Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.10.2014
Místo konání:
Rekreační zařízení Kramolín - František Krátký
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 0002049602 40 Kč
ZBM0550 Mácalová Soňa SK Žabovřesky Brno C 2067226 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 40 Kč
RBK0451 Vyskočilová Karla SK Radioklub Blansko C zapůjčit 70 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
SJH0488 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 70 Kč
SJI0288 Dočkalová Klára OK Jihlava 2011866 40 Kč
2.40 km, 60 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno 2067211 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
ZBM0751 Stašková Sára SK Žabovřesky Brno C 436987 80 Kč
SJH0753 Urbanová Anna SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 70 Kč
2.80 km, 65 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53196 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 40 Kč
UBM0352 Taslerová Tereza MENISKOS Brno C 0002049603 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 40 Kč
NNN0009 Gregorová Iva Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
3.50 km, 70 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 40 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 40 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 40 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 410345 40 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 410338 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 40 Kč
ABM0155 Poloučková Petra KOB ALFA Brno B 438040 40 Kč
ABM0159 Králová Lucie KOB ALFA Brno B 2054642 40 Kč
ABM0160 Ingrštová Štěpánka KOB ALFA Brno 2073660 40 Kč
4.50 km, 100 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 70 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 52062 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 70 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 70 Kč
4.90 km, 110 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 1400403 70 Kč
7.20 km, 240 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 232496 70 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 70 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 70 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 70 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 70 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 70 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 70 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 70 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 70 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 70 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 70 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 70 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 70 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 70 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 70 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno A 331025 70 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 70 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 70 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 70 Kč
5.20 km, 150 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9254 Ondráčková Lucie SK OB Chotěboř C 53127 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 125 70 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 70 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 115 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 70 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 52013 70 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 70 Kč
6.00 km, 165 m, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7375 Gernertová Martina KOS TJ Tesla Brno C 9073 70 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 70 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 70 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 70 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 70 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 70 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 70 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 70 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 70 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 70 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno 2067937 70 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 70 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 253127 70 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 70 Kč
NNN0007 Gregorová Eva Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
4.60 km, 105 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
TBM6451 Starčuková Jana KOS TJ Tesla Brno C 232516 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 70 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 70 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 70 Kč
4.10 km, 90 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 70 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 70 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 886279 70 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 70 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2061799 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno C 9201067 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
2.40 km, 60 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
2.90 km, 65 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
VBM0301 Lička Adam VSK Mendelu Brno 7202856 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 0002049604 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049605 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 40 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
4.80 km, 105 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 40 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 40 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 40 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 40 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
ZBM0103 Svoboda Marek SK Žabovřesky Brno C 119 40 Kč
RBK0001 Vyskočil Pavel SK Radioklub Blansko C 2032131 40 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 0 40 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
TBM0202 Špringl Petr KOS TJ Tesla Brno C 53171 40 Kč
ABM0103 Fučík Kryštof KOB ALFA Brno C 682347 40 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 2049609 40 Kč
ABM0009 Šeďa Šimon KOB ALFA Brno C 332964 80 Kč
NNN0106 Cícha Matěj Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
5.20 km, 130 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9902 Jirgl Karel KOS TJ Tesla Brno B 331083 70 Kč
TBM9905 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 331599 70 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 339559 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
ZBM9807 Soška Marek SK Žabovřesky Brno B 339553 70 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 70 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno C 2054641 70 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 70 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 70 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 70 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 70 Kč
NNN0008 Gregor Michal Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
7.60 km, 250 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 70 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 70 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 70 Kč
10.60 km, 380 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 70 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53250 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 70 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 70 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 70 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 70 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 70 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 70 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering R 995859 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 70 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 70 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 70 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 70 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 70 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 70 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 70 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 70 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 70 Kč
ABM9309 Toman Filip KOB ALFA Brno C 331211 70 Kč
ABM9404 Suchý Václav KOB ALFA Brno C 207842 70 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 70 Kč
SBK7903 Grünwald Martin KOB START Blansko C 232258 140 Kč
7.20 km, 205 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 70 Kč
37C7700 Vaněček Roman Bez registrace zapůjčit 100 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 70 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 4632 70 Kč
OSN9200 Černík Václav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8023 70 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 70 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 70 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 70 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 70 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 70 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 70 Kč
9.20 km, 300 m, 21 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 70 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 70 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 70 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 70 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4638 70 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 70 Kč
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 0000361911 70 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 70 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 70 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 70 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 70 Kč
ABM7805 Zejda Jiří KOB ALFA Brno C 897375 70 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 1700079 70 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 70 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 70 Kč
6.70 km, 210 m, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 70 Kč
TBM6202 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 410187 70 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 70 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 70 Kč
LBM6212 Greguš Miloš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52012 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 70 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 70 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 70 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 70 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 70 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 140 Kč
5.50 km, 150 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 70 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 70 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 70 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 0000682606 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 52153 70 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 70 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 52713 70 Kč
4.40 km, 100 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
2.40 km, 60 m, 9 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno 446354 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno 232730 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno 2067212 40 Kč
UBM0751 Taslerová Martina MENISKOS Brno C 0000361909 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2061797 40 Kč
ZBM0851 Eliášová Marta SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 899170 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM1000 Eliáš Václav SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM1099 Koča František SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0752 Jindřichová Jana OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 113 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava 7926 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava 2011831 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 53276 40 Kč
OSN0600 Močuba Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 331641 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 80 Kč
ZBM0952 Stašková Sofie SK Žabovřesky Brno C 80 Kč
NNN0405 Cícha Václav Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
3.00 km, 65 m, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 40 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 40 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 40 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 40 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 40 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 40 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno 2067213 40 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno 2067214 40 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049606 40 Kč
UBM7252 Rudová Hana MENISKOS Brno C 0000515445 40 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336789 40 Kč
TBM6800 Špringl Lumír KOS TJ Tesla Brno C 53162 40 Kč
TBM6550 Špringlová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 410188 40 Kč
TBM9903 Špringl Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 331350 40 Kč
ABM6512 Fučík Radek KOB ALFA Brno C 681879 40 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 40 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 40 Kč
NNN0001 Došla Jan Neregistrovaní 2051480 40 Kč
NNN0002 Urbánek Petr Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0004 Fuchsová Marcela Neregistrovaní 2067207 40 Kč
NNN0010 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 40 Kč
NNN0012 Odstrčilová Hana Neregistrovaní 515160 40 Kč
NNN1001 Urbánková Lenka Neregistrovaní 2051480 40 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 40 Kč
celkem přihlášených: 445, vklad: 26260 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.