Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HLV0555 | Bláhová DanielaBláhová Daniela | OB Holešov z.s. | C | 53829 | 50 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | C | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | C | 2020729 | 50 Kč |
SSU0450 | Zindulková ŠtěpánkaZindulková Štěpánka | SK Severka Šumperk | C | 52553 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443076 | 50 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446428 | 50 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446447 | 50 Kč |
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | C | 981840 | 50 Kč |
LCE0551 | Pišová AdélaPišová Adéla | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2049511 | 50 Kč |
LCE0451 | Zichová AmálieZichová Amálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416054 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2019215 | 50 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | C | 53811 | 50 Kč |
TZL0450 | Daňková AdélaDaňková Adéla | SKOB Zlín | C | 8597 | 50 Kč |
TZL0451 | Mrkvičková EmaMrkvičková Ema | SKOB Zlín | C | 8598 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | C | 301698 | 50 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | C | 406938 | 50 Kč |
TZL0550 | Batani ValeriaBatani Valeria | SKOB Zlín | C | 50 Kč | |
TZL0551 | Batani ValentinaBatani Valentina | SKOB Zlín | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 50 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 515427 | 50 Kč |
KON0355 | Spurná ŠtěpánkaSpurná Štěpánka | KOB Konice | C | 361976 | 50 Kč |
SSU0350 | Hojgrová TerezaHojgrová Tereza | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0363 | Hlupá PetraHlupá Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53659 | 50 Kč |
KSU0353 | Hegedüšová ViktorieHegedüšová Viktorie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 50 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 50 Kč |
PLU0352 | Švecová ŠárkaŠvecová Šárka | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
PLU0353 | Staňková MonikaStaňková Monika | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
OTK0350 | Riesslerová EliškaRiesslerová Eliška | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 331701 | 50 Kč |
LCE0353 | Chromá KarolínaChromá Karolína | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 253366 | 50 Kč |
LCE0253 | Dufková RenataDufková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 51298 | 50 Kč |
LCE0351 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 889310 | 50 Kč |
LCE0254 | Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416074 | 50 Kč |
LCE0251 | Pišová BarboraPišová Barbora | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 331231 | 50 Kč |
SKM0251 | Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela | KOB Směr Kroměříž | B | 253379 | 50 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | B | 8585 | 50 Kč |
TZL0253 | Tichá MarieTichá Marie | SKOB Zlín | B | 8591 | 50 Kč |
TZL0255 | Kočová HalinaKočová Halina | SKOB Zlín | B | 8593 | 50 Kč |
TZL0257 | Šuráňová PavlínaŠuráňová Pavlína | SKOB Zlín | C | 8608 | 50 Kč |
TZL0350 | Jedruchová ŠtěpánkaJedruchová Štěpánka | SKOB Zlín | C | 8604 | 50 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | C | 52484 | 50 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | C | 9132 | 50 Kč |
ASU0397 | Herynková KateřinaHerynková Kateřina | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035723 | 50 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035722 | 50 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027230 | 50 Kč |
STE0254 | Vysloužilová TerezaVysloužilová Tereza | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE0253 | Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 50 Kč |
JPV0066 | Lugrová NatalieLugrová Natalie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 231316 | 50 Kč |
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 50 Kč |
TZL0051 | Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta | SKOB Zlín | A | 7200901 | 50 Kč |
TZL0058 | Kundratová LucieKundratová Lucie | SKOB Zlín | A | 218974 | 50 Kč |
VIC0162 | Golová TerezaGolová Tereza | OB Vizovice | B | 7201818 | 50 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446425 | 50 Kč |
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067338 | 50 Kč |
VIC0151 | Sadílková IvaSadílková Iva | OB Vizovice | C | 53122 | 50 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 52523 | 50 Kč |
OTK0050 | Müllerová ErikaMüllerová Erika | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433088 | 50 Kč |
LCE0055 | Malotová KamilaMalotová Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416057 | 50 Kč |
LCE0052 | Ressová TerezaRessová Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52695 | 50 Kč |
LCE0054 | Šabršulová NatálieŠabršulová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416068 | 50 Kč |
