Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Poslední kufr)

Datum:
01.11.2014
Místo konání:
Žďárná
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
2.00 km, 15 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2073423 50 Kč
SSU0450 Zindulková Štěpánka SK Severka Šumperk C 52553 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 50 Kč
2.30 km, 20 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 50 Kč
KON0355 Spurná Štěpánka KOB Konice C 2020742 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 50 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0352 Švecová Šárka TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
VIV0250 Dziková Veronika GIGANT Orienteering 2073669 80 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2073436 80 Kč
2.80 km, 25 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 50 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 50 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 50 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 50 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 50 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 52523 50 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 50 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 50 Kč
3.10 km, 50 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 80 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 52062 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 80 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 80 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 80 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 80 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 80 Kč
3.90 km, 50 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 80 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 80 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 2059746 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 80 Kč
5.00 km, 90 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 80 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 80 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 897370 80 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 80 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 80 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 80 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 80 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 0 80 Kč
SOP9152 Ševčíková Petra OOB TJ Slezan Opava C 253160 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
ASU8597 Jindřišková Martina Magnus Orienteering C 53111 80 Kč
SBR9550 Galatíková Lucie SKOB Bruntál B 2075663 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 80 Kč
4.10 km, 60 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
NNH7651 Fráňová Petra KVS Olomouc C 446435 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
ASU7699 Alešová Bohumila Magnus Orienteering C 765108 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 80 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53273 80 Kč
VIV7651 Dziková Hana GIGANT Orienteering 2058522 120 Kč
3.90 km, 50 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C doplní později 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 80 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 120 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 120 Kč
3.00 km, 40 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 80 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 80 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 80 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 120 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 120 Kč
2.00 km, 15 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0400 Hudos Tomáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
ZLH0401 Jedlička Radek OOB TJ Zlaté Hory zapůjčit 60 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc 02069085 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
2.30 km, 20 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
3.10 km, 50 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 50 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 50 Kč
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 60 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 50 Kč
ZLH0001 Hudáček David OOB TJ Zlaté Hory zapůjčit 60 Kč
ZLH0101 Hastík Jakub OOB TJ Zlaté Hory zapůjčit 60 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 50 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 50 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 50 Kč
RBK0001 Vyskočil Pavel SK Radioklub Blansko C 2032131 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 50 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 50 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 2067220 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
JPV0111 Skopal Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
4.00 km, 60 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301569 80 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 80 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 307329 80 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
KSU9800 Havlíček Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067334 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 80 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 120 Kč
5.40 km, 100 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 80 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067332 120 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov B 234582 120 Kč
6.70 km, 125 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 80 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž A 53824 80 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 80 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
ASU9043 Vozda Vojtěch Magnus Orienteering C 515150 80 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 80 Kč
PTI8204 Mikuš Oldřich Sportovní klub Ptení C 8830 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 80 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 80 Kč
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 120 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 120 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 120 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 120 Kč
5.40 km, 100 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 301553 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 0 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering zapůjčit 90 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno 2067213 80 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 120 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
4.40 km, 70 m, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2073422 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 80 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
RBK6201 Kazda Bohumil SK Radioklub Blansko C 52006 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 120 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 120 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 120 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 120 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 120 Kč
4.10 km, 60 m, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
3.00 km, 40 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
1.70 km, 15 m, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 50 Kč
UOL0455 Hečová Veronika SOB Olomouc 50 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 50 Kč
RBK0451 Vyskočilová Karla SK Radioklub Blansko C zapůjčit 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 50 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 60 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
PTI0550 Pejřová Tereza Sportovní klub Ptení C 50 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 50 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno 2067211 50 Kč
1.70 km, 15 m, 5 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 50 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
ADA7501 Kozohorský Jiří OOB Spartak Adamov 2073729 50 Kč
NNH7802 Fráňa Martin KVS Olomouc C 301127 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 50 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
5RC7700 Weigner Radek Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
PLU0650 Nováková Anežka TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
ASU1017 Aleš Mikuláš Magnus Orienteering C 8875 50 Kč
ASU1077 Alešová Anna Magnus Orienteering C 515175 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
ASUXXZZ Navrátil Pavlík Magnus Orienteering 0 50 Kč
PTI0808 Mikuš Matěj Sportovní klub Ptení C 50 Kč
PTI0700 Šnajdr Jakub Sportovní klub Ptení C 8835 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
PTI0880 Vavrdová Karolína Sportovní klub Ptení C 50 Kč
PTI0999 Soldánová Pavlína Sportovní klub Ptení C 50 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno 2067212 50 Kč
2.80 km, 25 m, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 50 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 50 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 50 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 50 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 50 Kč
STE7551 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk 2073424 50 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 50 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 50 Kč
63X6550 Linhartová Milena Holky 50 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM 446404 50 Kč
PLU7850 Staňková Markéta TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
PLU7200 Černoch Petr TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 50 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 50 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
PTI8365 Mikušová Ivana Sportovní klub Ptení C 8831 50 Kč
PTI7619 Dušek Václav Sportovní klub Ptení C 8824 50 Kč
BOV4402 Stary Břetislav TJ Baník Ostrava OKD C 9577 50 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 50 Kč
PTI7375 Mikšíková Kateřina Sportovní klub Ptení C 50 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno 2067214 50 Kč
7QC0000 Navrátil Petr Slavonín 352337 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 50 Kč
celkem přihlášených: 394, vklad: 27670 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.