Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.10.2014
Místo konání:
areál střelnice Bramberk, Horní Maxov
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     LLI     P2     P4     T6    
1.60 km, 75 m, 5 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 50 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 50 Kč
STB0498 Jakoubková Anna TJ Stadion Nový Bor C 682369 50 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 50 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 50 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 50 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 50 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 50 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 50 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4357 50 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 50 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 50 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 2070830 50 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 50 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 50 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 50 Kč
DLT0451 Nedvídková Katka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336704 50 Kč
65D0002 Funk Julika (GER) Orientierungslauf Klub Leipzig 2209 50 Kč
1.80 km, 100 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 45 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 45 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 45 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 45 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 45 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 4402233 45 Kč
VSP0550 Floriánková Františka USK Praha C 2021839 45 Kč
TJN1061 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 75 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 45 Kč
TJN0460 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 75 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C zapůjčit 75 Kč
TJN0751 Vajskebrová Petra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067315 45 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 45 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 45 Kč
74C2603 Trnková Anna NER zapůjčit 75 Kč
2.20 km, 80 m, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 50 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 50 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 50 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 50 Kč
VLI0150 Balatková Barbora Slavia Liberec orienteering 2073665 50 Kč
VLI0253 Svobodová Eva Slavia Liberec orienteering 2073668 50 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 50 Kč
56X0250 Tymešová Anna Neregistrovaní Bor 4364 50 Kč
BOR0252 Kosinová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4395 50 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 50 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 50 Kč
CHA0255 Hejcmanová Monika OK Chrastava C 2049596 50 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 50 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 50 Kč
TJN0352 Kopecká Tamara OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067318 50 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 50 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 50 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
STB0299 Pulda Aleksandra TJ Stadion Nový Bor B 2016463 50 Kč
3.10 km, 120 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 50 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 50 Kč
TUV0051 Mullerová Anička SOK TJ Turnov C 21645 50 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 50 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 50 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 50 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4365 50 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 50 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 50 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 50 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 50 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 50 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 50 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 50 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 50 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 50 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 50 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2016469 50 Kč
3.70 km, 180 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 80 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 80 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 80 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 80 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 80 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 80 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 80 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 80 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 80 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 80 Kč
4.40 km, 170 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 80 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 80 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 80 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 80 Kč
5.50 km, 300 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 80 Kč
4.00 km, 150 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT8750 Kalinová Lucie KrOB Rozmarýn Litoměřice 301543 80 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 80 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 80 Kč
DLT8551 Nedvídková Iva KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5642 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 80 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 80 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 80 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 80 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 80 Kč
LDC9250 Vlčková Klára KOB Děčín C 53554 80 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 80 Kč
CHA8650 Šulcová Veronika OK Chrastava C 8193 80 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 80 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 80 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 80 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 80 Kč
TJN9350 Pařízková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2011824 80 Kč
ASU8597 Jindřišková Martina Magnus Orienteering C 53111 80 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 80 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 80 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 0000008236 80 Kč
74C8881 Koudelková Markéta NER zapůjčit 110 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 80 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice C 515447 110 Kč
7.50 km, 360 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 80 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 80 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2031372 80 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha 2051473 80 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 80 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 80 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 80 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 80 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 80 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 80 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 80 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 80 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 80 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 80 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 110 Kč
5.70 km, 270 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7450 Gajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 80 Kč
