Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
03.05.2015
Místo konání:
Ctětín, osada Vranov
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
2.20 km, 25 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 60 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 90 Kč
2.30 km, 20 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 60 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 60 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 60 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 60 Kč
2.70 km, 25 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 60 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 60 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 60 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 60 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 60 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 60 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 60 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 60 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 60 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 60 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 219207 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 90 Kč
3.10 km, 40 m, 12 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2051486 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 100 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 100 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 100 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 100 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 100 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 100 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 100 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 100 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 100 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 100 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 100 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 100 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 100 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 100 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 100 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 100 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 100 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 100 Kč
JIL0152 Jechová Pavlína OK Jilemnice C 2078451 100 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 100 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 100 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 100 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 100 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 416009 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 100 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 100 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 100 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 100 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 100 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 100 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 100 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 100 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 100 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 100 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 7203463 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 100 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 1398976 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 100 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 150 Kč
3.30 km, 35 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 160 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 160 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 160 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 160 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 160 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 160 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 160 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 160 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 160 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 160 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 160 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 160 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 160 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 160 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 160 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 6886 160 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 160 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 160 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 160 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 160 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 160 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 160 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 160 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 160 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 160 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 160 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 160 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 160 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 160 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice B 682622 160 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 52966 160 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 240 Kč
3.40 km, 45 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 160 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 160 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 160 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 7202854 160 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 160 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 160 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 160 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 160 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 160 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 160 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 2082918 160 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 160 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 160 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 160 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 160 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 160 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 160 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 160 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 160 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 160 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 2031363 160 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 160 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 160 Kč
3.70 km, 45 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 160 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 160 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 160 Kč
5.10 km, 55 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 170 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 170 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 170 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 170 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 170 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 170 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 170 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 170 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 170 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 170 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 170 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 170 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 170 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 170 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 170 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 170 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 170 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 170 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 170 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 170 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 170 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 170 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 170 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 170 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 170 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 170 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 170 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 170 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 170 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 170 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 170 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 170 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 170 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 170 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 170 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 170 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 170 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 170 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 170 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 170 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 170 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 170 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 170 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 170 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 170 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 170 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 170 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 255 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 255 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 255 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno R 7201204 255 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 255 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 2073750 170 Kč
4.60 km, 50 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 170 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 170 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 170 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 170 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 170 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 170 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 170 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 170 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 170 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 170 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 170 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 170 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 170 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 170 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 170 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 170 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 170 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 170 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 170 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 170 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 170 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 170 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 170 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 255 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 255 Kč
4.40 km, 40 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 170 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 170 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 170 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 170 Kč
NEJ8950 Freyová Andrea TJ Jiskra Nejdek C 995803 170 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 170 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 170 Kč
SZP8050 Kutilová Jana TJ Slovan Praha Zdravotník 51802 170 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 170 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 51803 170 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 170 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 255 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 255 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 255 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 170 Kč
4.10 km, 40 m, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 160 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 160 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 160 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 160 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 160 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 160 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 160 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 160 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 160 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 160 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 160 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 160 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 160 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 160 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 5159 160 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 160 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 160 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 160 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 160 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 240 Kč
4.00 km, 45 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 160 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 160 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 160 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 160 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 160 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 160 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 160 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 160 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 160 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 160 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 160 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 160 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 160 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 160 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 160 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 160 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 160 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 160 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 160 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 160 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 160 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 160 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 160 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 160 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 160 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 160 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 160 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 160 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 160 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 160 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 160 Kč
3.60 km, 35 m, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 160 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 160 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 160 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 160 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 160 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 160 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 160 Kč
