Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.09.2014
Místo konání:
Bohdalec
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.10 km, 20 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 70 Kč
2.20 km, 20 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
3.20 km, 35 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 40 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53196 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast B 52311 50 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 50 Kč
4.10 km, 30 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 40 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 40 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 40 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř C 8884 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 50 Kč
5.20 km, 50 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 90 Kč
6.70 km, 45 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
9.20 km, 105 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
CTB9254 Ondráčková Lucie SK OB Chotěboř C 53127 70 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 70 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 70 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 70 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 70 Kč
5.20 km, 50 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 125 70 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 111 70 Kč
JHB6452 Kuncířová Milena TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49816 70 Kč
6.70 km, 45 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
5.20 km, 55 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 70 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 70 Kč
4.10 km, 40 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
2.10 km, 20 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
2.20 km, 20 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0000000139 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 115 50 Kč
3.00 km, 40 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
CHT0302 Burkoň Jan OOB SK Chrast 0 50 Kč
5.20 km, 65 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 40 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 40 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 0 50 Kč
6.90 km, 75 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 339559 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 70 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
10.80 km, 100 m, 24 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 70 Kč
13.00 km, 130 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9103 Kaser Dan TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4682 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 70 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 7200600 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 90 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 90 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 110 Kč
8.10 km, 45 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 70 Kč
37C7700 Vaněček Roman Bez registrace zapůjčit 100 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 70 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 70 Kč
SJI7202 Záboj Petr OK Jihlava C 2061824 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
10.80 km, 100 m, 24 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 2059743 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
SJI7828 Hendrych Martin OK Jihlava C 140 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
7.80 km, 65 m, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 70 Kč
5.40 km, 75 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 52153 70 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 70 Kč
5.00 km, 75 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 90 Kč
2.20 km, 20 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
BBM0800 Denemarek Max BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 70 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 142 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno 232730 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 113 40 Kč
PZR Dobiáš Zbyněk UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53650 40 Kč
PZR07 Dobiáš David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53651 40 Kč
4.20 km, 40 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
OSN Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51979 40 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 339558 40 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 40 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 40 Kč
RUZ8650 Hejnáková Adéla TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336789 40 Kč
NNN Přibyl Luboš Neregistrovaní 40 Kč
SJI Rachůnková Markéta OK Jihlava 112 40 Kč
OSN55 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53158 40 Kč
celkem přihlášených: 202, vklad: 11860 Kč