LCE0051 | Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52687 | 50 Kč |
SSU0158 | Zatloukalová HanaZatloukalová Hana | SK Severka Šumperk | B | 224900 | 50 Kč |
TZL0053 | Macíková BarboraMacíková Barbora | SKOB Zlín | B | 8595 | 50 Kč |
TZL0093 | Paterová KláraPaterová Klára | SKOB Zlín | B | 8582 | 50 Kč |
ASU0096 | Benešová BarboraBenešová Barbora | Magnus Orienteering | C | 416715 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 80 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | B | 52722 | 80 Kč |
VIC9959 | Slovenčíková EliškaSlovenčíková Eliška | OB Vizovice | B | 2073711 | 80 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053582 | 80 Kč |
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | B | 2073659 | 80 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | A | 2025342 | 80 Kč |
UOL9851 | Skoumalová BarboraSkoumalová Barbora | SOB Olomouc | C | 2051477 | 80 Kč |
ASU0097 | Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka | Magnus Orienteering | A | 920661 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9750 | Paličková AgátaPaličková Agáta | SOB Olomouc | C | 2059746 | 80 Kč |
KON9771 | Műllerová KristýnaMűllerová Kristýna | KOB Konice | B | 49367 | 80 Kč |
OTK9751 | Zentrichová DanielaZentrichová Daniela | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433085 | 80 Kč |
SKM9651 | Pěčková VeronikaPěčková Veronika | KOB Směr Kroměříž | B | 416078 | 80 Kč |
TZL9753 | Kavánková IvaKavánková Iva | SKOB Zlín | C | 436954 | 80 Kč |
ASU9797 | Horvátová HanaHorvátová Hana | Magnus Orienteering | A | 980354 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZBM8888 | Hlavová HanaHlavová Hana | SK Brno Žabovřesky | E | 515450 | 80 Kč |
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | B | 8898 | 80 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 80 Kč |
TZL7653 | Pekárková EvaPekárková Eva | SKOB Zlín | C | 52223 | 80 Kč |
TZL9252 | Krejčíková MarieKrejčíková Marie | SKOB Zlín | C | 9416043 | 80 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058483 | 80 Kč |
KSU9394 | Vozdová AnetaVozdová Aneta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | R | 897363 | 80 Kč |
KSU9493 | Hnilicová ŠárkaHnilicová Šárka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 897370 | 80 Kč |
ZVS9250 | Řezaninová IvaŘezaninová Iva | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 53382 | 80 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 995815 | 80 Kč |
PTI9474 | Vítková LucieVítková Lucie | Sportovní klub Ptení | B | 8849 | 80 Kč |
VIC9191 | Kršáková MarieKršáková Marie | OB Vizovice | C | 53887 | 80 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 887939 | 80 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 80 Kč |
SVS8151 | Bouzková KatkaBouzková Katka | Orientklub Vsetín | C | 53385 | 80 Kč |
SVS8751 | Maliňáková PetraMaliňáková Petra | Orientklub Vsetín | C | 53387 | 80 Kč |
SSU8151 | Klíchová JanaKlíchová Jana | SK Severka Šumperk | C | 9480 | 80 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | R | 515006 | 80 Kč |
TZL7652 | Nešporová BarboraNešporová Barbora | SKOB Zlín | C | 218979 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
ZLH7451 | Siatková SilvieSiatková Silvie | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 80 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 80 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 80 Kč |
SSU7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK Severka Šumperk | C | 2025355 | 80 Kč |
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 80 Kč |
ZVS7450 | Vyškovská RadkaVyškovská Radka | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 53697 | 80 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 52664 | 80 Kč |
SSU7450 | Seidenglanzová IrenaSeidenglanzová Irena | SK Severka Šumperk | C | 80 Kč | |
KSU7793 | Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067339 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 80 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 80 Kč |
KSU7171 | Polášková JanaPolášková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420442 | 80 Kč |
KSU7070 | Rozsívalová HelenaRozsívalová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443067 | 80 Kč |
JZL7351 | Kundratová JanaKundratová Jana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53360 | 80 Kč |
ADA7454 | Strýčková MonikaStrýčková Monika | OOB Spartak Adamov | 2073658 | 80 Kč | |
ADA7651 | Procházková LucieProcházková Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 352314 | 80 Kč |
LCE6569 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889302 | 80 Kč |
LCE7053 | Pišová HanaPišová Hana | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416058 | 80 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
BBM7155 | Kunzová IvanaKunzová Ivana | BETA URSUS Rosice | C | 52346 | 80 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 80 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 80 Kč |