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 160 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 160 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 160 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 160 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 160 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 160 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 160 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 160 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 160 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 160 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 160 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 160 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 160 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 160 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 160 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 160 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 160 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 160 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 160 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 160 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 160 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 160 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 160 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 160 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 160 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 160 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 160 Kč
3.50 km, 50 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 160 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 160 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 160 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 160 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 160 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 160 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 160 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 160 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 160 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 160 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 160 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 160 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 160 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 160 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 160 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 160 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 160 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 160 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 160 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 160 Kč
LPU6151 Hermanová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 9311 160 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 160 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 240 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 240 Kč
3.10 km, 35 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 160 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 160 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 160 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 160 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 160 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 160 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 160 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 160 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 160 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 160 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 160 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 160 Kč
CHT5751 Žemličková Jindra OOB SK Chrast C 51957 160 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 160 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 160 Kč
SPE0002 Pijáková Eva (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407857 160 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 240 Kč
2.70 km, 30 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 120 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 120 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 120 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 120 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 120 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 120 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 120 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 120 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 120 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 180 Kč
2.70 km, 30 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 120 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8998 120 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 120 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 120 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 120 Kč
2.50 km, 30 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 120 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 120 Kč
2.40 km, 25 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 60 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C zapůjčit 60 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C zapůjčit 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 60 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 90 Kč
2.30 km, 30 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 60 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
2.70 km, 35 m, 9 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 60 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 60 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 60 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 60 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 60 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 206478 60 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 60 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 60 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové C 51500 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2070815 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 90 Kč
3.60 km, 35 m, 13 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 100 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 100 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 100 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 100 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 100 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 100 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 100 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 100 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 100 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 100 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 100 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 100 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 100 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 100 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 100 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 100 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 100 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice C 2078455 100 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 100 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 100 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 100 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 100 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 100 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 100 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 100 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 100 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 100 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 100 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 100 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 100 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 100 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2058525 100 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 100 Kč
3.80 km, 30 m, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 160 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun A 887605 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 160 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 9903301 160 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 224869 160 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 160 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 160 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 160 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 160 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 160 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 7201809 160 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 160 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 160 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 160 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 160 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 160 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 160 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 160 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 160 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 160 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 160 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 160 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 160 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 160 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 160 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 160 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 160 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 160 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 160 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 160 Kč
VSP0001 Aschermann Martin USK Praha C 2020710 160 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 240 Kč
4.00 km, 45 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 160 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 160 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 2059738 160 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 160 Kč
PGP9707 Brázdil Petr SK Praga B 331087 160 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 160 Kč
LLI9800 Marek Lukáš LOK-o Liberec C 2070805 160 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 160 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 160 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 160 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 160 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 160 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 160 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 160 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 160 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 160 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 160 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 160 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice B 7201811 160 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 160 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 160 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 160 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 160 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 160 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 160 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 240 Kč
4.10 km, 40 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 160 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 160 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 160 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 160 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 160 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 160 Kč
6.10 km, 70 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(85)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 170 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 170 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 170 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 170 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 170 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 170 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 170 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 170 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 170 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 170 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 170 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 170 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 170 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 170 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 170 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 170 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 170 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 170 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 170 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 170 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 170 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 170 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 170 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 170 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 170 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 170 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 170 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 170 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 170 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 170 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 170 Kč
SHK8101 Dwojak Wojciech OK Slavia Hradec Králové R 504052 170 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 170 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 170 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 170 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 170 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 170 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 170 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 170 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 170 Kč
SRK7807 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 170 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 170 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 170 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 170 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 170 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 170 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 170 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 170 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 170 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 170 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 410798 170 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 170 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 170 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 170 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 170 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 170 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 170 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 255 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 255 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 255 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 255 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 255 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 255 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 255 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 170 Kč
