Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.10.2014
Místo konání:
Blatiny, penzion Solitary II
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.10 km, 30 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
PZR0451 Drápalíková Adéla UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53149 40 Kč
ZBM0550 Mácalová Soňa SK Žabovřesky Brno C 2067226 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
2.00 km, 70 m, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno 2067211 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
2.60 km, 65 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
UBM0352 Taslerová Tereza MENISKOS Brno C 2049603 40 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53196 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
NNN0118 Gregorová Iva Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
OSN0252 Pejchalová Ludmila SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
3.10 km, 100 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 40 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 40 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 40 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 40 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř C 8884 40 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 40 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 2042528 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
ABM0159 Králová Lucie KOB ALFA Brno B 2054642 40 Kč
ABM0160 Ingrštová Štěpánka KOB ALFA Brno 2073660 40 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 40 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 60 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 60 Kč
OSN0002 Močubová Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53177 40 Kč
4.30 km, 120 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 52062 70 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 70 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 105 Kč
5.30 km, 145 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9777 Navrátilová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 229382 70 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 70 Kč
6.60 km, 180 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 70 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 70 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 70 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 70 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 232496 70 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 70 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 70 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 70 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 70 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 105 Kč
SHK0001 Dobrá Libuše OK Slavia Hradec Králové zapůjčit 100 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 140 Kč
ZBM8399 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno 1633330 70 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko C 219249 140 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 70 Kč
4.30 km, 105 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
CTB9254 Ondráčková Lucie SK OB Chotěboř C 53127 70 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 70 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 0000515449 70 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 70 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
NNN0113 Zedníková Michaela Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
PTI8485 Zavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 140 Kč
4.90 km, 135 m, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 70 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 70 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 70 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 70 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 70 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 70 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 70 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 70 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 70 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 70 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 70 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov 2073658 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 70 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 70 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 70 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 253127 70 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 70 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 70 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 70 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 105 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 105 Kč
TBM9999 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno 2067215 70 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 515049 105 Kč
4.30 km, 130 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 70 Kč
TBM6451 Starčuková Jana KOS TJ Tesla Brno C 232516 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 70 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 70 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 70 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 70 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 70 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 70 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 70 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 135 Kč
3.40 km, 120 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 70 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 70 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 70 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 70 Kč
LBM5980 Rysková Dana TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52035 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
LBM4858 Bogdálková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 426499 70 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
2.10 km, 30 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 0000361966 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 438608 40 Kč
PZR0401 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8699 40 Kč
PZR0402 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52970 40 Kč
PZR0403 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 219332 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 53161 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko C 980337 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2061799 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
2.00 km, 70 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno 410702 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
ABM0502 Smutný Jakub KOB ALFA Brno zapůjčit 70 Kč
SBK0707 Grünwald jr Martin KOB START Blansko zapůjčit 90 Kč
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
VBM0301 Lička Adam VSK Mendelu Brno 7202856 40 Kč
VBM0302 Musil Štěpán VSK Mendelu Brno 2075632 40 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 0002049604 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049605 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 0000361937 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 0002049608 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 40 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
ZBM0304 Kraus Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051512 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
CHT0201 Burkoň Jan OOB SK Chrast 0 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 60 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 60 Kč
4.30 km, 120 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 40 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 40 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 40 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 40 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 0002049609 40 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 40 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 40 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 0 40 Kč
ABM0009 Šeďa Šimon KOB ALFA Brno C 332964 40 Kč
ABM0103 Fučík Kryštof KOB ALFA Brno C 682347 60 Kč
5.30 km, 145 m, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9902 Jirgl Karel KOS TJ Tesla Brno B 331083 70 Kč
TBM9905 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 331599 70 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 70 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 70 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 70 Kč
ZBM9807 Soška Marek SK Žabovřesky Brno B 339553 70 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 70 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno C 2054641 70 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 70 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 70 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast B 53175 70 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 70 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 70 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 70 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 70 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 70 Kč
NNN0116 Gregor Michal Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
6.80 km, 175 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 70 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
ZBM9710 Šplíchal Marek SK Žabovřesky Brno B 2042511 70 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 70 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 70 Kč
9.40 km, 245 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53250 70 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 70 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 70 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 70 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 4781 70 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 70 Kč
VAM8811 Klícha Martin OB Vamberk C 9510 70 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 70 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 70 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 70 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 70 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 70 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 2059743 70 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 70 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 70 Kč
