Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček

Datum:
23.05.2015
Místo konání:
Valašské Meziříčí, Základní škola Křižná
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16     D16C     D18     D18C     D20     D21     D21A     D21C     D35     D35C     D40     D45     D45C     D50     D55     D55C     D60     D65     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16     H16C     H18     H18C     H20     H21     H21A     H21B     H21C     H35     H35C     H40     H45     H45C     H50     H55     H55C     H60     H65     H65C     H70     H75     HDR     P     T    
0.90 km, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
TZL0552 Matochová Adélka SKOB Zlín C 53831 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 52706 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2073421 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 80 Kč
1.20 km, 4 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín C 8597 50 Kč
LCE0353 Chromá Karolína OOB TJ Slovan Luhačovice B 253366 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 50 Kč
LCE0451 Zichová Amálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075639 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
UOL0351 Čásková Adéla SOB Olomouc C 2069080 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 1400409 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 8714 50 Kč
1.30 km, 8 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8582 50 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8584 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8591 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8593 50 Kč
TZL0258 Matušová Monika SKOB Zlín C 8594 50 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže 51416 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 50 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 50 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
VBA0251 Dorota Šmelíková ŠK VAZKA Bratislava 338218 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 50 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
42S0151 Klabouchová Veronika (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2008504 50 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2080968 80 Kč
1.60 km, 12 m, 14 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 0 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 49315 0 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 0 Kč
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže B 428716 0 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 0 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 0 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 0 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 0 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 6886 0 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 0 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín B 8605 0 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 0 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 0 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 0 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 170 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 0 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 0 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 7201814 0 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 0 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 0 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 0 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 0 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 0 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 0 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 0 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice A 436964 0 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 0 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 250 Kč
1.40 km, 8 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 9101707 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 51418 80 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 80 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 80 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 80 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 80 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 80 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 80 Kč
42S9952 Belicová Lenka (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2027221 80 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 416057 80 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 80 Kč
1.60 km, 16 m, 14 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 0 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 0 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 0 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 7202854 0 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 0 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 0 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 0 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 0 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 0 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 0 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec A 7770033 0 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 0 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 0 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 0 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 0 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 0 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 0 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec A 331783 0 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SJH Jindřichův Hradec A 331328 0 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 2056306 0 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 2020738 0 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 0 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 0 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov A 231920 0 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 0 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 0 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 0 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 0 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 0 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 0 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 0 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 0 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 0 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 0 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 0 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 0 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 0 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 0 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 0 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 436954 0 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 0 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 0 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 0 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 0 Kč
1.50 km, 8 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 80 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 80 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 80 Kč
HLV9750 Tomečková Lenka KČT - OB Holešov C 331791 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 80 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 80 Kč
VZA0060 Šelingová Martina (SVK) Slávia ŽU Žilina 416567 80 Kč
2.00 km, 16 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 0 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 0 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 2073724 0 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec A 7200361 0 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 0 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 2020743 0 Kč
ZBM9550 Galatíková Lucie SK Žabovřesky Brno B 2075663 0 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno A 7200367 0 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice A 1398998 0 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 0 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 0 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 0 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 0 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 0 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 0 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 0 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 0 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 0 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 0 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 250 Kč
2.30 km, 28 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 0 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 0 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 0 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OOB Vamberk R 515442 0 Kč
AOP8666 Macinská Jana Orientační Běh Opava R 2051359 0 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 0 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 0 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 0 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno R 1633330 0 Kč
ZBM8950 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 0 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 0 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 0 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 0 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 0 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 0 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 0 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 0 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 0 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 0 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 0 Kč
SJC8156 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 0000500266 0 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 0 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 0 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 887927 0 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 0 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 0 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 0 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 0 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 0 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 0 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 0 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 0 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 250 Kč
ASU8351 Labašová Katarína Magnus Orienteering E 920656 0 Kč
1.90 km, 26 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 170 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 170 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 170 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 170 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 170 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 170 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 361921 170 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 170 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 2073750 170 Kč
LPU8257 Lebedinská Romana OK Lokomotiva Pardubice C 410783 170 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 170 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 170 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 170 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 170 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 170 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 170 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 170 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 170 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 170 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 170 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 170 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 170 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 250 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 250 Kč
1.90 km, 12 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 80 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 80 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 80 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 80 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava C 7200368 80 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové B 301640 80 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232338 80 Kč
VZA9361 Poštulková Andrea (SVK) Slávia ŽU Žilina 8621 80 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 80 Kč
ROV8751 Weissová Zuzana OK Zubří zapůjčit 90 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 80 Kč
2.00 km, 20 m, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 170 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 170 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 170 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 170 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 170 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 170 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 170 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 170 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 170 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 170 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 170 Kč
1.80 km, 16 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 120 Kč
OOP7650 Salichová Gabina TJ Opava C 80 Kč
1.70 km, 20 m, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 170 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 170 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 416139 170 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 170 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 170 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 170 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 170 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 170 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 170 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 170 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 170 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 170 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 170 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 170 Kč
VZA7261 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 170 Kč