5.60 km, 75 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 170 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 170 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 170 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 170 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 170 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 170 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 170 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 170 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 170 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 170 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 170 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 170 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 170 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 170 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 170 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 170 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 170 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 170 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 170 Kč
LPU7621 Potchepko Dmitri OK Lokomotiva Pardubice 579123 170 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 170 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 170 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 170 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 170 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 170 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 255 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 255 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 255 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 410796 170 Kč
4.80 km, 70 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB9201 Pšenička Vít SK Technik České Budějovice C 361933 170 Kč
KUO9501 Štancl Daniel KOB Ústí nad Orlicí C 887163 170 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 170 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 170 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 170 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 170 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 170 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 170 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 170 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 170 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 170 Kč
4.80 km, 45 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 160 Kč
LPM7901 Buriánek Kamil OK Lokomotiva Plzeň C 51165 160 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 160 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 160 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 160 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 160 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 160 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 160 Kč
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 160 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 160 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 160 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 160 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 160 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 160 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 160 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 160 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 240 Kč
4.80 km, 45 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 160 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 160 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 160 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 160 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 160 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 160 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 160 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 160 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 160 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 160 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 160 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 160 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 160 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 160 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 160 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 160 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 160 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 160 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 160 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 160 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 160 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 240 Kč
4.70 km, 65 m, 16 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 160 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 160 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 160 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 160 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 160 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 160 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 160 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 160 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 160 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 160 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 160 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 160 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 8147 160 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 160 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 160 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 160 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 160 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 160 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 160 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 160 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 160 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 160 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 160 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 160 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 160 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 160 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 160 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 160 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 160 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 160 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 160 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 160 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 160 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 160 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 160 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 160 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 240 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 240 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 240 Kč
4.60 km, 50 m, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 160 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 160 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 160 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 160 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 160 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 160 Kč
NEJ6300 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 301411 160 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 160 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 160 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 160 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 160 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 160 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 160 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 160 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 160 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 160 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 160 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 160 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 160 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 160 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 160 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 160 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 160 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 160 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 160 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 160 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 160 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 240 Kč
4.20 km, 55 m, 17 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 160 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 160 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 160 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 160 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 160 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 160 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 160 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 160 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 160 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 160 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 160 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 160 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 160 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 160 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 160 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 160 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 160 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 160 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 160 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 160 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 160 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 160 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 160 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 160 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 160 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 160 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 160 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 160 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 240 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 240 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 240 Kč
3.80 km, 40 m, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 120 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 120 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 120 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 120 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 120 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 120 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 120 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 120 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 120 Kč
LPU5407 Herman Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9344 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
SPE0001 Piják Vladislav (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407862 120 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 180 Kč
3.80 km, 40 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 120 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 120 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 120 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 120 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 120 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 120 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 120 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 120 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 120 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 120 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 120 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 120 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 120 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 120 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 120 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 120 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 180 Kč
3.60 km, 35 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 120 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 120 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 120 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 120 Kč
3.10 km, 35 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 120 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 120 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 120 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 120 Kč
2.70 km, 30 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 120 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 120 Kč
2.10 km, 25 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 60 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina May Oddíl OB Kotlářka C 2075694 60 Kč
LPM1100 Buriánek Michal OK Lokomotiva Plzeň 60 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 60 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 52266 60 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 9101188 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 60 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice C 2053549 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 60 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 60 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 60 Kč
2.60 km, 35 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 60 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 60 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 60 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 60 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 60 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 60 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 60 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 60 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 60 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 60 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš 2080904 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice 2084950 60 Kč
LPU Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice 416270 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 60 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 336789 60 Kč
KRE8850 Dulovcová Michaela OOB TJ Sokol Křemže 416242 60 Kč
MFP0198 Baudyšová Anita Matfyz Praha 51345 60 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 60 Kč
44C Punčochářová Simona Neregistrovaní borci 60 Kč
5TC Štěpán Karel Nezávislí 60 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 60 Kč
LPU10 Málková Alena OK Lokomotiva Pardubice 232606 60 Kč
5.40 km, 55 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 120 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 120 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 120 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 120 Kč
CHT8200 Žemlička Jakub OOB SK Chrast 120 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 120 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice C 2058469 120 Kč
NNN Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 120 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 180 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 120 Kč
66C Fábera Petr Amatéři 9136 180 Kč
celkem přihlášených: 999, vklad: 139800 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.