TZL7351 | Batani HanaBatani Hana | SKOB Zlín | C | 53317 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 53837 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 52219 | 80 Kč |
TZL6751 | Lázničková MarcelaLázničková Marcela | SKOB Zlín | C | 331685 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 80 Kč |
KON6969 | Vlachová OlgaVlachová Olga | KOB Konice | C | doplní později | 80 Kč |
LCE6461 | Ferdusová EvaFerdusová Eva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52694 | 80 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52658 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HSU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Horizont klub Šumperk | C | 52557 | 80 Kč |
OOP4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | TJ Opava | C | 52763 | 80 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 80 Kč |
HSU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Horizont klub Šumperk | C | 52599 | 80 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 80 Kč |
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 207823 | 80 Kč |
SKM5557 | Strnadlová ZdeňkaStrnadlová Zdeňka | KOB Směr Kroměříž | C | 52206 | 80 Kč |
SKM5851 | Christovová MarieChristovová Marie | KOB Směr Kroměříž | C | 51307 | 80 Kč |
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 80 Kč |
TZL5954 | Žaludková MiroslavaŽaludková Miroslava | SKOB Zlín | C | 53838 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0502 | Pekárek TobiasPekárek Tobias | SKOB Zlín | 2070831 | 50 Kč | |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073736 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446437 | 50 Kč |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 50 Kč |
KSU0505 | Kroul JiříKroul Jiří | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53565 | 50 Kč |
KSU0500 | Šimek AdamŠimek Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52566 | 50 Kč |
KSU0404 | Pavelka OndřejPavelka Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446448 | 50 Kč |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446419 | 50 Kč |
KSU0400 | Hudos TomášHudos Tomáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 50 Kč |
ADA0503 | Strýček JanStrýček Jan | OOB Spartak Adamov | C | 2073679 | 50 Kč |
LCE0402 | Humeník DavidHumeník David | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52700 | 50 Kč |
ZLH0401 | Jedlička RadekJedlička Radek | OOB TJ Zlaté Hory | zapůjčit | 50 Kč | |
TZL0400 | Šemnický JakubŠemnický Jakub | SKOB Zlín | C | 8594 | 50 Kč |
TZL0401 | Eichler VítEichler Vít | SKOB Zlín | C | 8596 | 50 Kč |
TZL0601 | Strakoš OndřejStrakoš Ondřej | SKOB Zlín | C | 8602 | 50 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
ASU0548 | Hohn MatějHohn Matěj | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 50 Kč |
STE0400 | Hájek MarekHájek Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027237 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035728 | 50 Kč |
5QC0400 | Novosad PavelNovosad Pavel | Zlínské Prašivky | 2070833 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 50 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075675 | 50 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | C | 1407427 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058480 | 50 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442865 | 50 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053547 | 50 Kč |
KSU0202 | Reichl MartinReichl Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 50 Kč |
JZL0201 | Kundrata JanKundrata Jan | TJ Jižní svahy Zlín | B | 53353 | 50 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
LCE0202 | Václavík RadekVáclavík Radek | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51301 | 50 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | B | 436930 | 50 Kč |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | B | 206496 | 50 Kč |
SVS0200 | Koňařík VítKoňařík Vít | Orientklub Vsetín | C | 53384 | 50 Kč |
SVS0201 | Černín LukášČernín Lukáš | Orientklub Vsetín | C | 50 Kč | |
TZL0201 | Chovanec VáclavChovanec Václav | SKOB Zlín | B | 425531 | 50 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 8584 | 50 Kč |
ASU0249 | Beneš JanBeneš Jan | Magnus Orienteering | C | 53690 | 50 Kč |
STE0300 | Cupal PetrCupal Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027236 | 50 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073721 | 50 Kč |
STE0200 | Hájek TomášHájek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027240 | 50 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 50 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027218 | 50 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0000 | Siatka VáclavSiatka Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 50 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52746 | 50 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 50 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 52549 | 50 Kč |
