80 Kč
ABM9309 Toman Filip KOB ALFA Brno C 331211 80 Kč
ABM9404 Suchý Václav KOB ALFA Brno C 207842 80 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 886825 80 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 886814 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 160 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 160 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 53295 160 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 160 Kč
RBK8444 Šimek Petr SK Radioklub Blansko C 0 80 Kč
6.40 km, 155 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4GC8000 Kříž Pavel Hůrka 2067209 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
24X0000 Kůr Jiří Neregistrovaní Kůr zapůjčit 170 Kč
8.00 km, 230 m, 18 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 80 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 80 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 80 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 80 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 0000515452 80 Kč
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 0000361911 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 4783 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7209 Soutor Tomáš KOB ALFA Brno C 207848 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
ABM7703 Klimánek Martin KOB ALFA Brno C 682352 80 Kč
ABM7805 Zejda Jiří KOB ALFA Brno C 897375 80 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 160 Kč
6.00 km, 145 m, 18 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6202 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 410187 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 80 Kč
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 80 Kč
KVS6401 Žemlík Radim SKOB Kobra Vsetín C 53682 80 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 80 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 80 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 80 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 80 Kč
RBK6201 Kazda Bohumil SK Radioklub Blansko C 52006 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
TZL6045 Strakoš Bob SKOB Zlín 8584 160 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 160 Kč
4.90 km, 110 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
TZL5800 Kusbach Antonín SKOB Zlín 53356 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
TBM4501 Durmon Petr KOS TJ Tesla Brno C 53245 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 80 Kč
9XC5601 Sáňka Milan Neregistr zapůjčit 90 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 52713 80 Kč
3.20 km, 75 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 80 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 80 Kč
PBM4134 Přikryl Kamil TJ Spartak 1. Brněnská C 52087 80 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 Kč
2.30 km, 30 m, 5 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno 446354 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno 2067212 40 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 40 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž 52207 40 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 40 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
ADA7501 Kozohorský Jiří OOB Spartak Adamov 2073729 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52079 40 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 40 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 52683 40 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C dohlásíme 40 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C dohlásíme 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
UBM0751 Taslerová Martina MENISKOS Brno C 0000361909 40 Kč
ABM0060 Smutná Kateřina KOB ALFA Brno zapůjčit 50 Kč
ABM0502 Smutný Jakub KOB ALFA Brno zapůjčit 50 Kč
ABM0656 Bendíková Veronika KOB ALFA Brno C 332969 40 Kč
JPV0900 Matečný Matiáš Oddíl OS SK Prostějov 2075677 40 Kč
JPV0400 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov 2078582 40 Kč
UBM0353 Kršková Zuzana MENISKOS Brno C 2049605 40 Kč
UBM0602 Krška Alexandr MENISKOS Brno C 2049601 40 Kč
LBM1001 Kolář Šimon TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52031 40 Kč
ASU1017 Aleš Mikuláš Magnus Orienteering C 8875 40 Kč
ASU1077 Alešová Anna Magnus Orienteering C 765108 40 Kč
ZBM1099 Zelená Berenik SK Žabovřesky Brno 0000000 40 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 40 Kč
ZBM1098 Ryšavá Viktorie SK Žabovřesky Brno 9891 40 Kč
9XC1100 Mastný Kvido Neregistr zapůjčit 50 Kč
9XC1150 Bulková Anna Neregistr zapůjčit 50 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
TBM0680 Patermannová Marie KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
TBM0369 Patermannová Eliška KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
TBM0000 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno 53227 40 Kč
pbm0000 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. Brněnská 434571 40 Kč
pbm0001 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. Brněnská 232014 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 230663 40 Kč
TBM0001 Tadeáš Janačík KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
3.40 km, 10 m, 10 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4402 Stary Břetislav TJ Baník Ostrava OKD C 9577 40 Kč
LBM91xx Štossová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52083 40 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 40 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 40 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín C 53672 40 Kč
13x7050 Obdržálková Radmila Neregistrovaní Obdržálkovi zapůjčit 50 Kč
13x5901 Obdržálek Milan Neregistrovaní Obdržálkovi zapůjčit 50 Kč
14X0000 Urbánek Petr Neregistrovaní Urbánkovi zapůjčit 50 Kč
14X0050 Urbánková Lenka Neregistrovaní Urbánkovi 2051480 40 Kč
PTI8448 Uhrovič Blahoslav Sportovní klub Ptení C 8881 40 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 40 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno 2067213 40 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno 2067214 40 Kč
KVS6751 Sedláková Jarmila SKOB Kobra Vsetín C 53673 40 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 4632 40 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM 446404 40 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno 2067216 40 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C doplní později 40 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 40 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 40 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 0000515446 40 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 0000515472 40 Kč
ABM0451 Šeďová Kateřina KOB ALFA Brno C 361952 40 Kč
ABM6512 Fučík Radek KOB ALFA Brno C 681879 40 Kč
ABM7452 Šeďová Klára KOB ALFA Brno 438044 40 Kč
21X0000 Sýkora Lukáš Neregistrovaní Jaroušková, Sýkora 2067218 40 Kč
22X0000 Fousek Martin Neregistrovaní Fousek 49601 40 Kč
25X0050 Jirásková Dora Neregistrovaní Jirásková Neckař 330694 40 Kč
25X0000 Neckař Jan Neregistrovaní Jirásková Neckař 253144 40 Kč
LBM5980 Rysková Dana TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52035 40 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 2049607 40 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 40 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 40 Kč
28x0050 Minaříková Dagmar Neregistrovaní Minaříková 428298 40 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněnská C 232339 40 Kč
29x0050 Leona Fousková Neregistrovaní Fousková 301285 40 Kč
31x0050 Fuchsová Marcela Neregistrovaní Fuchsová 2067207 40 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 40 Kč
TBM0002 Petr Filip KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
celkem přihlášených: 433, vklad: 29070 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.