1.70 km, 16 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 170 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 170 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 170 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 170 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 170 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 170 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 170 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 170 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 170 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 170 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 170 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 170 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 170 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 416220 170 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 170 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 170 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 170 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 170 Kč
VZA7062 Poštulková Zuzana (SVK) Slávia ŽU Žilina 8630 170 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 170 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 170 Kč
1.60 km, 12 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
KVS6850 Lukůvková Lenka SKOB Kobra Vsetín C 53688 80 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
42S7052 Klabouchová Andrea (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2027220 80 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 80 Kč
1.70 km, 14 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 170 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 170 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 170 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 170 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 170 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 170 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 170 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 170 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 170 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 170 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 170 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 170 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 170 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 170 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 170 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 170 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 250 Kč
1.70 km, 10 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 170 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 170 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 170 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 170 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 170 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 886279 170 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 170 Kč
SRK5551 Bártová Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009484 170 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 170 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
1.60 km, 10 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 140 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 140 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 140 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 140 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 140 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 140 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 140 Kč
1.40 km, 8 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 140 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 140 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 140 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 140 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 140 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 140 Kč
0.90 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 50 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 218974 50 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 50 Kč
TZL0553 Plšková Barbora SKOB Zlín C 2067352 50 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 410105 50 Kč
OOP0500 Salich Jonáš TJ Opava C 50 Kč
0.90 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 50 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 50 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8601 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
VBA0701 Daniel Šmelík ŠK VAZKA Bratislava 442590 50 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
1.20 km, 4 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 50 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín C 8595 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín C 8596 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 50 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 0 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 50 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 50 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 50 Kč
TZL0303 Plšek Matěj SKOB Zlín C 2067351 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
TZL0440 Vodák Tadeáš SKOB Zlín 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
SVS0401 Černín Adam Orientklub Vsetín C 51517 80 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 80 Kč
1.50 km, 8 m, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 50 Kč
TZL0103 Janda Přemysl SKOB Zlín C 8583 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 218977 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8581 50 Kč
KVS0100 Grebík Radim SKOB Kobra Vsetín C 51528 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 50 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 50 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 50 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 50 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
VIC0204 Volko Michal OB Vizovice C 50 Kč
VIC0102 Smolka Roman OB Vizovice C 53123 50 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 2085648 50 Kč
SVS0201 Černín Lukáš Orientklub Vsetín C 51516 80 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 80 Kč
1.90 km, 16 m, 18 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 0 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 0 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 0 Kč
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 0 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 9903301 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 0 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 2049609 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 0 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 0 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 0 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 7203453 0 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 0 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 0 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 0 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 0 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 0 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 0 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 0 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 0 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 0 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 0 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 0 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 2067250 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 0 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 0 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 2059744 0 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 0 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 0 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 0 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 250 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 0 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2032617 170 Kč
1.70 km, 10 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 80 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 80 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 80 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 80 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 80 Kč
1AS0001 Ondrejka Tomáš (SVK) Neregistrovaní - Ondrejková 2025367 80 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice C 9200992 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc C 80 Kč
2.00 km, 16 m, 18 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 0 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 0 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 0 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 0 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 0 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 0 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 0 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 0 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 0 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 0 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 0 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 0 Kč
AOV9801 Novák Pavel OOB TJ Baník Ostrava C 515500 0 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 0 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 0 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 0 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 0 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 0 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7204476 0 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 0 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 0 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 0 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 0 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 0 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 0 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor A 682332 0 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 0 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9980911 0 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov B 7200377 0 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 0 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 0 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 0 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 0 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 0 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 250 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 0 Kč
1.80 km, 10 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9814 80 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067332 80 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 80 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc C 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 80 Kč
HLV9800 Tomeček Tomáš KČT - OB Holešov C 331687 80 Kč
2.30 km, 16 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 0 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 0 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 0 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 0 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 0 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067391 0 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 0 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 0 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec A 7003006 0 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 0 Kč
KUO9501 Štancl Daniel KOB Ústí nad Orlicí C 887163 0 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 53141 0 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 0 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 0 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 0 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 0 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 0 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 0 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 0 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000000000 0 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 0 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 0 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 0 Kč
LPU9615 Klabouch Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2008506 0 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 0 Kč
KSU9600 Štolc Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 0 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 0 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 0 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 0 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 0 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 0 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 0 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 0 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk A 433099 0 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 0 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 250 Kč
2.40 km, 28 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 0 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 0 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 0 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 0 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 0 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 887157 0 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 0 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 2042543 0 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 0 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 0 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 0 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno E 888891 0 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 0 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 0 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice R 682333 0 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 0 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 0 Kč
SJC7702 Dávidík Marian Sportcentrum Jičín E 533301 0 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 515487 0 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 0 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 0 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice R 515166 0 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 0 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 0 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 0 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 0 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 0 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 0 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 0 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 0 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 9920101 0 Kč
2.30 km, 26 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 170 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 170 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 170 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 170 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 170 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk R 2027239 170 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 170 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 170 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 170 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 170 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 1976000 0 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 170 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 170 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 170 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 170 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 410172 170 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 170 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 170 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 170 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 170 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 170 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 331549 170 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering C 920667 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 170 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 170 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 170 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 170 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 170 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 170 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 170 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 170 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 170 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 170 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 170 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 170 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 170 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 170 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 170 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 250 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 250 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 250 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín R 887934 250 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 170 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 170 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 340 Kč
2.10 km, 26 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 170 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 170 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 170 Kč
AOP9401 Palenčar David Orientační Běh Opava C 49462 170 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 170 Kč
1.90 km, 14 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 80 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C číslo čipu dodáme při prezentaci 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 80 Kč
2.40 km, 24 m, 22 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 428715 170 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 170 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 170 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 170 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 170 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 170 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 170 Kč
2.00 km, 12 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 80 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 80 Kč
5QC7400 Novosad Pavel Zlínské Prašivky 2080910 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7500 Stryk Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 80 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 80 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 410176 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2073425 80 Kč
2.30 km, 22 m, 21 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 170 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 170 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 170 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 170 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 170 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 170 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 170 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 170 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 170 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 170 Kč
ZBM7529 Štěrbák Eduard SK Žabovřesky Brno C 0 170 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 170 Kč
HLV7137 Tomeček Ladislav KČT - OB Holešov C 331485 170 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 170 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 170 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 170 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 170 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 170 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 170 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 170 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 170 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 170 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 170 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 170 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 170 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 250 Kč
VZA7111 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 170 Kč
VZA7112 Poštulka Karel (SVK) Slávia ŽU Žilina 416520 170 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 250 Kč
2.40 km, 22 m, 19 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 170 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 170 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 170 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 170 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 170 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 170 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 170 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 170 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 170 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 170 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 170 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 170 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 170 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 170 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 170 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 170 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 170 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 170 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 170 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 170 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 170 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 170 Kč
1.80 km, 10 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 80 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 80 Kč
ROV67O1 Estaran Jesus Perez OK Zubří 80 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří C 2056277 80 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 80 Kč
2.10 km, 20 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 170 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 170 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 170 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 170 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 170 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 170 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 170 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 170 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 170 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 170 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 170 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 170 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 170 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 170 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 170 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 170 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 170 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 170 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 170 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 170 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 170 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 170 Kč
1.90 km, 16 m, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 170 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 8652 170 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 02049558 170 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 170 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 170 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 170 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 170 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 8608 170 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 170 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 170 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 170 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 170 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 170 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 170 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52666 170 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 232526 250 Kč
1.80 km, 10 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 80 Kč
1.90 km, 14 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 140 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 140 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 140 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 140 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 140 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 140 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 140 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 140 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 140 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 140 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 140 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 140 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 140 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 140 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 140 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 140 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 140 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 140 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 210 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 210 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 210 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 140 Kč
1.80 km, 14 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 140 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 140 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 140 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 140 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 140 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 140 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 140 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 140 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 53295 140 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 140 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 140 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 140 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 210 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 210 Kč
1.70 km, 10 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 80 Kč
1.70 km, 12 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 140 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 140 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 140 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 140 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 140 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 140 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 210 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 210 Kč
1.60 km, 12 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 140 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 140 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 210 Kč
1.10 km, 8 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 40 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 40 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 40 Kč
5QC0950 Novosadová Klára Zlínské Prašivky 52685 40 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 40 Kč
LCE0651 Jakůbková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
LCE0652 Kacálková Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
LCE0654 Kovaříková Alena OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
LCE0655 Vašíčková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
LCE0657 Juráková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
LCE0658 Hubáčková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 40 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 40 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 40 Kč
JZL1100 Navrátil Jáchym TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 40 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 40 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 40 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 40 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 40 Kč
1AS0002 Kondrlík Daniel (SVK) Neregistrovaní - Ondrejková 2025368 40 Kč
LCE0040 OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
LCE0041 OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
LCE0042 OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
LCE0043 OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
LCE0044 OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 40 Kč
2KC1000 Frkal Jiří Neregistrovaní - Frkal 416079 40 Kč
OOP0751 Salichová Ivana TJ Opava C 40 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 40 Kč
HAV1000 Gorgol Richard OB Havířov C 49329 40 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 40 Kč
1.10 km, 2 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8050 Vaculová Jana SK Haná orienteering C 1700082 40 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 40 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2073431 40 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 40 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 40 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry 49399 40 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 40 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 40 Kč
AOP7851 Kotůlková Veronika Orientační Běh Opava C 416168 40 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 40 Kč
1.80 km, 10 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 50 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 7201809 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 50 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 50 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 50 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 50 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín C 53672 50 Kč
HAV9404 Vébr Dominik OB Havířov 887629 50 Kč
celkem přihlášených: 946, vklad: 76670 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.