Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2014
Místo konání:
Dolní Javoří
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
3.30 km, 115 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027214 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0560 Kundrtová Lucie OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0653 Machová Tereza OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU4 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 000131 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 50 Kč
2.10 km, 75 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
2.40 km, 80 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 425535 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 50 Kč
SJC0351 Procházková Kateřina Sportcentrum Jičín C 0000004285 50 Kč
SJC0451 Šemberová Anděla Sportcentrum Jičín C 0000004294 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
3.10 km, 145 m, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 50 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
STH0052 Zahradníková Denisa SK Studenec C 425576 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0002075653 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 0002058527 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000416343 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
LTU0150 Kubíková Erika OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
2.40 km, 80 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
4.20 km, 190 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 80 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 80 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 80 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 224883 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
BRU9950 Krejcarová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 80 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 80 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
3.10 km, 145 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
4.60 km, 205 m, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0000426332 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
5.80 km, 235 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno R 995814 80 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 80 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 80 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 80 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 80 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 80 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 80 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 80 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 80 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 887927 80 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 80 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 80 Kč
5.10 km, 215 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
SNA8951 Zákravská Šárka TJ START Náchod C 410778 80 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 80 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 7753 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
PHK8557 Dušátková Lenka OK 99 Hradec Králové C 9364 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 80 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 7201815 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
4.20 km, 175 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 80 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
LPU8257 Lebedinská Romana OK Lokomotiva Pardubice C 410783 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
SNA6050 Dostálová Jana TJ START Náchod 405987 80 Kč
4.60 km, 205 m, 18 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
3.90 km, 205 m, 18 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
CHC6751 Jelínková Marta K.O.B. Choceň C 9541 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 426352 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
VRL7651 Fikar Stránská Linda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2011837 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 052324 80 Kč
4.20 km, 190 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
3.60 km, 175 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
SNA6451 Zákravská Hana TJ START Náchod C 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 80 Kč
LTU6751 Jaklová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
3.50 km, 175 m, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
3.30 km, 145 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
3.30 km, 115 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
HOR0403 Tobolka Jiří TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
HOR0401 Brácha Filip TJ Jiskra Hořice C 301611 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
2.20 km, 80 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2070815 50 Kč
LPU0407 Jelínek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 407 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
LPU0409 Kratochvíl Michal OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0405 Lenfeld Denis SK LOB Nová Paka C 9689 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka C 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
2.80 km, 90 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
1ZC0200 Vít Vaňura TJ Jiskra Hořice 04768 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301130 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002011812 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
NPA0301 Hák Petr SK LOB Nová Paka C 2017685 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0201 Suk Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0000004295 50 Kč
LPU0210 Šmíd Jáchym OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
SHK9999 Fábera David OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí 887163 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
3.60 km, 170 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004744 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 339555 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002011790 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 50 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 50 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 50 Kč
2.80 km, 90 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 50 Kč
VAM0000 Adamovský Michal OB Vamberk C 9789 50 Kč
SHK0002 Drašner Václav OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
4.60 km, 210 m, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 80 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059747 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 80 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 80 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 80 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032380 80 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 80 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
3.60 km, 170 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9900 Drašner Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice doplníme později 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
5.60 km, 230 m, 23 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 436957 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 436955 80 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 80 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice C 436968 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí B 920664 80 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 80 Kč
6.90 km, 280 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 80 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 80 Kč
SHK9103 Funda Jan OK Slavia Hradec Králové C 9843 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 80 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 303951 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 80 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 0000886288 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 80 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 80 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 80 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 80 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 80 Kč
6.30 km, 265 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
SNA8702 Škoda Jáchym TJ START Náchod C 405988 80 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín B 0000009983 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 80 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 80 Kč
4.70 km, 220 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
STH9301 Klouček Martin SK Studenec C 51112 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 80 Kč
PHK8506 Elbl Marek OK 99 Hradec Králové C 9363 80 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 80 Kč
LPU8612 Fatura Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2067400 80 Kč
KUN9102 Lux Filip TJ Sokol Kunvald C 9020 80 Kč
KUO9201 Koblížek Miroslav KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 80 Kč
6.00 km, 265 m, 25 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
4.80 km, 225 m, 21 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice 425538 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 232910 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398979 80 Kč
VRL7101 Fikar Aleš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2011832 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
5.20 km, 235 m, 23 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
4.30 km, 185 m, 20 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416282 80 Kč
4.40 km, 200 m, 20 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
VRL5100 Picek Svatopluk OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9002 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
4.00 km, 180 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
4.00 km, 180 m, 19 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
3.40 km, 135 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 80 Kč
3.30 km, 115 m, 6 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
VRL0602 Knob Viktor OOS TJ Spartak Vrchlabí 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
LPU1 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU2 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
STH0502 Pfeifer Erik SK Studenec C 425575 50 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 50 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 232916 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061791 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 50 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 50 Kč
NNN0900 Samler Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0750 Samlerová Adéla Neregistrovaní 2049552 50 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9082 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU5 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice 2049521 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 50 Kč
SHK0900 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
3.40 km, 150 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 50 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 50 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 9598 50 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 50 Kč
BRU0200 Horký Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032389 50 Kč
BRU0203 Nývlt Václav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032387 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425527 50 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425507 50 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
LPU3 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice 410784 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
8RC6800 Vaňura Tomáš BZP zapůjčit 50 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 50 Kč
4.10 km, 205 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
BRU9900 Keller Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
BRU9500 Gašpar Patrik Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 80 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 80 Kč
celkem přihlášených: 715, vklad: 49430 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.