ZBM8207 Eliáš Jan SK Žabovřesky Brno C 336797 70 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 70 Kč
ADA8701 Schmid Vladimír OOB Spartak Adamov C 49869 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
51X8600 Koláček Josef SK HZS OL zapůjčit 100 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 70 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 70 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 70 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 70 Kč
ABM9309 Toman Filip KOB ALFA Brno C 331211 70 Kč
ABM9404 Suchý Václav KOB ALFA Brno C 207842 70 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 886825 70 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 105 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 140 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 140 Kč
5.40 km, 180 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 70 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 100 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 70 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 70 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 70 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 70 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 70 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 70 Kč
SJI7202 Záboj Petr OK Jihlava C 2061824 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
CHT7201 Švec Jiří OOB SK Chrast C 53151 70 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 70 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 70 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 416206 105 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 105 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 140 Kč
RBK9999 Kaňovský Adam SK Radioklub Blansko zapůjčit 135 Kč
7.10 km, 195 m, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4638 70 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 70 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 70 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 70 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 70 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 70 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 0000515452 70 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 0000361980 70 Kč
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 361911 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 70 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 70 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 70 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 70 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 70 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno 2067213 70 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 70 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 70 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 70 Kč
ABM7703 Klimánek Martin KOB ALFA Brno C 682352 70 Kč
ABM7805 Zejda Jiří KOB ALFA Brno C 897375 70 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 888616 105 Kč
TBM7435 Ptáček Jan KOS TJ Tesla Brno C 53290 105 Kč
NNN0109 Milán Radek Neregistrovaní 2045217 70 Kč
6.00 km, 165 m, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 70 Kč
TBM6202 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 410187 70 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 70 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 70 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
TTR6749 Drábek Petr OOB Třebíč zapůjčit 100 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 70 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 70 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 70 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 70 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 70 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 70 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 70 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 70 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
ABM6512 Fučík Radek KOB ALFA Brno C 681879 105 Kč
4.90 km, 135 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 70 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 70 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 70 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 70 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 70 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 70 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 52153 70 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 70 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 52713 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 105 Kč
3.40 km, 120 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 70 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 105 Kč
2.00 km, 70 m, 5 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno 232730 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
ADA7501 Kozohorský Jiří OOB Spartak Adamov 2073729 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 40 Kč
UBM0751 Taslerová Martina MENISKOS Brno C 361909 40 Kč
BBM0800 Denemarek Max BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 70 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52079 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2061797 40 Kč
ZBM0851 Eliášová Marta SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 899170 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM1000 Eliáš Václav SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0752 Jindřichová Jana OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 110 40 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 40 Kč
OSN0600 Močuba Jan Nepomuk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
ADA7600 Czetmayer Robert OOB Spartak Adamov zapůjčit 70 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno 2067212 40 Kč
ABM0656 Bendíková Veronika KOB ALFA Brno C 332969 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 53276 40 Kč
PTI0700 Šnajdr Jakub Sportovní klub Ptení C 8835 40 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
NNN0102 Nedvědová Olga Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0103 Musilová Lucie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0107 Milánová Viktorie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0108 Milánová Sára Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 70 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 40 Kč
NNN0114 Hiklova Eva Neregistrovaní 8003 40 Kč
SJI9999 Procházková Anita OK Jihlava 301216 40 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 40 Kč
LBM10xx Salajka Viktor TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52044 40 Kč
ASU1017 Aleš Mikuláš Magnus Orienteering C 8875 40 Kč
ASU1077 Alešová Anna Magnus Orienteering C 765108 40 Kč
NNN0131 Daňhelovi Agáta a Babeta Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
PTI0808 Mikuš Matěj Sportovní klub Ptení C 8830 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 53269 40 Kč
NNN0132 Janačík Tadeáš Neregistrovaní 230663 40 Kč
3.20 km, 85 m, 10 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 40 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 40 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM 446404 40 Kč
TTR6999 Drábková Jitka OOB Třebíč zapůjčit 70 Kč
TTR0149 Drábek Vojta OOB Třebíč zapůjčit 70 Kč
TTR0199 Drábková Eliška OOB Třebíč zapůjčit 70 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 40 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 40 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 40 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049606 40 Kč
UBM7252 Rudová Hana MENISKOS Brno C 0000515445 40 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 0000515472 40 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 515446 40 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 40 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 40 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 40 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 40 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 40 Kč
ZBM0599 Gombiková Johana SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
ZBM0399 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
SJI7551 Rachůnková Markéta OK Jihlava 111 40 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336789 40 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno 2067214 40 Kč
ABM0059 Syrovátková Andrea KOB ALFA Brno C 420427 40 Kč
ABM7452 Šeďová Klára KOB ALFA Brno 438044 40 Kč
OSN0001 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 1232505 40 Kč
NNN0101 Nedvěd Jan Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0104 Fousek Martin Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0105 Fousková Leona Neregistrovaní 301285 40 Kč
NNN0106 Milánová Iva Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0110 Urbánková Lenka Neregistrovaní 2051480 40 Kč
NNN0111 Urbánek Petr Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0112 Odstrčilová Hana Neregistrovaní 515160 40 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA zapůjčit 70 Kč
NNN0115 Holý Michal Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0117 Gregor David Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0119 Danzingerová Elen Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0120 Berka Martin Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0121 Kovačič Marek Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0122 Augustiňák Dušan Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0123 Kalous Martin Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0124 Seifert Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0125 Pekař Jan Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0126 Raus Evžen Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0127 Lavička Jan Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0128 Kovačičová Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0129 Ostřejšová Vendula Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0130 Klaclová Šárka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
PTI8365 Mikušová Ivana Sportovní klub Ptení C 8831 40 Kč
celkem přihlášených: 525, vklad: 32415 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.