Přihlášky závodu: Grand Prix Silesia 2014 - vložený sprint

Datum:
01.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55    
0.90 km, 30 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0351 Pluta Aleksandra KOB Dobruška C 2016202 80 Kč
19P0200 Pulda Aleksandra (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025004 100 Kč
41P0251 Lignar Julia (POL) WKS Wawel Kraków 54100 80 Kč
41P0252 Sroka Małgorzata (POL) WKS Wawel Kraków 886353 80 Kč
41P0253 Wójcik Natalia (POL) WKS Wawel Kraków 886340 80 Kč
31P0351 ZUKOWSKA JULIA (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016208 100 Kč
31P0352 ZIETEK ALEKSANDRA (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016210 100 Kč
1.20 km, 45 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 80 Kč
DOB0050 Pluta Magdalena KOB Dobruška C 2016200 80 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 100 Kč
9AC0050 Světloňová Štěpánka OB Ostrava zapůjčit 130 Kč
19P0051 Świca Katarzyna (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025008 100 Kč
41P0151 Topór Magdalena (POL) WKS Wawel Kraków 886336 80 Kč
41P0152 Kania Alicja (POL) WKS Wawel Kraków 886347 80 Kč
41P0153 Ohlaszeny Zuzanna (POL) WKS Wawel Kraków 886343 80 Kč
41P0051 Janik Urszula (POL) WKS Wawel Kraków 886305 80 Kč
41P0052 Biederman Adrianna (POL) WKS Wawel Kraków 887006 80 Kč
41P0053 Garbacik Maja (POL) WKS Wawel Kraków 886359 80 Kč
41P0054 Ludwig Milena (POL) WKS Wawel Kraków 1401477 80 Kč
1.70 km, 60 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VZA9950 Belicova Lenka (SVK) Slávia ŽU Žilina 2027221 80 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 100 Kč
41P9951 Listek Marta (POL) WKS Wawel Kraków 886688 80 Kč
41P9952 Kuca Kacper (POL) WKS Wawel Kraków 886351 80 Kč
41P9851 Wziętek Barbara (POL) WKS Wawel Kraków 886355 80 Kč
2.30 km, 110 m, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
29N9651 Tommervold Stine Frogner (NOR) Hamar ok 426227 80 Kč
12N9651 Flatebakken Synne Nesheim (NOR) IL Tyrving 243225 80 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 80 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073745 100 Kč
2.40 km, 115 m, 23 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 220400 80 Kč
28P9550 Zebrowska Barbara (POL) Saturn Piaseczno 887219 80 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 80 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 80 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 80 Kč
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška C 553467 80 Kč
22P8750 Puternicka Joanna (POL) Warszawa 9870922 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 53278 0 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 100 Kč
AOV9252 Světloňová Lucie OOB TJ Baník Ostrava C 428263 100 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 100 Kč
19P9350 Szeliga Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1394898 100 Kč
EKP8155 Rozkošná Taťána VŠTJ Ekonom Praha 416049 100 Kč
41P8051 Karnia-Biskupska Anna (POL) WKS Wawel Kraków 895240 80 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 0 Kč
82P0051 Waszczuk Aleksandra (POL) UKS Traper Złocieniec 9101308 100 Kč
28P9150 Piastrouskaya Viola (POL) Saturn Piaseczno 886681 100 Kč
LCE8053 Šeděnková Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020720 100 Kč
48A8950 Gillis Lauren (AUS) petrglas 2009862 100 Kč
2.30 km, 95 m, 21 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 100 Kč
41P7351 Etterle-Biederman Liliann (POL) WKS Wawel Kraków 887008 80 Kč
1.40 km, 60 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
28P6802 Wolek Ewa (POL) Saturn Piaseczno 886676 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 80 Kč
14E0051 Cristina del Campo (ESP) Colmenar 2016938 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 100 Kč
1.20 km, 50 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 100 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 100 Kč
0.80 km, 20 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
19P0500 Pulda Eryk (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025007 100 Kč
41P0501 Wójcik Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 886332 80 Kč
31P0401 BIENIEK MAKSYM (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016193 100 Kč
0.90 km, 30 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 0 Kč
19P0300 Pachnik Stanisław (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504407 100 Kč
1.20 km, 35 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0100 Zurkiewicz Krzysztof KOB Dobruška C 2016205 80 Kč
DOB0001 Garstka Kamil KOB Dobruška C 2016195 80 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 0 Kč
41P0101 Stanek Jerzy (POL) WKS Wawel Kraków 886333 80 Kč
41P0102 Baran Grzegorz (POL) WKS Wawel Kraków 4714629 80 Kč
41P0001 Krzysztyński Michał (POL) WKS Wawel Kraków 1401474 80 Kč
41P0002 Kijak Jakub (POL) WKS Wawel Kraków 886327 80 Kč
2.00 km, 80 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
41P9801 Topór Michał (POL) WKS Wawel Kraków 886346  80 Kč
41P9802 Biederman Marcin (POL) WKS Wawel Kraków 887007 80 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 100 Kč
2.40 km, 115 m, 23 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 80 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 80 Kč
41P9701 Baran Jan (POL) WKS Wawel Kraków 1401469 80 Kč
41P9601 Kania Adam (POL) WKS Wawel Kraków 842661 80 Kč
41P9602 Skorupa Marek (POL) WKS Wawel Kraków 502210 80 Kč
2.70 km, 140 m, 26 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 80 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
8BC6500 Svoboda Robert (CAN) FWOC 1390911 80 Kč
8BC0000 Svoboda David (CAN) FWOC 2012273 80 Kč
8BC9900 Svoboda Michael (CAN) FWOC 2012274 80 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 80 Kč
28P9500 Anc Kamil (POL) Saturn Piaseczno 899030 80 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 80 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 80 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 0 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 80 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 80 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 1011992 80 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 100 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 100 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň A 361920 100 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 100 Kč
PHK7801 Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové C 553433 100 Kč
19P9100 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 9109211 100 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8043 100 Kč
41P9501 Garbacik Michał (POL) WKS Wawel Kraków 886360 80 Kč
17P0001 Mazan Bartłomiej (POL) WKS Śląsk 921001 100 Kč
PHK9100 Podziński Rafał OK 99 Hradec Králové E 7200169 100 Kč
28P8700 Marchuk Ilya (POL) Saturn Piaseczno 981642 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 80 Kč
2.60 km, 125 m, 24 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 80 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 0 Kč
27S7200 Furucz Ján (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 515489 100 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 100 Kč
41P7101 Biederman Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 887009 80 Kč
28P7001 Staszak Artur (POL) Saturn Piaseczno 886686 100 Kč
1.80 km, 80 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
29N6301 Tommervold Trond Ivar (NOR) Hamar ok 320299 80 Kč
14E0001 Prieto Jose Manuel (ESP) Colmenar 2016893 80 Kč
19P6900 Pachnik Dariusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504408 100 Kč
41P6101 Dyzio Włodzimierz (POL) WKS Wawel Kraków 886432 80 Kč
1.40 km, 70 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
celkem přihlášených: 120, vklad: 9990 Kč