Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2014
Místo konání:
Daskabát-hřiště
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
2.10 km, 20 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV0555 Bláhová Daniela KČT - OB Holešov C 53829 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
SSU0450 Zindulková Štěpánka SK Severka Šumperk C 52553 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 50 Kč
LCE0451 Zichová Amálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416054 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
TZL0450 Daňková Adéla SKOB Zlín C 8597 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín C 8598 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 50 Kč
2.40 km, 25 m, 8 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
KON0355 Spurná Štěpánka KOB Konice C 361976 50 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0352 Švecová Šárka TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 50 Kč
LCE0353 Chromá Karolína OOB TJ Slovan Luhačovice B 253366 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 51298 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 416074 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 331231 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8585 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8591 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8593 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8608 50 Kč
TZL0350 Jedruchová Štěpánka SKOB Zlín C 8604 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 52484 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0397 Herynková Kateřina Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 80 Kč
3.40 km, 45 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 50 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov C 231316 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 50 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 218974 50 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 50 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 50 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 52523 50 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 50 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 50 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 50 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 50 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 50 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk B 224900 50 Kč
TZL0053 Macíková Barbora SKOB Zlín B 8595 50 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín B 8582 50 Kč
ASU0096 Benešová Barbora Magnus Orienteering C 416715 50 Kč
4.00 km, 90 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 80 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 80 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 80 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 80 Kč
5.50 km, 105 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 2059746 80 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 80 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 80 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž B 416078 80 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
7.40 km, 115 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 80 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 80 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 80 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 897370 80 Kč
ZVS9250 Řezaninová Iva TJ Zbrojovka Vsetín C 53382 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 80 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 80 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 80 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 80 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 80 Kč
5.50 km, 105 m, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 80 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk C 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov 2073658 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 80 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 80 Kč
4.70 km, 75 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 80 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C doplní později 80 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 120 Kč
3.90 km, 75 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 80 Kč
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 80 Kč
SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž C 51307 80 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
2.10 km, 20 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín 2070831 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0500 Šimek Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0400 Hudos Tomáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
ZLH0401 Jedlička Radek OOB TJ Zlaté Hory zapůjčit 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín C 8594 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín C 8596 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8602 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0548 Hohn Matěj Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
STE0400 Hájek Marek SK SKI-OB Šternberk C 2027237 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
5QC0400 Novosad Pavel Zlínské Prašivky 2070833 80 Kč
2.40 km, 25 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín C 53384 50 Kč
SVS0201 Černín Lukáš Orientklub Vsetín C 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 425531 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8584 50 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 53690 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
3.90 km, 50 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 50 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 50 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice C 9200992 50 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 50 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 50 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 50 Kč
VIC0102 Smolka Roman OB Vizovice B 53123 50 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 50 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 50 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 50 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice A 433084 50 Kč
LCE0103 Bitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 50 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 50 Kč
ZLH0001 Hudáček David OOB TJ Zlaté Hory zapůjčit 50 Kč
ZLH0101 Hastík Jakub OOB TJ Zlaté Hory zapůjčit 50 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 50 Kč
JPV0111 Skopal Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
TZL0102 Zeman Jakub SKOB Zlín B 8583 50 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
5.60 km, 100 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 2075638 80 Kč
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301569 80 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 361927 80 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 2059744 80 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 80 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 80 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 80 Kč
UOL9900 Čecháček Šimon SOB Olomouc C 80 Kč
7.60 km, 140 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 80 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín B 51527 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov B 234582 80 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 80 Kč
SBR9700 Soviš David SKOB Bruntál C 80 Kč
7.30 km, 135 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 80 Kč
ZLH9301 Kvapil Ladislav OOB TJ Zlaté Hory 2073675 80 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
ZPV9111 Křeček Jan KOB ZPV Prostějov C 52583 80 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 80 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
PTI8204 Mikuš Oldřich Sportovní klub Ptení C 8830 120 Kč
11.00 km, 180 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 80 Kč
UOL8700 Havelka Tomáš SOB Olomouc C zapůjčit 80 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 80 Kč
TBM8903 Štrajt Michal KOS TJ Tesla Brno C 52464 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
SKM9301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 416083 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 80 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 80 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 120 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 120 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 120 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 120 Kč
7.60 km, 140 m, 14 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
KSU7001 Habiger Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886275 80 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SKOB Horní Benešov C 51936 80 Kč
VIC7615 Vyoral Jan OB Vizovice C 53335 80 Kč
SKM7802 Kožuch Vít KOB Směr Kroměříž C 51304 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 80 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 80 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 80 Kč
SBR7101 Soviš Ivo SKOB Bruntál C 416040 80 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 80 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
ASU75ZZ Macek Karel Magnus Orienteering 0 80 Kč
ASU74XX Bartášek Jiří Magnus Orienteering 0 80 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 120 Kč
6.20 km, 100 m, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 80 Kč
TZL6345 Strakoš Bob SKOB Zlín 416048 80 Kč
KVS6401 Žemlík Radim SKOB Kobra Vsetín C 53682 80 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 80 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 80 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 80 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 80 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
4.70 km, 60 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
TZL5705 Krajča Pavel SKOB Zlín C 53370 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 80 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053804 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 80 Kč
TZL5800 Kusbach Antonín SKOB Zlín 53356 80 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
3.90 km, 75 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 80 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
OTK3807 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053805 80 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 80 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
SVS3801 Žemlík Ivan Orientklub Vsetín C 60867 80 Kč
VRB4703 Zaoral Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301264 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
1.70 km, 25 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
VIC0950 Vyoralová Šárka OB Vizovice C 425425 50 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál C 416040 50 Kč
SVS0401 Černín Adam Orientklub Vsetín 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 50 Kč
TZL0600 Jedruch Viktor SKOB Zlín C 8605 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
1.70 km, 25 m, 6 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C zapůjčit 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov 2075677 50 Kč
UOL1212 Dvouletá Sofie SOB Olomouc zapůjčit 50 Kč
UOL1213 Dvouletá Vilma SOB Olomouc zapůjčit 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 50 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
SBR0801 Míček Lukáš SKOB Bruntál C 2070832 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov 52500 50 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice C 2067322 50 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál 416040 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C zapůjčit 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C zapůjčit 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
5QC0950 Novosadová Klára Zlínské Prašivky 52685 50 Kč
PTI0700 Šnajdr Jakub Sportovní klub Ptení C 8835 50 Kč
PTI0808 Mikuš Matěj Sportovní klub Ptení C 50 Kč
KVS9752 Pospíšilová Magdaléna SKOB Kobra Vsetín C 53686 50 Kč
PTI0880 Vavrdová Karolína Sportovní klub Ptení C 50 Kč
3.00 km, 40 m, 9 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV8451 Bláhová Kateřina KČT - OB Holešov C 53832 50 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov 2078582 50 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
VIC6758 Kršáková Olga OB Vizovice C 53889 50 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU7474 Kroulová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 50 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 50 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 50 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál C 416038 50 Kč
SBR8051 Holubová Eva SKOB Bruntál C 50 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 50 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 50 Kč
35X9100 Sláčík Tomáš VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) 425427 50 Kč
BOV4402 Stary Břetislav TJ Baník Ostrava OKD C 9577 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
SKMxxxx Talafant Daniel KOB Směr Kroměříž 52207 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 0 50 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2073424 50 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 50 Kč
STE7551 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
STE7552 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
KVS7150 Pospíšilová Lenka SKOB Kobra Vsetín C 416093 50 Kč
PTI7375 Mikšíková Kateřina Sportovní klub Ptení C 50 Kč
celkem přihlášených: 468, vklad: 30910 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.