Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
02.05.2015
Místo konání:
Ctětín, osada Vranov
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
2.20 km, 25 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 60 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 90 Kč
2.10 km, 25 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 60 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 60 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 60 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
3.00 km, 25 m, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 60 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 60 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 60 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 60 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 60 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 60 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 60 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 60 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 60 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 60 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 219207 60 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 90 Kč
3.80 km, 70 m, 8 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2051486 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 100 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 100 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 100 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 100 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 100 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 100 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 100 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 100 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 100 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 100 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 100 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 100 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 100 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 100 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 100 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 100 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 100 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 100 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 100 Kč
JIL0152 Jechová Pavlína OK Jilemnice C 2078451 100 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 100 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 100 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 100 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 100 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 416009 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 100 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 100 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 100 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 100 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 100 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 100 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 100 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 100 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 100 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 100 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 100 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 1398976 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 100 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 100 Kč
5.30 km, 45 m, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 180 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 180 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 180 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 180 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 180 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 180 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 180 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 180 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 180 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 180 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 180 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 180 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 180 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 6886 180 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 180 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 180 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 180 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 180 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 180 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 180 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 180 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 180 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 180 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 180 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 180 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 180 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice B 682622 180 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 52966 180 Kč
6.10 km, 65 m, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 180 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 180 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 180 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 180 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 7202854 180 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 180 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 180 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 180 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 180 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 180 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 180 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 180 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 2082918 180 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 180 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 180 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 180 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 180 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 180 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 180 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 180 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 180 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 180 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 180 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 180 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 2031363 180 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 180 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 180 Kč
6.50 km, 90 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 180 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 180 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 180 Kč
9.00 km, 150 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 200 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 200 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 200 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 200 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 200 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 200 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 200 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 200 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 200 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 200 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 200 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 200 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 200 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 200 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 200 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 200 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 200 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 200 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 200 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 200 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 200 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 200 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 200 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 200 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 200 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 200 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 200 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 200 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 200 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 200 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 200 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 200 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 200 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 200 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 200 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 300 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 300 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 300 Kč
7.70 km, 110 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 200 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 200 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 200 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 200 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 200 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 200 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 200 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 200 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 200 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 200 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 200 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 200 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 200 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 200 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 200 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 200 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 200 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 200 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 200 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 200 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 200 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 200 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 200 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 200 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 200 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 200 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 200 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 300 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 200 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 300 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 300 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 300 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 300 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 300 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 300 Kč
6.80 km, 75 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 200 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 200 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 200 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 200 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 200 Kč
SZP8050 Kutilová Jana TJ Slovan Praha Zdravotník 51802 200 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 200 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 300 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 200 Kč
6.40 km, 120 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 180 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 180 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 180 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 180 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 180 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 180 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 180 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 180 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 180 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 180 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 180 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 180 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 180 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 180 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 180 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 180 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 5159 180 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 180 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 180 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 180 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 180 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 270 Kč
5.90 km, 45 m, 11 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 180 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 180 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 180 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 180 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 180 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 180 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 180 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 180 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 180 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 180 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 180 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 180 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 180 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 180 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 180 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 180 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 180 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 180 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 180 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 180 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 180 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 180 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 180 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 180 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 180 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 180 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 180 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 180 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 180 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 180 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 180 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 180 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 180 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 180 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 180 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 180 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 180 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 180 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 180 Kč
5.00 km, 90 m, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 180 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 180 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 180 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 180 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 180 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 180 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 180 Kč
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 180 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 180 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 180 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 180 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 180 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 180 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 180 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 180 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 180 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 180 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 180 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 180 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 180 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 180 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 180 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 180 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 180 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 180 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 180 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 180 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 180 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 180 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 180 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 180 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 180 Kč