VIC0005 | Malý VojtěchMalý Vojtěch | OB Vizovice | C | 9200992 | 50 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056281 | 50 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056268 | 50 Kč |
KSU0013 | Šafář VojtěchŠafář Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 50 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53649 | 50 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056308 | 50 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 50 Kč |
VIC0102 | Smolka RomanSmolka Roman | OB Vizovice | B | 53123 | 50 Kč |
JPV0101 | Dadák PetrDadák Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045211 | 50 Kč |
PLU0101 | Hartmann MatoušHartmann Matouš | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051507 | 50 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301562 | 50 Kč |
OTK0002 | Zentrich DušanZentrich Dušan | OOB TJ Jiskra Otrokovice | A | 433084 | 50 Kč |
LCE0103 | Bitto MaxBitto Max | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2053585 | 50 Kč |
LCE0101 | Janík PatrikJaník Patrik | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2049539 | 50 Kč |
ZLH0001 | Hudáček DavidHudáček David | OOB TJ Zlaté Hory | zapůjčit | 50 Kč | |
ZLH0101 | Hastík JakubHastík Jakub | OOB TJ Zlaté Hory | zapůjčit | 50 Kč | |
ZPV0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | KOB ZPV Prostějov | A | 301599 | 50 Kč |
JPV0111 | Skopal VojtěchSkopal Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
TZL0102 | Zeman JakubZeman Jakub | SKOB Zlín | B | 8583 | 50 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 50 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060295 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV9917 | Janečka ViktorJanečka Viktor | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075638 | 80 Kč |
CEL9800 | Hubáček FilipHubáček Filip | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301569 | 80 Kč |
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 361927 | 80 Kč |
TZL9901 | Láznička VáclavLáznička Václav | SKOB Zlín | A | 2059744 | 80 Kč |
KSU9910 | Dostál PavelDostál Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 80 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056285 | 80 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067337 | 80 Kč |
UOL9901 | Vostál DominikVostál Dominik | SOB Olomouc | B | 1400425 | 80 Kč |
UOL9800 | Mazanec JakubMazanec Jakub | SOB Olomouc | C | 2051499 | 80 Kč |
OTK9901 | Müller TomášMüller Tomáš | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433087 | 80 Kč |
LCE9912 | Turza TomášTurza Tomáš | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416069 | 80 Kč |
TZL9801 | Šiška PetrŠiška Petr | SKOB Zlín | A | 2025335 | 80 Kč |
UOL9900 | Čecháček ŠimonČecháček Šimon | SOB Olomouc | C | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL9703 | Mikel DavidMikel David | SKOB Zlín | A | 889320 | 80 Kč |
KVS9700 | Švestka VítŠvestka Vít | SKOB Kobra Vsetín | B | 51527 | 80 Kč |
JPV9707 | Honkyš PavelHonkyš Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | B | 234582 | 80 Kč |
TZL9601 | Sadílek JanSadílek Jan | SKOB Zlín | B | 53126 | 80 Kč |
SBR9700 | Soviš DavidSoviš David | SKOB Bruntál | C | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV7927 | Hodač KarelHodač Karel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52595 | 80 Kč |
ZLH9301 | Kvapil LadislavKvapil Ladislav | OOB TJ Zlaté Hory | 2073675 | 80 Kč | |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 1931332 | 80 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 52490 | 80 Kč |
ZPV9111 | Křeček JanKřeček Jan | KOB ZPV Prostějov | C | 52583 | 80 Kč |
KRN8100 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52625 | 80 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 80 Kč |
LCE9803 | Černocký LiborČernocký Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 1400401 | 80 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 571221 | 80 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 80 Kč |
PTI8204 | Mikuš OldřichMikuš Oldřich | Sportovní klub Ptení | C | 8830 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 80 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 80 Kč |
TZL7007 | Pekárek EvženPekárek Evžen | SKOB Zlín | C | 8411 | 80 Kč |
UOL8700 | Havelka TomášHavelka Tomáš | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 80 Kč |
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 515192 | 80 Kč |
TBM8903 | Štrajt MichalŠtrajt Michal | KOS TJ Tesla Brno | C | 52464 | 80 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 80 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 886824 | 80 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 80 Kč |
SKM9301 | Pěček MartinPěček Martin | KOB Směr Kroměříž | C | 416083 | 80 Kč |