VLI7755 Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 80 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 80 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 80 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 80 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 80 Kč
4.60 km, 180 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 80 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 80 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 80 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha zapůjčit 110 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
TJN7151 Pařízková Věrka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8254 80 Kč
65D0003 Funk Ira (GER) Orientierungslauf Klub Leipzig 2122 80 Kč
4.60 km, 180 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 80 Kč
BOR6651 Marešová Pavlína OK Jiskra Nový Bor C 8465 80 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 1007552 80 Kč
11D0001 Krömer Ines (GER) HSG TURBINE ZITTAU 411402 80 Kč
4.40 km, 170 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
74C8882 Koudelková Jana NER zapůjčit 110 Kč
4.40 km, 170 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 80 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 80 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 80 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 80 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 110 Kč
74C2502 Franckeová Líba NER zapůjčit 140 Kč
4.00 km, 150 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 70 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 70 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 70 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 70 Kč
11D0003 Ender Irina (GER) HSG TURBINE ZITTAU 6424 70 Kč
3.70 km, 150 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 70 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 70 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 70 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 70 Kč
1.60 km, 75 m, 5 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA C 53026 50 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 50 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 50 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 50 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2049588 50 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 50 Kč
CHA0401 Holan Petr OK Chrastava 4403311 50 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 50 Kč
TJN0404 Havíř Kryštof OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070856 50 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 50 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 50 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 50 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 50 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 7780 50 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 50 Kč
TJN0502 Vajskebr Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070807 80 Kč
STB0403 Pulda Eryk TJ Stadion Nový Bor C 2016464 50 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 80 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 50 Kč
1.80 km, 100 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 45 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 45 Kč
VLI0402 Randáček Prokop Slavia Liberec orienteering 2078460 45 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 45 Kč
BOR0502 Nýdrle Petr OK Jiskra Nový Bor C 4378 45 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor C 4368 45 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 45 Kč
TJN1011 Horna Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 75 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 45 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 45 Kč
TJN1030 Slabý Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 75 Kč
65D0001 Funk Timon (GER) Orientierungslauf Klub Leipzig 4286767 45 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 45 Kč
74C2606 Horák Jakub NER zapůjčit 75 Kč
2.20 km, 80 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 50 Kč
TUV0214 Muller Ondra SOK TJ Turnov C 23777 50 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 50 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 50 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
LLI0202 Burgr Jan LOK-o Liberec C 2070859 50 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 50 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 50 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 4402232 50 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 50 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 50 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 50 Kč
CHA0200 Brand Adam OK Chrastava C 331464 50 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 50 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 50 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 50 Kč
CHA0302 Henzl Pavel OK Chrastava C 2059765 50 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 50 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 50 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 50 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 50 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 50 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 50 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor B 9109211 50 Kč
19P0010 Szymon Rygiel (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025010 50 Kč
TAP0410 Tůma Šimon KOB Tretra Praha 2075696 50 Kč
3.70 km, 180 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 50 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 50 Kč
VLI0102 Turek Martin Slavia Liberec orienteering 2078464 50 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 50 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 4402 50 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava C 2059764 50 Kč
CHA0102 Rajn Filip OK Chrastava C 436414 50 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava C 436431 50 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 50 Kč
VSP0001 Aschermann Martin USK Praha C 2020710 50 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 50 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 50 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 50 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 50 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 50 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 50 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 50 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 50 Kč
5.50 km, 300 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor A 682362 80 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 80 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 80 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 80 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 80 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 80 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 80 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 80 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 80 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava C 2049592 80 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 80 Kč
7.60 km, 360 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 80 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 80 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 80 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200322 80 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 80 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 80 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 80 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 80 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 80 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 80 Kč
