Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
16.05.2015
Místo konání:
Visalaje
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P     T    
8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 40 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 40 Kč
PLU0650 Nováková Anežka TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 40 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 40 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 40 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 40 Kč
KRN0750 TRibusová Julie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428222 40 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 40 Kč
2.00 km, 105 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 410795 40 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 40 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 40 Kč
TZL0552 Matochová Adélka SKOB Zlín C 53831 40 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 40 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 40 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 40 Kč
2.40 km, 165 m, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 40 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 40 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 40 Kč
11P0350 Papszun Julia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 40 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 40 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 410792 40 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín C 8595 40 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 40 Kč
BFM0452 Mílová Klára SKOB Frýdek - Místek C 410791 40 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 40 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 40 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 40 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 40 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 40 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 40 Kč
PLU0352 Švecová Šárka TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
BFM0456 Blahutová Adéla SKOB Frýdek - Místek C 49453 40 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 40 Kč
3.80 km, 215 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 9101707 90 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 90 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 90 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8582 90 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8584 90 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8585 90 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8591 90 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk B 224900 90 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 90 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 90 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 90 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 90 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 90 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 90 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 90 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 90 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 90 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 90 Kč
2.90 km, 195 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49360 90 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 90 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 90 Kč
KRN0250 Horáková Helena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446443 90 Kč
4.20 km, 240 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 170 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 170 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín B 8598 170 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 170 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 170 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085587 170 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 170 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 170 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 170 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 170 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 410338 170 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 170 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 170 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 170 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 0 Kč
3.80 km, 215 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0050 Mastela Krystyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032311 90 Kč
4.70 km, 285 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 170 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 170 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 170 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 170 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 170 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 170 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 170 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 170 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 170 Kč
12P9850 Porada Lilianna (POL) UKS Reflex Rybnik 1998716 0 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 170 Kč
4.20 km, 240 m, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 90 Kč
4.70 km, 285 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 170 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 170 Kč
ZBM9550 Galatíková Lucie SK Žabovřesky Brno B 2075663 170 Kč
6.20 km, 375 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 190 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 190 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 190 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 190 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 190 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 190 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 190 Kč
ZVS9250 Řezaninová Iva TJ Zbrojovka Vsetín C 53382 190 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 190 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 190 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 190 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 190 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 285 Kč
4.70 km, 285 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODR9052 Králová Kateřina SKOB Odry C 49413 90 Kč
ODR9050 Oherová Petra SKOB Odry 90 Kč
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava C 8726 90 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 90 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 90 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 90 Kč
PTI8485 Zavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 90 Kč
5.20 km, 320 m, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 170 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 170 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 170 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 170 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 170 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 170 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 170 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 170 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 170 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 170 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 170 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 255 Kč
3.80 km, 185 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 90 Kč
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 90 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 90 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 90 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 49460 90 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 90 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 90 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 90 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 90 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 428235 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 90 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 90 Kč
4.60 km, 240 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 170 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 170 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 170 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 170 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 170 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 170 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 170 Kč
3.90 km, 220 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 170 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 170 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 170 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 170 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 170 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 170 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 170 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 170 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 170 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 170 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 170 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 170 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 170 Kč
3.50 km, 200 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 90 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 90 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 90 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 90 Kč
MOV6851 Bednaříková Adriana SKOB Ostrava C 2025336 90 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 135 Kč
3.80 km, 185 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 170 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 170 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 170 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 170 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 170 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 170 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 170 Kč
LCE6051 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 51509 170 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 170 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 170 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 170 Kč
3.50 km, 200 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 170 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 170 Kč
14P5650 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 0 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 170 Kč
2.50 km, 105 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 90 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 90 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 135 Kč
2.70 km, 150 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 120 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 120 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 120 Kč
2.50 km, 105 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 120 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 120 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 120 Kč
2.50 km, 105 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 120 Kč
8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 40 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 40 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428464 40 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 40 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 361904 0 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 336733 0 Kč
TZL Tadeáš Vodák SKOB Zlín 40 Kč
2.00 km, 105 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 7862 40 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 40 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 40 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 40 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 40 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 40 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 0 Kč
2.90 km, 195 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 40 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 40 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 40 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 40 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 40 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín C 8593 40 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín C 8594 40 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 40 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 40 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 40 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 40 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 40 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 40 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 40 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 40 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 40 Kč
KRN0303 Škurek Kryštof KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446426 40 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 60 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 60 Kč
3.90 km, 245 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 90 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 90 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 90 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 90 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 90 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 90 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 90 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 90 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 90 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 90 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 90 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 90 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 90 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 218977 90 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8581 90 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 90 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 90 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 90 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 90 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 90 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 90 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 90 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 90 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 90 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 90 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 90 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 90 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 2085648 90 Kč
KVS0100 Grebík Radim SKOB Kobra Vsetín C 7867 90 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 2067220 135 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 135 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 135 Kč
3.80 km, 215 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 7202876 90 Kč
TRI0201 Gabrys Adam TJ TŽ Třinec C 49312 90 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 90 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 90 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 90 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 90 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 90 Kč
5.70 km, 465 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 170 Kč
11P0000 Kołeczko Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032315 170 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 170 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 170 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 170 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 7203453 170 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 170 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 170 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 170 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 170 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 170 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 170 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 170 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 170 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 170 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 170 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 170 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 2049609 170 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 170 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 170 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 170 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 170 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 170 Kč