4.70 km, 60 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 180 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 180 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 180 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 180 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 180 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 180 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 180 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 180 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 180 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 180 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 180 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 180 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 180 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 180 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 180 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 180 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 180 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 180 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 180 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 180 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 180 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 180 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 180 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 180 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 180 Kč
LPU6151 Hermanová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 9311 180 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 180 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 180 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 270 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 270 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 270 Kč
4.50 km, 50 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 180 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 180 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 180 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 180 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 180 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 180 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 180 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 180 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 180 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 180 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 180 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 180 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 180 Kč
CHT5751 Žemličková Jindra OOB SK Chrast C 51957 180 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 180 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 180 Kč
SPE0002 Pijáková Eva (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407857 180 Kč
4.40 km, 30 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 130 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 130 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 130 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 130 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 130 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 130 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 130 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 130 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 130 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 130 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 130 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 130 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 130 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 130 Kč
4.10 km, 45 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 130 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 130 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 130 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8998 130 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 130 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 130 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 130 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 130 Kč
4.00 km, 40 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 130 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 130 Kč
3.40 km, 50 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 130 Kč
2.20 km, 30 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 60 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C zapůjčit 60 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C zapůjčit 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 60 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 90 Kč
2.20 km, 25 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 60 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 60 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 60 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 60 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
3.30 km, 35 m, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 60 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 60 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 60 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 60 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 60 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 60 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 206478 60 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 60 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 90 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové C 51500 90 Kč
5.80 km, 100 m, 13 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 100 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 100 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 100 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 100 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 100 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 100 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 100 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 100 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 100 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 100 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 100 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 100 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 100 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 100 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 100 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 100 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 100 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice C 2078455 100 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 100 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 100 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 100 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 100 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 100 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 100 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 100 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 100 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 100 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 100 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 100 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 100 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 100 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2058525 100 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 100 Kč
7.60 km, 140 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 180 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun A 887605 180 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 180 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 9903301 180 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 224869 180 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 180 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 180 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 180 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 180 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 180 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 7201809 180 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 180 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 180 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 180 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 180 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 180 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 180 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 180 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 180 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 180 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 180 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 180 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 180 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 180 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 180 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 180 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 180 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 180 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 180 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 180 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 270 Kč
VSP0001 Aschermann Martin USK Praha C 2020710 180 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 180 Kč
9.30 km, 150 m, 18 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 180 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 180 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 2059738 180 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 180 Kč
PGP9707 Brázdil Petr SK Praga B 331087 180 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 180 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 180 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 180 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 180 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 180 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 180 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 180 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 180 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 180 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 180 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 180 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 180 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice B 7201811 180 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 180 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 180 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 180 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 180 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 180 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 180 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 180 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 270 Kč
10.30 km, 150 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 180 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 180 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 180 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 180 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 180 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 180 Kč
15.30 km, 200 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 200 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 200 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 200 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 200 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 200 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 200 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 200 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 200 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 200 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 200 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 200 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 200 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 200 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 200 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 200 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 200 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 200 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 200 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 200 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 200 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 200 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 200 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 200 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 200 Kč
SHK8101 Dwojak Wojciech OK Slavia Hradec Králové R 504052 200 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 200 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 200 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 200 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 200 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 200 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 200 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 200 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 200 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 200 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 200 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 200 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 200 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 200 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 200 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 200 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 200 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 200 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 200 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 300 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 200 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 300 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 300 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 300 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 300 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 300 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 300 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 300 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 200 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 300 Kč
13.60 km, 180 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 200 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 200 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 200 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 200 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 200 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 200 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 200 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 200 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 200 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 200 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 200 Kč
KUO9201 Koblížek Miroslav KOB Ústí nad Orlicí C 9020 200 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 200 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 200 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 200 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 200 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 200 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 200 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 200 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 200 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 200 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 200 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 200 Kč
LPU7621 Potchepko Dmitri OK Lokomotiva Pardubice 579123 200 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 410798 200 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 200 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 200 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 200 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 200 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 200 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 200 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 200 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 300 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 300 Kč
11.10 km, 165 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB9201 Pšenička Vít SK Technik České Budějovice C 361933 200 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 200 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 200 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 200 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 200 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 200 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 200 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 200 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 200 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 200 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 200 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 300 Kč
