Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.09.2014
Místo konání:
Strážné - lom
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
2.20 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027214 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
PHK0653 Machová Tereza OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
SJC0451 Šemberová Anděla Sportcentrum Jičín C 0000004294 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
2.70 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 426353 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
LTU0250 Zimová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
3.20 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000416343 50 Kč
LTU0150 Kubíková Erika OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 0002058527 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 50 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
BRU0052 Zenknerová Karolína Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032376 50 Kč
LPU0159 Brancúská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
3.40 km, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 80 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 80 Kč
2.60 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 9598 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
3.70 km, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0000426332 80 Kč
4.20 km, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
SNA8951 Zákravská Šárka TJ START Náchod C 410778 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 80 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 80 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka R 515421 80 Kč
LTU8651 Sombotová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416291 80 Kč
2.80 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 9035 80 Kč
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 80 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
ZAM9154 Válková Marcela OB TJ Sokol Žamberk C 0000008887 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 80 Kč
3.90 km, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
2.70 km, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
3.60 km, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 80 Kč
LTU6151 Sombotová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9769 80 Kč
2.60 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
2.50 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 80 Kč
1.90 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
2.20 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027209 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2070815 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0406 Keřka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
LPU0409 Kratochvíl Michal OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
3.10 km, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec B 303928 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301130 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0201 Suk Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002011812 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 434594 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 887160 50 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 920653 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0000004295 50 Kč
SJC0303 Hubař Marek Sportcentrum Jičín C 4296 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí 887163 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
3.80 km, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004744 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 50 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002011790 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 50 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 50 Kč
4.20 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059747 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 80 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032380 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 80 Kč
LPU9908 Pučan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2032194 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 80 Kč
2.60 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
5.40 km, 20 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 436955 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU9603 Tobiáš Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 80 Kč
6.90 km, 23 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 80 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 80 Kč
6.40 km, 22 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 80 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín B 0000009983 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8501 Chmelař Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9154 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
4.60 km, 21 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
BRU9500 Gašpar Patrik Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 80 Kč
CHC8903 Adamec Marek K.O.B. Choceň C 320303 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
BRM7601 Hromádko Přemysl Sokol Burdych C 331496 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 80 Kč
5.50 km, 20 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
3.40 km, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7202 Zenkner Karel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425511 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398979 80 Kč
4.10 km, 19 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 80 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416282 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
2.80 km, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
2.50 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 0000009038 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
2.40 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
1.90 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
2.30 km, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 50 Kč
LTU0701 Kubík Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
BRU1000 Zenkner Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032378 50 Kč
LPU1 Žáková Anna OK Lokomotiva Pardubice 425554 50 Kč
LPU2 Žák Daniel OK Lokomotiva Pardubice 232604 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU3 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice 2049521 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061791 50 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7500 Kodytek Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2070828 50 Kč
LTU6751 Jaklová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 50 Kč
ALB0450 Černá Pavla OOB Albrechtice nad Orlicí 7220 50 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 50 Kč
BRU7253 Zenknerová Jana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032377 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 50 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice 410784 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 50 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
celkem přihlášených: 486, vklad: 33150 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.