SVS7901 | Bouzek PetrBouzek Petr | Orientklub Vsetín | C | 53388 | 80 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 80 Kč |
ASU9447 | Horvát PetrHorvát Petr | Magnus Orienteering | E | 886264 | 80 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 80 Kč |
ASU8808 | Zbranek RomanZbranek Roman | Magnus Orienteering | R | 920699 | 80 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 52212 | 80 Kč |
STE9202 | Doležel OndřejDoležel Ondřej | SK SKI-OB Šternberk | R | 51123 | 80 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 80 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 80 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | R | 515009 | 80 Kč |
TZL9308 | Kašpar MichalKašpar Michal | SKOB Zlín | C | 886701 | 120 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52592 | 120 Kč |
PTI8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | Sportovní klub Ptení | C | 8822 | 120 Kč |
HLV9732 | Sedláček OndřejSedláček Ondřej | OB Holešov z.s. | A | 7200377 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 80 Kč |
KON6919 | Huňka KarelHuňka Karel | KOB Konice | C | 52720 | 80 Kč |
SSU7504 | Matoušek JiříMatoušek Jiří | SK Severka Šumperk | C | 2025356 | 80 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 80 Kč |
KVS7301 | Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 53372 | 80 Kč |
KAR7601 | Stibor ZbyněkStibor Zbyněk | SK Karlovice | C | 301259 | 80 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 80 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 80 Kč |
ODR7300 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49326 | 80 Kč |
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 2067988 | 80 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 80 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
KSU7302 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067331 | 80 Kč |
KSU7227 | Šimek MartinŠimek Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52541 | 80 Kč |
KSU7001 | Habiger PetrHabiger Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886275 | 80 Kč |
HOB7101 | Kulíšek TomášKulíšek Tomáš | SK OB Horní Benešov | C | 51936 | 80 Kč |
VIC7615 | Vyoral JanVyoral Jan | OB Vizovice | C | 53335 | 80 Kč |
SKM7802 | Kožuch VítKožuch Vít | KOB Směr Kroměříž | C | 51304 | 80 Kč |
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 80 Kč |
OTK7500 | Pohořalý JiříPohořalý Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426382 | 80 Kč |
OTK7101 | Zentrich DavidZentrich David | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 053323 | 80 Kč |
OTK7201 | Müller LiborMüller Libor | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433082 | 80 Kč |
SBR7101 | Soviš IvoSoviš Ivo | SKOB Bruntál | C | 416040 | 80 Kč |
SKM7301 | Pěček MartinPěček Martin | KOB Směr Kroměříž | C | 253369 | 80 Kč |
OTK7202 | Šiška OtoŠiška Oto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 425524 | 80 Kč |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52581 | 80 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 0 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 80 Kč |
ASU75ZZ | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | 0 | 80 Kč | |
ASU74XX | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | 0 | 80 Kč | |
KON7219 | Procházka JosefProcházka Josef | KOB Konice | C | 330675 | 80 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 80 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 80 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2075602 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 80 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
KVS6501 | Černík MilanČerník Milan | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021855 | 80 Kč |
NNN6100 | Fuchs VladimírFuchs Vladimír | Neregistrovaní | zapůjčit | 80 Kč | |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 80 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 80 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 80 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 80 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 219271 | 80 Kč |
TZL6345 | Strakoš BobStrakoš Bob | SKOB Zlín | 416048 | 80 Kč | |
KVS6401 | Žemlík RadimŽemlík Radim | SKOB Kobra Vsetín | C | 53682 | 80 Kč |
KVS5904 | Kaloč VítězslavKaloč Vítězslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021853 | 80 Kč |
TZL6701 | Láznička LiborLáznička Libor | SKOB Zlín | C | 331193 | 80 Kč |
ZVS6901 | Šamánek PetrŠamánek Petr | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 53890 | 80 Kč |
VIC6808 | Gola MiroslavGola Miroslav | OB Vizovice | C | 425440 | 80 Kč |
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 411761 | 80 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 80 Kč | |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
VIC6901 | Sadílek MartinSadílek Martin | OB Vizovice | C | 52293 | 80 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 80 Kč |