10.20 km, 140 m, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 180 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 180 Kč
LPM7901 Buriánek Kamil OK Lokomotiva Plzeň C 51165 180 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 180 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 180 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 180 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 180 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 180 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 180 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 180 Kč
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 180 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 180 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 180 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 180 Kč
SJH7901 Kinšt David SOS Jindřichův Hradec C 330592 180 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 180 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 180 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 180 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 180 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 180 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 180 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 180 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 180 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 270 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 270 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 270 Kč
9.40 km, 145 m, 18 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 180 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 180 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 180 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 180 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 180 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 180 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 180 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 180 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 180 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 180 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 180 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 180 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 180 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 180 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 180 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 180 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 180 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 180 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 180 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 180 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 180 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 270 Kč
8.80 km, 140 m, 18 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 180 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 180 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 180 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 180 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 180 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 180 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 180 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 180 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 180 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 180 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 180 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 180 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 180 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 180 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 8147 180 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 180 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 180 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 180 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 180 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 180 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 180 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 180 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 180 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 180 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 180 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 180 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 180 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 180 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 180 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 180 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 180 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 180 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 180 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 180 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 180 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 180 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 180 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 180 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 180 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 180 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 180 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 270 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 270 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 270 Kč
7.70 km, 130 m, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 180 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 180 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 180 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 180 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 180 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 180 Kč
NEJ6300 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 301411 180 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 180 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 180 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 180 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 180 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 180 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 180 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 180 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 180 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 180 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 180 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 180 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 180 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 180 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 180 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 180 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 180 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 180 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 180 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 180 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 180 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 270 Kč
6.80 km, 100 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 180 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 180 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 180 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 180 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 180 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 180 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 180 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 180 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 180 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 180 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 180 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 180 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 180 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 180 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 180 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 180 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 180 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 180 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 180 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 180 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 180 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 180 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 180 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 180 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 180 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 180 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 180 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 180 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 180 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 180 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 180 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 180 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 270 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 270 Kč
6.20 km, 65 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 130 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 130 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 130 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 130 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 130 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 130 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 130 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 130 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 130 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 130 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 130 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 130 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 130 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 130 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 130 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 130 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 130 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 130 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 130 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 130 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 130 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 130 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 130 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 130 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 130 Kč
LPU5407 Herman Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9344 130 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 130 Kč
SPE0001 Piják Vladislav (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407862 130 Kč
5.90 km, 100 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 130 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 130 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 130 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 130 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 130 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 130 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 130 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 130 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 130 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 130 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 130 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 130 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 130 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 130 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 130 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 130 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 130 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 130 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 130 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 130 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 130 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 130 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 130 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 130 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 130 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 130 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 130 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 130 Kč
5.60 km, 95 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 130 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 130 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 130 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 130 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 130 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 130 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 130 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 130 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 130 Kč
5.00 km, 95 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 130 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 130 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 130 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 130 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 130 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 130 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 130 Kč
4.20 km, 50 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 130 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 130 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 130 Kč
2.20 km, 25 m, 6 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 60 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina May Oddíl OB Kotlářka C 2075694 60 Kč
LPM1100 Buriánek Michal OK Lokomotiva Plzeň 60 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 60 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 60 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 52266 60 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 9101188 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
OSN0959 Červinková Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 60 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 60 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice C 2053549 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 60 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 60 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 60 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 60 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 53103 60 Kč
2.50 km, 30 m, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 60 Kč
NEJ8950 Freyová Andrea TJ Jiskra Nejdek C 995803 60 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 60 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 60 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 60 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 60 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 60 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 60 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 60 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 60 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 60 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 60 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš 2080904 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice 2084950 60 Kč
LPU Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice 416270 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 60 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 336789 60 Kč
KRE8850 Dulovcová Michaela OOB TJ Sokol Křemže 416242 60 Kč
MFP0198 Baudyšová Anita Matfyz Praha 51345 60 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 60 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 60 Kč
44C Punčochářová Simona Neregistrovaní borci 60 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 60 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 60 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 60 Kč
LPU10 Málková Alena OK Lokomotiva Pardubice 410796 60 Kč
LPU11 Žaloudková Ilona OK Lokomotiva Pardubice 232606 60 Kč
6.40 km, 110 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 130 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 130 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 130 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 130 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 130 Kč
CHA9450 Smetanová Alžběta OK Chrastava C 8198 130 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 130 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 130 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 130 Kč
CHT8200 Žemlička Jakub OOB SK Chrast 130 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 130 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice C 2058469 130 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 130 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 130 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 195 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 195 Kč
1IC Kočí Jiří Neregistrovani csos 301399 130 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 130 Kč
66C Fábera Petr Amatéři 9136 195 Kč
celkem přihlášených: 1035, vklad: 159415 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.