3.90 km, 245 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 90 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 49481 90 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava C 232491 90 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 90 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc C 135 Kč
7.30 km, 500 m, 20 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 0 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 170 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 170 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 170 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 170 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 301569 170 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 170 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž C 253380 170 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov B 7200377 170 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 0 Kč
6.20 km, 375 m, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 90 Kč
8.90 km, 580 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 170 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 170 Kč
10.20 km, 640 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 190 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 190 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 253370 190 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 190 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 190 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 190 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 190 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 190 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 190 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 190 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 190 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 190 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 190 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 190 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 190 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 190 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 190 Kč
11P8500 Masztalski Paweł (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032320 190 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 190 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 190 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 190 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 190 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 190 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojtěch Orientační Běh Opava C 889295 190 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 190 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 190 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7456789 190 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 190 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 52578 190 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 0 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 285 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 285 Kč
8.00 km, 535 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 90 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232358 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 90 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 90 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 90 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 90 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 90 Kč
LOV8400 Langer Martin lepus.cz C 887937 90 Kč
8.00 km, 535 m, 22 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 170 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 170 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 170 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 170 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 170 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 170 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 170 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 170 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 170 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 170 Kč
42P7100 Dzik Mirosław (POL) Team360 428768 0 Kč
LCE6721 Hubáček Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 53879 170 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 170 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 170 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 170 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 170 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 170 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 170 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 170 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 170 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0 170 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 170 Kč
11P7400 Tomanek Artur (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2077795 170 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 170 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 170 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 7203332 170 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 255 Kč
6.30 km, 370 m, 20 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 90 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
BFM7101 Míl Petr SKOB Frýdek - Místek C 206365 90 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 90 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 90 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 90 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 135 Kč
7.20 km, 455 m, 25 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 170 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 170 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 170 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 170 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 170 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 170 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 170 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 170 Kč
6.30 km, 370 m, 20 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 170 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 170 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 170 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 170 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 170 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 170 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 170 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 170 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 170 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 170 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 170 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 170 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 170 Kč
5.80 km, 320 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 90 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 90 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 90 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 90 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 90 Kč
ZVS6601 Řezanina Lubomír TJ Zbrojovka Vsetín C 53381 90 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 90 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 90 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 90 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 90 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří C 2056277 90 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 135 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 90 Kč
5.80 km, 320 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 170 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 170 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 170 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 170 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 170 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 170 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 170 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 02049558 170 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 170 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 170 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 170 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 170 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 170 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 170 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 170 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 170 Kč
5.20 km, 320 m, 18 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 170 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 170 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 170 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 170 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 170 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 170 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 170 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 170 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 170 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 170 Kč
42P6000 Wojarski Krzysztof (POL) Team360 412345 0 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 170 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 170 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 170 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 170 Kč
42P5100 Wysocki Andrzej (POL) Team360 222893 170 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 170 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 170 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 232526 170 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 170 Kč
4.60 km, 240 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 8652 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 49452 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 90 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 90 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 90 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 90 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 90 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 90 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 90 Kč
LOL5601 Poklop Lubomír OK Olomouc C 52425 90 Kč
4.60 km, 240 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 120 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 120 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 120 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 120 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 120 Kč
3.90 km, 220 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 120 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 120 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 120 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 120 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 120 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 120 Kč
2.70 km, 150 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 90 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 90 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 90 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 0 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 90 Kč
VRB4703 Zaoral Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301264 90 Kč
2.70 km, 150 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 120 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 120 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 120 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 120 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 120 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 120 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 120 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 120 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 120 Kč
2.70 km, 150 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
2.70 km, 135 m, 8 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0501 Kołeczko Maksymilian (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361813 40 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 40 Kč
11P0500 Masny Przemyslaw (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361805 40 Kč
11P0801 Masny Tadeusz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361806 40 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 40 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 40 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 40 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 40 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 40 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 40 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 53103 40 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 40 Kč
BFM0751 Mílová Tereza SKOB Frýdek - Místek 426342 40 Kč
BFM0602 Slípek Jan SKOB Frýdek - Místek C 49451 40 Kč
JZL1100 Navrátil Jáchym TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 40 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 40 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 40 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 40 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 40 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 40 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 40 Kč
SKM0800 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž 51305 40 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53276 40 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 40 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž 416083 40 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 40 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 40 Kč
HOB0551 Indreiová Tereza SKOB Horní Benešov C 436928 40 Kč
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 40 Kč
VRB0797 Jägermannová Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 40 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 40 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 60 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 60 Kč
KVS01 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 60 Kč
2.90 km, 175 m, 10 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 90 Kč
11P7500 Kołeczko Łukasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032313 90 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 90 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 90 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 90 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 90 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 8664 90 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 90 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 90 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 90 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 90 Kč
PLU7801 Novák Pavel TJ SOKOL Plumlov 90 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 90 Kč
TRI7250 Kaufmanová Martina TJ TŽ Třinec C 49381 90 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 90 Kč
BFM7401 Procner Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49468 90 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 90 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 90 Kč
BFM7651 Mílová Martina SKOB Frýdek - Místek 49454 90 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 90 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 90 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 90 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 90 Kč
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 90 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 90 Kč
MOV8000 Vellech Aleš SKOB Ostrava C 436420 90 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 90 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 90 Kč
ODR8600 Pavlačka František SKOB Odry C 49380 90 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 90 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 90 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 90 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C zapůjčit 130 Kč
LOV8251 Šrubařová Aneta lepus.cz C 52942 90 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 90 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 90 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 90 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 90 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 90 Kč
OOL8450 Zdráhalová Pavla SK Haná orienteering C 52471 90 Kč
4.80 km, 335 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 90 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 90 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 90 Kč
SOP8710 Balcar Adam OOB TJ Slezan Opava 4777 90 Kč
PTI8448 Uhrovič Blahoslav Sportovní klub Ptení C 8881 90 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 90 Kč
celkem přihlášených: 616, vklad: 70235 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.