Přihlášky závodu: 9. SZL (Přijďte si zaběhat do Hor - Mariánských)

Datum:
08.03.2014
Místo konání:
Restaurace s bowlingem Kovárna u hodin v Ostravě-Mariánských Horách
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Kategorie:
DA     DB     DC     DD     HA     HB     HC     HD    
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 40 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 40 Kč
MOV8551 Štětínská Soňa SKOB Ostrava 40 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 40 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 40 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 40 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 40 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 40 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 40 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 40 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 40 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 424267 40 Kč
NNN7755 Gruchalová Lucie Neregistrovaní 40 Kč
NNN9551 Procházková Marie Neregistrovaní 40 Kč
NNN5651 Wysocka Jolanta Neregistrovaní 40 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 40 Kč
NNN8251 Gřešková Jana Neregistrovaní 40 Kč
NNN8559 Pietraszková Lenka Neregistrovaní 40 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 40 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 40 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 40 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 40 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 40 Kč
54C8450 Škovroňová Anežka neregistrovaní Dolní Lutyně 442889 40 Kč
54C8150 Škovroňová Hana neregistrovaní Dolní Lutyně 442880 40 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 40 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 40 Kč
MOV8451 Kesely Lenka SKOB Ostrava C 40 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 40 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 40 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 40 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 40 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 40 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 40 Kč
NNN5051 Czerkawska Urszula Neregistrovaní 40 Kč
NNN7351 Procházková Martina Neregistrovaní 40 Kč
NNN7655 Kavcová Lucie Neregistrovaní 40 Kč
MOV9752 Pavlíčková Kristýna SKOB Ostrava C 436423 40 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 40 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 40 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 40 Kč
54C5450 Škovroňová Antonie neregistrovaní Dolní Lutyně 442854 40 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 40 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec B 49322 40 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec B 8670 40 Kč
NNN8453 Kalužová Markéta Neregistrovaní 40 Kč
NNN7555 Kohoutková Jana Neregistrovaní 40 Kč
NNN8159 Jaklová Lenka Neregistrovaní 40 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 40 Kč
AOV0850 Dreiseitelová Elen OOB TJ Baník Ostrava C 2050482 40 Kč
MOV0950 Švidrnochová Nela SKOB Ostrava C 40 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 40 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 40 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 40 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 40 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 40 Kč
NNN0052 Haluzíková Barbora Neregistrovaní 40 Kč
NNN8655 Konečná Gabriela Neregistrovaní 40 Kč
NNN7558 Nguyen Tina Neregistrovaní 40 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 40 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 40 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 40 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 40 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 40 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 40 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava B 428227 40 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8043 40 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 40 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 40 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 40 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 40 Kč
11P9600 Pasek Marcin (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032325 40 Kč
11P9601 Szewczyk Jakub (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032324 40 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 40 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 40 Kč
MOV7610 Tomai Martin SKOB Ostrava 40 Kč
MOV9202 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 51171 40 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 40 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 40 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 40 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 40 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 40 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 40 Kč
NNN7508 Svoboda František Neregistrovaní 40 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 428754 40 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 607807 40 Kč
NNN9901 Procházka Zdeněk Neregistrovaní 40 Kč
NNN8809 Waluga Ireneusz Neregistrovaní 40 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 40 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 40 Kč
NNN5301 Rychlý Miloš Neregistrovaní 40 Kč
NNN8220 Pietraszek Martin Neregistrovaní 40 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 40 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 40 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 40 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava B 428205 40 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 40 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 40 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 40 Kč
MOV0005 Buryan Patrik SKOB Ostrava C 416200 40 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 40 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 40 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 40 Kč
27P5500 Antoni Szotek (POL) ATZ Racibórz 345990 40 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 40 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 40 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 40 Kč
MOV0000 Holuša Václav SKOB Ostrava C 40 Kč
11P7400 Tomanek Artur (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032326 40 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 40 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 40 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 8656 40 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 40 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 40 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 40 Kč
NNN8208 Hajduk Pavel Neregistrovaní 40 Kč
NNN8409 Wojarski Krzystof Neregistrovaní 40 Kč
NNN5001 Czerkawski Waclaw Neregistrovaní 40 Kč
NNN5108 Wysocki Andrzej Neregistrovaní 40 Kč
NNN7907 Koťátko Aleš Neregistrovaní 40 Kč
NNN4303 Blinke Roman Neregistrovaní 40 Kč
NNN7404 Hostinský Jakub Neregistrovaní 40 Kč
NNN8611 Strniště Tomáš Neregistrovaní 40 Kč
MOV0002 Pavlíček Patrik SKOB Ostrava C 436425 40 Kč
NNN5601 Volný Jiří Neregistrovaní 40 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV4501 Zajíc Josef lepus.cz C 52950 40 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 40 Kč
MOV0301 Válka Jakub SKOB Ostrava 40 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49395 40 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 40 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 40 Kč
NNN6308 Kohoutek Milan Neregistrovaní 40 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 40 Kč
NNN8511 Mikulenka Tomáš Neregistrovaní 40 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 40 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 40 Kč
MOV0400 Buryan Jan SKOB Ostrava C 416204 40 Kč
MOV1001 Kesely Dominik SKOB Ostrava C 40 Kč
MOV0410 Tomai Martin jun. SKOB Ostrava 40 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
NNN0205 Balcar Adam Neregistrovaní 40 Kč
celkem přihlášených: 142, vklad: 5680 Kč