Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
17.05.2015
Místo konání:
Visalaje
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     HDR     P     T    
2.60 km, 150 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 40 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 40 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 40 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 40 Kč
1.70 km, 65 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 410795 40 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 40 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 40 Kč
TZL0552 Matochová Adélka SKOB Zlín C 53831 40 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 40 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
2.10 km, 70 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 40 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 40 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 40 Kč
11P0350 Papszun Julia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 410792 40 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín C 8595 40 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 40 Kč
BFM0452 Mílová Klára SKOB Frýdek - Místek C 410791 40 Kč
BFM0351 Zajícová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49456 40 Kč
14P0350 Czapska Wiktoria (POL) UKS Kometa Gliwice 2026146 40 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 40 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 40 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 40 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 40 Kč
BFM0456 Blahutová Adéla SKOB Frýdek - Místek C 49453 40 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 40 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446438 40 Kč
2.40 km, 120 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 9101707 90 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 90 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 90 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 90 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8582 90 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 8584 90 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 8585 90 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 8591 90 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk B 224900 90 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 90 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 90 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 90 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 90 Kč
14P0200 Sobel Natalia (POL) UKS Kometa Gliwice 2016482 90 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava B 51321 90 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 90 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 90 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 90 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 2027230 90 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž B 253379 90 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 90 Kč
2.00 km, 100 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49360 90 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 90 Kč
BFM0251 Božoňová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49461 90 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 90 Kč
2.50 km, 125 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 150 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 150 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 150 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 150 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín B 8601 150 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 150 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 150 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085587 150 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 150 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 150 Kč
14P0050 Łabuda Wiktoria (POL) UKS Kometa Gliwice 2016492 150 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 150 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 150 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 410338 150 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 150 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 150 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 0 Kč
2.40 km, 120 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0050 Mastela Krystyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032311 90 Kč
3.00 km, 155 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 150 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 150 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 150 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 150 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 150 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 150 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 150 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 150 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 150 Kč
12P9850 Porada Lilianna (POL) UKS Reflex Rybnik 1998716 0 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 150 Kč
2.50 km, 125 m, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 90 Kč
3.00 km, 155 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 150 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 150 Kč
ZBM9550 Galatíková Lucie SK Žabovřesky Brno B 2075663 150 Kč
4.10 km, 220 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 160 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 160 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 160 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 160 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 160 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 160 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 160 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 160 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 53278 160 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 160 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 160 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 160 Kč
14P9250 Sanocka Barbara (POL) UKS Kometa Gliwice 887226 0 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 160 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 240 Kč
3.00 km, 105 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 90 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 90 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 90 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 443086 90 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 90 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 90 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
PTI8485 Zavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 90 Kč
3.80 km, 195 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 150 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 150 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 150 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 150 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 150 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 150 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 150 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 150 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 150 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 150 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 150 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 225 Kč
2.60 km, 140 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 90 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 90 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 49460 90 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 0 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 90 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 90 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 90 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 90 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 428235 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 90 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 90 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 90 Kč
3.20 km, 145 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 150 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 150 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 150 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 150 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 150 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 150 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 150 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 150 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 150 Kč
3.00 km, 105 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 150 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 150 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 150 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 150 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 150 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 150 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 150 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 150 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 150 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 150 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 225 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 150 Kč
2.30 km, 105 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 90 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 90 Kč
2.60 km, 140 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 150 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 150 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 150 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 150 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 150 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 150 Kč
2.50 km, 125 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 150 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 150 Kč
14P5650 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 0 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 150 Kč
2.30 km, 105 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 90 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 90 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 135 Kč
2.10 km, 85 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 110 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 110 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 110 Kč
2.00 km, 100 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 110 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 110 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 110 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 110 Kč
2.00 km, 100 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 110 Kč
2.60 km, 150 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 40 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 40 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53232 40 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 40 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 361904 0 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 336733 0 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 40 Kč
TZL Tadeáš Vodák SKOB Zlín 40 Kč
2.00 km, 95 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 7862 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 40 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8596 40 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 2070831 40 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 0 Kč
2.00 km, 100 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 40 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 40 Kč
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 40 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín C 8593 40 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín C 8594 40 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 40 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 40 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
14P0301 Kołodziejczyk Bartłomiej (POL) UKS Kometa Gliwice 2026142 40 Kč
14P0303 Kołodziejczyk Łukasz (POL) UKS Kometa Gliwice 2026141 40 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 60 Kč
2.80 km, 160 m, 18 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 90 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 90 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 90 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 90 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 90 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 90 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 90 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 90 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 90 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 90 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 90 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 90 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 218977 90 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8581 90 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 90 Kč
LCE0101 Janík Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049539 90 Kč
LCE0202 Václavík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 90 Kč
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 90 Kč
14P0201 Kukla Bartosz (POL) UKS Kometa Gliwice 2016961 90 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 90 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 90 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 90 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 90 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 90 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 90 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 90 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 90 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 90 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 90 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 90 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 90 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 2085648 90 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 2067220 135 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk C 2073721 135 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 135 Kč
2.30 km, 105 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 7202876 90 Kč
TRI0201 Gabrys Adam TJ TŽ Třinec C 49312 90 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 90 Kč
3.60 km, 165 m, 19 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 150 Kč
11P0000 Kołeczko Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032315 150 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 150 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 150 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 150 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 150 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 7203453 150 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 150 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 150 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 150 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 150 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 150 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 150 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 150 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 150 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 150 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 150 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 150 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 2049609 150 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 150 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 150 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 150 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 150 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 150 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 0 Kč