KON6431 | Vlach JosefVlach Josef | KOB Konice | C | 361996 | 80 Kč |
OTK5800 | Tomášek PavelTomášek Pavel | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 053807 | 80 Kč |
OTK6800 | Riessler OttoRiessler Otto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433092 | 80 Kč |
PTI6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | Sportovní klub Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
SSU6700 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 420422 | 80 Kč |
TZL6301 | Galík SvatoplukGalík Svatopluk | SKOB Zlín | C | 53369 | 80 Kč |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 2070844 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 80 Kč |
TZL5705 | Krajča PavelKrajča Pavel | SKOB Zlín | C | 53370 | 80 Kč |
ZPV5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | KOB ZPV Prostějov | C | 1400440 | 80 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 80 Kč |
OOP4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | TJ Opava | C | 52762 | 80 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 80 Kč |
KAR5001 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | SK Karlovice | C | 51950 | 80 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 80 Kč |
VIC5902 | Kršák KarelKršák Karel | OB Vizovice | C | 1006613 | 80 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 80 Kč |
TZL4902 | Jelínek PetrJelínek Petr | SKOB Zlín | C | 1396260 | 80 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52616 | 80 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 80 Kč |
OTK5707 | Štěpáník OtakarŠtěpáník Otakar | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 053804 | 80 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 80 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 80 Kč |
SBR5301 | Vojtášek JanVojtášek Jan | SKOB Bruntál | C | 352328 | 80 Kč |
AOP5301 | Krmášek BohdanKrmášek Bohdan | Orientační Běh Opava | C | 51199 | 80 Kč |
TZL5800 | Kusbach AntonínKusbach Antonín | SKOB Zlín | 53356 | 80 Kč | |
RAD4801 | Huňka JiříHuňka Jiří | TJ Sokol Radslavice | C | 49433 | 80 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 80 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
TZL4325 | Žemlík JanŽemlík Jan | SKOB Zlín | C | 1394310 | 80 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 80 Kč |
ZVS4301 | Vyškovský IvanVyškovský Ivan | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 416129 | 80 Kč |
KAR4701 | Tomeček LubomírTomeček Lubomír | SK Karlovice | C | 51947 | 80 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 80 Kč |
AOP4201 | Sedlář VladimírSedlář Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 889315 | 80 Kč |
OTK3807 | Pohořalý JiříPohořalý Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 053805 | 80 Kč |
OTK4001 | Šidla JiříŠidla Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426383 | 80 Kč |
SBR4601 | Soviš IvanSoviš Ivan | SKOB Bruntál | C | 416037 | 80 Kč |
UOL4201 | Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk | SOB Olomouc | C | 52467 | 80 Kč |
SVS3801 | Žemlík IvanŽemlík Ivan | Orientklub Vsetín | C | 60867 | 80 Kč |
VRB4703 | Zaoral JanZaoral Jan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 301264 | 80 Kč |
STE4101 | Čermák MiloslavČermák Miloslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52529 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 50 Kč |
JPV0579 | Hrubá KláraHrubá Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078581 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 50 Kč |
ODR0400 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49334 | 50 Kč |
VIC0950 | Vyoralová ŠárkaVyoralová Šárka | OB Vizovice | C | 425425 | 50 Kč |
JZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | TJ Jižní svahy Zlín | C | 50 Kč | |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301567 | 50 Kč |
LCE0501 | Hrbáček FilipHrbáček Filip | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416072 | 50 Kč |
KON0537 | Dvořák ŠtěpánDvořák Štěpán | KOB Konice | C | 2067321 | 50 Kč |
SBR0500 | Holub MikulášHolub Mikuláš | SKOB Bruntál | C | 416040 | 50 Kč |
SVS0401 | Černín AdamČernín Adam | Orientklub Vsetín | 50 Kč | ||
SVS0701 | Koňařík VojtéchKoňařík Vojtéch | Orientklub Vsetín | 50 Kč | ||
TZL0600 | Jedruch ViktorJedruch Viktor | SKOB Zlín | C | 8605 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE0551 | Pospíšilová StellaPospíšilová Stella | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU0750 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK Severka Šumperk | C | zapůjčit | 50 Kč |
JPV0909 | Matečný MatyášMatečný Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | 2075677 | 50 Kč | |
UOL1212 | Dvouletá SofieDvouletá Sofie | SOB Olomouc | zapůjčit | 50 Kč | |
UOL1213 | Dvouletá VilmaDvouletá Vilma | SOB Olomouc | zapůjčit | 50 Kč | |
