Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.10.2014
Místo konání:
Šemanovice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 400
Náhradníků: 400
1.60 km, 85 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 50 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 50 Kč
LME0450 Beníšková Klára Barbora SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
LME0451 Machová Anna SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7259 50 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 50 Kč
DLT0451 Nedvídková Katka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336704 50 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 50 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 1470170 50 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 50 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 50 Kč
STB0498 Jakoubková Anna TJ Stadion Nový Bor C 682369 50 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 50 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 50 Kč
2.40 km, 60 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 40 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 40 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 40 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056298 40 Kč
1.60 km, 90 m, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 50 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky B zapůjčit 70 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 50 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 50 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 50 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 50 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 50 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 50 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 50 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 50 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 50 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 50 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 50 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 50 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 50 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 50 Kč
2.00 km, 135 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky B 2069045 50 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 50 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 50 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 50 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 50 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 50 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 50 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 50 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 50 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 50 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 50 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 50 Kč
2.20 km, 160 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 90 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 90 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 90 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 90 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 90 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 90 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 411616 90 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 90 Kč
2.60 km, 195 m, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 90 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2020749 90 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 90 Kč
AOP9650 Mlčáková Markéta Orientační Běh Opava C 8810 90 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 90 Kč
2.10 km, 175 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 90 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 90 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 90 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 90 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 90 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 90 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 90 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 90 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 90 Kč
TUR9352 Švábková Anna OOB TJ Turnov C 7712 90 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 90 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 90 Kč
3.30 km, 295 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 90 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 90 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 90 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 90 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 90 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 90 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 90 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 90 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 90 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 90 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 90 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 90 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 90 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 90 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 90 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 90 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 90 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 90 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 90 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 90 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 90 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 90 Kč
2.60 km, 205 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 90 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7071964 90 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 90 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 90 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 90 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 90 Kč
2.40 km, 220 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 90 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 90 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 90 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 90 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 90 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 90 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 90 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 90 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 90 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 90 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 90 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 90 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 90 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 90 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 416139 90 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 90 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 90 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 90 Kč
TUR6552 Švábková Šárka OOB TJ Turnov C 7724 90 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 90 Kč
2.20 km, 250 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 90 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 90 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 90 Kč
LME6952 Machová Petra SK Los Mělník C zapůjčit 110 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 90 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 90 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 90 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 90 Kč
TJN6750 Šmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 90 Kč
2.10 km, 135 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 90 Kč
PGP6151 Jeřábková Jana SK Praga C 303948 90 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 90 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 90 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 90 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 90 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 90 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 90 Kč
TUR6260 Hejtmánková Věra OOB TJ Turnov C 682610 90 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice 440490 90 Kč
2.00 km, 115 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 90 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 90 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 90 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 90 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 90 Kč
1.80 km, 110 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 90 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 90 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 90 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
LIT5351 Ondrůjová Anna KOB Litvínov C 336715 90 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 90 Kč
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 90 Kč
1.80 km, 110 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 50 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 50 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 50 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 50 Kč
1.60 km, 85 m, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 50 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 50 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 50 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
LME0401 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 50 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 2056272 50 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 50 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 50 Kč
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 50 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 50 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 50 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 50 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 50 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 50 Kč
2.40 km, 60 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 40 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 40 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 40 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 40 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056269 40 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 40 Kč
1.60 km, 90 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 50 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 50 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 50 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 50 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 50 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 50 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 50 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 50 Kč
2.20 km, 160 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 50 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 50 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 50 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 4373 50 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 50 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 2053510 50 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 50 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 50 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 50 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 50 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 50 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 50 Kč
ROZ0103 Andres Martin OK Roztoky C 2069041 50 Kč
2.60 km, 195 m, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec C 2049589 90 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 90 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 90 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 90 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 90 Kč
TUR9903 Drobník Michal OOB TJ Turnov C 1403053 90 Kč
CHA9903 Hradecký Ondřej OK Chrastava C 436430 90 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 90 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 90 Kč
LME9900 Ždimera Jan SK Los Mělník C 336710 90 Kč
2.60 km, 205 m, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 246900 90 Kč
2.60 km, 205 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 90 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 90 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 90 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232508 90 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 90 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 90 Kč
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8119 90 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 90 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 90 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 90 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 90 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 90 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 90 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 90 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 90 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 90 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 90 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 90 Kč
3.90 km, 315 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 90 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 90 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 90 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 90 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 90 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 90 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 90 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 90 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 90 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 90 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 90 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 90 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 90 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 90 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 90 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 90 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 90 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 90 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 90 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 90 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 90 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 90 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 90 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 90 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 90 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 90 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 90 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 90 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 90 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 90 Kč
LDC9201 Patzelt Vilém KOB Děčín C 7667667 90 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 90 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 90 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 90 Kč
3.10 km, 280 m, 21 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 90 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 90 Kč
DLT7501 Nedvídek Martin KrOB Rozmarýn Litoměřice 301541 90 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 90 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 90 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 90 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 90 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 90 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 90 Kč
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 90 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 90 Kč
2.80 km, 275 m, 20 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 90 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 90 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 90 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 90 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 90 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 90 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 90 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 90 Kč
BOR7100 Křtěnský Roman OK Jiskra Nový Bor C 8510 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 90 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 90 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 90 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 90 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 90 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 90 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 90 Kč
2.90 km, 235 m, 19 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 51262 90 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 90 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 90 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 90 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 90 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 90 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 90 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 90 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 90 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
2.70 km, 190 m, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 90 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 90 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 90 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 90 Kč
BOR6300 Ullrich Petr OK Jiskra Nový Bor C 8446 90 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 90 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 90 Kč
TJN6001 Vitebský Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 90 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 90 Kč
2.40 km, 220 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 90 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 90 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 90 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 90 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 90 Kč
2.20 km, 150 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 90 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 90 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 90 Kč
STB5003 Našinec Jiří TJ Stadion Nový Bor C 49982 90 Kč
2.00 km, 115 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 50 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 50 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 50 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 50 Kč
1.80 km, 110 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 50 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 50 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 50 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 50 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 50 Kč
celkem přihlášených: 399, vklad: 31230 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.