2.50 km, 125 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 90 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 49481 90 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava C 232491 90 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc C 135 Kč
3.80 km, 195 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 0 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 150 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 150 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 150 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 150 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 301569 150 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 150 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž C 253380 150 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov B 7200377 150 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 0 Kč
3.20 km, 105 m, 20 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 90 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 90 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava C 428227 135 Kč
3.90 km, 195 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 150 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 150 Kč
5.00 km, 240 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 160 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 160 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 253370 160 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 160 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 160 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 160 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 160 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 160 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 160 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 160 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 160 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 160 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 160 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 160 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 160 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 160 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 160 Kč
11P8500 Masztalski Paweł (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032320 160 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 160 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 160 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 160 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 160 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 160 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojtěch Orientační Běh Opava C 889295 160 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 160 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 160 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7456789 160 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 160 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 52578 160 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 0 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 240 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 240 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 240 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 90 Kč
4.10 km, 220 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 90 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232338 90 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 90 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2087698 90 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 90 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 90 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 90 Kč
4.10 km, 220 m, 26 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 150 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 150 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 150 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 150 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 150 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 150 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 150 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 150 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 150 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 150 Kč
42P7100 Dzik Mirosław (POL) Team360 428768 0 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 150 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 150 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 150 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 150 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 150 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 150 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0 150 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 150 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 150 Kč
11P7400 Tomanek Artur (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2077795 150 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 150 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 150 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 7203332 150 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 225 Kč
3.90 km, 195 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 90 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 90 Kč
BFM7101 Míl Petr SKOB Frýdek - Místek C 206365 90 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 90 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 90 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 90 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 90 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 90 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 135 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 90 Kč
3.90 km, 195 m, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 150 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 150 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 150 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 150 Kč
3.80 km, 195 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 150 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 150 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 150 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 150 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 150 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 150 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 150 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 150 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 150 Kč
3.20 km, 105 m, 20 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 90 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 90 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 90 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 90 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 90 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 90 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 90 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří C 2056277 90 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 90 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 90 Kč
TRC6400 Trojek Jakub SKOB BETA Třinec C 8752 90 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 90 Kč
3.60 km, 165 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 150 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 150 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 150 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 150 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 150 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 150 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 150 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 02049558 150 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 150 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 150 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 150 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 150 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 150 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 150 Kč
3.00 km, 105 m, 19 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 150 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 150 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 150 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 150 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 150 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 150 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 150 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 150 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 150 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 150 Kč
42P6000 Wojarski Krzysztof (POL) Team360 412345 0 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 150 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 150 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 150 Kč
14P1400 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 889674 0 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 150 Kč
42P5100 Wysocki Andrzej (POL) Team360 222893 150 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 150 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 232526 150 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 150 Kč
2.60 km, 140 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 8652 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 49452 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 90 Kč
TRC5800 Stebel Pavel SKOB BETA Třinec C 8783 90 Kč
3.00 km, 155 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 110 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 110 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 110 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 110 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 110 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 110 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 110 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 110 Kč
2.50 km, 125 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 110 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 110 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 110 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 110 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 110 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 110 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 110 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 110 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 110 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 110 Kč
2.10 km, 85 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 90 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 90 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 90 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 0 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 90 Kč
2.10 km, 85 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 110 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 110 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 110 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 110 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 110 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 110 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 110 Kč
2.60 km, 150 m, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P0501 Kołeczko Maksymilian (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361813 40 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 40 Kč
11P0500 Masny Przemyslaw (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361805 40 Kč
11P0801 Masny Tadeusz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361806 40 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 40 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 40 Kč
KON0888 Otrubová Karolína KOB Konice C 52482 40 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 40 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 40 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 53103 40 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 40 Kč
BFM0751 Mílová Tereza SKOB Frýdek - Místek 426342 40 Kč
BFM0602 Slípek Jan SKOB Frýdek - Místek C 49451 40 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 40 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 40 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53276 40 Kč
MOV0952 Vellechová Eliška SKOB Ostrava C 40 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 40 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 60 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 40 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 40 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 60 Kč
2.30 km, 95 m, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 90 Kč
11P7500 Kołeczko Łukasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032313 90 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 90 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 8664 90 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 90 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 90 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 90 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 90 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 90 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 90 Kč
TRI7250 Kaufmanová Martina TJ TŽ Třinec C 49381 90 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 90 Kč
BFM7401 Procner Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49468 90 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 90 Kč
SFM8651 Haluzíková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 90 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 90 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 90 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 90 Kč
BFM7651 Mílová Martina SKOB Frýdek - Místek 49454 90 Kč
BFM6151 Mutinová Lidmila SKOB Frýdek - Místek 2087691 90 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 90 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 90 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 90 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 90 Kč
MOV8000 Vellech Aleš SKOB Ostrava C 436420 90 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín C 53672 90 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 90 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 90 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 90 Kč
HAV9800 Jelen Jan OB Havířov 90 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 90 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 90 Kč
OOL8450 Zdráhalová Pavla SK Haná orienteering C 52471 90 Kč
3.60 km, 165 m, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 90 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 90 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 90 Kč
PTI8448 Uhrovič Blahoslav Sportovní klub Ptení C 8881 90 Kč
celkem přihlášených: 549, vklad: 59060 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.