KAR7650 | Stiborová BlankaStiborová Blanka | SK Karlovice | 301254 | 50 Kč | |
KON0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | KOB Konice | C | 52482 | 50 Kč |
ZVS0801 | Stříteský TomášStříteský Tomáš | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 53383 | 50 Kč |
ODR0850 | Králová HedvikaKrálová Hedvika | SKOB Odry | C | 49498 | 50 Kč |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU1010 | Kroul FrantišekKroul František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52258 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
SBR0801 | Míček LukášMíček Lukáš | SKOB Bruntál | C | 2070832 | 50 Kč |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 1400404 | 50 Kč |
JZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | TJ Jižní svahy Zlín | C | 50 Kč | |
KRN0606 | Herman JakubHerman Jakub | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 50 Kč | |
PLU0800 | Kubeš DavidKubeš David | TJ SOKOL Plumlov | 52500 | 50 Kč | |
ADA0852 | Strýčková BáraStrýčková Bára | OOB Spartak Adamov | C | 2073676 | 50 Kč |
LCE0751 | Hrbáčková MichaelaHrbáčková Michaela | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 331031 | 50 Kč |
LCE6602 | Kunčar VítKunčar Vít | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 50 Kč | |
LCE6207 | Slezák LiborSlezák Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 50 Kč | |
KON0777 | Dvořáková EmaDvořáková Ema | KOB Konice | C | 2067322 | 50 Kč |
SBR0800 | Holub IvanHolub Ivan | SKOB Bruntál | 416040 | 50 Kč | |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
TZL0602 | Pernička VáclavPernička Václav | SKOB Zlín | C | zapůjčit | 50 Kč |
TZL0800 | Pernička MartinPernička Martin | SKOB Zlín | C | zapůjčit | 50 Kč |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 50 Kč |
5QC0950 | Novosadová KláraNovosadová Klára | Zlínské Prašivky | 52685 | 50 Kč | |
PTI0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | Sportovní klub Ptení | C | 8835 | 50 Kč |
PTI0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
KVS9752 | Pospíšilová MagdalénaPospíšilová Magdaléna | SKOB Kobra Vsetín | C | 53686 | 50 Kč |
PTI0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HLV8451 | Bláhová KateřinaBláhová Kateřina | OB Holešov z.s. | C | 53832 | 50 Kč |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 50 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 50 Kč |
JPV0404 | Hrubý LukášHrubý Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | 2078582 | 50 Kč | |
ODR7450 | Králová IvanaKrálová Ivana | SKOB Odry | C | 49479 | 50 Kč |
ODR6100 | Šauman PetrŠauman Petr | SKOB Odry | C | 331055 | 50 Kč |
VIC6758 | Kršáková OlgaKršáková Olga | OB Vizovice | C | 53889 | 50 Kč |
KRN6151 | Hrouzová JiřinaHrouzová Jiřina | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52626 | 50 Kč |
25C6100 | Honkyš PetrHonkyš Petr | péčkaři | 50 Kč | ||
JPV6350 | Honkyšová EvaHonkyšová Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
KSU7667 | Stryková VlastaStryková Vlasta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446436 | 50 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 50 Kč |
KSU7474 | Kroulová MarkétaKroulová Markéta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53662 | 50 Kč |
JPV8077 | Ratiborská VeronikaRatiborská Veronika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49364 | 50 Kč |
VIC7055 | Sadílková LenkaSadílková Lenka | OB Vizovice | C | 416050 | 50 Kč |
SBR5251 | Sovišová EvaSovišová Eva | SKOB Bruntál | C | 416038 | 50 Kč |
SBR8051 | Holubová EvaHolubová Eva | SKOB Bruntál | C | 50 Kč | |
PTI6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | Sportovní klub Ptení | C | 8826 | 50 Kč |
SSU7050 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | SK Severka Šumperk | 2027210 | 50 Kč | |
35X9100 | Sláčík TomášSláčík Tomáš | VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) | 425427 | 50 Kč | |
BOV4402 | Stary BřetislavStary Břetislav | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9577 | 50 Kč |
SKM7350 | Pěčková MonikaPěčková Monika | KOB Směr Kroměříž | C | 2017677 | 50 Kč |
SKMxxxx | Talafant DanielTalafant Daniel | KOB Směr Kroměříž | 52207 | 50 Kč | |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 50 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 50 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073657 | 50 Kč |
STE6451 | Smolková DagmarSmolková Dagmar | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073424 | 50 Kč |
STE6333 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK SKI-OB Šternberk | C | 426375 | 50 Kč |
STE7551 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
STE7900 | Novák JanNovák Jan | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
STE7552 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
KVS7150 | Pospíšilová LenkaPospíšilová Lenka | SKOB Kobra Vsetín | C | 416093 | 50 Kč |
PTI7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč |