Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.10.2014
Místo konání:
ZŠ TGM Fulnek
Pořadatel:
ODR - SKOB Odry
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P2     P4    
2.20 km, 50 m, 6 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 30 Kč
2.30 km, 40 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 30 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 30 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 30 Kč
1.80 km, 40 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 30 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec B 8654 30 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec B 8656 30 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 30 Kč
BFM0251 Božoňová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49451 30 Kč
BFM0351 Zajícová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49496 30 Kč
2.30 km, 60 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec 49360 90 Kč
2.60 km, 65 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 90 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 90 Kč
BFM9951 Adámková Simona SKOB Frýdek - Místek C 428271 90 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 90 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 90 Kč
14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 90 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 90 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 90 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 90 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 90 Kč
3.80 km, 90 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 90 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 90 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 2073724 90 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 90 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 90 Kč
VRB8953 Hvorecká Eva Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301211 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 90 Kč
24P8750 Wysocka Olga (POL) Slask O-Team 222889 90 Kč
24P8500 Wysocka Malwina (POL) Slask O-Team 886617 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 436421 90 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 90 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 90 Kč
16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 90 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
MOV6851 Bednaříková Adriana SKOB Ostrava C 2025336 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 90 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 90 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 90 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 90 Kč
2.20 km, 55 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 90 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
SFM6851 Spratková Iva O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 90 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 90 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 90 Kč
AOP6851 Pavelková Michaela Orientační Běh Opava C 49405 90 Kč
2.10 km, 50 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 90 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 90 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 90 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 90 Kč
2.00 km, 50 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 30 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 30 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 30 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 30 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 30 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 30 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 30 Kč
BFM0407 Adámek Tomáš SKOB Frýdek - Místek 426342 30 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 30 Kč
VRB0424 Langer Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 30 Kč
VRB0401 Kresta Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428464 30 Kč
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 30 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 30 Kč
1.90 km, 40 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 30 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 30 Kč
TRI0201 Gabrys Adam TJ TŽ Třinec 49355 30 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 30 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 30 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 30 Kč
3.30 km, 85 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 90 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 8664 90 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec 8653 90 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 90 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 90 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 90 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 232527 90 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 90 Kč
2.90 km, 100 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 90 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 90 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 90 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 90 Kč
3.80 km, 120 m, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 90 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava B 428227 90 Kč
4.50 km, 140 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7501 Pecka Vlastimil LOK-o Liberec C 682640 90 Kč
LOV8400 Langer Martin lepus.cz C 887937 90 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 90 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 90 Kč
HAV8608 Preissler Adam OB Havířov C 2023963 90 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 428234 90 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 90 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 90 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 90 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C zapůjčit 130 Kč
VRB8504 Velička Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301233 90 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 90 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 90 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 90 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 90 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 90 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 90 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 90 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 90 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 90 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 90 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 90 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 90 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 90 Kč
4.30 km, 130 m, 21 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 90 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 90 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 90 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 90 Kč
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 90 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 90 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 90 Kč
3.50 km, 90 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 90 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 1400416 90 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 90 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 90 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 90 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 90 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 90 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 90 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
2.90 km, 80 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 90 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 90 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 232614 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 90 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 90 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 90 Kč
AOP5801 Pavelek Luděk Orientační Běh Opava C 8811 90 Kč
TRC5800 Stebel Pavel SKOB BETA Třinec C 8783 90 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 90 Kč
2.30 km, 65 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 90 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 90 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 90 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 90 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 90 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 90 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 90 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 90 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 90 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
RAD3801 Fajgl Jaromír TJ Sokol Radslavice C 49434 90 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 90 Kč
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232358 30 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec 8663 30 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec 49322 30 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 30 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 30 Kč
SOP7000 Suchánek Dušan OOB TJ Slezan Opava 446333 30 Kč
AOV0850 Dreiseitelová Elen OOB TJ Baník Ostrava C 2050482 30 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 30 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 30 Kč
TRI1000 Halabrin Roman TJ TŽ Třinec 49381 30 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 30 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 8657 30 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 301309 30 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec 49382 30 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 30 Kč
SFM1201 Sebera Hugo O-RUNNAŘI Beskydy 2031358 30 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 30 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 30 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 30 Kč
VRB0778 Langerová Lucie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 30 Kč
VRB0797 Jägermannová Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 30 Kč
VRB0400 Dudek Andreas Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 30 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 30 Kč
VRB0757 Číhalíková Nikola Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 30 Kč
VRB0808 Číhalík Roman Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 30 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 30 Kč
2.10 km, 60 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
LOV8251 Šrubařová Aneta lepus.cz C 52942 50 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 50 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232530 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
6YC7450 Vavříková Iveta Neregistrovaní 1403416 50 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SK OB Horní Benešov C 4684 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SK OB Horní Benešov C 231950 50 Kč
SFM8651 Haluzíková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
BFM6151 Mutinová Lidmila SKOB Frýdek - Místek 49461 50 Kč
AOP0051 Pavelková Ema Orientační Běh Opava C 418625 50 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 49462 50 Kč
OOP7700 Gross Petr TJ Opava 232522 50 Kč
3.00 km, 70 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428283 50 Kč
celkem přihlášených: 238, vklad: 16740 Kč