BOR8900 Stránský Michal OK Jiskra Nový Bor C 52901 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 80 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 80 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 80 Kč
JEN9703 Hájek Jan OB Jenišovice C 411526 80 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 80 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 80 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 80 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 80 Kč
7NC7800 Bergl Tomáš NNNN 7904 80 Kč
11.80 km, 510 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 80 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 80 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 80 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 80 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 80 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0000500263 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 80 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 80 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 80 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov A 330671 80 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 80 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 80 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 80 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 80 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 80 Kč
BOR6501 Mareš Martin OK Jiskra Nový Bor C 8487 80 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 80 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 80 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 80 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 80 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 80 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 80 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 80 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 80 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 504407 80 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 80 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 110 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 110 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 110 Kč
8.40 km, 410 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
5RC7500 Střelba Ondřej Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 110 Kč
7.90 km, 350 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 80 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 80 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 80 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 80 Kč
BOR7100 Křtěnský Roman OK Jiskra Nový Bor C 8510 80 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 80 Kč
VSP7304 Floriánek Jan USK Praha C 2032112 80 Kč
7.00 km, 380 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 80 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 80 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 80 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 80 Kč
6.40 km, 360 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 80 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
BOR6300 Ullrich Petr OK Jiskra Nový Bor C 8446 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 80 Kč
5.70 km, 270 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8167 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 0000008155 80 Kč
97C5577 Ditrich Pavel No register 64718 80 Kč
74C2501 Francke Karel NER zapůjčit 140 Kč
4.60 km, 180 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 70 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 70 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 70 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 70 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 70 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 70 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 70 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 70 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 446348 70 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 70 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 70 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 70 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 70 Kč
11D0004 Ender Volker (GER) HSG TURBINE ZITTAU 6488 70 Kč
4.40 km, 170 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 70 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 70 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 70 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 70 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 70 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 70 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 70 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 70 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 70 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 70 Kč
4.00 km, 150 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 70 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 70 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 70 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 70 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 70 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 70 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 70 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 70 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 70 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 70 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 70 Kč
1.80 km, 100 m, 6 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0752 Mullerová Markéta SOK TJ Turnov C 45 Kč
LLI0650 Burgrová Zuzana LOK-o Liberec C 2070846 45 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 45 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 45 Kč
SRK0702 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2060250 45 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301102 45 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 45 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C 1403054 45 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 45 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 45 Kč
BOR0950 Koutná Amélie OK Jiskra Nový Bor C 4366 45 Kč
CHA0651 Brandová Anna Marie OK Chrastava C 4403305 45 Kč
CHA0752 Jeřábková Tereza OK Chrastava C 4403303 45 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 45 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 4403301 45 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 4403306 45 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 4403308 45 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 4403314 45 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 4403302 45 Kč
CHA0504 Březina Karel OK Chrastava 4403307 45 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava 4403310 45 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 45 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 45 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 45 Kč
TJN1010 Čičko Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 75 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 45 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 45 Kč
TJN1060 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 75 Kč
TJN1012 Roubíček Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 75 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515458 45 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515409 45 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 7776 45 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 7787 45 Kč
TJN0560 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 75 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha 2060242 45 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 75 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava 4403304 45 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 45 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 515080 45 Kč
