Přihlášky závodu: Veřejný závod (Haná Orienteering Festival)

Datum:
05.09.2014
Místo konání:
Suchá Rudná
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     P    
1.60 km, 25 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0350 Papszun Julia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 40 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 40 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 40 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 40 Kč
69P0451 Paul Klaudia (POL) MKS MOS Wrocław 2016292 40 Kč
14P0251 Kowalczyk Maja (POL) UKS Kometa Gliwice 2016478 40 Kč
14P0252 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 2016481 40 Kč
14P0253 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 40 Kč
14P0651 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 40 Kč
1.60 km, 25 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0050 Mastela Krystyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032311 40 Kč
11P0051 Papszun Patrycja (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032318 40 Kč
11P0052 Górowicz Monika (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361823 40 Kč
11P0053 Jaworska Natalia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361829 40 Kč
11P0054 Harazin Karolina (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 418986 40 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 887163 40 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk B 224900 40 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 60 Kč
2.20 km, 55 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P9952 Mańka Klaudia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 428759 50 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 50 Kč
85P9851 Porada Liliana (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 1998716 50 Kč
33P9951 Cych Agnieszka (POL) Echo Twardogóra 54082 50 Kč
85P9951 Bodzek Sabina (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 2043892 50 Kč
85P9952 Kowalska Agata (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 2048163 50 Kč
85P9953 Kujda Alicja (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 2043887 50 Kč
3.00 km, 80 m, 20 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
84P9651 Cych Weronika (POL) WKS Slask-D95 504041 50 Kč
42P9751 Dzik Justyna (POL) Team360 428767 50 Kč
3.00 km, 80 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P8250 Masny Anna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032324 50 Kč
11P8750 Kost Aleksandra (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 50 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 70 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 70 Kč
3.00 km, 80 m, 20 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P7050 Papszun Joanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032327 50 Kč
11P7450 Kołeczko Anna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2041321 50 Kč
14P7151 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 50 Kč
2.20 km, 55 m, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 50 Kč
42P6251 Czerkawska Urszula (POL) Team360 2036945 50 Kč
1.60 km, 25 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 50 Kč
14P5651 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 50 Kč
44P5451 Bucholc Teresa (POL) Indywidualny klub 222897 50 Kč
1.60 km, 25 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0200 Kołeczko Błażej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032316 40 Kč
1.60 km, 25 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0000 Kołeczko Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032315 40 Kč
11P0002 Pojda Paweł (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361801 40 Kč
11P0100 Hrapeć Mikołaj (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361805 40 Kč
11P0101 Skajewski Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361806 40 Kč
14P0001 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 139369 40 Kč
14P0101 Baron Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2017999 40 Kč
14P0102 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 40 Kč
14P0103 Rakowski Oskar (POL) UKS Kometa Gliwice 2017995 40 Kč
2.20 km, 55 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P9900 Krzysteczko Michał (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361813 50 Kč
11P9901 Skipioł Marcin (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361817 50 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 50 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 50 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 70 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 70 Kč
85P9941 Kasza Jan (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 2048168 50 Kč
58P9801 Pryjma Fryderyk (POL) Ks Spójnia Warszawa 9880407 50 Kč
85P9954 Bartosz Maciej (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 886623 50 Kč
3.00 km, 80 m, 20 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 50 Kč
11P9600 Pasek Marcin (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032325 50 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 50 Kč
3.00 km, 80 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P8500 Masztalski Paweł (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032320 50 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 50 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 70 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 70 Kč
4HC6941 Kuchař Jiří PSÍ TÝM 8759 50 Kč
3.00 km, 80 m, 20 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 50 Kč
11P7301 Marszałek Waldemar (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032328 50 Kč
11P7500 Kołeczko Łukasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032313 50 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 50 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 50 Kč
11P7200 Bodzek Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032326 50 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 50 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 70 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna C 9200522 70 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna C 1403430 70 Kč
42P7101 Dzik Miroslaw (POL) Team360 428768 50 Kč
85P7201 Porada Robert (POL) UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 1972223 50 Kč
14P7301 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 50 Kč
2.20 km, 55 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 50 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 50 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 50 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 70 Kč
42P6001 Czerkawski Waclaw (POL) Team360 435239 50 Kč
42P6002 Wojarski Krzysztof (POL) Team360 412345 50 Kč
41P6601 Forystek Józef (POL) WKS Wawel Kraków 1966318 50 Kč
84P6801 Cych Piotr (POL) WKS Slask-D95 1010100 50 Kč
58P6401 Pryjma Tomasz (POL) Ks Spójnia Warszawa 888961 50 Kč
2.20 km, 55 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 50 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 50 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 50 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 50 Kč
AOP5401 Sýkora Jiří Orientační Běh Opava C 8863 50 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 70 Kč
44P4201 Lebek Henryk (POL) Indywidualny klub 2043884 50 Kč
42P5101 Wysocki Andrzej (POL) Team360 222893 50 Kč
14P5901 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 889674 50 Kč
44P5501 Olbrycht Janusz (POL) Indywidualny klub 886663 50 Kč
84P5501 Guga Romuald (POL) WKS Slask-D95 889177 50 Kč
1.60 km, 25 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 40 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 40 Kč
KAR4702 Zaoral Jan SK Karlovice 301264 40 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 40 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 40 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 60 Kč
SBR0801 Míček Lukáš SKOB Bruntál C 2070832 60 Kč
4HC6971 Kuchařová Anna PSÍ TÝM 0 40 Kč
celkem přihlášených: 105, vklad: 5190 Kč