Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.10.2014
Místo konání:
Janovičky u Broumova
Pořadatel:
BRU - Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
BRM - Sokol Burdych
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     HDR     P     T    
1.90 km, 5 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 000131 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027214 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
2.60 km, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 425535 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 50 Kč
LTU0251 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
3.20 km, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0052 Zahradníková Denisa SK Studenec C 425576 50 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0002075653 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
LTU0150 Kubíková Erika OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000416343 50 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426376 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 0002058527 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
SHK0052 Roušalová Denisa OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
3.50 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 80 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
ZAM9951 Barnetová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 80 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA9950 Paděrová Anna TJ START Náchod C 405983 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
KOR9950 Tichá Gabriela OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09598 80 Kč
3.90 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0000426332 80 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
4.20 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
SNA8951 Zákravská Šárka TJ START Náchod C 410778 80 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
3.10 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 052324 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 80 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
69P6850 Kurzyp Anna (POL) MKS MOS Wrocław zapůjčit 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
2.70 km, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 80 Kč
TYN6351 Vlčková Pavla OOB SK Týniště nad Orlicí C 995829 80 Kč
SNA6451 Zákravská Hana TJ START Náchod C 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
LTU6751 Jaklová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009032 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
2.60 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
2.30 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
1.90 km, 5 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
69P0600 Kurzyp Michał (POL) MKS MOS Wrocław zapůjčit 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027209 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
2.60 km, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2070815 50 Kč
LPU0409 Kratochvíl Michal OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0407 Jelínek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 407 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0406 Keřka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 9693 50 Kč
NPA0405 Lenfeld Denis SK LOB Nová Paka C 9689 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
3.30 km, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301130 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405993 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073723 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
NPA0301 Hák Petr SK LOB Nová Paka C 2017685 50 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí 887163 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 887160 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0000004295 50 Kč
LTU0202 Zima Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 50 Kč
LPU0208 Koblížek Václav OK Lokomotiva Pardubice C 2049519 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2049545 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
3.50 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 303925 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 50 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 50 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
VAM0000 Adamovský Michal OB Vamberk C 9789 50 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
3.70 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 80 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 80 Kč
3.30 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU9903 Kahoun Adam OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
4.70 km, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice C 436968 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 436955 80 Kč
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 303951 80 Kč
6.40 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000410355 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
SHK8908 Havlas Jan OK Slavia Hradec Králové C 9847 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 80 Kč
3.90 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
KUO9201 Koblížek Miroslav KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
STH9301 Klouček Martin SK Studenec C 51112 80 Kč
CHC8903 Adamec Marek K.O.B. Choceň C 320303 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 80 Kč
LPU8612 Fatura Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2067400 80 Kč
17P8000 Hajdas Przemysław (POL) WKS Śląsk 1431999 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
4.70 km, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
3.70 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 232910 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA6401 Hanuš Luboš TJ START Náchod C 9627 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
2.70 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 80 Kč
SNA5600 Sedloň Josef TJ START Náchod C 7244 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
2.60 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
1.90 km, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
STH0502 Pfeifer Erik SK Studenec C 425575 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 253351 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061791 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald 405981 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 50 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice 50 Kč
ALB0450 Černá Pavla OOB Albrechtice nad Orlicí 7220 50 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice 410784 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
HOR5555 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice 50 Kč
SHK7500 Kodytek Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2070828 50 Kč
SHK7351 Prokšíková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Agáta OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
4.70 km, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
celkem přihlášených: 442, vklad: 29540 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.