EKP1010 Ouhrabka Vít VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 45 Kč
TJN1031 Slabý Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 75 Kč
SRK7777 Papíková Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. zapůjčit 75 Kč
SRK7778 Papíková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. zapůjčit 75 Kč
74C8887 Vojtíková Tereza NER zapůjčit 75 Kč
74C8888 Vojtíková Klára NER zapůjčit 75 Kč
74C8889 Vomáčka Antonín NER zapůjčit 75 Kč
74C8890 Vomáčka Vítek NER zapůjčit 75 Kč
74C8891 Maděra Jakub NER zapůjčit 75 Kč
39X8881 Vávra Vladimír OK Cvikov/CVI zapůjčit 75 Kč
39X8882 Blažkovan Matěj OK Cvikov/CVI zapůjčit 75 Kč
39X8883 Stehlíková Adéla OK Cvikov/CVI zapůjčit 75 Kč
ZBP7799 Broumová Johanka OOB SK Zbraslav 2075667 45 Kč
PHK7777 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové zapůjčit 75 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 45 Kč
62X0001 Čalounová Klára Neregistrovaní 62X 887154 45 Kč
62X0002 Štrynclová Johanka Neregistrovaní 62X 07981 45 Kč
62X0003 Štryncl Vilém Neregistrovaní 62X 7752 45 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 4402218 45 Kč
62X0005 Šebelka Jakub Neregistrovaní 62X 4402219 45 Kč
74C2604 Trnka Lukáš NER zapůjčit 75 Kč
74C2605 Horáková Lenka NER zapůjčit 75 Kč
6.50 km, 245 m, 18 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 80 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 80 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 80 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 80 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 80 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 80 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 80 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 80 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 80 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 80 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec C 2049589 80 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
LLI7500 Burgr Jan LOK-o Liberec C 51202 80 Kč
LLI8450 Křenková Blanka LOK-o Liberec C 51207 80 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C zapůjčit 110 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 80 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 80 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 80 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 80 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 80 Kč
1.80 km, 80 m, 6 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 60 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 60 Kč
74C5000 Jírová Monika NER 207856 60 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 60 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 60 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 60 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor 8451 60 Kč
BOR7950 Pitrová Zuzana OK Jiskra Nový Bor 8501 60 Kč
BOR7053 Ullrichová Květa OK Jiskra Nový Bor C 8440 60 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 60 Kč
BOR6653 Kubcová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8430 60 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha zapůjčit 90 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2059767 60 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2059763 60 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2070843 60 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava 2059768 60 Kč
CHA9951 Šrlová Karolína OK Chrastava 2049586 60 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2049591 60 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava 2070857 60 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava 2049594 60 Kč
VSP7353 Floriánková Daniela USK Praha C 2021840 60 Kč
TJN5062 Nedomlelová Alice OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 7726 60 Kč
TJN6868 Novotná Michaela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232502 60 Kč
TJN5063 Roubíčková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 90 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 90 Kč
CHA7450 Sychrová Kateřina OK Chrastava 2070836 60 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 60 Kč
TJN7035 Kárný Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059770 60 Kč
TJN9850 Šikolová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056286 60 Kč
TJN9960 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 90 Kč
TJN9961 Loulová Anička OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 90 Kč
74C8899 Benháková Dagmar NER zapůjčit 90 Kč
PHK9998 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové zapůjčit 90 Kč
KPY7777 Náhlovská Markéta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 1470170 60 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232908 60 Kč
74C1501 Vítková Anna NER zapůjčit 90 Kč
74C1502 Vítek Alexandr NER zapůjčit 90 Kč
74C2503 Macháček Jakub NER zapůjčit 90 Kč
74C2609 Vokálová Jitka NER 232514 60 Kč
74C2610 Vokálová Markéta NER 410359 60 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 60 Kč
3.70 km, 140 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 60 Kč
TUR6260 Hejtmánková Věra OOB TJ Turnov C 682610 60 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 60 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 60 Kč
BOR7312 Socha Tomáš OK Jiskra Nový Bor 8450 60 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 60 Kč
TJN5010 Skal Jarda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2069076 60 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 60 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 60 Kč
TUV8350 Švagerová Pavla SOK TJ Turnov 22305 60 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2061813 60 Kč
9XC5500 Hnídek Stanislav Neregistr 2073662 60 Kč
7NC8200 Berglová Lucie NNNN 51841 60 Kč
11D0002 Krömer Michael (GER) HSG TURBINE ZITTAU 411441 60 Kč
74C8883 Maděrová Michaela NER zapůjčit 90 Kč
74C8884 Maděra Josef NER zapůjčit 90 Kč
74C8790 Tůmová Tereza NER zapůjčit 90 Kč
62X0004 Miklasová Markéta Neregistrovaní 62X 4402231 60 Kč
74C2601 Kubíková Iveta NER 2032158 60 Kč
74C2602 Smlsal Zdeněk NER zapůjčit 90 Kč
74C2607 Müller Aleš NER zapůjčit 90 Kč
74C2608 Vokál David NER 232504 60 Kč
TJN1501 Zuzánková Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8256 60 Kč
5.50 km, 300 m, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 60 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 60 Kč
11X8501 Hrouda Štěpán Pivní Liga Jablonec nad Nisou 9101110 60 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice 682112 60 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 60 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 60 Kč
BOR8905 Mareš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8460 60 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 60 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava 2070841 60 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 60 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 60 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 60 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 60 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 60 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava 2059762 60 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava 2070837 60 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 60 Kč
DLT7501 Nedvídek Martin KrOB Rozmarýn Litoměřice 301541 60 Kč
DLT8251 Nedvídková Pavla KrOB Rozmarýn Litoměřice 7402727 60 Kč
97C5500 Drbohlav Mirek No register zapůjčit 90 Kč
74C8885 Vojtík Pavel NER zapůjčit 90 Kč
74C8886 Vomáčko Slávek NER zapůjčit 90 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 60 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 60 Kč
74C1503 Zemlerová Iva NER zapůjčit 90 Kč
74C3076 Fortik Michal NER zapůjčit 90 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 60 Kč
celkem přihlášených: 657, vklad: 45125 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.